Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
11. jan 2010

Bris no nemam uz testy, zajtra rano vstavam o 4h, tak to neuvidim v takom case ani jednu ciarku, takze cakam do stredy 😉
Ty uz si +12 😕 Dobre 😉

brisilda
11. jan 2010

sisa ved ja si tam ten citron aj planujem dat 😀 😀 😀 inak pri prvom mi to chutilo no vtedy som nemala nevolnosti ako teraz napriklad ked si dam obed a poriadne naplnim zaludok do sytosti tak sa mi to vsetko vracia 😀 to bude tym stlacenym zaludkom 🙂 ale nech to cert vezme su aj horsie veci ked si spomeniem na zaciatocne bolesti zaludka tak toto je nic

motylek17
11. jan 2010

sisus ono su to tabletky na obdobie klimakteria.... ale tak isto sa v nich pise ze je to na upravu cyklu a na podporu tehotenstva (ak su nejake problemy) beriem to druhy mesiac a zatila super....
inak je o tom stranka aj na MK

brisilda
11. jan 2010

lucka veru 12 kg hore ☹ ja neviem kde sa to vsetko namna lepi 😠 to bude tymi sladkostami co stale do seba tlacim a polnocnym jedenim ☹ normalne sa bojim co mi na to povie doki pri prvom som pribrala 25 kg no to sa namne stratilo kedze predtym som mala len 55 kg teraz som zacinala na 72 kg 😖 😖 😖

sisa2
11. jan 2010

bris - tak to je super, ze sa citis super 😀
mrcha este nedorazila, uvidime, kedy sa jej vobec uraci. dnes som 28 den po kyrete ☹

sisa2
11. jan 2010

majka - dik, skusim pohladat a aj sa popytat v lekarni. tak nech ti to hlavne pomoze!!! 😵

motylek17
11. jan 2010

ahojky mě sarapis určo pomohl, měla jsem problémy s hormony štítky po operaci a začla jsem brát sarapis, štítka se zázračně upravila do pár týdnů až se dr. divil jak je to možný že tak zázračný ustálení hormonů nečekal, mě se skoro ihned upravil cyklus který býval i 40 dnů a zdálo se mi že i ten plodný hlen najednou mám a to jsem si ho nikdy předtím nevšimla. taky co setýče psychiky se mi zdálo že je to o chloupek lepší. každopádně jsem po necelých 4 měs. se sarapisem otěhotněla a to samé kamarádka která mi ho doporučila ta ho brala 2 měs. a našla //, přitom obě jsme předtím byli snažilky skoro rok.

nieco o sarapise z MK

motylek17
11. jan 2010

a kde je miska??? chcem vidiet jej graf a tak isto co je s xenou....

sisa2
11. jan 2010

majka - diiiik. bodaj by to aj na nas posobilo tak zazracne 🙂

xena tusim pisala, ze sa ukaze az vecer, lebo je v praci. a miska podla mna este spi 😀

motylek17
11. jan 2010

ako tie tabletky dost stoja, ja som za 60tabl. davala kolem 800 korun, ale ak mi to pomoze tak aj milion... 🙂 a navyse sa mi konecne vratil egg hlien... co som nemala strasne dlho...

miskahryzka8
11. jan 2010

Ahojte, xena ide v telke prave 😀 , baby tak to bola noc, som nemohla spat, som sa zobudila o druhej som uz merala 😀 , som mala 36,9, som isla na wecko a nemohla zaspat, tak merala za pol hodku, som mala 37, no a potom som konecne zaspala a o siedmej ako meriavam 36,9, http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed, som myslela, ze rano najdem kolajnicky ako hrom, ale bielo a potom ako to zasichalo sa objavil dusik, ale fakt len jemnucky, tak neviem 😒 , ale zase je tam 🙂

idem vas precitat a idem skusit prepisat tento mesiac, kedy mi da FFuliak ovulu 🙂 .

a inak v stredu ideme na lyzovacku 😅, ale tak kolko bab zisti, ze je tehu nekor a lyzuje, plava a tak, no nie 😕 a preco sa nemoze vlastne kava v tehu 😕?

lucialen
11. jan 2010

Miska dusik? 😵 😵

lucialen
11. jan 2010

Mne sa na tom teste intimed ta druha ciarka robila do 3 minut,ale nebola silna a na pepine som musela cakat, kym sa to cele vybieli az potom som videla ciarocku 😉 Juj, bodaj by to bol duch druhej ciarky 😵 😵 😵

motylek17
11. jan 2010

miska zeby???? 😀

janulka04
11. jan 2010

miska.... 😕 ...tak ja som zvedava, prajem nech je z dusika ozajstna druha ciarka 😵

brisilda
11. jan 2010

misi tisko drzim vsetke palce aby duch dusik silnel 😉 lyzovat mozes v pohode tak ci tak aj ked spadnes male mimi je tak malinke ze o tom ani nebude vediet a je v maternici horsie by to bolo s lyzovanim uz v mojom pripade .kava sa v tehu nesmie pretoze obsahuje kofein a ten skodi taktiez sa nesmie ani cierny caj, kadejake bilinkove a nepasterilizovane mlieko , vyrobky z neho plasnive syri a udeniny, pozor treba davat aj na tepelne neopracovanu salamu surove masko 😀 😀 😀 jaaaj je toho vela

sisa2
11. jan 2010

miska - este si len 12DPO, takze aj dusik sa pocita 😵 😵 😵 skus spravit zasa v stredu, uz bude podla mna ovela lepsie vidiet 😵

majka - no presne, stoja sice dost, ale ak to pomoze, tak clovek da aj ovela viac. to sa berie 1x denne?

brisilda
11. jan 2010

kocky kiez by vam ten liek pomohol co verim, ze pomoze 😉 sisa tebe drzim place aby vam to vyslo hned na 1 pokus ako sa zacnete snazilkovat 😉

motylek17
11. jan 2010

sisus na diskusnom fore som citala ze 2x denne, brala som asi 3 tyzdne a teraz beriem uz len jednu a sem tam zabudnem 😀

janulka04
11. jan 2010

a inac som vam zabudla popriat dobre rano, lebo som vas citala, potom som sa bola napapat a teraz pridem a pisem...takze
dobre ranko prajem 😀
inac, groka, viem, ako ti je..ja som pri malych hadzala tycky zo vsetkeho....a do 6.mesiaca 😝 ...pamatam si ako mi smrdeli aj kovove klucky na dverach 😀 😀
bris, myslela som na teba..nemoze to byt, ze sa ti zadrziava v tele tolko vody? mozno sa pocuduje s a po porode to zmizne, tie kilecka 😉 a inac, je mi luto, ze tyckujes este...ja som naposled, ked ma chytil ten zlcnik, ale to len tu zltu tekutinu....a to bolo vraj z toho, takze ak to nepocitam, tak ja uz doooobre dlllllho nic nastastie, lebo to mi fakt nechyba a navyse to hrozne nici zuby...teda grcanie 😠
siska, kolko vlastne po zakroku by mala mrcha dojst? prepac, ze sa pytam, moja....vobec netusim....a stale drzim palce na poobede 😉
majka, zatial grafik vyzera dobre a tesim sa, ze pozorujes take pozitivne zmeny 😉
lucka, ako tehulka? 😵

sisa2
11. jan 2010

bris - dakujem 😵
majka - dik za tip, pojdem sa na to popytat. mozno by sa mi skratili cykly a nemusela by tom tolko cakat - kedze musime cakat 3 cykly, aspon by to bolo rychlejsie 🙂
janka - vobec netusim, kedy sa jej uraci prist. ono to je podla mna individualne a aj podla toho, ake byvali predtym cykly ... takze mozno si este mesiac pockam ☹ fakt vobec netusim. a dakujem, dam vecer vediet, co mi lekvos povie.

miskahryzka8
11. jan 2010

janulka to ti doki super povedal ze 50 na 50 😀

dik siska, uz som nasla ten albumik 🙂 , tei tie saty su peknucke, take jemnucke dievcatkovske 🙂

a inak baby, nemam zedne tehu priznaky 😕 , vobec ma nebolia prsia ani nic 😕 , len sa mi zdaju trosku vacsie, ale nebolia 😕

siska drzim palce s tou histologiou 🙂

motylek ukazkova ovulka 😵

groka, bris, tie nevolnosti ma mrzia 😠 a myslite si, ze je to dedicne, ze ked moja mam ich nemala, ani ja ich mat nebudem 😅 ?

motylek, vcera v lekarni, ked som kupovala testy, som si vsimla akurat nejake sarapisy a ze nejaky mi je povedomy ten nazov, ale neviem odkial a inak mali posledny mama test ten co su v nom dva kusy 😀 , zajtra rano samozrejme testnem a este dne dokupim 🙂

lucka dušík 😀 , nie dusík 😀 😀

lucka ja na mamateste tak, sa vybielilo a potom nabehla tak za 10-15 minut 🙂 , skusim nafotit, ale neviem ci to bude aspon trosku vidno 😕

motylek, snad 🙂 , janulka, bris, siska dakujem 😵 😵 😵

bris, ale do nedele aeste kavu mozem , nie, lebo na lyzovacke sa vstava skoro a co ked by som na kopci zaspala a zamrzla 😀 😀 ?

tens arapis znie dobre 🙂 , idem sa anranajkovar, mam hriznu chut na vajicka 😀 a skusim prepisat ten graf a nafotit dušíka 😅

janulka04
11. jan 2010

tak to teda nic moc, siska, myslim to cakanie 😔 ...tak teda nech ta nenatahuje, hnusoba aspon a svihne si 😉

brisilda
11. jan 2010

misi tak si ju teda daj 😀 ved hadam jedna denne ti neuskodi 😉 ja som ju pit prestala lebo mi pre nevolnosti nechutila teraz pijem bezkofeinovu 😉
jani ja neviem ci je to voda podla mna tuk 😀 co narobime nebudem sa v lete promedovat na kupalisku a basta 🙂 ja len dufam, ze mi tie moje kilecka neskomplikuju porod mojou nadvahou 😖

lucialen
11. jan 2010

Miska odfot dusika, tesim sa 🙂
Jani, no ja si velmi neuvedomujem, ze som tehu, teda az na tie prsia, z tych ma za chvilu porazi. Najlepsie sa mi spi na chrbte, lebo vtedy su tak rovnomerne rozlozene 😀 Ale zase ked si vystriem nohy, tak ma tak taha podbrusko 😒 No neviem 😒 Vcera sme boli u maminy gratulovat a moja starka uz vymyslela, ze pocula o nejakej bylinkarke, ktora pomohla otehu nejakej babe. Uz aj starki su z toho mimo, tak som im to chcela povedat, nech sa uz neboja, ze je to ok, ale radsej pockam, kym budem vediet, ze je to naozaj ok

motylek17
11. jan 2010

sisus drzim palecky u lekara... 😉 nech vsetko dopadne na jednotku....
miska aj mne sa konecne paci moj graf.... 😀
inak vsimate ze ak su hadice, tak vacsinou to konci dobre???
miska ako si dala dva grafy do jedneho???

motylek17
11. jan 2010

luci prsia ta bolia ako ???? kedy ta zacali boliet?

janulka04
11. jan 2010

bris, neboj sa...este polka predomnou..ja som sama zvedava, kam to dotiahnem... 😀
a kupalisko v lete nehrozi asi ani u mna...ja mam sice menej, ale vyzeram hrozne 😝

lucialen
11. jan 2010

Majka, prsia ma zacali boliet uz 8DPO, mam ich citlive aj bradavky, teraz je to este ok ale navecer sa to zhorsuje a ked idem spat, tak ani nehovorim 😒

motylek17
11. jan 2010

mna uz bolia bradavky asi 4-ty den, ale to je kvoli ovulke... aj ked ma tak dlho nikdy neboleli....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre