• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
luci - anovulacne nezvyknem mat (odkedy meriam BT, tak som este nemala), ale co nie je, moze byt :grinning:
zvyknem mat ca 36 dnove, obcas dlhsie. skusim tie kvapky, co radila andzi a uvidime.
netusim, co to u teba moze byt :unamused:
2. aug 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa: v bežnej lekárni je ich ťažko zohnať, ja mám však v lekárni kamarátku a tá mi ich objednala. Ale možno by si mohla skúsiť v nejakej veľkej lekárni, najlepšie v nemocničnej. Alebo ak ti nevadí platiť za poštovné, tak cez net:

www.magister.sk
2. aug 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa: sorry, sekla som sa, tu ich majú a ako pozerám za lepšiu cenu ako v lekárni

http://209.85.129.132/search?q=cache:bEL4DPcGVugJ:www.mojalekaren.sk/jv-kvapky-femi-50ml/+kvapky+Femi&cd=1&hl=sk&ct=clnk&gl=sk
2. aug 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, som tu od stvrtku nebola tak mi dalo docela zabrat kym som precitala co pisete... my mame s manzelom tichu domacnost takze co sa tyka snazenia nemam ziadne novinky... ocakavam mrchu....
2. aug 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda baby maju pravdu,skus sa na to nesustredit,zaoberaj sa niecim inym,nemuckajte sa len za ucelom otehotniet :wink: my sme sa tento posledny mesiac tiez s tym moc nezatazovali,lebo boli posledne vybavovacky so svadbou a nemala som na to vobec mysel,dokonca to bolo aj ovela menej krat ako po ine mesiace,no a vyzera to tak,ze sa zadarilo :grinning: takze no stress a bud v klude :wink:

tei poslusne hlasim vysledok z dnesneho ranneho testu - zda sa mi o trosku tmavsi ako tie predtym :dizzy_face:
pridam aj foto,idem na to..
2. aug 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - ja som take mala naposledy - 3dni len hnede a az na stvrty den krv...
2. aug 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :wink: tak ja hlasim ze sme sa snazili vcera vecer a este aj dnes rano :wink: citim pravy vajecnik tak uz sa asi hlasi ovu :wink: naobedujeme sa a ideme het :grinning: k vode :wink: vecer sa zastavim :slight_smile:peknu nedelu vsetkym :sunglasses:
cheerlady gratulujem :wink:
2. aug 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenkaaa,dakujem :grinning: a pekny den :sunglasses:
2. aug 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, v utorok ideme na dovolenku, budeme sa snažiť aj tam, očakávam ovulku...No neviete mi poradiť, keďže si meriam BT- budú výsledky namerané v Tunise vieryhodné? (klima, teplo, ponocovanie::slight_smile:... :sunglasses:
2. aug 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bábiky:slight_smile: tak ja ms nič.. ani náznak,žeby mala príst :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. aug 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemala si uz // ?
2. aug 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicimon ano mala.. :wink: ale mne zvykne ešte prvý mesiac príst ms a teraz nič :grinning: :grinning: :grinning:
2. aug 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady lepsi dokaz uz nebude :slight_smile:
cheer tak sa tesim s tebou, uz ste to oslavili? ci cakas kedy pojdes k dokymu v utorok?

tuniska podla mna to samozrejme moze ovplyvnit.. :frowning2:
2. aug 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pici :frowning2:
2. aug 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea333 jujda :grinning: no vo štvrtok idem k dokymu :wink: som zvedavá kedy ma pošle na sono bo on sóno nemá takže to u neho nebudem vidiet hned :frowning2: ale už sa teším ked malý zazrak budem vidiet joj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dam hned snímku urobit si spravým albumík hned jak bude v brušku od začiatku :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hádam to neni trápne hm?
2. aug 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady myslim ze na tomto fore je to uplne k veci kedze je o babatkach a kazdy sa tu tesi :grinning:
a kde byvas malalady ze tvoj doki nema sono?som myslela ze v ZV
2. aug 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea jj zv ale on ambulanciu má na západe a sono tam nemá takže sono je len u druhého lekára :wink:
2. aug 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa a akoto ze nemas ovulku 26. den ked mas cca 36DC? hmmm...
2. aug 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm..no ja zvolen velmi nepoznam, stale ho len obchadzam :frowning2: a casto som chodievala na salas hron :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aj tak na to sono pojdes, a uvidis fazulku :astonished: :slight_smile:
2. aug 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea este sa nechcem moc tesit,lebo ciarka je stale slaba,mam take zmiesane pocity,skor zle.. :frowning2: sa bojim toho,co mi pisala brisilda,jaaaj,uz nech som u dokiho... :pensive:
2. aug 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo ti písala brisilda? ja mám tiež slabunku čiarku :confused: :fearful:
2. aug 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheerlady ja mám presne také isté čiarky jak týýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
2. aug 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze ked sa to nebude stmasovat,ze moze ist aj o mimomaternicove tehu... :frowning2: ja to zatial az tak porovnat neviem,mozno ked si spavim test v utorok,tak uz sa to bude dat porovnat :wink:
2. aug 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malaldy a ktory DC si si robila test? ten moj je z 36DC..
2. aug 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky nebojte hlavne je ze tam ciarky su a basta !!! tak ci tak vam zdna na den nestmavnu musite pockat aspon 2-3 dni otien bude isto silnejsi takze hlavu hore :slight_smile:
2. aug 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tak ako som pisala zalezi aj na citlivosti testu :wink: vsetko bude ok

Inak baby ja na to uz ani nemyslim dnes sme boli cely den na kupku a super sme si to uzili zajtra planujeme turu :grinning: som zvedava ci krpec vecer odpadne ako 1 :grinning: :grinning: :grinning:
2. aug 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, akú máte nedeľu? vy ste sa teda pekne rozpísali.
môže sa stať, že ovulácia sa v mesiaci nedostaví???
2. aug 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si test robila ešte pred ms hm.. ja neviem ani jak sa to počíta :grinning: haluz :rolling_eyes:
2. aug 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady a kolko dni pred ms?
2. aug 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok