• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
dakujem kocky :wink: idem sa hrnut do citanie lebo ta jedna ciarocka na teste ma uz rozculuje :wink:
31. júl 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj tea ja som na tom so vstavanim podobne ale uz len chvilu a hor sa do prace
na vikend idem na to nitrianske rudno tak sa tesim co tu zatial napisete ked sa vratim len to neprehanajte aby som to stihala precitat
a bude to super ak medzitym k malalady pribudne nejaka nova tehulka :wink:
31. júl 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej gratulujem :o)))))
31. júl 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teuš sa smejem :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ja tu ostanem asik pri vas :slight_smile:
31. júl 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady kludne zostan teda este aspon chvilu alebo sem obcas nakukni ako sa nam dari a ako pokracujeme
31. júl 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkatka myslím,že tu ostanem heh :grinning: bo nejak ma neláka ten apríl 2010 :wink: :wink:

elit :grinning: :grinning: :grinning: no a ty ako? tiež tehu? :wink:
31. júl 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady som rada ze ti je tu dobre i ked raz si ta ten april pocka ale zatial to este nie je take akutne tak este chvilku zvladnes oboje no neeeeeeeeeeeee? :grinning:
31. júl 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je biancarv?
31. júl 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem ja nieco robit, uz mi je lepsie :slight_smile: Vy tu nieco popiste, nech mam co citat :slight_smile:
31. júl 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera tu bola ale dnes neviem kde je
31. júl 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkatkaa no však uvidíme či tam budú také stvorenia v poho ako vy ak nie.. tak len vás budem vyhladávat no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

elit no to neviem kde je naša biancarv :unamused:
31. júl 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucialen co mrcha dufam ze este neprisla
malalady si nam zalichotila diky ale neboj aj tam sa najde urcite niekto spravny :wink: a zacne sa ti tam pacit ved toho budete mat vela spolocneho :slight_smile:
31. júl 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som robila one dneska granadír :grinning: :grinning: :grinning: hádam je dobry heh.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. júl 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj dnes bude obzvlast dobry a bude vam chutit ako este nikdy predtym :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zatial pa kocky uz odchadzame vidime sa v nedelu krasny vikend zelam :wink:
31. júl 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkatka uzi si vikend :slight_smile:
sisa2 :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning:
malalady granadir je mnaaaam ja viem varit iba take salatiky a zdrave jednoduche dietne jedla, vobec neviem varit z domacej kuchyne, akurat moja vychodniarska kapustnica je tu na zapade ospevovana, a chvali mi ju aj mama :slight_smile:
a granadir musi byt jednoduchy, ale ja ho neviem..vlastne ma ani nikdy nenapadlo ho robit :confounded:
juj musim sa konecne nieco naucit.. :frowning2:
31. júl 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som varila ze salat s kuracim, syrom a fr. dressingom..to mi je vykon :slight_smile:

pred chvilou som dorobila..lebo od vcera som jedla len proteinove tycinky..koly svalom :grinning: a preto, ze sa mi nic nechcelo varit..jaaaj.ale bola som vcera na korculiach asi 2 hodiny a teraz sa akurat chystam do posilky..

musim sa vam pochvalit ze od zimy som si povedala ze budem zdrava sportova a nebudem sa flakat a vysledok je vidiet :slight_smile:
som sa obdivovala v zrkadle dnes hehe, mam od zimy 8kg dole isla som pomalicky a mam aj nejake tie svaly :sunglasses:
31. júl 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre uz sa tu nebudem vychvalovat :wink:
idem do tej posilky, potom sa urcite ukazem
31. júl 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caffte holky,tak som sem nakukla a pozeram,ze tea333 je tu :grinning: nazdaaar :grinning:
no tak sa vam trosku priblizim :grinning: pred 2tyzdnami sme mali svadbu, HAK som vysadila v decembri,doteraz nic a teraz mi 6dni meskaju... :grinning: :grinning: :grinning: robila som si test 2dni dozadu a nic :angry: stale som vsak nedostala a testla som aj dnes,aj ked to nebol ranny moc,ale je tam slabunka ruzova ciarocka :dizzy_face: nechcem sa zatial dopredu zbytocne vytesovat, zajtra spravim druhy hned z ranneho mocu a uvidim :wink: sama som tomu neverila,lebo uz mi raz meskali tyzden a potom prisli :angry: a nemam ani ziadne priznaky,akurat som trochu pribrala,ale pripisovala som to kolacom,co zostali zo svadby :grinning: a to mu,ze som sa zase vecer prestala obmedzovat v jedeni :angry: takze vas vsetky snazilky zdraviiiiiiiiiiiiiiim :grinning:
a malalady gratulujem! :grinning: :grinning:
31. júl 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ahojte baby, takže ja som stále tu, len vás čítam asi hodinu :wink: , no takže malalady zo srdca ti gratulujem a cheerlady aj tebe gratulujem :grinning:

takže ja som ešte stále netestovala, ale deň kedy budem testovať sa blíži :grinning: , takže ešte trochu napätia :grinning: , no už tak dlho čakám na to kedy budem testovať, že už to so mnou vôbec nič nerobí :slight_smile: , ešte pred mesiacom som bola v úplnom strese a teraz som celkom v pohode
31. júl 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte kocky no ja sa ani testovat nemusim dnes som sa vratila s kupka a na moje prekvapenie som dostala mrchu no rano som ju nemala a prist mala najskor az v pondelok do slaka tak teraz len dufam, ze nechytim daku pliagu aj ked som sa sice nekupala no plavky som mala mokre to moje sidlo si zomna robilo klzacku :confounded:
31. júl 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda - to mi je luto :frowning2:
31. júl 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ahojte, ja som doteraz robila na zahrade. Trochu som to zase prehnala s nakladanim furikov a zacala som mat nejaky slabucko hnedy vytok :frowning2: Ale len trosku, tak dufam, ze je to ok. Ak som nahodou tehu a to male zvladlo takuto brigadu, tak to urcite vydrzi az do konca :slight_smile: Uvidime
31. júl 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianca, urob uz ten test, buduci tyzden od pondelka do soboty nebudem na nete, tak nech nemusim cakat este tyzden :slight_smile:
31. júl 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde ste vsetky?
31. júl 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no predsa tuuuu :wink:
31. júl 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja rozmyslam, kedy testnut
31. júl 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brisilda, to je mi luto tej mrchy, hnusoba :angry:
Cicimon, radsej cakaj, aj ked ja by som testovala kazdy den :slight_smile:
31. júl 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no predsa cim skor :slight_smile:)) ale nie skor ako 14 dni od oplodnenia sa ti neoplati testovat skoda vyhodenych penazi
31. júl 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pri nepravidelnom cykle cakat do ktoreho dna? DC?
31. júl 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok