Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
13. jan 2010
sisa2
13. jan 2010

jani - hej, citala som. ale ta musia vaha 😕 ako ked sa to zrata dokopy, tak su riadna vaha, ale predstava, ze porodim dietatko so 610gr ... vsak to musi byt straaaaasne malinkate

janulka04
13. jan 2010

siska...no dufam, ze ta nebude natahovat mrcha jedna hnusna 😉
to ani, ta vaha...to su take susniky 😀

majuska7979
13. jan 2010

sorky ze az teraz ale musela som na par hodin vypadnut, povinnosti 😠
motylek, no snazime sa toto je uz 7cyklus, a uz ma to fakt stve, prvo to sme tak na cierno trafali, a toto bude 2mesiac co tak poriadne meriam ☹ 😠
ale tento mesiac budem tehulka, 😀 pozitivne myslenie 😀
a nakoniec som bola v obchodoch a maju ovu testiky ale kua take drahe??? 😕 😕 15libier za ne nedam, ale asi objednam buduci mesiac, ak dorazi mrcha, co pevne verim nebude potrebne 😅

motylek17
13. jan 2010

sisus tie tabletky si si uz davala??? zacni rano 1x a vecer 1x... takto asi 3 tyzdne (alebo podla vysledkov) a potom si to zniz na 1x denne

motylek17
13. jan 2010

majuska aj ja som 7cyklus.... 😠
inak baby sla som okolo lekarne, tak som si kupila nejake testy... snad ich budem potrebovat... 😀

janulka04
13. jan 2010

majus, drzim palceky, neh cim skor 😉

majuska7979
13. jan 2010

motylek, ty tiez 7cyklus?? 😉 to niesom sama 😎
ale motylek teraz to vyjde, mame spacialne tusenie, 😉 uz tu ovulku nepustim len tak aj keby som mala o tej 4.30rano mm pretiahnut a meskat do prace 😀
janulka dakujem, bude nam to potrebne
baby preco je to take zlozite?? ja som myslela ze sup sup a budem tehotna 😕
nikdy som nebrala antikoncepciu, raz tabletku po, ale tobolo 2 roky dozadu 😕

janulka04
13. jan 2010

teda, obe majusky... 😵

majuska7979
13. jan 2010

boze vsak museli byt velmi malilinke 😕 vyhoda asi pri rodeny nie 😵 🙂

majuska7979
13. jan 2010

motylek a ty ako ktory dc si???

motylek17
13. jan 2010

ved to ze ani ja nechapem ze to nejde... keby som to nechcela, tak som hned tehotna...
dnes som mm hovorila ze vyleziem na Borisa Kollara, ten vie deti robit, sme sa rehotali 😀

motylek17
13. jan 2010

ja som 5DPO, cize daky 22 ...

majuska7979
13. jan 2010

motylek, alias majus 😉
ja som si tiez ista keby sme si s mm nedavali pozor cely cas to by som tiez otehotnela, ono to vzdy chodi ked to nechces nemam pravdu ?? 😠

motylek17
13. jan 2010

tak tak...

majuska7979
13. jan 2010

takze coskoro bude vysledok 😵 😵 drzkam ti palceky moja 😵 😵 😵
aku dlhu mas lf ??

majuska7979
13. jan 2010

vies co mna najviac stve, ze pri tej mojej stresovej praci neviem ci dakedy otehotniem ???? 😔
v londyne snezilo doteraz, a zajtra idem do prace 😖 tak sa mi nechce 😒
radsej by som uz bola tehulka a sedela domka, varila, strikovala,..citala knizky,..proste len lenosila,
baby tehulky v dobrom vam zavidim 😵 😵 😵

motylek17
13. jan 2010

LF byvala 12-dnova pri 34-dnovom cykle... teraz uvidim..vyzera, ze cyklus bude kratsi....
ani mi nehor o strese, ja som si povedala, ze prednejsie je pre mna babo, tak na vsetko kaslem a robim ked mam cas...

majuska7979
13. jan 2010

o ale mas fajne, u mna ani netusim aku dlhu mam ale myslim ze 16dnovu 😠
motylek, ja viem u mna je tiez prednejsie babo, ale ludia ta dokazu tak vytocit, ze by som im do ksychtu naplula 😖 co myslim ma caka zajtra pri tomto pocasi 😠
ale nejako to prezijem 😉 takze nejakych 7dni a budes vediet na com si 😀 😵 😵 pekne sa to tu rotehulkovalo to nebudem zdivena ak budes dalsia 😵 😵

motylek17
13. jan 2010

tak nehovorim, ze by ma to nepotesilo 😀
ako ja mam takeho kolegu, ze len ked ho vidim tak mam tlak 300 a to si hovorim klud, klud klud... ide ma z neho j ------ t.... slizky tchor...fuuuuuuuuuuuj

majuska7979
13. jan 2010

ooo to ja takych tiez poznam 😠
ale musime to nejako vydrzat nie 😉 takze ty mysli ako sa ti pekne skrupinka zahniezduje a ja budem mysliet pozitivne aby ta ovulka bola zajtra 😵

brisilda
13. jan 2010

janka ja som o tych 6 torcatach pocula v radiu a po pravde nechcela by som mat naraz tak vela deti 😀 mne staci aj jedno ale zato velke 😉 a hlavne zdrave 😉
majucka drzim place aby ovu prisla cim skor mozno uz aj klope na dvere 😀
motylek podla mna sa vsade najde taky kolega 😀 s tym nic nenarobis .

motylek17
13. jan 2010

tak to ti moc drzkam palecky 😉

motylek17
13. jan 2010

ale on je extremne slizky, ja sa len tesim, ked odidem na matersku a on zacne konecne nieco robit... lebo vsetko dava mne a o nicom nema ani len sajnu

majuska7979
13. jan 2010

babule ja padam upratovat a troska navarit, tak zatial papapap 😵 😵

janulka04
13. jan 2010

papa, majka..
veru, bris, hlavne zdrave
inac, baby, ten moj truhlik, som mu vcera kazala, nech zavola do tej nemocky, ze kde presne to je a ci sa nieco plati, aby sme tam potom neprisli ako debili a on tam sice volal, ale desat minut ich presviedcal, ze tam musime zobrat aj male...az nakoniec sestricka, ze teda ok...to je truuuuba, by som ho zbila teraz, uplne ine sa opyta..a co caka?...ja tam male nezoberiem...ako by to vyzeralo? a navyse to o 19hod len zacina a ma to byt 2 hodiny..ved sa tam idem nieco dozvediet, nie male usmernovat...mam take nervy na neho 😠

groka
13. jan 2010

Ahojte vsetky

hlasim prichod domov,babatko je v najlepsom poriadku,srdiecko bije,pekne sme narastli za tych par dni,zodpovedame 8tt 🙂

groka
13. jan 2010

no a spinenie mam zo zapalu ktory sa trosku zhorsil,teraz mi dal nejaku vodicku na vytieranie vajtou na spajdli

som strasne spokojna,strasne unavena po dnesnom dni,soferovala som aj vcera aj dneska,no radost

teraz som dovarila rajcinkovu polivocku s nastruhanym syrom budeme mat a dusim masko na hribykoch s ryzou,mnamky

mozno vas precitam co je nove ale skor nie,lebo som strasne unavena,ledva hladim,musim si ist na chvilu lahnut
tak co je nove?nejaka dobra dusa tu je ktora ma do obrazu?

groka
13. jan 2010

a baby co sa stalo,doki mi robil sono,tak som vsetko sledovala ako sa tam hybe a tak,a vedla toho som zazrela nejaku gulu proste nieco minule som to nevidela a pytam sa dokiho ze co to je ja som bola v tom ze dalsie mimi a ze nie zltkovy vak tusim povedal ze z toho si teraz babatko berie vyzivu 😀

motylek17
13. jan 2010

si sa zlakla ze dvojcata, co???? 🙂
moc sa tesim ze je vsetko v poriadku... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre