Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

rhodosbb
16. jan 2010

sharmi, dakujem 🙂 veru ten cas leti, ani sa nenazdame a budeme vsetky rodit 😵

kkatkaa
16. jan 2010

ahojte kocky prisla som len na skok mali sme oslavu - segra ma meniny

ale je vikend takze tu aktivita nic moc

sharmi krasna vybavicka fakt super vecicky

veronika drzim palce na vysetreni 🙂

kkatkaa
16. jan 2010

veronika dufam ze mas pravdu 😉

sharmana
17. jan 2010

dobré ránko babulky 🙂
tak ja som hore od 7mej, tlačil ma mechúrik a ešte aj moje miminko začalo kopkat a vrtiet sa...a už je tu nedela, tieto víkendy sú také kratučké ☹ ani si nestihnem oddýchnut a už idem do práce....
izbička už je bielučká, ešte dá dnes mm jeden náter a potom sa pôjdu brúsiť parkety... juj, už nech je to hotové.. chcem si kúpit také krásne závesy zeleno biele, priesvitné, také z tej jemnej látky, velmi sa mi to páči 😉

groka
17. jan 2010

Ahojte

groka
17. jan 2010

Co je nove?
ja nic nestiham,bude sme prec,alebo ja v posteli,ked sme prec,stale soferujem iba ja,vcera som akurat skoro nabrala dom,takou rychlostou som cuvala dole kopcom e som zabrzdila par milimetrov od domu 🙄 skoro ma mrdlo,no vcera som sa ale povozila,ja som vodicak mala so sebou,ale muzik si vcera vypil a zabudli sme doklady od auta a ked sme pre ne isli,tak cestou tam orpti mi auto blikalo a ja ze policajti niekde budu,ale neboli,neviem co blikal,ked som nemala ani dialkove,ale vraj mam silne ziarovky ci co,uz sme boli skoro doma ked sme si pomenuli na doklady,takze zasa spat,no sila

my varime obedik,hovazia polievocka a kuriatko pecene s kapustou kyslou a zemiaky to je vsetko na plechu a peciem to 😝

groka
17. jan 2010

mam chut aj na nieco sladko kysle,taku smotanovu tortu,ale nema ani suroviny a do tej zimy sa mi vobec nechce ist,lebo strasne fuka
idem cosi precitat

brisilda
17. jan 2010

shami aj u nas bude zelena izbycka 😀 zatial iba nater biely no ked bude teplejsie dostaneme sa aj k tej zelenej zaclonu som tiez chcela bielu kombinovanu zo zelenou 😀 no tu si dam usit na mieru 😉 a neskor sa poobzeram asi aj po nejakej tej bordure ovsem ak nejaku peknu zozeniem
groka ahoj nic si s toho nerob ze si skoro nabrala dom ja ked som dostala vodicak som nasim na aute spravila taku preliacinu do dveri lebo octavkin naraznik sa mi neuhol , ze som to musela dat vyklepat do servisu 😀 😀 😀

groka
17. jan 2010

baby moja oblubena je tiez zelena,a velmi by som chcela zelenu,ale zavesy mam modre so zltymi macikmi a zaclonu mam z macka puf ,tam su akurat stonky z kvetiek zelene inak nic a kos na hracky mame zeleny,tak ja neviem,ale chcela by som nejaku kombinaciu farieb,plafon bude urcite biely,no mozno dam kombinaciu modrozltu,kamoska to ma a je to perfektne,no ja neviem,alebo spravim tak,ze len jednu stenu dam nejaku vyraznu a ostatne steny dam biele

obyvacku by som chcela jednu stenu cervenu a ostatne biele,viem si to predstavit ale u nas si to neviem predstavit,kuchynu mam bledo zltu,kupelku mam bledu modru,zachod mam extra zlty jak fras,boje do oci,ale mne sa to paci velmi,ten sme si vynoveli zachod,s polickami ta farba je pekna,policky su tmavsie o moc ako steny,sme ako kanarici a chodbu mam kavovu 😅

sharmana
17. jan 2010

ahoj groka. ty tak super vyváraš, mohla by si vždy den vopred napísať, čo ideš variť, aspoň by som mala inšpiráciu, lebo mne niekedy dochádza 😀 ja robím zeleninovú polievku, pečené zemiaky v rúre s rascou a bravčové karé podusené s fazulkou... mäso väčšinou pripravujem tak, že čo ma napadne, tak pohádžem na panvicu 😀
a dobre že šoféruješ, šoféruj čo najčastejšie, ja som prestala a teraz v tehotenstve nechcem začat, lebo by som mala stres, ale bude to potrebovať, ked budem vozit mimi do jaslí 😉

sharmana
17. jan 2010

bris. a čo je to bordura? 😵
môj mm sa ma aj pýtal, či chcem naozaj zelenu izbičku, ked bude dievčatko, ja že ano, ved to bude taka bledučka, pastelova.. už si to viem celkom predstaviť... a inač pekne zavesy som videla práve v Hornbachu, tak dúfam že ich ešte budú mať 🙂

groka
17. jan 2010

ozaj bris my mame tiez borduru macka puf,my sme mali detsku izbu a mame zariadenu v style macka puf

sharmana ahoj bordura je taka paska hruba alebo tenka,s nejakym detskym motivom napriklad je to kotuc ktory sa odmotava a lepi na stenu sa zec sirku

groka
17. jan 2010

sharmana inak cez tyzden budem robit divinu,robi sa to aj z hovadzieho maska,,ja mam doma divinu teraz jelena tusim a robi sa to na sposob na stave,ale s korenim a vsetko musi byt mlete,ja si to v mlynceku mixujem, a ide tam,muskatovy orech,borievka,mlete korenie,cervena paprika,+mozes tam dat prasok divina a vsetko po kavovej lyzicke zmiesat do pohara a vlastne toto je cele korenie ktore tam davas,vsetko si do kopy zmiesam a potom len na masko si dam kolko potrebujem podava sa to s ryzou,zemiakmi a dobra je len tak nakrajana cinska kapusta k tomu

sharmana
17. jan 2010

groka. aha, tak to si dávala moja kamoška takú pásku pre malú do izby, vraj má zlto fialovú izbu..... ja to nechcem, lebo zatial to je spálna aj detská zároven.. ja som chcela ale volakedy také biele kvety ako lúčne nakreslit tak jemne na jednu stenu, videla som to v jednom časopise, bolo to bohovské, ale mm to nechce, tak budú steny len zelené 🙂

groka
17. jan 2010

no dala si mi chrobaka do hlavy,s tou zltou a fialovou

majuska7979
17. jan 2010

ahojte babule, ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4

sharmana
17. jan 2010

groka. no ja divinu aj hovädzie môžem, milujem steaky, aj ked je to dost drahé 🙂

sharmana
17. jan 2010

ahoj majuska, pokračuje to super, len tak dalej 😉

majuska7979
17. jan 2010

no dakujem sharmana, len aby to tak slo dalej 😉
idem sa ja obliekat do prace prajem vam prekny dnik ,krasnu nedelu 😉

brisilda
17. jan 2010

kocky ja som citala ze tehule by hovadzinu nemali ☹ ja jedavam maximalne bravcove 😀
shami bordura je presne to co ti napisala groka a inak kuk moj album mam ju aj v spalni 😀 hned za postielkou ju je trosku vidno 😀
maji len tak dalej 😉

fazulka1512
17. jan 2010

ahojte posielam vam svoj graf http://www.fertilityfriend.com/home/29c558 ocakavam vase postrehy 😉
my sme mali bravcovy vyvar a svieckovu na smotane, knedla..... fajnovka
asi sa pojdeme prejst s mm niekam do lesa alebo budeme vylihovat v posteli a pozerat telku

brisilda
17. jan 2010

fazulka nebude to ovulka? 🙂 uvidime zajtra 😉
inak narobila si mi chute mnem u nas bola slepacia polievka a pecene kuriatko + zemiakova kasa a kysle uhorky 😀 v tesku vcera nemali calamadu ☹

fazulka1512
17. jan 2010

bris ja neviem, ci je to ovu alebo nie, ale asi sa pritulim k mm a poistim sa pre pripad, aj ked si myslim ze je neskoro
😉

brisilda
17. jan 2010

no ja by som to pre istotu tiez poistovala 😉 inak preco myslis ze neskoro?

sharmana
17. jan 2010

bris. hovädzie nie je zakázané v tehu, mne červené mäso dokonca gynekolog prikázal, kvôli nedostatku železa.. nesmie sa len surové mäso, alebo mäsové výrobky slabo tepelne upravené...
aj divina sa môže, len samozrejme treba kupovať s overených zdrojov..

sharmana
17. jan 2010

poobede pôjdeme pozrieť do toho Brendona obchodu, kým ma ešte drží táto nákupná mánia 😀
chcem si pozrieť kojenecké flasky, ale už som viacmenej rozhodnutá pre Avent, mala ich aj moja sestra a nevedela si ich vynachváliť..
inač tie sterilizatori na flasky sú hrozne drahé som myslela, že to bude položka max do 40 eur a tam že 120 eur...

brisilda
17. jan 2010

SHAMI ja uprednostnujem znacku tommee tipeer 😀 sadnu ovela lepsie do ruky a skor pripominaju prsnik svojim sirokym cumlikom 😉

groka
17. jan 2010

tak ja som vcera jedla baby neviem ako to opisat ale len 3 platky lebo mi to nechutilo,neni to slanina,ale nejaka cast masa ktora sa zamoci do niecoho,uudi a vyzera to ako surove maso,aj to bolo ako surove maso,bolo to velmi malo robene,tepelne vlastne vobec
bris necitaj tolko veci co nemoze tehotna,mozes mi napisat ze preco vlastne sa nemoze hovadzina?co to sposobuje?ja si ani neviem predstavit co moze urobit jeden obed ktory nemoze tehotna,to akoze ublizi babatko alebo co?

baby odkedy uz mame placentu? a odkedy pupocnu snuru?

dzou
17. jan 2010

ahojte... ja varim segedin 😵 uz sme dlho nemali 😉
no ja chcem tiez zelenu na stenu ale taku kriklavejsiu(pastelovu zelenu mame v obyvacke).... a celu detsku chce zladit na zeleno-cerveno-zltu.... take vesele aby to bolo 🙂
maji super graf drzim palce.... 😉

fazulka1512
17. jan 2010

sharmi, lebo som citila vajecniky asi preto, no budem dalej merat a budem vediet co a ako

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre