Vytúžený poklad čakáme v novembri 2012

lucinka1104
28. feb 2012

Ahojte je tu už nejaká maminka čo si našla vytužené // na teste? Mysme len 5 DPO,ale poctivo sme sa snažili takže okolo 7.3 sa dozvieme vysledok.
Teším sa na Vás a dufam,že tu ostanem s Vami aj ja.

slady
12. dec 2012

@gabinap12 da sa vselijako, bud k nosicom predavaju doplnky - vselijake "kryty" na nosice proti vetru, zime, dazdy, alebo maminy nosia bundu/kabat co nosili v tehotenstve a babo schovaju pod bundu.

ingeborgnicol
12. dec 2012

Ahoj baby neviem, ci si ma pametate, sem tam som prispela, my sme rodili nakoniec 31.10 tak sa chcem opytat, ci sa mozem zucastnovat diskusii s Vami, lebo moc nema s kym pokecat o takych malinkych babiikach ako mame my 🙂 a tuto to zije, nie ako na inych forach, tak snad aj poradite ak nieco nevie 🙂mali sme byt 29.11 tak preto sme prispievali sem a nie do oktobroviek...

ivka228
13. dec 2012

@ingeborgnicol ahoj. samozrejme, ze si ta pamatame a urcite budeme vsetky rady, ked budes stale prispievat do novembroviek. Bud tu alebo v novej teme, ktora sa vytvorila. Link je na predchadzajucej strane.

ingeborgnicol
13. dec 2012

Aha a preco je nova diskusia? dakujem, priznam sa, ze mi chyba pokecat s niekym o nasich problemoch a "nemamicky" nechcem zatazovat recami o kojeni, plienkovani a pod 🙂

ivikuska28
26. dec 2012

@hanka123x Ahoj, aj našemu malému na reflux pomohlo až to, že sme mu vyvýšili matrac a na ten noštek je super morská voda v speji. Majú to v lekárni môže sa používať od narodenia. 🙂

hanka123x
3. jan 2013

@ivikuska28 Cauko, myslis ten physiomer? niekedy sa mi nepodari vstreknut mu to riadne do nosa, zato sa mi podari dat mu to omylom aj do ocka.. snazim sa mu ich vzdy zakryt, lenze on sa dost meta ☹

ivikuska28
3. jan 2013

@hanka123x ahoj, ano ten. Môj malý sa tiež dosť vrtí ale zatiaľ sa mi darí mu to striekať aj ked sa potom dosť zlostí 😝

anavi85
18. feb 2013

Ahojte, tak konečne som sa sem dostala...pozerám, že všetci pekne rastú 😀 ...mala som toho naozaj veľa a času málo, tak dúfam, že sa to polepší...Romanko už bude mať 3 mesiace (strašne to letí) Zaťiaľ kojím, tak to som rada, lebo pri prvom sme už boli na umelom... Romko pribral už 2700 g a nosí už 68-čku oblečko... Ste na to niekto podobne, lebo podľa tabuliek je popredu... chcela som sa opýtať či ste už boli na očkovaní a ako ste dopadli

tinasc
14. mar 2013

🙂

zdenin
24. apr 2013

Ahoj ako sa maju vase novembercata? My mame 7kil 66.5cm a zaciname sa vrtiet...

karinka2105
25. apr 2013

ahojte ,aku velksot nosite?
mi mame 7,4kg a 68cm,a niektore veci 68 su nam uz malee

zdenin
5. nov 2013

Ahoj baby ako sa mate ?

katka90
5. mar 2015

ahojte maminky, ako sa máte? ako detičky? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre