Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
19. jan 2010

baby a ked uz tak kecame o vecickach planujete kupit angelcare? teda monitor dychu? ja urcite.... je to podla dobre a este k tomu je to uz aj babysitter co sa nam v dome zide 😉 ....

brisilda
19. jan 2010

kocky ja kupujem prevazne v akciach 😀 ked sa mimi narodi tak potom uz na akciu mrkat nebudem a budem brat vsetko co budem potrebovat 😀 co sa tyka nakupovania tak ten moj mi nic nepovie 😀 iby ma financne zasobuje 😉 takze pokial nefrfle je dobre napriklat autosedacku creatis fix mam doma uz 2 krat ale je pravda ze tu cervenu predavam kedze uz mam ciernu 😀
janka sa nam vazne dlho neukazala 🙄
dzou neboj cochvila budes aj ty kupovat vybavicku pre drobca 😉

sharmana
19. jan 2010

a ani neviem či nám janulka spomínala výsledky zo sona...viem že síce zatial to u nej vyzerá na dievčatko, ale neviem či to bolo z tohto posledného sona čo mala... no dúfam že je hlavne v poriadku..

lucialen
19. jan 2010

Presne som chcela pisat, ze janulka sa zase ulieva 😠
Sharmi a k tomu kociku je aj vajicko?
Dzou, mozno prave ked si spadla, sa male poriadne zarylo, aj ked nechcelo 😉

dzou
19. jan 2010

joj baby keby ste tak mali pravdu .... sak xena uz mala vazne skoro pravdu sak teraz som tu sama snazilka 😀

brisilda
19. jan 2010

dzou ja mam tu opatrovatelku a je to super vecicka 😀 odporucam 😉

lucialen
19. jan 2010

Monitor dychu dava nejaka zdravotna poistovna na pol roka zadarmo, tak ja asi vyuzijem tuto sancu a uvidim, co je to za zazrak 😒

brisilda
19. jan 2010

dzou ja som v case otehotnenia frcala s malym na kolotoci 😀 mozno aj preto sa male tak dobre zvrtalo 😀 cize nahoda je svina a cert nikdy nespi mozno konecne ten pad coto sposobi 😀 myslim v dobrom

lucialen
19. jan 2010

Opatrovatelka je co? Tie vysielacky? 😕

dzou
19. jan 2010

hej ale ci kupite monitor dychu....ja hej aj mm segra to mala a kupili to az den po navrate s nemocky a ze ani spat nemohla ale ked to uz mali bola kludnejsia... ako sice niekto pise ze dakedy to pipa aj ked babo dycha ale ved clovek nikdy nevie ci ti bude falosny poplach....

sharmana
19. jan 2010

luci. vajičko sa k tomu dá dokúpiť, ale priamo s tým kočíkom sa nepredáva.. nepáči sa mi však, že musíš kúpit aj adaptéry, aby sa to dalo na kočík zacvaknút, tak to už výrobca mohol dať naozaj do základnej výbavy ku kočíku... keby som zrátala pôvodnú cenu kočíka dajme tomu 400 eur, vajicko je 109 (netuším kolko stoja adaptéry), taška 40, pršiplášť cca 10, nánožník myslím 50, tak by kočík vyšiel na 609 eur, takže až taký lacný kočík to práve nie je... iné kočíky to už majú rovno vo výbave.... takže tá cena trochu klame 🙂

dzou
19. jan 2010

luci no tu asi taka moznost nie je .... takze kupim toto ... http://direct.tesco.com/q/R.203-9708.aspx
podla sa to oplati pre pokoj v dusi....l

brisilda
19. jan 2010

dzou ja budem mat tu snuzu 😀 je to novinka na nasom trhu a malemu sa pripevnuje priamo na plienocku 😉

dzou
19. jan 2010

a to je co bris pocujem prvy krat....

lucialen
19. jan 2010

No Sharmi, aj oni musia z niecoho zit 😀 ALe tak adaptery mohli dat do zakladnej vybavy, to je pravda 😖

dzou
19. jan 2010

no bris moznooooooooo lebo sak vcera som bola tak 5-6dpo takze akurat dobry cas na zavrtanie sa 😀 no nechame sa prekvapit...

dzou
19. jan 2010

ahaaaaaaaaaaa sharmi tak uz chapem ze preco ten tvoj kocik bol taky ''lacny'' .... sa mi to hned nepozdavalo som myslela ze uz aj vajko mas k tomu...ale uz chnapem

lucialen
19. jan 2010

Je to dost drahe vsetky tieto vecicky 😒 Fakt je najlepsie kupovat to postupne, lebo potom je to ina palka

sharmana
19. jan 2010

ja budem mať monitor dychu po sestrinom synčekovi, je to super vec, aj ked kamoška tvrdila, že jej dva krát urobil v noci falošný poplach... lenže babule, ja som čítala jeden článok, kde písali, že to nemusia byť falošné poplachy, to dietatko mohlo v noci nachvílku prestat dýchat, lenže tým alarmom sa zobudí a nadýchne sa...
pre mna to bude istota.... moja sestra napríklad nemala ani raz falošný alarm, iba ked to náhodou zabudla vypnút vybrala malého z postielky 😀 kúrnik to zobudí aj suseda o 5 poschodí vyššie 😀

sharmana
19. jan 2010

veru babule, dieťatko niečo stojí, ale ja čakám prvé, takže teraz si trošku pomíňam a urobím tým radosť samozrejme zatial len "sebe" 😀 😀

dzou
19. jan 2010

presne sharmi ... aj podla mna to nie su vzdya falosne poplachy lebo ono staci babetko zobudit a ono sa nadychne... ono ide v podstate o to ze akokeby zabudne dychat...
inac este k tym mojim bobam... vcera v noci som sa vobec nevyspala furt som sa budila ze ma bolia kolena ked som sa osuchla o matrac 😖 hrozne o bolo dufam ze tuto noc to bude lepsie 😒
luci no ceny su vysoke naozaj sa oplati nakupovat postupne alebo aspon zacat setrit 😅

lucialen
19. jan 2010

Si viem predstavit moju mamu ako bude gulat ocami ked budem kupovat tieto veci, urcite nebude vediet co je co 😀

brisilda
19. jan 2010

no ja si ho kupim len preto ze sestrinej mala tak raz v noci prestala dychat cela zmodrala no hroza nastastie s nou sestra zacala mykat aby sa nadychla vsetko to bolo iba o nahode ale je pravda ze pri takom niecom vam ani monitor dychu nemusi dietatko prebrat vtedy ide o sekundy cize neni cas ani na zachranku 😖

dzou
19. jan 2010

hmmm bris zaujimave dobre ze sa to da pouzit aj v kociari... no musim kuk kolko to stoji u nas ...

dzou
19. jan 2010

no bris ale tam ani nejde o to ze ten monitor ho prebudi ale ty rychlo pribehnes ,.... teda podla mna ide skor o to...

brisilda
19. jan 2010

no kukni a daj info 😀 inak ja planujem snuzu kupit najskor z druhej ruky ale aby bola este v zaruke alebo necham nasho krsneho az sa tlapne po vrecku 😀

dzou
19. jan 2010

a ted ako pises muselo to byt hrozne 😖 ... takze uz som na milion% rozhodnuta ze toto si urcite kupim aj keby neviem kolko to malo stat

brisilda
19. jan 2010

ok zeny idem poupratovat a nahnat moje sidlo do postele 😀

dzou
19. jan 2010

kuknem na ebay ci to uz je ak teda pises ze je to novinka...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre