• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
dakujem, miska...no mne uz ho schvalili aj kamosky...takze asi bude ten... :wink:
aj ja ti drzim zajtra palceky...a kedy testujes nanovo?
10. jan 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru xeni :wink:
10. jan 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj xeni :wink: drzim palce na zajtra
10. jan 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem... :slight_smile:
10. jan 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska - ta hadica je fakt super! drzim palce na zajtrajsi testik :dizzy_face:
10. jan 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu este nekto alebo mam ist spat?
10. jan 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto

dobru noc
10. jan 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste :slight_smile: ? Groka, drzim palce nech je bzduci tyzden uz uplne super :wink:

xeni dakujem :dizzy_face: a ty vlastne ako :confused: ?
10. jan 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez este tu...vybavujem tu kamoske pracu, resp. mm vybavuje, ma prist vo februari, tak jej este davam instrukcie :wink:
10. jan 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka zajtra rano, ak v noci neklesne teplota :slight_smile: a inak ja nemam rada ciernu, ja mam v satniku asi kel trojo ciernych nohavic a uz nic cierne :slight_smile: , ale ten tvoj kocik je normalne ze pekny, taky zaujimavy a ku vsetkemu sa da zladit :wink:

siska dik :slight_smile:
10. jan 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu ale kukam kade tade :grinning: este docitavam vcerajsok, mi to enda aby mi nieco neuslo :grinning:
10. jan 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja tu este nakukam :slight_smile: stahovala som fotky, co sme boli vcera u kamosky, pofotila som krpcov - oni maju dievca, nasi sa strasne lubia :grinning:

miska - mas link na ten jankin kocik? nechce sa mi to hladat :sweat_smile: :grinning: diiiik
10. jan 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drziiiim.....miska...
to mm je na ciernu..ja mam rada pastelove farby...ale smola...ale tak moze byt, je to aj pre babu, aj pre chlapca... :wink:
10. jan 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam rada ciernu farbu, hehe, som depesacka od mala :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, vidis, siska, depeche mod mozem, ale na kocik mi to nejako nesedelo...ale neni cisto cierny, takze sa da :dizzy_face:
a ty co nove siska..ako to vyzera s domcekom?
10. jan 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj siska nemam, uz neviem na kt. bol stranke :sweat_smile: ,a le janka je tu urcite ho ma :slight_smile:
10. jan 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska, supnem ho do albumu, dobre?
10. jan 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to tam :wink:
10. jan 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - ja som na nich odrastla, pocuvam ich od 9 rokov :grinning: a vo stvrtok som mala ist do prahy na koncert a nemozem ist. tak som kopka nestastia :cry: :cry: :cry:
super, hod fotku do albumu, aspon nemusim hladat :grinning:
domcur stoji ... my potrebujeme predat byt a potom to budeme riesit dalej. je to dost o hubu, ale uz neriesim. hadam do leta budeme byvat :confused:
10. jan 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, pekny kocik!!!! :dizzy_face: ja sice nemusim trojkolky, ale tento je fakt pekny :slight_smile:

akurat sa jedujem s fotkami, chcela som dat na facebook a zasa to tam blbnem, asi pojdem spat :angry:
10. jan 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, panecku, to natahuju..mas pravdu, na co si budes tazku hlavu robit....domcur nema nozky, neutecie...tak snad cim skor :wink:
a ktore sa ti pacia viac...stare skladby ci nove? ja skor tie starsie...
10. jan 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, ja som sa nevedela rozkyvat, ale mm, ze sa mi s nou bude lepsie jazdiet...tak som zvedava, ale aspon sa mam na koho vyhovorit, ak nie :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no oni cakaju, kym to my zaplatime, takze teraz to je uz len na nas.
DM - skor stare ... ale posledny album sa mi paci :dizzy_face:
10. jan 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej tento rok je v znameni tigra :confused: , to budeme mat male tigricata :dizzy_face: , to ja volam niekedy mojho kocurika tiger :grinning:

majuska, s tym duchom to je neprijemne :unamused:

ja mam jednu chorosku na zumbe kde mam tigri krok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

luci tie tabletky by si nam mala rozposlat aspon po jednej postou pre stastie :grinning: , jeeej uz vidim aj fotecky :slight_smile:

tei to musim byt na moja svadba prihlasena, aby som si mohla pozriet albumy :confused: ?

ozi jani gratulujem k babule :slight_smile:
10. jan 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
FB...to ani radsej nekomentujem, mne blbne stale...a je to jedina moznost kontaktu s rodinou :angry:
10. jan 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik, miska..ale neni stopercentna...doki sa netvaril presvedcivo a navyse mi sam povedal, ze 50 na 50 :grinning:
10. jan 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska - aj ja by som chcela male tigrica :dizzy_face:
na svadbe nemusis byt prihlasena, chod na fotoalbumy z priprav, daj si ich zoradit podla autora a vyhladaj si ju :wink:
10. jan 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - no asi tam chodi uz vela ludi a nestiha to, neviem. osobne FB moc nemusim, len to tiez beriem ako spojenie s okolitym svetom, mam vela kamaratom mimo SK a je mi jednoduchsie dat fotky tam, ako posielat mailom :pensive:
no som zvedava, ci to teda bude babula alebo chlap. kedy mas dalsie sono?
10. jan 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, siska, doki nespominal, iba dalsiu kontrolu mam 4.2., tak mozno aj sono bude... :dizzy_face:
10. jan 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nerobi ti vzdy?
10. jan 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok