• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
doteraz ano, ale vzdy si to pisal aj do karty a teraz tam nic nenapisal.... :unamused:
a doteraz som chodila kazde dva tyzdne...teraz az po mesiaci...neviem :confounded:
10. jan 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aspon vies, ze je vsetko v poriadku :wink:
10. jan 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial hej, siska...
a tvoj maly ako...vidis, ako ste travili chorlave vianoce...?
10. jan 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite aj bude vsetko v poriadku. nic zle si vobec nepripustaj :wink:
... no prezili sme. mali sme cely den pyzamovu party, vecer sme sa dokonca prezliekli :grinning: ale v pohode, danielko niektore veci este berie (nastastie) inak :grinning:
10. jan 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi, vy ste stihli pokupit den pred vianocami tie darceky???
10. jan 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka, aj som nevedela, ze si mala narodeninky, vsetko naj, naj, naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: inak lahsie sa gratuluje k meninam, to si aj ja spomeniem na viac ludi ako na narodky :slight_smile:

a groka este nadenka a petka :slight_smile:

dzou to kaficko pre moje zlaticko je super :grinning:

juuuj baby, ste boli ukecane, normalne este zajtra budem docitavat, dobru nocku vsetkym :slight_smile:
10. jan 2010 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska, cuduj sa, stihli :grinning: ....a po veceri o druhej rano budicek a hajdy na Slovensko...som bola uplne ako zdochlina :rolling_eyes:
10. jan 2010 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska dobru noc aj tebe. ja sa pomaly tiez chystam, zajtra uz musim do roboty, bleeeee :frowning2: nastastie budem len doobeda, poobede idem ku gyndosovi odniest vysledky z histologie, som zvedava, ci mi tam nieco nasli. kedze sa tej ich blablabla vobec nerozumiem (co mam napisane na tom papieri).
10. jan 2010 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani no to ti verim. ako to zvladaju baby? ci lepsie, ako vy?
10. jan 2010 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, siska, tak bezkaj babula, nech si oddychnes...a drzim palceky na zajtra...tfuj tfuj tfuj...
miska aj tebe dobru
10. jan 2010 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ja som zvyknuta moc toho nenaspat. odkedy mame krpca, tak som este celu noc v kuse nespala :pensive: :grinning:
10. jan 2010 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni spia celu cestu, siska a nevedia o svete...paradoxne sa zobudia, ked auto zastavi :grinning:
ale kedze to bola nahanacka za darcekmi, vlastne sme obehali vsetky babky a krstnu...a vsade Mikulasov dostali a darceky..mali take velke okale :grinning: :grinning:
a tie sladkosti....som mala doma tri igelitky velke :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ste si to uzili, co? :grinning: tie rozziarene ocka ale za to vsetko urcite stoja :dizzy_face:
inak nas tiez v aute spi, pokial sa auto hybe. akonahle zastaneme, tak je hore.

no idem teda do postele, taaaak sa mi zajtra nechce :confounded:
10. jan 2010 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ti prajem rychly den v praci a u lekara same dobre spravy... :wink: :dizzy_face:
10. jan 2010 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik jani, si zlaticko :dizzy_face:
dobru nocku aj tebe
10. jan 2010 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuuu.... :dizzy_face:
10. jan 2010 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko... :slight_smile:
11. jan 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. jan 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko

ja prave ranajkujem,kakavko a vianocku s maslom a medom nakoniec :sweat_smile: mnami,maleho som vzala do skolky,potom do obchodu a ked som isla domov,babule,predo mnou isli pubertacky s cigaretkou v papuli a vsetok dym ku mne smeroval,skoro som sa dovracala a ked som isla do obchodu tak zasa pubertaci ,co isli do skoly nachrachali na zem a ja som to vsetko videla,zas ma naplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj cisty humus

vcera ako som isla spat,mi v posteli bolo poriadne spatne,to bolo hrozne,spat som nemohla do pol noci a potom sipka do wc misy,a vsetko islo von,mam pocit ze uz mi neni zle od zaludka,uz ma boli zaludok a skor zacnem teraz vraciat,uz som zjedla ranajky ale citim ich v krku,pojde to von,urcite :cry:

ahoj motylek,ako sa mas?si v praci?

uuz sa neviem dockat misky a xeni,len bovie kedy sa ozvu
11. jan 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte motylek takze uz ti aj ovu vyznacilo no zacina to dobre kiez by teplota ostala hore :wink:
11. jan 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris ved uvidime, nechame to na osud.... :slight_smile:
groka hej uz v praci... asi tu dnes umrem... :frowning2:
11. jan 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka nezavidim ja na tvojom mieste si dam ruku pred nos :wink: a na chrchance nepozeram :grinning: co sa tyka grcania tak si to uzivaj mne sa nevolnosti vratili rano som spasala 2 chlebiky s maslom a paradajkou zapila to teplym cajikom a sup na WC to vygrcat :grinning: takze som musela ranajkovat este raz a cajik som pila uz opatrne .Vecer ma tiez casto napina hlavne ked som hladna vtedy ma pochyti kasel a bum bac ide zomna kyselina von :cry: neviem ako zajtra na lacno vypijem tu glukozu :grinning:
11. jan 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky nemate to lahke... :frowning2:
11. jan 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: Dnes som netestovala, pockam do stredy, to by uz mohli byt pekne ciarky :slight_smile:
Majka, pekny graf, fakt sa ti dobre ustalili tie teploty :wink:
11. jan 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji - krasny grafik!!!! drzim palceky a aj ty posli mrchu mne :wink: co to beries na upravu cyklu?
11. jan 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka & bris - no veru babule, nemate to lahke. mrzi ma, ze vas to takto trapi. ale radsej vracat a byt tehu :wink: drzim palce, nech vam to prejde.

groka - ako ste zvladli rano skolku? nasmu sa veru po troch tyzdnoch moc nechcelo :confounded:
bris - nemozes si zobrat citron? ja ked som do toho dala citron, tak sa to dalo v pohode vypit.
luci - tak sa budeme tesit na stredu, urcite uz bude aj ta druha pekne viditelna :dizzy_face:
11. jan 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci dakujem... kiez by to bol posledny na obdobie 9 mesiacov... :grinning:
sisus zacala som brat sarapis soja... (je to vytazok z materskej kasicky)... a mozem povedat ze to ma uspechy... uvidime az ake :grinning:
11. jan 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby niekde som citala ze na nevolnosti v tehotenstve zabera ďumbier...
11. jan 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji - to su nejake kvapky? ci co to je? je to normalne dostat v lekarni? skusim sa na to popytat. lebo tebo to pekne upravilo cyklus :slight_smile: verim, ze aj uspesne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jan 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka tomu sa hovori trpezlivost ja by som nevydrzala cakat :grinning:
motylek mas pravdu je to neprijemne ale ja by som to pre babo absolvovala aj 100 krat :grinning: len si musim pohundrat ako mi je tazko na zaludok ako ma coto boli a neviem co este ale inak terat v 24 tt sa citim akosi neskutocne skvelo napriek tomu ze som +12 kg :wink: naplna ma asi hormon stastia :grinning: :grinning: :grinning:
sisa2 a tebe este mrcha nedorazila?
11. jan 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok