Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

majka_k
24. okt 2011

@fatmira my planujeme ze pojdeme do polska, uz sa to velmi neoplati ale maju tam super vyber ... a aj kvalitne veci, my sme boli stale spokojní s nakupom ked sme tam kupili nejake oblecko 😉 ale nemama sajn kedy sa nam podari sa vybrat, ja po zime velkej nepojdem s malou sa tam trepat a teraz ze vraj ma byt este pekne ale sobotu ide muz na domasu makat na chatu takze nic a ako naschval sa uz potom zmeni pocasie 🙄 aj do madarska sa chystame to mozno skocime v nedelu doobedu ...

majka_k
24. okt 2011

@fatmira 😀 😀 😀 parada, este stale mi ludia tipuju tolko? ( a ozaj ty si si myslela ze mam kolko? ) ja sa tej 18 nezbavim asi do 40-tky 😀 😀 😀 😀 aaaale nie mna to niekedy predtym otravovalo ze vyzeram tak mllado ale teraz?????? normalne sa z toho vytesujem ked mi niekto povie menej ako mam v skutocnosti 😉

fatmira
24. okt 2011

@majka_k joj vy cestovatelia, jak vam fajne 😀 a do polska na trhy, ci niekde do obchodaku? lebo ja to na trhoch neznasam 😠 ozaj ked pojdes, tak mi mozes kupit krowky a si potom prirataj eura k tym rukavnikom ci co to je 🙂

bud rada, ze ti ludia tipuju menej ako mas..co by si robila, keby to bolo naopak? 😅 ja som si myslela, ze mas nejak tak ako ja.. 30 by som ti isto nepovedala 😀

majka_k
24. okt 2011

@fatmira nieje problem a ake by si chcela? klasika? my chodime len na trh, ale bola som asi v siedmom mesiaci tt s muzom v nowom targu na vybavicku a nieco sme aj pokupili ale nie vela a nie az tak vyhodne ako som si myslela 😅

inac o ten rukavnik sa mi este neozvali, akoze nesuri to este ale tak aspon informativny mail by mohli poslat 😕

a ja som teraz uz rada ze mi typuju menej, pred asi 2-mi rokmi som bola muzovi kupovat cigarety v stanku u nas na sidlisku a pani odomna pytala obcianku 😀 😀 😀 tak som sa tam rozrehotala ako kravka 😀 😀 😀 ze pekne ze pred 10-timi rokmi som mala 18 😝

fatmira
24. okt 2011

@majka_k klasika tie take co maju biely obal a s hnedym ci aka to je fraba, karamelova? 😀 pisane 🙂 jaaaaj mi uz sliny tecuuuuuuuuu 😅
my sme boli s mm raz, ale to sme sa len poprechadzali a pomaly ani nic nekupili, ja si tak neviem kupit, ani na jarmoku..asi som divna 😅
no pani predavacka sa chcela poistit a preverit 😀

majka_k
24. okt 2011

@fatmira ja som zacala chodit do PL az ked som sa s muzom ( vtedy frajerom ) zoznamila, a aj do madarska oni su taka cestovatelska rodina a aj koli tomu ze my sme doma nemali auto 😅
ja som si pokupila celkom fajne vecicky, aj topanocky aj rifle aj kadeco a aj ratanovy nabytok na balkon sme odtial kupili a je super 😉
a do madarska sa tesim koli tomu ze tam je ihned za hranicami tesco a tam predavaju madarsky chlieb, taky velky a okruhly 😎 vies aka je to mnamka ??? fantazia s nasim chllebom sa neda absolutne porovnat 😉

ste dnes takí zlati boli mne sa tak paci ked idu par s dietatkom po meste, moj muz na toto nieje, jeho som vytiahla zatial na prechadzku len 2 x a raz to bola nahodicka a mala penke spinkala pri tom tak pohoda a raz vtedy co sme sa stretli na jarmok sme chceli ist ale nedoali bo mala rev ar rev a rev.. tak muz taje nervy ze az, a mu vavim ze kukaj stale mu ukazujem ked ideme autom a ide nejak rodinka pekne krasne peso na prechadzku s kocikom ... ale jeho to nejak netankuje 😒

fatmira
24. okt 2011

@majka_k ked som bola mala, sme viac chodili, teraz ani nie..mm je strasne pohodlny. povie, ze kolko da na naftu, tak to moze kupit aj tu 😅
jaj v tom tescu som uz bola. ale chlieb som nejedla 😒 my sme boli v aquaparku v nirethaze (neviem jak sa to pise) a bolo fajne..a ked bude misko starsi, chcem tam ist do zoo, toho roku bola sestra a nevedela si vynachavlit, ze zraloky a tak 😀
ze zlati sme boli?? prosim ta nesranduj, ved sme sa dohadovali zas celou cestou do mesta 😒 a este som mala nanho nervy, lebo vonku teplo a on zimnu vetrovku na sebe, lebo veci si do domu odniesol, a ani sa mu nechcelo dnes oholit 😠 a teda vonku sa snazi so mnou chodit, to je pravda, lebo sak ked je prec, tak nechodi, tak nech si aj on trosku uziva kocikovnie 😝

majka_k
24. okt 2011

@fatmira jeeeej aj my sa tam chystame, tam je ten podvodny svet aj zoo aj aquapark 😉 mozno ( ked zhodim a budem vyzerať konecne k svetu ) tak pojdeme v lete, to mala uz rok bude mat tak ak by chodila tak by bolo uz s nou tam super 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ale nevyzerali ste ze sa dohadujete 😅 a ja by som taaaaak chcela aby muz so mnou isiel na prechadzku aspon par krat, ale on vsade na aute chodi tak je pohodlny ...

fatmira
24. okt 2011

@majka_k my planujeme tak, teda lepsie povedane ja 😀 ze rnao pochodime zvieratka a potom na 3-4 hodky sa pojdeme okupat 😀 no ale do leta dalekoooooooooo 😝
a ani cez vikend nikdy nejdete? 😕 my ked sme tu vo vt, tak ide stale, ale ked sme na dome, tak tam sa skoro stale flakam po dedine sama.. lebo on ma kopec roboty a teda aj ja, ale aj drobec chce ist von... tak mne je lepsie ked sme tu 😀

majka_k
24. okt 2011

@fatmira ee len 2x sme boli spolu a teraz ked bude este aj kosa tak to uz ho nevytiahnem ani za svet...ale ja som si uz za 5 mesiace zvykla, ale potesilo by ma keby isiel.

a my planujeme ze pojdeme na vykend tam sa okupat,a pokukat zoo aj ten podvodny svet - to sa neda stihnut za jeden den 😉

inac aku my sme mali noc 😵 😵 moja laska papala o jedenastej tradicne, potom kraasne spinkala az do pol stvrtej - to sa len trocha par krat pomrvila tak som si myslela ze uz sa asi zobudi tak v predstihu som utekala urobit mliecko a pridem spat a ona si spokojne dalej odfukuje, tak som ju zobudila sak mliko urobene a aj tak uz musela byt hladna, tak som ju prebalila, napapala sa pololila som ju do postielky a spinkala dalej, a rano som sa zobudila ja nato ze mi zvoni budik-muz so roboty o pol osmej a kukam ze sofi este si spinka v postielke tak az ma prebralo 😀 😀 tak budim muza - in samozrejme nevstava tak este do osmej sme pospali a to potom uz sofi mrvila tak som ju prelozila k nam a ona sa otocila na bok a spinka dalej 😀 😀 😀 no som len kukala...o pol deviatej sa uz definitivne zobudila a to tak ze na mna kuka ( ja akoze este spim 😀 ) a ona sa rehli na mna, joooooooj ale ju lubim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 dufam ze takto to bude uz stale 😅

fatmira
24. okt 2011

@majka_k neviem ci by som ho tam na noc presvedcila, on je taky domased, vsade dobre doma najlepsie 😅
jaaaaj tak to ste mali super noc 🙂 nech jej to pekne ostane toto 🙂 my celkom v pohodke, nebudil sa s placom, len to skore vstavanie, ale teraz to ani nevnimam, lebo stuchnem do mm a uz idu prec 😀

majka_k
24. okt 2011

@fatmira tak super ze neodporuje, moj by nesiel ani za svateho...ale to je asi tym ze tvoj muz je malo doma nie?

jooooj tak my planujeme aj do tatier ist ked bude sofi uz chodit na par dni ... do viedne by sme chceli ist na par dni na vianoce ale nie na tieto ale na buduce...my chodime celkom dost my stale nieco vymyslame, sme chodili po vyletoch aj predtym, jaskyne, zoo, hrady, zamky...vsade kde sa da...a teraz ked mame sofi tak budeme este viac chodit 😉

majka_k
24. okt 2011

@fatmira padam spat, dobru nic 😉

fatmira
24. okt 2011

@majka_k tak to mate dobre, ja toho svojho musim doslova presviedcat 😠 ale ideme do tatier 4. novembra..teda podla toho ake bude pocasie, ked bude velka zima, tak s miskom ostaneme doma..ale chcela by som ist na vylet 😀
no idem aj ja mm zobudit, lebo mi tu v obyvke funi do ucha.. 😅 dobru 😉

majka_k
25. okt 2011

@fatmira jooooj jak vam fajne, chodte urcite aj ked bude zima, bude perfektne uvidís 😵 😵 😵 😵 😉

fatmira
25. okt 2011

@majka_k tak uz som sa rozhodla, ze nejdem, nech si ide sam 😠 😠 😠

majka_k
25. okt 2011

@fatmira kam, do tatier? 😕 ☹

fatmira
25. okt 2011

@majka_k hej, lebo dnes bola zase vadena.. 😠 😠 😠 my snad nevieme mat ani jeden den kludny, kvoli nemu samozrejme 😅 😠

fatmira
25. okt 2011

@majka_k prosim ta, aka je ta stranka, co si mi ukazovala ze ake bude pocasie? nechce sa mi to tu hladat.. 😅

majka_k
25. okt 2011

@fatmira ☹ to je mi luto 😔 ta co sa tolko natahujete 😨 sorry ze sa tolko vypytujem 😅

ocuj uz si objednavala tie mikinky pre deti co chces na vianoce? mozno by som sa pridala 😉

majka_k
25. okt 2011

@fatmira http://www.foreca.cz/Slovakia/Vranov_nad_Topl'o... toto je konkretne na VT ale hore si mozes dat akekolvek mesto 😉

fatmira
25. okt 2011

@majka_k ti asi napisem to IP, lebo ty si asi velmi zvedava co?? 😅
a mikinky by som mala objednat... ale este neviem kedy.. tiez si si nieco vybrala?

fatmira
25. okt 2011

@majka_k inak dnes sme boli na ockovani.. 😒 chudatko moje malinke... az pri zaspavani vzlykal 😢

majka_k
25. okt 2011

@fatmira ☹ ☹ joooooj tak predsa ste boli? moooje chudatko a ako? nema teploty? 😔
aaaale nemusis pisat sak ja to prezijem 😅 len som zvedava dost ale ja vydrzim asi je to chulostiva vec ☹

fatmira
25. okt 2011

@majka_k hej boli..jak sme sa dnes stretli, tak sme sli od dr, len som este isla do obchodu kupit chlieb.. zatial nema teplotu, dala som mu vecer nurofen a spinka, no chodim ho stale kontrolovat 😔

majka_k
25. okt 2011

@fatmira tak klok klop aby bolo dobre do rana, zajtra uz bude pohoda 😉

fatmira
25. okt 2011

@majka_k tak to dufam, sak vies, jak som sa toho bala 😕 😔

majka_k
25. okt 2011

@fatmira viem viem, a ako to zvladol? velmi plackal? 😢

fatmira
25. okt 2011

@majka_k celkom ok, neplackal vela, len trosku, ked striekala tu vakcinu..ale viac plakal, ked mu stiahla pipka..som myslela ze jej ruky odrubem, uz potom na mne dr aj videla, ze som na nu nahnevana, lebo mal tam aj krv a ja som tam z toho skoro odpadavala 🤐 😠

majka_k
25. okt 2011

@fatmira juuuuj a to sa nema robit ze vraj podla novych poznatkov, akoze ja som o tom vela necitala kedze mam dievcatko ale baby z nasej temy vraveli ze sa nema stahovat ale sice neviem do akeho veku mozno Misko je uz vacsi ale fakt neviem
jooooj moj zlaty ja by som mala tiez take nervy sak ked ublizuju nasim ratolestiam tak 😠 😠 😠 😠 neviem preco ich tolko musia trapit ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre