• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
Bris, nebojim sa, lebo som citala na nete vyjadrenie doktora a ockovat proti tetanu sa moze v ktoromkolvek stadiu tehu, ale nemoze sa ockovat proti zaskrtu a este pol roka potom by si nemala otehu. Uvidim, co povie moj doktor :unamused:
14. jan 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si myslim sisi... pokial nedorazila ta potvora, stale treba dufam... :slight_smile:
14. jan 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji - ahoj, nejako dnes nestiham ani dychat :frowning2: ale inak v pohode. uz sa tesim domov :grinning:

sisi - teplota je vysoka, tak nadej podla mna stale je. nie je ani tienik, ani dlhsie po zaschnuti? podla mna sa este stale moze ukazat neskor. hlavne, ze mrcha nie je :wink:

groka - mascarpone je nepasterizovane, nie?
14. jan 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.... sisus u mna podobne...
aj vy ste tak strasne unavene??? ja nevladzem nic robit... :frowning2: :frowning2: :frowning2: a pridem domov a tolko energie, ze ani zaspat nemozem...
.. to sa pocas tehu ani mlieko nemoze??? ...
14. jan 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja nejdem ani citat, co vsetko sa nemoze jest a pit, lebo by som zomrela od hladu. Ja teraz pijem liter mlieka za den, to mi najviac chuti
14. jan 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to, za ja co sa tyka mliecnych vyrobkom milujem vsetko.... a keby som nemohla asi umrem :grinning:
14. jan 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mlieko sa moze. len nepasterizovane vyrobky by sa nemali kvoli salmonele.
zasa ono je fakt, ako pisala predtym groka, ze to netreba prehanat, s mierou sa podla mna moze vsetko. len na niektore veci by som si dala pozor, napr. plesnove syry.
to je v podstate ako s kavou a cajom, tiez pokial sa to neprehana, tak sa moze :wink:
14. jan 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a plesnove syry sa nemozu kvoli comu?
14. jan 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su nepasterizovane = salmonela. a myslim, ze este nieco tam bolo.
14. jan 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre a tepelne upravovane???,
14. jan 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netusim maji, ja som to nikdy nejako extra nestudovala
14. jan 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky mlicko mozete v pohode ja ho pijem na litre + jogurty a kupovane podinceky :grinning:ples. syr sa nesmie aj koly listerii cize bacha na to toto je hadam jedine na co by som si davala pozor + na udeniny ktore nepresli varom !predaslen udene maso neni dobre tepelne opracovane. inak vsetko z mierou :wink:
14. jan 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj moju gramatiku si nevsimajte :pensive:
14. jan 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... a to plesnove syry ani tepelne upravene???
14. jan 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris - dik, tu listeriozu som myslela :slight_smile:

maji - ja by som to radsej nejedla. vsak tych 8 mesiacov to vydrzis ... ked budes kojit, budes mat ovela horsie obmedzenia :grinning:
14. jan 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vazne??? ty kokso, no co uz... :frowning2: ale tak pre babo vsetko... je to pravda ze sa nemozu aj jahody???
14. jan 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek to uz neviem ja vseobecne nejedavam jedenie kde je slovo plesen proste sa mi to hnusi :grinning: podla mna tepelne opracovane mozes to mas ako s brindzou teraz sa da kupit uz pasterilizovana cize bryndzaky si uz v pohode mozu dovolit aj tehulky
14. jan 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jahody? to mas skade? ja sa jahodami napchavam aj dzus jahodovy pijem :grinning: jedine od pomarancov sa vyhadzem a orechy nesmiem :frowning2: male ich asi nemusi kedze ma po nich svrbi cele telo predtym som take problemi nemala
14. jan 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji - jahody su alergen, takze pri kojeni by sa nemali. rovnako ako napr. cokolada :grinning:
14. jan 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo tak pri kojeni vazne neodporucam jahody mam s nimi vazne zle skusenosti maly mal nehorazne koliky a ja ze co mu je :grinning: a to som si dala len jednu jahodu :wink:
14. jan 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris - orechy vseobecne? lebo vraj klasicke vlasske nie su pre nas alergen, nemali by ich len deti mladsie ako 3 roky. a pomarance - klasika citrusy, takze to je bezne :confounded:
14. jan 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa ano praveze vlazske orechy nesmiem :frowning2: mala som vyrazky na citlivej jemnej pokozke a priserne to svrbelo boli cervene a ked som neskrabala vybledli cize najskor to pripisujem rechom nakolko som jedla vraj kakovnik no boli v nom zamiesane orechy :unamused: na druhy den mi uz nic nebolo a nak banany mi nechutia no pomarance ma lakaju :grinning:
14. jan 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak len na skok Vas pozdravujem, mala som dnes pracu a ucenie a psikov som okupala, este skocim mrknut kamosku a pokecat nech mi nehrabne..a zajtra do trencina vybavovat
14. jan 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky idem precitat

motylek neblazni este nemozes nic vediet :wink:

inak luci mna to tiez uz prestava bavit tak bodaj by si mala pravdu ze potom to pride xixi
14. jan 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris diky moc len sa modli bolo by super keby si mala pravdu a mne by pomohli :slight_smile: hned by som ich rada posunula dalsej snazilke
14. jan 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati budem sa snazit :wink: velmi velmi velmi ti to prajem lebo byt tehulka je uzasny pocit :wink:
14. jan 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zienky tak aj ja uz doma :slight_smile: jooooooooooj cely clovek ma boli z toho vcerajseho taeba ale uz som schudla za 2 tyzdne 1,5kila :grinning: joj tesim ale tak teraz som na predvianocnej vahe kedze cez vianoce som kilo pribrala :sweat_smile:
no normalne ani neuverite co napisem a ze teda vobec mi nebude vadit ak teraz neotehu a budem moct pokracovat dalej v chudnuti :wink: (no kebyze ano tak sa urcite nepohnevam :grinning: ) ale myslim ze asi to uz isti ten dr ze nieco nie je ok.....
no idem precitat co ste popisali :slight_smile:
14. jan 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule nejake nove tehulky??
ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
14. jan 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maji akurat docitvam no tehule nove zatial neviem ci su :slight_smile: a teda ovu uz prebehla? ako velky narat nebol...co ti povedali v grafoch?
14. jan 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda dnes ste too moc nepopisali :unamused:
motylek krasny grafik ... to ze kopiruje min.mesiac nic neznamena.... mrchu tento mesiac mozes poslat aj mne ako som vyssie pisala az tak mi to vadit nebude :wink:

groka drzim palce pri hladani roboty... keby sa ti postatsilo tak ako mm :wink:

a ja viem ze som asi blba ale co je to to mascarpone? :confused:

sisa88... drzim palce aby si to mrcha rozmyslela a neprisla :wink: teplotka je pekna :slight_smile:

jej tea a ty mas aj peskov? to som nevedela a aku rasu?
14. jan 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok