Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

ena
27. júl 2008

Baby, ake je teraz vo VT pocasie? Balim, tak nech viem, ci mam prihodit este letne alebo jesenne oblecko 🙂

mena24
27. júl 2008

ena: dnes je tu velmi teplo a pofukuje vietor....co ja viem ci uy bude teplo? 😉

sofik
27. júl 2008

Ahojte 🙂

je tu krásne teplo a ževraj ešte zostane takto do štvrtka. 😎

My sa chystáme zajtra na kúpalisko tak som velmi zvedavá. Len aby počasie prialo. 🙂

mena24
27. júl 2008

ena: tak co uz pobalene vsetko????????????????? 🙂

ena
29. júl 2008

mena24: uz sme aj vybaleni, sak ked prides kuk, uvidis, kolko som toho pobalila, co sa do kufra voslo 🙂

inak, baby, my sme uz boli omrknut kupalisko a celkom fajn, aj ked deti vyzerali, ze by brali aj teplejsiu vodu 🙂) ale po chvilke vo vode to uz potom bola pohodicka 🙂

pampusik
30. júl 2008

Ahojte kočky, tak ako sa máte?Ja celkom fajn, len si zvykám na ten režim pri malej....málo spinká a veľa je hore na 2 týž. bábo.

ena
1. aug 2008

pampusik, u nas sa nastastie spalo na zaciatku dost, tak drzim palce, nech sa to ja vam upravi.. a teraz normalne musim spravit, ze KLOP KLOP, ale obidve deti mi prave teraz spia naraz.. dufam, ze to bude platit aj po tom, co odoslem tento prispevok 🙂
a nejako sa tu zas malo pise. S Menou24 uz kvakame nazivo, kedze sme skoro susedky 🙂

mena24
1. aug 2008

ena: dakujem>>>>>>>>> 🙂

mena24
1. aug 2008

ahojte tak aj ja uz mam z mojho Mareka foto 🙂 pvdaka eni ktora mi to spravila 😉

sveva
3. aug 2008

Ahojte baby. Ako sa máte? My celkom dobre, len malú Šárku trápia potničky má ich hrozné a každý deň nám pribúdajú ďalšie.
Pampušik ja mám to isté s malou. Tiež málo spinká cez deň a v noci niekedy potiahne aj 4 hodiny. Ale cez deň je niekedy hore aj hodinu a pol. a to už Eliška potom začne vystrájať. 😝

sofik
3. aug 2008

Ahojte 🙂

mena pekné fotky a to prostredie to nie je vo Vranove však?

Sveva a Pampušik tak to máte s detičkami ťažšie ale to sa časom upraví, moja malá spala ked bola maličká stále a teraz nechce ani za svet. 😒

mena24
3. aug 2008

sofik ena mi ho fotila u nas na dedine to je asi 8km od vranova 🙂

ena
3. aug 2008

mena24: vyspata po vcerajsku ?🙂

sveva: nam vzdy potnicky po par dnoch zmizli, nic som na ne nedavala, len okupala a normalne osusila a snazila sa, aby nebol maly naobliekany, poprikryvany...

sveva
5. aug 2008

ena malá naobliekaná nie je a cez nožičky má prehodenú plienku aby ich nemala holé. 😅 Už nám pomaly potničky ustupujú, tak som rada.

Ako sa inak máte? Boli ste už na kúpalisku, aké to tam je?

ena
6. aug 2008

sveva- my sme boli hned na dalsi den ako sme sem dosli, no, vonia to tam novotou 🙂 bolo tam dost vela ludi, kooopa deti, potom prazdninujuca mladez...
akurat by tam bodli nejake slnecniky, lebo ak chces chladok, nemas sa velmi kde schovat, pri detskych bazenikoch je taka okruhla ministavba, ani neviem co to je, tak aspon tam bol tien.

sofik
6. aug 2008

Ahojte 🙂

My sa máme fajn len nám idú stoličky tak sme trocha umrnkané. A nehorázne malú štípu komáre a to ju aj natieram krémom proti komárom.

Ena má pravdu, na kúpalisku chýbajú slnečníky, sú tam síce ale za poplatok 30 sk. Inak tam je super ale veeeelllllaaaaaa ľudí až by som povedala že to je preplnené. Ale malej sa tam velmi páči. Ale dnes vyzerá počasie celkom slnečné tak možno pojdeme troch s malou. 🙂

ena
7. aug 2008

mena24: tak co, aky je ten bazen? 🙂
Inak, ja som tu zirafu plavacie koleso kupila Filipovi, ale asi bude Marekove, Filip sa so zirafou vykecava, ale koleso si na seba nenavlecie 🙂

mena24
8. aug 2008

ena bazen stal1500.sk a dnes ze vraj stoji 2000 ked chces mozme sa ist pozriet uz ho aj napustali no museli najprv upravit teren........ked mi maly vstane tak sa mozeme prejst a sa pozrieme 😉

ena
8. aug 2008

mena24: az teraz to tu citam, dnes som sa bola flakat bez deti vo VT a poobede po spanku sme isli este za kamoskou.
Ja som dnes do kauflandu ani nesla, sa mi tam nechcelo cez cele mesto peso.

sveva
11. aug 2008

Ahojt tak ako sa máte? My máme za sebou perný víkend. Elinka od piatku teplotovala a včera sa vyhádzala, takže sme mali znova tú šiestu chorobu. Bolo to hrozné také vysoké teploty ešte nemala. Najvyššia bola 39,7 oC takže som bola riadne vystrašená, teraz už je chvalabohu všetko ok.

ena
11. aug 2008

sveva: a tu 6tu chorobu nema dieta len RAZ ?
a nasmu krpcovi vykukol prvy zub 🙂

sofik
11. aug 2008

Ahojte 🙂

Sveva malá eliška sa natrápi, chúdatko. Len nech jej to čím skor prejde.

Ena ty si priamo z vranova?

Baby kedy presne je ten letný jarmok? 😉

sveva
11. aug 2008

Sofik jarmok je 13-14.8.2008 😅

Ena neviem či ju má dieťa len raz, ale Eliška mala presne taký istý priebeh ako v máji. 😅

mena24
13. aug 2008

ahojte tak mi sme mali uraz maly ma buchnute kolienko tak nam dali dlahu od prstekov az hore ☹ no akosi sa snazi chodit aj s tym......tyzden musime vzdrzat.... 😒

ena
13. aug 2008

mena24-tak az s dlahou ste skoncili? Rontgenovali mu to?

sveva
13. aug 2008

Mena a čo sa mu stalo? Dúfam, že to nie je nič vážne a tú dlahu mu dali ako prevenciu.

mena24
13. aug 2008

sveva: ani neviem co sa stalo boli sme u svokri a tam sa santil na dvore....sama trava a odrazu urobil 2kroky a spadol a zasa vstala a zas2 kroky...a spadol ani neplakal nic len ho to kolienko neudrzalo....tak ani neviem ci ma ta dlaha vyznam lebo on moze chodit aj trosku ohybat kolenom....este by som sa rada poradila s druhym chirurgom ze co to vlastne tam ma....vcera mi povedal doktor ☹ ..nezaposobil namna akosi......ze ma nadstipene potom iba udrete a na papieri je............ZMLIAZDENIE KOLENA....tak neviem.. 🙄 asi skusim este niekomu zavolat....

ena
13. aug 2008

Boli ste na jarmoku? ja som chcela ist dnes, ale potom som to posunula na zajtra 🙂

sofik
15. aug 2008

Ahojky 🙂

Ja som bola na jarmoku ale nič moc, stále to isté ale trdelníku som neodolala a bol fakt výborný aj ked cena tiež výborná, každú sezonu ho dvíhajú aspon o 20 sk. ☹

ena
15. aug 2008

no, my sme boli vo stvrtok, aj nam poprsalo, ale nastastie sme boli vyzbrojeni - dazdnik a prsiplast na kocik.. ja som chcela detom take jesenne ciapky, minuly rok som tam kupila Filipovi a je super, tak som doplnila zasoby 🙂 A popri tom som este pokupila blbosticky..
Nakoniec sme z toho mali pomaly celodenny vylet, lebo este cajovna ( ta v sportovej hale - palacinky, zapekanky.. ;), tu sme sa zastvili, tam sme sa zastavili.. Marek bol prefektny, ani sme pomaly nevedeli , ze ho so sebou mame🙂 Najedeny, prebaleny, 2 krat si pospal v kociku a ked bol hore, len pozeral 🙂
Zato Filip vystrajal paradne 😀
Inak, myslela som, ze pojdeme vo VT na Bathory do kina, ale az niekedy v septembri ide, tak to uz nestihame..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre