Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

majka_k
10. okt 2011

@fatmira hmmm...to je mi luto ze kasle ☹ , a nemali by ockovat ked je chory takze asi vam to posunu...ale tiez ziadna slava...my to chceme mat co najskor za sebou 😅 😝
ja sa dnes chystam do mesta, musim kupit malej mliecko telove a v kauflande ho nemaju...takze asi billa, a tiez chcem pozriet nejake rukavicky pre malu, na jarmoku si videla ake krááááásne ciapocky mali? take ako baranice -biele krasne 😵 😵 😵 ale asi vsetky boli velke co som len tak na rychlo kukla 😠 a aj tie ceny boli uzasne, som myslela ze v sobotu ako sme isli s muzom este poriadne pokukam ale sofi mi zmarila plany 😀 😀

fatmira
10. okt 2011

@majka_k no uvidim co zajtra povie 😅
my asi len po sidlisku dnes budeme kocikovat, uvidim ako mu bude este...
no tie baranice boli krasne, ja som aj miskovi skusila, ale za 1: velke a za 2. straaaaaasne hurbe, ved to by mal hned v tom hlavku mokru.. 😒 a za 3. cena 😅

no misko ma uz po spinkani..mala som teraz rano navstevu necakanu, tak uz saskoval v postielke a uz mi okupuje pocitac 😀

majka_k
10. okt 2011

@fatmira a asi aj do lidlu skocim, majutam mat satky pre deticky, pancuchy, body, tricka tak skocim kuk ako to vyzerá 😎

fatmira
10. okt 2011

@majka_k akeeeee satkyyyyy?? 🙂

fatmira
10. okt 2011

do krku? lebo ja strasne take zhanam.. pre miska 🙂 mam sice jednu cervenu taku vzorovanu z H&M ale chcem este inu 😀

majka_k
10. okt 2011

@fatmira 😀 😀 😀 my pojdeme teraz spinkat. chcem pokukat na nete take fusako-vaky, co sa daju aj do autosedacky dat, lebo sa bojim ked chodime s malou len so sedackou tak ci jej nieje zima a co bude este v zime 😅 😒 😒

majka_k
10. okt 2011

@fatmira 😅 nie satky ale akoze saty 😅 😀

fatmira
10. okt 2011

@majka_k ja mam fusak do autosedacky.. ale to bol pri nasej maxi cosi taky riflovy, ak by ti pasoval, tak by som ti pozicala.. len fareben by ti to nesedelo

fatmira
10. okt 2011

@majka_k vrrrr uz si ma aj navnadila 😅

majka_k
10. okt 2011

@fatmira he he , sorry za omyl 😅

majka_k
10. okt 2011

@fatmira tak ja kukam len po bazaroch taky na jednu zimu staci 😉

fatmira
10. okt 2011

@majka_k no ideme ranajkovat, lebo mi uz vyrval tlacitko jedno 😠

majka_k
10. okt 2011

@fatmira dobru chut, my ideme spat 😉

fatmira
10. okt 2011

@majka_k tak ako ste dneska pochodili? 🙂
ja som sa z nicoho nic rozhodla, ze pojdem s miskom k lekarke a jasnacka ze dosiel kurier s fusakom 😒 tak pockam na zajtra, ked nepride tak skocim na postu 😅 😉

majka_k
10. okt 2011

@fatmira mal by prist na druhy den, mne tak nosil 3 dni.
ja som bola s otcom v meste na prechadzke, krasne bolo, tak pekne jesenne 😉

fatmira
10. okt 2011

@majka_k no tak dufam, ze pride 😀
jj dneska bolo fajne, ale vecer zase kosno 😅

majka_k
10. okt 2011

@fatmira no ja som bola sama so sofi lebo mm bol s ujom v PO kupit dvere, aj som ju prvy krat kupala sama- to bolo revu predtym, som uz nemohla cakat na mm tak som ju zobrala do parady 😀 a potom este hajkanie 😖 ale uz potom prisiel mm, mala sa samozrejme zobudila tak ju nosil 😀

fatmira
10. okt 2011

@majka_k no vsetko je raz poprve... 😅 ale vidis, ze zvladli ste to 🙂

majka_k
10. okt 2011

@fatmira 😉 jasne ked musis tak musis 😀 😅

fatmira
10. okt 2011

@majka_k ked nic ine neostava, zachvilu ho pri kupani ani potrebovat nebudes..alebo nech kupe mm a ty si oddychnes 😀

majka_k
10. okt 2011

@fatmira 😅 he he, to by dopadlo...aaaale nie, on sa snazi a minule som kdesi bola na 2 hodinky a bol s nou sam a sa mu samozrejme pokakala 😀 😀 😀 tak pekne krasne prebalil....a postaral sa 😉

aha 😵 https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/jbdr/spo...

fatmira
10. okt 2011

@majka_k nooo tak ten moj by mi rychlo volal, ze pooood maly smrdiiii 😀 😀 😀
mne sa osobne taky nepaci..kazdy ma iny vkus ale.. maju ho vedla v bytovke a mne vzdy pride taky dlhyyyyy s tym koleckom vpredu 😒

majka_k
10. okt 2011

@fatmira jj mas pravdu, som na neho kukla este raz a je podobny ako Peg-Pérego a ten sa mi nepaci, lebo ako pises ma to koliesko tak vystupene a moja suseda ma Peg-Pérego takze ho mam obkukany ... no moja srdcovka ostava http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10584467&tab=2 som dnes ukazala muzovi, tak ze ked to bude aktualne tak to poriesime, ale nepovedal ze nie lebo ze je drahy 😀 😀 😀 😀 😀 tak mam radost ze to bude asi aj realne 😎

fatmira
10. okt 2011

@majka_k tak ten uz je krajsi 🙂 pekne si muzika spracovala.. sikulka si 😀

fatmira
10. okt 2011

@majka_k ten je celkom fajny, len ci nebude nejaky rozhegany ked taka cena 😅 https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/pd8y/i-c...

sunnygirl26
10. okt 2011

baby, nakupujete aj na MMB, vsak? mate osvedcenych predajcov? ste ma tu minule navnadili, tak poslednych par dni som stravila tam 🙂 sice sa do toho este len dostavam, no asi nova zavislost sa rysuje 😅 drahy nebude mat radost 😠

majka_k
10. okt 2011

@fatmira 😀 😀 dik, sak o tom sme my zeny nie? ze pekne vieme ovladat tie nase polovicky 😉
budem koncit lebo by mi trebalo sparadla na viecka ak by som chcela este chvilki posediet 😀 😀 muz tu uz vedla chrape 😅 😀 tak idem chystat spanie.
dnes iden urobit pokus: dat malej teraz na noc spapat tú kasicku ale vo flasi, v nasej teme pisali ze super, ze deticky im spinkali celu noc do siestej, tak ucidim, lebo nase posledne noci su otras, kazde 10-20 minut hore lebo sofi so sebou sije v postielke, a led nechcem aby sa docista zobudila tak musim vstat a ucicikat aby spinkala dalej a takto to ide celú noc 😅 😕 neviem co sa deje, ale zase rano sme pospali do osmej skoro takze moja zlatula nesklamala mamicku 😵 😵 😵 uvidime ci bude pokojnejsia po tej kasicke a ci ju vobec bude chciet, ci nebudem utekat robit mlieko 😀 😀 tak dobru noc 😉

majka_k
10. okt 2011

@fatmira som ho kukala uz, celkom sa mi tiez pacil...ale ja chcem trojkolkuuuuu 😀 😀 😀

majka_k
10. okt 2011

@sunnygirl26 ja nemam osvedcenych, ale este sa mi nestalo zeby bolo nieco zle,a ked hej tak rychlo poriesia reklamaciu 😉 cize zatial pohoda, a mmb je tak trocha aj moja zavislost , hned po MK 😀 😀

fatmira
10. okt 2011

@majka_k a dala si jej predtym na vecer kasicku a potom sa v noci prevalovala???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre