Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
15. jan 2010

dzou,je to tvrde ale proste,aj sex,maj ho ,ale nevrhaj sa naneho hned,potrap ho,o babu nehovor,skus mu dat pocitit recami,alebo nejako inak,ze si ta musi vazit a ze babo ti moze dat aj niekto iny a ze neni jediny na svete,je to tvrde,ale zabera,zaver:dociel to,ze si tvoj mm povie"pozor nieco sa deje s tou mojou "

dzou
15. jan 2010

groka no dobra rada uvidim ... mm je v takychto veciach komlikovany na nho treba ist trochu inak.... a to ze my decko moze spravit aj niekto iny to on dobre vie........mozno aj preto stresuje.... 😉 ale uz vazne vazne vazne vazne nesmiem nic povedaty o detoch!!! ale ked dakedy mi to vzdy tak vypadne 😠

dzou
15. jan 2010

dufam ze som vas nejako neodradila a ze tu nebudem cely vecer sama 😒

majuska7979
15. jan 2010

ahojte babule tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
😕 nejako sa mi to nezda ze ovulka bola pri takychto teplotach, ale hlien tomu nasvedcoval??
a stale ma boli to podbrusko??

dzou
15. jan 2010

no maji tak uvidis... etste dalej ci ti ju ff neposunie.... ale sanzenicko bolo tak to mas jedno 😀 drzim palce 😉

fazulka1512
15. jan 2010

majuska kolko dnovy mas cyklus ak smiem vediet

dzou
15. jan 2010

fazuli a ty si ako na tom? som nejak zabudla.....

majuska7979
15. jan 2010

fazuli nemam tusenie 😒

majuska7979
15. jan 2010

fazuli myslim ze 16dni, normalne mavam cyklus, 29.30,31dni, ale vazne netusim, lebo ovulka z minuleho mesiaca bola nejaka divna??? 😕

majuska7979
15. jan 2010

dzou no snazenicko sme si uzivali vo velkom, mm bol v siedmom neby 😵

dzou
15. jan 2010

tak to je dobre 😉 😀

majuska7979
15. jan 2010

no ale neviem ci sme to neprehnali dzou 😅
uz 2 dni ma boli v podbrusku 😖 neviem ale ak to neprestane do tyzdna asi pojdem do dokiho 😕

fazulka1512
15. jan 2010

ja som 11 dc, a cyklus mam 30 dnovy, ovu podla teploty neprebehla, zatial, v utorok idem k svojej lekarke dosiel my duhpaston, inac v pohode
ak sa nemylim ked mam teraz teploty 36,3,36,4 tak ked mi klesne o 2 stupne nizsie a bude tak asi 3 dni tak je to ovu a vtedy treba zaplavit telo s kovbojami, a po ovu stupne nad 36,5 a ide vyssie

majuska7979
15. jan 2010

fazulka ty ale poznas svoje telo 😉

sharmana
15. jan 2010

ahojte, tak som si nestihla prečítat ešte všetko, ale dzou predpokladám, že ináč je tvoj mm v pohode, lebo neverím, že by si s ním inak žila 🙂 to vieš, aj muži majú svoje dni... a môžu mu byť druhé ženy tehotné nechutné... ak videl nejaké angličanky tučné 😀 😀 tak sa ani velmi nečudujem... nie, neverím že ked budeš ty tehotná, že mu budeš nechutná.. každý muž berie tú svoju úplne inak... ja sa stažujem stále svojmu mm, že hrozne priberám a on to vôbec nevidí.. sa čuduje, že či mi šibe, ved som tehotná... 😀

dzou
15. jan 2010

no maji podla mna to je v poho a tu v uk ti aj tak nepovedia nic.... kamoska mala problemy so zaludkom ci co furt ju bolel bolo jej zle tehu vylucili(lebo sa tiez snazila) ... a na utz ju objednavali 2 tyzdne.... proste tym nic nevyries ... jedine ze pockas trosku dlhsie....
fazuli no nemusi az tak nejak klesnut hlavne ze je nizko a potom zrazy vyskoci 😉 v tomto jedinom je bt na figu ze sa dozvies vlastne az den po 😒 ale tak drzim palce....

brisilda
15. jan 2010

dzou inak aj moj manzel kometuje tlste zeny a to nelen tehule 😀 ja mu stale iba odpoviem nech sa kukne namna 😀 ze nesom o nic chudsia 😉 proste chlap komentuje ale na svoju neda dopustit cize ak budes tehu budes prenho ta najkrajsia 😀 vtedy mu tie kilecka navyse nebudu prekazat lebo to budess ty 😀 😀 😀
inak ahoj maji ked ta boli podbrusko je to ok mna priserne bolelo v case uhniezdovania maleho krpca 😀 trvalo to dva dni potom bolest prisla ked mala dorazit mrsina

majuska7979
15. jan 2010

brisilka, ale ja si myslim ze to by bolo asi priskoro na uhniezdovanie 😉
no uz 2dnik az som sama v soku, lebo mna nikdy tak nebolelo, boleli ma vajecniky, ale to len tak jemne ale teraz je to podrusko?? ale to prejde asi do tyzdna, privela keksikovania 😀
dzou ak je rec o priberani, to ver ze kazdy mm nikdy nedopusti na svoju, 😉

dzou
15. jan 2010

baby sak ja viem.... a bris dufam ze si citala aj to ze si mi pomohla 😉 ako som napisala trebalo ma len postrcit a kuknut sa na to aj z ineho uhla....... tiez ma napadlo ze ked sme sa rozhodli snazit tak som sa ho pytala ze ako dlho si mysli ze nam to bude trvat... a on povedal ze 2-3mesiace... takze asi aj na nho je to uz dlho ... len on nevie velmi dobre vyjadrovat city.. to by vam aj janka vedela porozpravat o pannicoch aky su...on skor vsetko riesi takymto sposobom.........
a teda verim ze potom prenho nechytna nebudem... sak to bude aj posstupne zvacsovanie sa a nie zo dna na den.... 😉

dzou
15. jan 2010

a sharmi mas pravdu ja by som s nim nebola ak by to bol az taky blbec ako to vyznelo to co som teraz pisala..... sak presne ako aj bris pise.... chlapi tiez maju svoje dni 😒

dzou
15. jan 2010

ja inac aj dost porovnavam aj to ako sa chova ku psovi.... ja viem ze nietko si povie ze ako mozem porovnavat psa s dietatom... ale pre nas je ako dieta 😀 a dakedy sa s nim taaaaaaaaaaaaaaaaaak mojkaaaaaaaaaaaaaaa a furt tutumutu no keby ste ho videli niekedy az mna prekvapuje jak sa s nim aj blazni 😅 a vlastne to je ''len'' pes.... tazke a ma ho straaaaaaaaaaaaaaasne raaaaaaaaaad 😀

majuska7979
15. jan 2010

aby si vedela dzou ze maju, ja u mm som spozorovala ze asi kazdy 3 mesiac sa prava ako zena pred kramami, vsetko ho vytaca,... 😀

dzou
15. jan 2010

maji aj ty mas takeho? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som uz daaaaaaaavno kamoskam tvrdila ze ten moj kazde 3 mesiace ma ''kramy'' 😀 😀 😀 😀 😀 a presne to vychadza a ale toto ma ja tak vytocilo 😠

majuska7979
15. jan 2010

dzou, nechaj ho a ono ho to prejde, a o co ste sa pohadali??? alebo co sa stalo?? sorky ale nechce sami vsetko citat??

sharmana
15. jan 2010

ochvílku nám prídu vymerat vstavanú skrinu, tak sa odmlčím, držte palce, aby to dopadlo dobre 😉

dzou
15. jan 2010

maji no bol taky dlhsi prispevok asi 2 strany (ale na predchadzajucej??)dozadu si to mrkni lebo zase pisat sa mi to nechce 😅

dzou
15. jan 2010

sharmi tak super... sa tesis co?urco dobre dopadne....

dzou
15. jan 2010

maji na predchadzajucej to je 😉

majuska7979
15. jan 2010

no nasla som to
dzou vies co si myslim ze ho to dost trapi vies??? 😕
on to na sebe nechce dat znat a chce byt ako spravny chlap ze je mu to jedno, a ked to ma prijst to pride, to iste ako moj ale ked pride mrcha vidim na mojom ze ho to trapy, i ked hovori nieco inne 😉

dzou
15. jan 2010

no ja ked dostanem mrchu tak mam pocit ze mu az odlahne.... ale asi to tak chce prekryt... oni v jeho rodine vobec nehovoria o pocitoch a ani nikdy sa nejak nerozpravali o takych veciach... on proste ani nevie ako ma nieco povedat ako napr. aj ked mi ma povedat ''milujem ta'' tak to je nieco vaaaaaaaaaaazne extra ale ja viem ze ma strasne moc lubi.... ked som bola mladsia chcela som aby mi to chalan hovoril stale a stale ma usitoval ci je to tak... ale pri nom mi to az tak netreba lebo to proste citim ze ma lubi aj ked to nevie vyjadrit..... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre