Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

majka_k
10. okt 2011

dobru baby idem off 😉

majka_k
10. okt 2011

@fatmira ee este som jej nedavala kasicku, dnes idem po prvy krat 😉

fatmira
10. okt 2011
fatmira
10. okt 2011

@sunnygirl26 ja som len raz z mmb asi objednavala z H&M veci a velka spokojnost..ale teraz si pojdem osobne do KE 😀 ved ak najdes nieco pekne, tak nam hod sem linky 😉

fatmira
10. okt 2011

@majka_k ta potom co sa tak prevalovala???? 😕

sunnygirl26
10. okt 2011

@fatmira hej, to H&M je super 🙂 som sa potesila ked ho tu otvorili....len ked cez tyzden je to bez sance a viked som stastna, ze je muz doma a mozme byt aspon trochu spolu v bdelom stave 🙂

fatmira
10. okt 2011

@sunnygirl26 no my sme uz s @majka_k rozpravali, zeby mohli hmko otvorit ak vo vt, ze by sme sa nenahnevali 😀

sunnygirl26
10. okt 2011

@fatmira jooj..to by uz bola aka parada 🙂

fatmira
10. okt 2011

@sunnygirl26 keby bolo viac penazi, tak to by bola ina parada 😀 😅

sunnygirl26
11. okt 2011

@fatmira heh...utopia 😠 ...ale stale si vravim, ze este na tom nie sme najhorsie....

majka_k
11. okt 2011

@fatmira he he 😀 tvoj je velmi pekny sa mi paci 😉 ...ale ked ja chcem trojkolku 😅 mozno budem lutovat 😅 😕 ale chcem.

a inac ja rula 😨 som sa ta ani neopytala ze ako Misko co ste boli u lekara??? ako? 😕 my ideme zajtra na rizikovu tak uz teraz ser..em bobky ☹
mne este stale neodpisali z Eniki Beniki 🙄 😠 som zvedava ... lebo som im napisala ze ak nemaju zeleny tak nechcem iny a ani nocnik ze len ten cerveny a oni nic 😠 😠 😠 a aj som zvedava kedy vlastne dorazia tie fusaky... 😒

majka_k
11. okt 2011

dnes hruza pocasie...to asi ani vonku nepojdeme, len aby aj zajtra tak nebolo lebo trepat sa po dazdi k lekarke - no ziadna slava 😖 🙄

fatmira
11. okt 2011

@majka_k a mas kde vyskusat ako sa jazdi s trojkolkou?
u dr vsetko ok, akurat tam bolo ludi do pos_ania 😠 ale do jedneho roka deti necakaju, tak som sa hned dnu sturila, ked sestricka otvorila dvere.. 😀 hrdielko ciste, dlho ho aj pocuvala, a ze dychanie tiez ciste, tak neviem z coho kasle.. 😲 ked sa zhorsi mame este prist a ked sa uzdravi na dalsi tyzden na ockovanie.. tak moc som so systemom nevybabrala 😅 😠
a to preco neodpisali? sakra sak doraz zima jak v ruskom filme bude a davaju si poriadne na cas 😠 skus im este raz napisat, asi tam maju nejaky bordel..
o pocasi pomlcim..hladna som, nemam co jest 😠 a vonku mrholi tak vies ako sa mi chce ist do vecierky 😅

majka_k
11. okt 2011

@fatmira tak to je dobre ze mu nieje nic 😉 a uz som im odpisala nech mi potvrdia zmenu objednavky, tak mi ihned odpisali, tak ja neviem myslim ze ked zmenim objednavku tak by mi mali automaticky odpisat ze potvrdzuju nie? ale to im musis este raz napisat tak potom odpisu 🙄 ale uz je to ok, ze vraj koncom tyzdna maju prist tak som zvedava

fatmira
11. okt 2011

@majka_k zrejme tam maju poriadny bordel v tom.. ako keby si nevazili zakaznika 😠
ja stale cakam na svoj balicek a furt nic 😒 dufam, ze nebudem musiet na postu v tomto pocasi 😕

silvia10131
11. okt 2011

ahojky,mozem sa pridat k vam?

fatmira
11. okt 2011

@majka_k boli ste dnes vonku?
@silvia10131 jasne ze mozes 😉

fatmira
11. okt 2011

@majka_k joooj zajtra budem na vas silno silno mysliet, nech vsetko ok dopadne 😉
a dnes som si nasla len oznam v schranke, takze zajtra si musim ist na postu 😒

majka_k
11. okt 2011

@fatmira ee ☹ vóóbec sa mi nechcelo 😅 a vy? zajtra by som uz chcela ist ale doobedu mame rizikovu tak uvidime ked sa dotrepeme domou a v akej naladicke 😅 ☹ ale chcela by som ist minimalne do kauflandu by mi trebalo ist....
@silvia10131 ahojky, jasne a vitaj 😉

majka_k
11. okt 2011

@fatmira vazne? to roznasaju len prvy den? potom uz sup listocek od schranky 😖
a kedy sa zberate na postu? 😕 😉

fatmira
11. okt 2011

@majka_k my sme boli na hodinku 😅 ale ti poviem, ze jaaaaaaaak som vymrzla... vedela som ze je kosno vonku,ale ze az tak, tak nie 😅 😠 musime objednat tie rukavniky ci co to je 😅 😝
ale miskovi to prospelo, bol jak znovuzrodeny doma, a sa pustil sam chodit 😀 urobil dva kroky a baaaaac 😀

fatmira
11. okt 2011

@majka_k no ta vidis, asi by mi nohy odpadli, keby skusili aj na druhy den prist 😠 zajtra tak poobede niekedy, uvidim ake bude pocasie 😉

majka_k
11. okt 2011

@fatmira jeeeeej tak super spravicky, takze misulko uz bude velky chlap ked si bude sam chodit 😵 😵 😵
a aha nasla som za dobru cenu : http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9869214&tab=2

fatmira
11. okt 2011

@majka_k eeee este tak skoro to u nas nehorzi, to su len take pokusy 😀

fatmira
11. okt 2011

@majka_k objednavame?

majka_k
11. okt 2011

@fatmira ale je to na dobrej ceste 😵 😵
mozme objednat 😉 ty alebo ja?

fatmira
11. okt 2011
fatmira
11. okt 2011

@majka_k mne to je jedno kto objedna.. ideme cez ten mimibazar alebo priamo z bambini?

majka_k
11. okt 2011

@fatmira uz som po nom pokukavala ale mna odradza to dvojkoliesko v predu, inac je super 😵 😵 😵

fatmira
11. okt 2011

@majka_k hmm.pekny ale aj tazky.. 😒 teraz kukam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre