Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
20. jan 2010

kati. gratulujeeeemm.... už sa nám kruch snažiiek veeelmi zužuje 😉

brisilda
20. jan 2010

lucka podla mna jej este ani nestihli prist neto zabrat 😀 😀 😀 jej vlastne telo sa sa zlakolo co ta betarka nanho chysta 😀

lucialen
20. jan 2010

Bris, ti hovorim, tie femi su zazracne 😀 😀 😀

brisilda
20. jan 2010

lucka len to nezariekni a katka nech ich chytro posiela dalsej v poradi 😀

lucialen
20. jan 2010

Kati, cakam na tvoj komentar 😉 Normalne som sa prebrala 😀

brisilda
20. jan 2010

inak ja som uz hodila nase faro do alba 🙂 a nasledne som ich odlozila do skrine 😝 az nezavadzaju 😀

brisilda
20. jan 2010

lucka inak unava v tehotenstve je hrozna ja som si musela dnes lahnut a zaspala som 😀 teraz budem znova do 2 rana hore 😝

dzou
20. jan 2010

luci krasne je to tricko 😵
katkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no vidis a sme ti hovorili ze doki nic nemoze vidiet..... a dnes som mala citak v robote ze bude dnes nejaka nova tehulka 😀 teda sak za chvilu tu budem sama snazilka....

dzou
20. jan 2010

a inac tie femi kvapky by sa zisli aj mne skoda ze byvam v UK ☹

brisilda
20. jan 2010

dzou no len aby si nas neprekvapila ty 😀 lebo to m i oci potom z jamky vypadnu a aj stupel od sampusu u nas vyleti 😀

majuska7979
20. jan 2010

dzou ja som tu s tebou snazilka, a nikdy nevies, mozno uz si tehula 😉

brisilda
20. jan 2010

inak posta funguje aj v GB 😀

dzou
20. jan 2010

jaj maji dnes si tu ty so mnou 😉 som na teba zabudla.. 🙂 sorry
bris no sak asi aj u nas vyleti sampus.... no a kocky ja vas urcite neprekvapim nic nebojte... 😀

majuska7979
20. jan 2010

dzou aby motyka nevystrelila 😀

lucialen
20. jan 2010

Ale dzou, sama urcite nebudes, ved stale pribudaju snazilky 🙂

dzou
20. jan 2010

hej ja viem bris len je to zlozitejsie ale kati ak to budes mat potvrdene a femi ti budu nanic neposlala by si mi? ja by som ti zaplatila za postovnee

kkatkaa
20. jan 2010

luci kvapky mi este neprisli, neboj hned ti dam vediet ked pridu 😉 diky

groka no vidis ako super si to zvladla u zubara si sikulka 🙂

motylek mne dr povedal ze najlepsie je tam ist tak na 13 den priblizne aby videl ci rastie folik a tak a povedal mi, ze ked ja budem v poriadku tak az potom pride na rad manzel a posle ho na spermio

silver vitaj a drzim palce

groka zlatko drzim palce a dufam ze to nic nie je drz sa prosim ta

dzou
20. jan 2010

no sak luci.... ja viem to sa len tak hovori 😅 😀

kkatkaa
20. jan 2010

babyyyyyyyyyyyyy ja tomu tiez totalne nerozumiem a bojim sa aj tesit

sharmi je to tehu test robeny dnes rano

luci mrcha zatial neprisla a doki mi hovoril ze bude meskat tak ja som spokojne cakala a ona nechodila tak som dnes rano skusila a toto mi hned vyslo 😲

luci no vidis ako rychlo zabrali tie kvapky 😀

bris ja som nic netajila pravda je ze ja som nic netusilaaaaaaaaaaa 😲 a po dokiho slovach som cakala mrchu

lucialen
20. jan 2010

No Kati, po tom co ti povedal, ze mrcha pride, tehu nie si, tak to muselo byt rano na infarkt 😀

dzou
20. jan 2010

kati to je iste .... ziadny duch ale riadne palice....
a teda poslala by si mi ich?

kkatkaa
20. jan 2010

luci som rada ze som ta takto prebrala, ja som zasa od rana ako omracena a spamatavam sa z tohoto moc krasneho soku

bris mas pravdu 😀 takze ked ich dostanem a ked pojde vsetko ok aj u dokiho tak urcite ich poslem dalej nebojte

baby ale rozumiete ja som bola v stredu 13.1. u dokiho - to som bola uz 30dc a uz som mu aj povedala ze nech sa na mna pozrie ci je vsetko ok ze sa nam stale nedari a on ze teraz sa na mna nemoze pozriet vzhladom na dc v ktorom som ale ze ked mi pride mrcha hned v ten den sa mam objednat na folikulometriu, robil mi aj sono a nic, a este mi povedal ze ms bude meskat a to je vsetko, tak ja som z toho total zmatena. tak som cakala ms od vikendu kazdy den a ona nechodila, dnes som bola 37dc a rano som si povedala ze mam este 1 test ze skusim a hned mi vyskocila druha kolajnicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa babyyyyyyyyyyyy ja nechapem 😲

dzou
20. jan 2010

katka chaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap 😀 si proste tehu......... pozri na luci doky tvrdil ze ovula nebude a je tehu... 😀

kkatkaa
20. jan 2010

dzou 🙂 dobry citak si mala len aby bolo vsetko ok

ak mi doki tehu potvrdi hned ti ich posielam dzou - teda najprv mi musia prist 😀

luci to si ani nevies predstavit co som rano zazivala ta obrovska radost a potom cervik pochybnosti ze co potom ten doki co ma tak zavadzal alebo tam nic fakt nevidel?

mozete mi to niektora z vas vysvetlit prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ved ja neviem co si mam o tom mysliet a ci sa vobec mozem tesit 🤐

brisilda
20. jan 2010

katka na sone nic nemohol vidiet mne tam coto videl ked som bola v 4 az 5tt ty si mohla byt v takom 3-4 ale neboj o tyzden tam uz bude vacok 😀 potichucky gratulujem 😉

lucialen
20. jan 2010

Kati, ja som mala taku ciarku asi 17DPO, ale ty mas asi mamatest, tie ukazuju pekne palicky, ja som nemala.
No doktor padne na rit ked tam prides 😀 Ved vtedy nemohol nic vidiet, tak to zhodnotil na mrchu 🙂

kkatkaa
20. jan 2010

ved to dzou ze taka palica hned a pritom som podla dokiho mala cakat na mrchu

dzou
20. jan 2010

kati ono je o jednoduche.... si bola 30dc a jasne ze este nic nevidel lebo bolo skoro....a proste a jednoducho sa pomylil 😀 😀 😀
a inak aky test to bol?

brisilda
20. jan 2010

kati moze byt ze ti povedal ze mrcha bude meskat lebo maternica zrejme bola trosku zvatsena 😉 mne ked mrcha meskala par dni tak tam doki tiez nic nevidel a teho som bola 😀

kkatkaa
20. jan 2010

bris dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem dufam ze to tak bude

ja sa teraz musim z toho spamatat a potom vas zasypem otazkami - ste na to pripravene? 😀

hej luci bol to mamatest

ten bude kukat ze co mu to tam splietam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre