Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
11. jan 2010

jeeej caute babule,co to citam??? MISKA GRATULUJEEEEEM! 😵 😵 😵 no robite mi radost,konecne sa to rozbehlo! 😀

petafr
11. jan 2010

Jej Siska, velmi rada by som ta videla, ale som v kancli! Skoda! A ides si pre tie vysledky? Dufam, ze budu v poriadku... asi zase len nabuduce...

miskahryzka8
11. jan 2010

peti je v robotke, ale ja uz mam roky vymyslene, ze ked budem oznamovat tehu mm tak tak, ze mu dam babatkovske boticky, ze si rozbali darcek, ale teraz ma zaujal ten dennik, a do neho mozem vlepit aj testiky 🙂 😵

hehehehe, akurat vola poloviciak, lebo vcera sme spolu kupovali testy, telepatia a rano sa ma pytal ako teplotka, ale nespytal sa nastastie, ci som testovala, nejako som to zahovorila, ale vecer sa asi spyta, ale tak ked nebudem hovorit, ze som testla, tak si mozno bude mysliet, ze som netestla, lebo by som povedala, ze tam nic nebolo, ako pred tym 😕 😀

luci mne FF vypocital na 22.9., to je presne prelom panna vahy 😕 , a inak ak som teda otehu, tak bojovnickovia a vajko vystartovali v starom roku a spojili sa v novom 😕 😅 , mozno som nemala IP ale implementacny narast 😅 , ako janulka 🙂

cheer dakujem dufam, ze to bude silniet 😵

groka
11. jan 2010

Ahojte
ja som spala od 9:00 do 12:00 potom som si dala polievku a potom som si dala zasa vianocku s medom,ja sa idem zblaznit za tym,ale uz nemozem a dnes vecer nejem,chcem ist kludne spat

trosku som zaspinila,aj brusko bolelo,ale uz je dobre,som vsetko co ste popisali precitala,takze

miska to nie duch,ale ciarka,duch vyzera uplne inak,takze super,ja som tiez lyzovala s malym asi v 6tt teraz by som sa uz neodvazila

tea gratulujem k Ačku

peti ahoj takze uz snazilkujes?budem drzat palce

dnes ste vsetky nejaky aktivne,len ja som ako zdochlina,nic sa mi nechce,lezie mi na nervy tento byt,keby mi aspon vodicak uz dali,cakam kazdu chvilu na sms a sadnem do auta a pojdem sa previezt

pisali ste o boleli prs,urcite si spomynate ako som ja pisala ako mna boleli,no bola sila teda,neopisatelna bolest,ale preslo to,dnes len bradavky a niekedy cele

idem si umyt riady aspon nech mm nefrfle ked pride domov ze som nic nespravila,este som nic nespravila

inak vcera ak som nepisala sme prali vsetky zaclony v byte mm ich potom vsetky vesal a pekne mozem povedat,a dal navrch ze si prehodime obyvacku so spalnou,lebo obyvacku mame zbytocnu velku a ked budeme 4 tak to bude len super,takze planujeme malovat,prehadzovat 😅 uz sa na to tesakujem

sisa2
11. jan 2010

peti - ja som myslela, ze robis z domu 😅 neva, nic sa nedeje. vysledky uz mam, tie som bola zobrat v nemocke a teraz ich idem odniest smolikovi. len tym blablabla nerozumiem, co tam je, tak neviem, ci mi nieco nasli, alebo nie. uvidim, co mi povie.

lucialen
11. jan 2010

Miska, ff to pocital tak, ze odpocital 7 dni, ja som mala ovu 29.12. 😉 Skusala som to aj na inej stranke, lenze oni tam chcu vediet poslednu ms a predpokladaju, ze ovu bola 14dc. Tak som k ms priala 4 dni, aby vysla ovu na 18dc 😅

lucialen
11. jan 2010

Inak bola som kupit testy na stredu a v nasej lekarni mali Hcg test a Axiom test 😒 Som nikdy nevidela 😒 Tak som zobrala axiom 2v1 cit25, som zvedava co to bude za zazrak, ale je to tam aj v nemcine, tak hadam, to nie je nejaky smejd

brisilda
11. jan 2010

groka dobry napad s tym perhadzovanim spalne a obyvacky nam sa do spalne nezmesti ani detska postielka jedine ze by som ju chcela mat pred postelou co nechcem tak sme prerabali jednu malu izbu ked je vstavana skrina postielka a hojdacie kreslo 😀 zatial to krpcovi bude stacit 😉 no este to neni urobene to je len moja predstava musim to tam este pomalovat 😀
co sa tyka bradaviek je to invidualne ja som pri kojeni mala popraskane bradavky predsalen je to zataz ked pravidelne kojite ale zeby som pritom plakala to nie skor som si musela prsia masirovat aby sa ezapalili kedze boli tvrde ako skala a stale s nich tieklo mlieko 😀 no po tyzdni ked som sla domov uz to bolo ok 😀 no bez masticky by som sa nezaobysla 😉
miska ja tiez vidim dušíka 😀 je tam tak nech tam aj ostane 😉 aj ked je pravda ze test by sa nemal uz brat do uvahy po 5 ci 10 minutach ale kaslat na to 😀 podla mna tie ciarky budu silniet len si sa pomylila a napisala 12 DC najskor malo byt 12 DPO 😀

miskahryzka8
11. jan 2010

jemine baby, ja to asi nevydrzim, ako volal mm mi to doslo 😀 , ja mu dam s tou knizkou asi dnes ten jeden testik 🙂 , ved ako tak pozeram aj ine foto 12DPO, tak moja je dost silna na to, nie 😕 😅

groka, som rada, ze vidis ciarku 😅

no luci ja len tak pre zaujimavost, nejdem to este uplne presne ratat radsej zatial 🙂

brisilda
11. jan 2010

misi mne take ciarky ukazalo az na 14 dpo 😀 takze v pohode to povedz mm ja osobne by som to nevydrzala tajit 😀

sisi8881
11. jan 2010

Ahojte....od 20DC si meriam BT a stale sa mi pohybuje tak 36,9, 37,1, 37,2 a mam stale husty biely vytok, mrchu mam dostat v piatok a stale pocitujem bolesti brucha ako ppred blbu mrchu, aj tak mozem byt tehotna?...lebo uz som zo vssetkeho blba 😒

miskahryzka8
11. jan 2010

bris oki dik, este vydrzat do vecer, zohnat v tescu tu knihu, odzumbovat hodinu do osmej, dorazit domov, zabalit to a vylakat ho hore nenapadko,jeho mamina este nechcem aby vedela 🙂

sis mozes, hlavne kvoli tomu hlienu aj ja som teraz mala aj lucka 😉

groka
11. jan 2010

baby kde ff ukazuje termin porodu?ja to neviem najst

lucialen
11. jan 2010

Ozaj Miska, ja som tiez dve noci poriadne nespala od vzrusenia, az tuto som to konecne dobehla, skoro 12hod som spala 😀 V stredu si porovname ciarky 😀
Som zvedava na xenu 🙂

janulka04
11. jan 2010

bris, pekne sa ti hromadi vybavicka, krasne vecicky....aj ja som mala pre male vela s mackom Pu a tn tygrikovy svetrik som videla tu tusim v C a A, ten som tiez chcela...ak bude chalan....este mam ťé percent sancu stale 😀

lucialen
11. jan 2010

groka, to ukazuje len pre vip v tej casti pregnancy monitor, pod tabulkou, aka je sanca, ze si otehotnela

fazulka1512
11. jan 2010

ahojte baby
no ako tak citam tak rok 2010 zatial uspesne nastartovany, to je super
ja som sa konecne prihlasila na fertility a uz si znaci, ms, keks a tak podobne, teplotu som rano nemerala, zaspala som, ale uz teplomer mam pripraveny ze budem
miska a luci potichucky blahozelam a tisko zavidim supe..........aj ja chcem
v sobotu vecer mi skoncila mrcha a vcera hor sa do robenia deti, som rada ze aj mm velmi chce a snazi sa

janulka04
11. jan 2010

a to mas teda recht, bris, s tymi bolavymi bradavkami je to individualne, ja si myslim, ze u mna to bolo aj tym, ze predsa len vacsia zataz tam bola, kedze som kojila dve, i ked papali co 5 hodin...mne radili aj tym mlieckom si to potierat, ale mne fakt nezabralo nic... ☹
no idem si ozehlit, este budem nakukat... 😵

fazulka1512
11. jan 2010

asi tu ostaneme len ja a nadenka , ale sme radi ze nas v tom nenechate 😉

sisi8881
11. jan 2010

Miska a Lucka tak mame nejaku tu nadej ze by sme mohli byt tehulky 😖

lucialen
11. jan 2010

Miska, tak 21.9., mala si pravdu, som sa zaregistrovala na ff a nahadzala som to tam 😀

petafr
11. jan 2010

neboj fazulka, je nas viacej, a prichadzaju aj nove kocky... sisi, tak vyzera to nadejne, drzim vsetkych dvadsat... nech to tu uz funguje kazdy mesiac takto, mini dve tri tehulky!!! 😉

petafr
11. jan 2010

sisus, tak nam daj potom vediet, co ti ten smolik vysvetlil... dufam, ze ti povie, ze vsetko v norme...

brisilda
11. jan 2010

sisi88 drzim place aby mrcha mrchovska neprisla 😉
janka tak ja macka Pu akosi nemusim no ak obcas na nieco natrafim tak kupujem + sestra mi tiez pokupila vecicky disney vela veci kupujem lebo malo mi ostalo atak ci tak 7 rokov je predsalen dlha doba nato ze sa moda meni a davat krpcovi nemoderne veci to neni moja parketa ja ho chcem mat pekneho aj doma 😀 jedine samkovi davam do skolky teplaky lebo rifle mu padaju no hruza co uz snim ked je chuducky 😖
fazulka nezufaj aj dzou tu je este a stale sa pridavaju nove snazilky 😉 nikdy nebudes sama ved my ta v tom predsa nenechame

miskahryzka8
11. jan 2010

baby, tak mne to nedalo, ked vsetci, ze dost silna ciarka http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed 😅

groka, ked si VIP, tak pod grafikom v pregnancy monitor by malo 🙂

dobe luci v stredu budeme porovnavat 😀

fazulka, podla mna meranie pomoze, aspon si budes poznat cyklus 😉

fazl neboj, teraz sa to rozbehlo, ste dalsie na rade 😉

sis, ved skus testnut, my sme mali s luckou ciarky na testikoch 😉 , ale ked si 20DC, to je este dost skoro, ake dlhe mavas cykly?

lucialen
11. jan 2010

Sisi a fazulka, drzim palce 🙂
Musim uz ist robit tu diplomovku, lebo na konovi ju urcite nedokoncim 😀

tea333
11. jan 2010

sisi v decembri pred vianocami sa nam podarilo 3 babam z temy, v januari min. dvom 🙂
takze na kazdeho pride 🙂

tea333
11. jan 2010

luci 🙂 idem sa ucit, mas pravdu

sisi8881
11. jan 2010

miskahryzka....ja som dnes 24 DC , len BT si meriam od 20DC, ja viem na testik je este skoro, musim pockat do piatka, vtedy ma prist mrcha
cykly mavam 28 - 30 dnove

miskahryzka8
11. jan 2010

jemine baby, mne to chvilkami dochadza 😀 😀 , ja uz pojdem pomaly vybavit ten oebcny urad, neviem ci som vam pisala, ze som pozdvyhla hlas ludu 😀 a baby pisali starostke kvoli druhej zumba hodine do tyzdna, tak som zvedava, ci sa k nej dostanem 😅 a potom ficim do mesta, ale asi este nakuknem 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre