Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
15. jan 2010

ani nehovor, ja by som tiez, hlavne ked su teraz tie vypredaje. mam stastie, ze mam teraz malu neterku (ma 2 mesiace), tak sa mozem realizovat na nej 😀 tie vecicky su tak nadherne.
si poverciva? lebo ja to nejako neriesim. nemam doma nakupene neviem co, ale ked sa mi nieco velmi pacilo a bolo to za dobru cenu, tak som kupila 😀

motylek17
15. jan 2010

ako volakedy maminky kupovali kociky az po porode, ale ja si neviem predstavit ze by som po porode behala po obchodoch a navyse sa na kociky vacsinou caka... takze asi tak...
a pravdu povediac, ja ked som nieco pekne videla, tak som si kupovala, cize doma uz nieco mam 😀

motylek17
15. jan 2010

idem do metra a este daco vybavit, ked pridem, tak sa ozvem 😉

cheerlady
15. jan 2010

ahojte babule,co nove? 🙂 ja som mala vcera skusku,vysledok este neviem,no ak by som ju spravila,tak uz ma caka chvalabohu len jedna 😀 ozaj a cez tyzden sa uz budeme stahovat do domceka,tak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 mohli sme sa uz cez vikend,ale ja som v robote,takze az cez tyzden.
dufam,ze sa mate fajn a fazulky v bruskach pekne rastu 😉
mame aj nejaku novu tehulku??? 😵

brisilda
15. jan 2010

jeejda vy spominate disneyland tak tam by som raz chcela zobrat mojho drobca no pokial viem letenky su drahe a aj vstupne ☹ sisa ak zistis cenu hod mi info 😉 co sa tyka dofci tak toho roku by som aj ja rada niekam vypadla 😀 ale len tu niekde za hranice do Spanielska ma uz nikto autom nedostane aj ked je pravda ze prenajatie auta tam je drahsie ako samotna cesta pre nas vsetkych ☹
lucka stres malinkemu neuskodi sesterka bola cele tehu v strese lebo po svadbe jej manzela nechceli pustit do zahranicia k nej a mala je kudaska 😀
motylek ja na poveru neverim pretoze co sa ma stat sa stane aj keby neviem co bolo ale uz som nad tym rozmyslala ze mam pre drobca vela veci a asi bude dobre pribrzdit. takze aj izbycku sme radsej uz nechali tak a dokonci sa v teplejsom obdobi tesne pred terminom 😀
inak vedeli ste ze tehotenstvo je do 28 tt tiez este rizikove? 😕 ja som sa to docitala v knihe asi aj preto mi doki povedal pri spominani ze citim poslabsie pohyby ze teraz by sa s tym nic neurobilo 😖 takze eset 4 tyzdne a pre istotu si pobalim tasku aj pri prvom som ju balila v 7 mesiaci 😉

motylek17
15. jan 2010

kde ste? 😨

dzou
15. jan 2010

ahojteeeeeeeeee ja uz dnes doma 😀 este ze piatky robim len do 12.30 😉 ... no a mm ma obedku tazke tu budem az do vecera som sa chcela ist presjt ale kaslem na to pocko je na hovno teraz uz pre zmenu prsi 😖
no idem precitat ...

takze maji grafik super... drzim palce vyzrea to nadejne 😵

luci podla mna si kludne mohla ist sak si jasna tehulka 😉

nadiiiiii 😠 mrcha jedna skareda 😠 dufam ze zi v robotke pomozu tie vyrusiky co sa tam siria...a teda drzim palceky aby si dala mm krasny darcek na narodky 😵

no ako vidim tea tu bola len na skok.... no kukala som tie jej satky na svadbe a kraaasne su 😵

motylek aj ja kukam vzdy v obchodoch na detse vecicky ale nekupujem nic .... naco len by som sa zbytocne trapila...

jeeeeeeeeej cheerlady akurat som dnes na teba myslela ze som ta tu dlhsie nevidela 😉 tak gratulujem ku skuske a k domcekuuuuuuuuuu

no moc ste nepopisali... ani janulka sa tu uz dlhsie neukazala.... ani groka tu tusim nebola ani vcera .... kde sa flakate baby???nabuduci tyzden ma mm ranky tak tu urcite vsetky budete a ja nebudem mat tolko casu 😠 😀

motylek17
15. jan 2010

ahooooooooooooj dzou, konecne aspon niekto 🙂

dzou
15. jan 2010

ahooooooooj 🙂 maji no co este v robote?

motylek17
15. jan 2010

no jasne, este aj budem... 🙂

dzou
15. jan 2010

joj krasny mas ten graf... no keby sa ti zase potiahla husenicka .... a koniec // 😉 dufam ze ti to vyjde mrchu mozes poslat aj mne ked chces....mne je to uz jedno

motylek17
15. jan 2010

dzou nestvi... 🙂 ja moju mrchu posielam sisulke ona ju potrebuje viacej 🙂
ty budes tehu... 🙂
ja sa tesim az ked bude koniec stastny, takto su teplotky rovnake ako kazdy mesiac... 😀

dzou
15. jan 2010

mne sa nevidi ze by si mala teplotky take iste.... podla mna je to ine.... 😉
ja nestvem.... mna stve mm 😠napisem ked ma chyti muza ze jak ma nasr...l ... no ako snazilkujeme dalej ale uz ani neviem ci to chcem ked on nechce 😒 teda tak presne to nepovedal ale ja viem co si mysli....

motylek17
15. jan 2010

to nastve... a hlavne ked ma chlap v hlave ze to nechce, tak aj tam moze byt problem... ☹ ale dufam, ze sa umudri co najskor... 😉

motylek17
15. jan 2010

idem sa vypytat, musim ist este na nakupy, pekny vecer zatial 🙂

dzou
15. jan 2010

no tak ja napisem... bude to dlhsie.... a aspon sa my ulavi... no v prvom rade chcem napisat ze on je inak uplne normalny 😀
proste ked este nemal robotu a sme nieco kecali o otehotneni a babetku tak sa vzdy tak tvaril 😖 ... aj som mu vtedy hovorila ze dufam ze si cim skor najde lebo ked mu poviem ze som tehotna tak chcem aby bol stastny so mnou....
no teraz si nasiel robotu a som tak dufala ze sa to zlepsi... no a vcera som mu hovorila ze som volala s mamou a ze jej hovorim ze mame novinku... a ze ona si hned myslela ze som tehu.. a on si nemohol odpustit poznamku ze .... boooooooooooze vy s tym otehotnenim... tak ja som mu hned skocila do reci ze som jej povedala ze on ma robotu... no nastval ma lebo si to mohol odpustit... ja uz pred nim nemozem vobec nic povedat o otehotneni ani o dietati hned my zacne vykrikovat ze my zeny sme jeb....e ako to prezivame ze je to cele chore a ze my sme chore lebo od malicka sa hrajeme s babikami a potom chceme deti ako to ze to je tak dane od prirody ze zena chce mat dieta ho asi nenapadlo 😒 a ze ked to tak pojde dalej ze mu to cele zhnusim a on uz ziadne deti nebude chciet... zevraj to cele prehanam... no ako neviem co by robil keby som bola ako ine ktorym to uz vazne lezie na mozog.... staci ze len kukame nieco v telke kde je nejaka tehotna a on uz preguluje ocami ze my zeny sme chore lebo chceme deti tak velmi.... a raz mi dokonca povedal ze tehotne zeny su podla neho nechutne take spuchnute 😒 takze som velmi zvedava na tu reakciu ked ostanem tehu...
ako ja viem ze ked uz uvidi babo na UTZ a ja budem tehulka ze zmeni nazor... lebo to budem ja a nie niekto iny no straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne ma nasr....l vrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠 ako co si mam o tomto mysliet...

brisilda
15. jan 2010

dzou a nenapadlo ta ze ho trapi to ze sa vam nedari??? mozno si mysli, ze ako chlap zlyhal podla mna by si mala reci o babatku uplne vynechat a dat tomu volny priebeh .ja som po prvom chcela hned druhe no manzel nechcel pretoze sme nemali vlastne byvanie ale financne sme na tom neboli zle .po troch rokov som sa s tym zmierila a ked mal maly 5 rokov tak zacal ze aj by sme uz mohli zamiesit druhe babo no ja som nechcela 😀 ved konecne som sa zbavila plienok flasiek a opateri o maleho citila som sa slobodna s kamoskami som chodila po diskotekach a bolo nam super konecne som si uzivala 😀 😀 😀 ked spominal mimi tak som si dala dokonca pre istotu predpisat tabletky 😀 aj ked viem ze on bez mojho suhlasu by sa o nic nepokusil ale istota neskor som si to rozmyslela ja maly sme zamiesit toho roku v novembri no chytilo ma to skor 😀 😀 😀 tak som povedala mesiac po vysadeni HAK ze ideme na vec bud teraz alebo nikdy 😀 chcela som jarne babatko nie letne 😀

groka
15. jan 2010

dzou,tak toto je huste,ale....moj mm bol rovnaky,nie az tak,niekedy dokonca vtipkoval ked islo o snazenie este,ale vedeli by sme si my dve co hovorit o nasich muzoch a dokonca ti poviem,ze do minuleho tyzdna to bolo este s nim hrozne,neviem to vyjadrit,ale mala som pocit ze on toto babatko nechce ale po tom ako som mu ukazala fotku sona a my sa dostavame do toho 12 tt pomali,tak je uplne iny,meni sa zo dna na den,par dni uz hladka bruska,dokonca sa zdravi to male v brusku,co ja ziram ako puk,dnes je doma a ja cele doobedie v posteli a tak ma chodil pozerat a ze ci nejde niekde robit a on mi ze nie dnes bude s nami doma,akoze so mnou a s tym malym v brusku,druhy maly je v skolke,tak dnes som si uvedomila ze uz je dobre,.klop,klop,klop,tesi sa a uz rozprava ako o 4 clennej rodine

lucialen
15. jan 2010

Dzou, tak to je smutne, ze takto rozmysla tvoj mm 😔 Ja by som bola z toho dost sklamana. No moze byt rad, ze pri sebe nema mna, ktora o tom stale rozprava 😀 To akoze aj ty budes pre neho nechutna ked budes tucnejsia? 😕 No su aj ludia, ktory deti nechcu, lebo by im to narusilo vztah s partnerom. A ako sa este bude spravat po narodeni, ked aj ostatny muzi sa citia odstrceny, lebo pre zenu je dieta na prvom mieste a mm uz na druhom.
A co je taky divny? Rodicia sa k nemu spravali pekne v detstve, nie? Ci si ho az tak rozmaznali, ze jemu je tak bez deti dobre?

groka
15. jan 2010

no ale s tym ze tehotne zeny su nechutne,to je sila a dala by som mu cez usta,dzou tvoj chlap este nedospel 🤐

brisilda
15. jan 2010

inak co sa tyka toho sona a fotecky tak moj mm sa pousmial no radost som na nom nebadala dokonca sa ma ani nepyta ako dopadl vysetrenia ☹ tak som sa ho spytala ze preco ho to nezaujima a jednoducho mi povedal ze keby som mala nieco zle tak mi uz vyvolavas 😀 😀 😀 mal pravdu 😉 ale napriklad dava mi najavo ze mu na babtku zalezi ked sestra povedala ze mam si dat pusu na brusko namiesto nej tak som povedala ze nesom taka ohybna v tom prisiel manzel dal mi pusu na brusko pohladkal a povedal sestre do telefonu ze uz mu ju dal namiesto nej 😀 😀 😀

dzou
15. jan 2010

nooooo mozno mas pravdu bris to ma nenapadlo .... no sak ja uz sa snazim co najmenej o tom rozpravat len niekedy mi to vypadne.... ved aj preto este stale odkladam toho dr... no ked tak rozmyslam mozno mas vazne pravdu lebo uz asi 2mesiace dozadu ked ma prosil aby som nemerala bt sa sam ponukol ze ked chcem ze pojde na spermio uz teraz... ale ja som chcela este cakat no a teraz je uz v takom rozpolozenu ze ho necham trochu vychladnut....

groka
15. jan 2010

dzou alebo skus byt rosku odmietava

brisilda
15. jan 2010

veru dzou ked budes mat k babtku a snazeniu taky pristup ako on mozno ho to zmeni 😉 za skusku nic nedas podla mna aj on by chcel babo inak by sa o babo nepokusal

brisilda
15. jan 2010

ok kocky ja som len na skok nakukla teraz idem do sprchy dat sa do poriadku a vecre sup s kockami pokecat 😀

dzou
15. jan 2010

luci praveze ako som uz viackrat pisala tak s rodicmi nikdy nemal bohvieake vztahy.... ono teraz ked to bris napisala vazne rozmyslam ze asi citi nejaky natlak uz ... a asi mu to uz dochadza ze to trva dokkonca dlhsie ako si to aj on predstavoval...
a s tym ze tehotne zeny su nechutne... to ho treba brat s rezervou...on je proste vemi kriticky na to ako zena vyzera....je to panna treba to brat aj tak ze on je kriticky proste na vsetko a na vsetkych 😉 a ked ja budem tehu tak verim ze sa na to cele bude pozerat uplne inak... teda dufam....

dzou
15. jan 2010

a teda ako si to groka myslela ze mam byt odmietava? ako ohladom sexu? tak uz aj to som skusala a prave vtedy ho chytila ''ruja''... ako to on nazval a sexik bol 5 dni za sebou aj viackrat denne 😅

lucialen
15. jan 2010

Dzou, urcite vam drzim palce, verim, ze ty ho spracujes a ked budes tehu, tak sa zmeni 😉

dzou
15. jan 2010

ja viem ze si teraz myslite ze moj chlap je idiot ... ale ako som napisala on je inak uplne normalny 😀 ....
kua baby tento konik je fakt na nieco dobry.... bris my dala takeho chrobaka do hlavy.......... on sa chova v podstate presne tak isto ako ked som na nho mesiace tlacila aby sme si kupili psa...aj toho chcel no chcel cakat kym budeme mat dom.... ked citi natlak utieka sa k takymto priblbym reciam... a potom ked ma vypite tak mi povie ze ho to mrzi 😒 no mna to nenapadlo 😒 niekdey treba len oci a usi otvorit...a niekedy ti ich musi niekto druhy otvorit....

dzou
15. jan 2010

luci diki.... ja verim ze ho to zmeni on sa aj tvari ze ako deti ho moc nezaujima zatial a ked sa narodil syn jeho segre a boli sme kuk na nho tak vtedy ste ho mali vidiet ked uz bol v pritomnosti toho babetka ako zmakol... a uz vtedy mal reci ze jeeeeeeeee ake ma male ruky a aky je zlaty a ze aj my si zachvilu take spravime.... no potom sa vela zmenilo a on uz na to ''zabudol''... chnapete... no nechcea som to tu pisat presne aj preto aby som niekoho neurazila blbymi recami mm.. ale tak aspon sa mi ulavilo a mam trochu viac v hlave jasno....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre