Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
24. jan 2010

no ja sa tiez necitim tehulkovsky... skor mrchovsky 😀 len baby mi chceli asi zlepsit naladu tak ma presviedcaju ze tie moje bolave prsia mozu byt aj tehu 😀
groka super ze je ti uz lepsie 😉

majuska7979
24. jan 2010

ahojte baby
groka vcera som pojedla toho kolaciku aj za teba maleho aj seba 😀 velhory mnammmm 😀
babule ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 nechce sa mi tomu verit

dzou
24. jan 2010

maji supeeeeeeeeeeeeer som uz kukala na anymedii tvoj graf.... kedy chces cikat test? ja rozmyslam ze zajtra..

majuska7979
24. jan 2010

dzou nie zajtra mam rannu, mozno v utorok 😉 dam este tej mrche sancu, az ked bude meskat 😠 nejako sa mi tomu nechce verit

dzou
24. jan 2010

sak to je jedno ze mas rannu 😕 ... no ja cakam az stvrtok-piatok ... ale asi testnem.... chcem ist na taebo tak kdyby neco tak uz nepojdem... ale aj tak tam nic nebude 🙂 ty cakas kedy?

majuska7979
24. jan 2010

co to je dzou anymedii????? 😕
dzou necham tomu cas, nebolia ma vobec prsia a mam ich mensie nez pred mrchou 😕 tak toto urcite niesu tehu priznaky????

dzou
24. jan 2010

tato stranka je tu kopec bab z konika... oranzove su uz tehuky 😉
http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...
a teda priznaky ako som pisala nemusis mat ziadne 😉

dzou
24. jan 2010

sranda ze ani nevies ze tam si 😀

majuska7979
24. jan 2010

aha 😀
hned som mudrejsia 😀

dzou
24. jan 2010

no hej to mozes vseliko spehovat 😀 😀
ja neviem ci mam testnut s testom z poundaka alebo zo superdrug... ten mi je ale luto ... ked aj tak ukaze len /

majuska7979
24. jan 2010

dzou ako len chces, no skus a hned mi daj vediet 😉

dzou
24. jan 2010

dam vediet... ale asi az poobede napisem ze co...
a ktorym by si testla ty?

miskahryzka8
24. jan 2010

ahojte 🙂 , tak aj uz po zumbe, uz mi nie je vobec zle aj minule mi zumba pomohla 🙂 , podla mna ked mi je pri nej dobre a po nej lepsie tak to babatku nevadi, citi ze mamina je v pohode, vyplavuju sa endorfiny, tak aj ono je vesele aj ked to nim hupe 😀 , tak mi bolo pri luceni smutno, bolo vela bab, take zlate, ze im budem chybat a tak 🙂 , ale som sa hovorila so sefom fitka, ze by sme spravili zumbu pre tehulky, teda taku alternativnu aj pre seniorov, maminy po porode a na matesrskej, zaciatocnikvo a tak, to by bola prva takatu zumba na slovensku, tak uvidime co z toho bude 🙂

idem vas docitat 🙂

majuska7979
24. jan 2010

dzou asi ten z superdrug, neverim bohvieako tym z onepound shope 😉

dzou
24. jan 2010

no sak praaaaaaaave....ale ja som citala aj dobre aj zle ohlasy.... no uvidim rano mozno testnem az v utorok 😀 este neviem... jooj zlozite to je .....sa neviem rozhodnut 😠
miska ty co si testovala 11dpo to bola aka citlivost testu?

majuska7979
24. jan 2010

dzou to hned po rannej cakam ze to tu napises 😉

dzou
24. jan 2010

no ja koncim o 16.00 ak by tam naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahodou nieco bolo tak napisem mozno aj rano.... ale mne este asi nepredali test s // 😀

kkatkaa
24. jan 2010

majka supeeer ten tvoj graj

baby mna stale sem tam zaboli alebo pichne v podbrusku - to nie je asi dobre ze? ☹

bris tusim spominala ze ju bolelo dost dlho tak snad to bude ok
ale trochu sa bojim

dzou
24. jan 2010

je to ok kati to si mimi robi priestor o tom pise vela tehuliek 😉

majuska7979
24. jan 2010

dzou to budem cakat 😉
kkatka, drzkaj mi palceky

miskahryzka8
24. jan 2010

zase je pomaly kono 😠

petka drzim palc k robote 😵

kati aj ja som si ten zovirax packala den a pol, tak dufam, ze o bude ok 😕

fazulka, tak vyzera to, ze ovulka bola na 18ty den 🙂

sharmi, krasne sa vam rozrasta vybavicka 😵

dzou, grckam, ale nie je to zatial nic hrozne 🙂

inak tie prsia ma furt nebolia 😕 , mozno ked nimi na zumbach shakujem teda hrudou, tak sa ta bolest vytrasie 😀 😀 , ale bradavky mam citlive 🙂

a dzou ja som bola operovana aj na slepak laparoskopicky a este pred tym na cystu na lavom vajecniku tiez laparoskopicky, tak to tam am dost prevtane a som aj mala bolesti ako zrasty a vidis podarilo sa 😉

dzou, ja som mala kazde mesiac vsetky tehu priznaky a nic 😀 a teraz som mala len to podbrusko 😉

kkatkaa
24. jan 2010

myslis dzou? to by bolo super keby to bolo len to. a to si ta milimetrova fazulka uz potrebuje robit priestor?

a fakt je to bezne? lebo ja uz som sa pomaly zacala strachovat

inak dzou cakam na tvoj vysledok 😉

maji jasne ze budem

dzou
24. jan 2010

miska ale mne nerobili slepak laparoskop. ale normalne 😉
a kati jasneeeeeeeee ze je to ok kopec bab to ma a robi ci miesto aj ked ma len mm 😀
ja nemam ziadne tehu priznaky ale PMS 😀
ale jasne aj ja som zvedava ako dopadnem 😉

sharmana
24. jan 2010

ahojte babule...
majuska to vyzera fakt dobre a aj na dzou som zvedava, teda aj ked nemerias, mozno o to lepšie 😉
kati. mna pobolievalo brucho ešte dlho, ako pri ms... a to pichanie, no sem tam ma pichlo, ale už si to moc nepamätám priznám sa.. ale to bude v pohode, iba ak by si dostala nejaké silné krče, tak bež k lekárovi..

sharmana
24. jan 2010

no a bola som v avione, kúpit si nejaké bolerko s dlhým rukávom... no a vyšla som z obchodu s novými šatami 😀 našla som ešte lepšie než čo som kúpila minule a sú hnedé, peknučké, som spokojná... aj by som dala foto, ale môj mm sa nechce zdvihnút z postele, že by ma odfotil.. no je pravda, že sa dnes dosť narobil a bolí ho chrbát...

dzou
24. jan 2010

sharmi ved uvidime 😉 ale moc sa nespolieham 🙂
tak odfot zajtra 😉 😉

miskahryzka8
24. jan 2010

dzou ja som mala mamatest, tam je tusim 20 ci ako 😕 som zvedava na zajtra drzim palce, paste vsetko 😵

kati aj mna hrozne pichalo to podbrusko, teraz uz menej, ale stale obcas citim 😉 no fazulka ma sice milimeter, ale ten vak okolo nej rastie 🙂

...............

groka, super, ze uz ti je lepsie 😵

maji supeeer grafik, drzim palceky 😵 😵

jeej dzou, to kto robi tu anymediu 😕 aj aj som tam 😎 😀 , ale ruzova stale 😕

dzou, neva ze normalne, vsetko je ok 😉

sharmi to sa opla ist kupit bolerko a prist s novymi satickami 😀 😉

dzou
24. jan 2010

tusim shaarka robi anymediu jej ipni ze uz si tehula ona nestiha vsetko sledovat 😉

majuska7979
24. jan 2010

sharmana a miska, no dufam, dufam a este raz dufam
a baby co to znamena v tom anymedia, tie farby????/ 😕

dzou
24. jan 2010

baby co su oranzove su tehule uz 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre