Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

stanka1986ke
13. aug 2009

a inak v kosiciach to je v nemocnici super...co sa tyka romiek tak oni ich oddeluju od bielych...oni maju aj svoje vyhradene wc aj kupelne...vsetko...
ja som malu rodila v novej nemocnici...do starej som nechcela ist a saca neviem nezvazovala som ju... v novej bolo super..v noci mi robili cisarak..manzel bol pri tom...on videl malu skor ako ja ja som buvala...po operacii ma spolu s lekarom odniesli s postelou na izbu...a tam pri mne ostal cca asi do pol druhej rana...potom uz isiel oslavovaat...hocikedy za mnou mohol prist, aj malu mi doniesol dakedy na izbu ked som este nechodila...takze ja som bola spokojna..
studentky z novorodeneckeho mi vsetko do detailu s kojenim a starostlivost o malu vysvetlili, ukazali, leo sa snazili..potom prisla ich ucka a sa pytala ci som bola spokojna.... 😀
a malu mi bravali ze ja ju budem mat doma tak si mam teraz este odychnut..cez den mi ju nechali az na 4 den cely a vecer na 5 den..aj to som si ju ja pytala..kdezto v starej nemocnici hned po porode dostanete batoztek
ja neviem ja po porode by osm si chcela odychnut a nie hned mat pri sebe uplakane baby...

stanka1986ke
13. aug 2009

monika juujjj jak dobre ze je tu aj niekto mladsi... a meskas...ja uz jednu malu sikulku mam...teraz sa pokusame o druhe... 😀

monikapd1
13. aug 2009

noo tak nemala som toho prveho, ale nemboj mi uz na nasom uzlicku pracujeme 😉

stanka1986ke
13. aug 2009

no len tak dalej... 😀 😀
no nam sa to uz krati ja mam dostat v nedelu 23.a ty tiez niejak tak..nie?

monikapd1
13. aug 2009

noo ja mam dostat v sobotu, pripadne piatok, noo njnekor v nedelu, ak nic tak sa testnem

stanka1986ke
13. aug 2009

no ja bud v piatok alebo v nedelu dostanem...ak nie tak sa testnem v stredu?neviem uvidim ako to vydrzim 😵

to sme tu len my dve?

brisilda
13. aug 2009

stanka tak a ja mam nemam mrchu dostat hned po tebe 😀 25 az 28 😀

monikapd1
13. aug 2009

vyzera to tak stanka, ale ja pojdem zachvilku robit slany kolac, nada mi narobila chutky 😀 😀

monikapd1
13. aug 2009

a mozno aj ja testnem az potom v stredu

brisilda
13. aug 2009

stanka a vydavala som sa v roku 2002 😉 inak stanka mas uz aj nejake priznaky alebo nie?

monikapd1
13. aug 2009

noo nic idem ja piect, potom sa stavim 😉

stanka1986ke
13. aug 2009

nie...len mam niejaky biely vytok a sem tam mam krce v podbrusku...ale inak nie nemam tehu priznaky

brisilda
13. aug 2009

stanka tak to mas dobre ja som vecer mala bolesti no dnes som zistila , ze to bolo spojene crevami a krize ma priserne boleli ☹ uz je to lepsie bala som sa aby to nebol slepak 😠 mna stale cosi pycha ☹ inak te vytok co mas je dobre znamenie ja nemam uz ziaden ☹ a chcem ten tehotensky 😎

stanka1986ke
13. aug 2009

a to existuje aj tehu vytok? no aj teraz mam zase krce ako na mrchu...a vcera som si nevedela ani sadnut..co ma zo spodu az do bruska vsetko tak bolelo...auuu...tak neviem ci daky zapal na mna lezie alebo co

takze uz ti to trosku preslol..no super...

brisilda
13. aug 2009

stanka to az take hrozne si mala???juj nezavidim a ano ten vytok vraj ma byt biely ak si tehu no samozrejme, ze to neni pravidlo .V tvojom pripade moze ist o uhniezdovanie vajicka cize sa ti moze zvatsovat asi maternica .Zapal by som vylucila to pochybujem aj ked ty to vies najlepsie no pri zapale by si pocitovala skor palenie, svrbenie , opuch a vytok by bol biely hrudkovity

brisilda
13. aug 2009

monika prave som spravila kuk do tvojho albumu a musim povedat, ze si bola krasna nevesta 😉 co krasna nadherna 🙂

monikapd1
13. aug 2009

dakujem bris uz pracujem na kolaci a som si odbehla a som vytok mala ale uz nemam, len ked kontrolujem krcok tak mam na prstoch biely vytok 😒

brisilda
13. aug 2009

monika ja nemam ziaden ☹ a ked tak priesvitny ☹ popripade minimalny bielopriesvitny ale mam novinku podla ovu mikroskopu mam ovu 😉 takze dnes bude tutu mutu

monikapd1
13. aug 2009

noo krasne bris tak si to uzite vecer 😉 ja som si uz postavila plnku, nech sa mi urobi

lucialen
13. aug 2009

Caves, uz som vystrihana a varim tekvicovy privarok 😒 som zvedava ako to bude chutit 🙂

monikapd1
13. aug 2009

lucka urcite to bude chutne 😉

lucialen
13. aug 2009

Ja to mam rada, ale ked to mamina navari 😀

monikapd1
13. aug 2009

neboj aj ty to uvaris dobre 😉

tea333
13. aug 2009

som spat 😉
stanka uz sme sa o tom bavili ale som tu bezkonkurencne najmladsia prepac 🙂 mam 20

moj biely vytok pokracuje, hmm..

kkatkaa
13. aug 2009

tea myslis ze? jezis ja by som ti to tak zelala vazne 🙂

kkatkaa
13. aug 2009

ale nesmies nas nechat v napati ako bianca ok?

tea333
13. aug 2009

bris tak super ked mas ovu snazte sa 😉

tea333
13. aug 2009

kkatka vobec si to nepripustam zatial..ale budete to vediet urcite skor nez snubenec, ved som spominala ze keby sa zadarilo tento mesiac nepoviem mu do 25. kedy mame vyrocie a buduci mu nepoviem do 20. kedy ma narodky 😀

kkatkaa
13. aug 2009

dobre ale drzim ti palce kiezby ti to vyslo aby si bola dalsia tehu na tejto stranke 😉

kkatkaa
13. aug 2009

a ako si dopadla so zvieratkami?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre