• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
asi sa na to vytoto a zopakneme dnes snazenie :slight_smile:) :grinning:
31. júl 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bude najlepsie :grinning:
31. júl 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem spinkat, dobru noc :slight_smile:
31. júl 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc baby :wink:
31. júl 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea tak vidis,som necakala,ze to bude mat taky priebeh :grinning: zatial sa inak nijak zvlastne necitim,keby to tak bolo stale :wink:
1. aug 2009 o 02:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, uz ste v augustovych snazilkach?
Idem tam aj ja, teplota rano klesla a mrcha prisla :angry: Som nasrata :angry: :angry: :angry:
1. aug 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, v júli to nevyšlo prechádzam k augustovým...včera som dostala mrchu na 25.deň :frowning2: :frowning2: :frowning2:
som si aj poplakala...manžel ma utešuje...nič nie je stratené po menzese pokračujeme...tak som happy že on je z nás ten silnejší :grinning:
1. aug 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, a prečo sa presúvate k inej téme? Veď tam je iný kolektív báb.
1. aug 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucialen, spanihelka: nič sa nedeje, život beží ďalej a otehotniete nabudúce. :slight_smile:
1. aug 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dobre, ostavame v teme zaciname v july :slight_smile:
1. aug 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď ani nám sa v júli nepošťastilo, ale kvôli tomu sa nebudem presúvať do inej témy, kde nikoho nepoznám, tu aspoň vieme, že ktoré baby sa ako snažia
1. aug 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci to mi je moc luto :frowning2: a vyzeralo to tak nadejne :pensive: tak snad buduci mesiac. ja by som mala mat dnes ovu, tak uvidime.
1. aug 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte kocky tak este dobre, ze nejdete do temi zacali sme a stale zaciname :unamused: ostante tu !!!
spanihelka viem ako sa citis ja som ju vcera taktiez dostala bola som s toho sklamana ale co uz zivot ide dalej a ked nic tak nic ja si s toho uz robim srandu, ze mam zadara antikoncepciu :unamused: no stale som smutna este stastie, ze mam aspon jedneho maleho certika ved hadam raz sa to podari kazdej ja nikdy nezabudnem kde som si nasla // pri prvom uzasny pocit takze prajem ho kazdej s Vas
1. aug 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tento mesiac to budem s vami prezivat :slight_smile: My tento mesiac nesnazilkujeme, koli mojej skole, nechame to az na september. Dufam, ze ako naschval sa nejaka jedna spermijka nepresmikne
1. aug 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci to vazne??? ako to je mozne??? ved to stebou vyzeralo nadejne ............ skoda, ze sa vam taktiez nezadarilo :rolling_eyes:
1. aug 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucialen a preco kvoli skole? nebude casu,ci ako? :confused:
no holky ja som si spravila este jeden test vcera vecer - opat slaboruzova ciarka :dizzy_face: ale dnes rano som robila s RapiClearom tym kazetovym,co sa pouziva pri prude mocu a tam mi vysla slabsia ako na tych vcerajsich :frowning2: moze to byt typom testu? :confused:
1. aug 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chaarlady no jasne moze to byt tym ale ak si o tri dni spravis test a ciarky budu slabe tak zbehni za dokym pretoze sa moze jednat o mimomaternicove tehotenstvo ciarky by sa mali den po dni zosilnovat pretoze vyska HCG musi stupat.
1. aug 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda,to hadam nie :astonished: za dokim mozem ist aj tak az najskor v utorok,lebo skor neordinuje :angry: a este dufam,ze nebude mat zrovna dovolenku,ja mam take stastie,ze ked idem k nejakemu lekarovi,tak ma dovolenku :angry: fuu,si ma teraz vystrasila... :frowning2:
1. aug 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cheerlady, nestresuj, to bude len zmenou testu, mala si si urobit ten isty.Vies ja mam buduci maj statnice, tak uz radsej tento mesiac vydrzim a nech uz rodim az po statniciach, mozno mi velke brucho aj pomoze :grinning:
1. aug 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj,no ja som mala statnice teraz v juni :grinning: ale este ma cakaju o 2roky Ing. - chodim externe na vysku.keby bolo teraz vsetko v poriadku,tak by mi vychadzal termin asi nejak na konci aprila,takze pred skuskovym...no uvidime,aj keby,neroztrhnem sa kvoli skole,mimco je prvorade! :wink:
1. aug 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalsi spravim v pondelok rano a uvidim..snad bude silnejsia :unamused:
1. aug 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheerlady nechcela som ta nastrasit isto to bude len tym testom skusaj robit stale ten isty
1. aug 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak zalezi aj na citlivosti testu mozno si prvy mala 10 a druhy bol 20 alebo 25 cize to moze byt zapricinene aj tym kupuj si citlivost 10 a uvidis , ze ciarocky budu den co den silnejsie :wink:
1. aug 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda,ja viem,ze si nechcela,ja to tak aj beriem :wink: tak dnes este kupim testy a testnem kazdy den az do utorka :confused:
1. aug 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, mna teraz sere, ze mam kratku tu lutealnu fazu, len 10 dni tento mesiac a minuly 11 :angry:
1. aug 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
??? co je ta lutealna faza??? mozno viem,co to je,ale pod tymto nazvom mi to nic nehovori :confused:
1. aug 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja stale cakam, :slight_smile:
1. aug 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je druha faza cyklu od ovulacie po mrchu
1. aug 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheerlady ale nezabudni kup si rovnaku znacku s rovnakou citlivostou a drzim palce :wink:
1. aug 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby ako sa dnes mavate?nejake nove tehulky? :wink: Ja by som teraz mala mat cez vikend ovu tak uvidime:slight_smile:
a nerozumiem preco by ste sa mali presuvat do inej temy :confused: to akoze preto ze to tento mesiac nevyslo? :pensive: to snad nie,ved to by ste sa presuvali s kazdym mesiaco co to nevyslo?? :wink:
1. aug 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok