• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
no a ved majuska, ako sa tam dostal ten tvoj graf do anymedie, ked ani nevieš o čom to je?? :confused:
24. jan 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeezis kazdy krat ked sa postavim prudkejsie z gauca tak ma pichne v podbrusku.... :unamused: teraz zase :confounded: som sla pustit psa von lebo sa pytal
24. jan 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska. takéto nakupovanie je pre mna typické, idem pre jednu vec a donesiem úplne inú :grinning: ale väčšinou je to lepší nákup a tieto šatky sú fakt super..
24. jan 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to su grafy bab co chodia do temy grafy bt ... a potom ta tam supnu aby ta mohli spehovat :grinning:
24. jan 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, no vidis, to preto som tam :wink: ale ja som len rada pekne ma spehujte :wink:
24. jan 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak aj ja som tam... aj moj graf bez teplot si mozte pozriet :wink: :grinning:
24. jan 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale uz som toho na nervy :angry: raz ma pichne na lavo raz na pravo... potom klud potom zase vrrrrrrrrrrr :angry: zajtra testujem a hotovo :angry:
24. jan 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou. pichanie môže byť dobré znamenie, mna pri ovu nikdy nejako nepichalo, ale v tom mesiaci ked som otehu, tak ma pichalo riadne, a tuším aj pár dní po ovu :grinning:
24. jan 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mna boli klasicky cez ovu.... noooo takto pred mrchou ma obcas bolelo podbrusko.... ale nejak si nepametam ze by ma takto pichalo :confused: no nejak to neriesim ohladom tehu... snad nie som prechladnuta alebo tak.... :unamused:
24. jan 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ved ked na to pride, tak to tam da, casu dost :wink:

sharmi, to aj ja tak :grinning: a skoro vzdy donesiem nieco tyrkysove :grinning:

fuuuha sme odspehovane :grinning:

dzou aj mna pichalo :wink:
24. jan 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby diky ste ma upokojili :slight_smile: lebo som sa uz zacinala bat ked ma to tam pichalo tak dufam ze je to to co pisete
24. jan 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou tak zajtra drzim palce a tesim sa na dobre spravy :wink:

mna inak caka asi najdlhsi tyzden v zivote, lebo az buduci pondelok 1.2. idem k dokimu

zatial ale pojde miska aj lucka tak sa tesim co budu mat nove :slight_smile:
24. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, tak predsa som prehovorila mm a odfotil ma, tak som dala foto šatiek do albumu :slight_smile:
24. jan 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeeeeeeee dzou to pichanie mi je akesi povedome :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi, pekne satocky oboje :slight_smile: , robia pekny dekolt :sweat_smile: , tie cierne sa mi zdaju take jemnejsie, dievcenskejsie a hnede take elegatnejsie, ale mne osobne sa pacia trosku viac tie cierne :sweat_smile: , viem si k nim predstavit vyraznejsie doplnky, co ich urobia dievcenskoelegantne :sweat_smile:

kati ja mam v podvedomii, ze idem v stredu k dokine ale snazim sa na to moc nemysliet :sweat_smile: ,leti to rychlo :wink:

kocky stalesa vas chcem opytat, ako je to s kupanim vo vani v tehu :confused: , asi moze byt kratsi kupel, ked nie je moc vrela voda, ci?
24. jan 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bris :slight_smile:
24. jan 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska. tie čierne sú dobre odfotené, ale lepšie sú tie hnedé, okrem toho nemám aspon holé plecia, keby bolo leto, tak by som bola spokojná s tými čiernymi, ani by som nevymýšlala :grinning: ale ďakujem, oboje budem samozrejme nosiť, v takom apríli býva už teplo, tak ich hádam znosím... a aj po pôrode sa zídu, ved tie šaty vlastne nie sú tehotenské, ale pre netehulky, len majú taký strih :grinning:

ahoj bris.
24. jan 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska kupel v tehu sa neodporuca no pokial sa budes kupat v 38 C vode tak neni problem :grinning: ja som sa tak kupala spolu s detskym teplomerom a poviem ti ze premna to bola zimna voda :frowning2: ja sa sprchujem pri 40 C vode a minimalne 15 min. co tiez neni dobre :frowning2: ale som zmrznuta a kym sa moje telo nahreje tak to potrva
sharmi kukla som satky :wink: no videla som iba cierne :slight_smile: inak ako vidim vybavicka sa ti zaplna :grinning:
24. jan 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris. prvé sú čierne a tie tri dalsie fotky sú druhé šaty, sú hnedé, na dennom svetle je asi vidiet rozdiel.. :slight_smile:
24. jan 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi krasne satocky, mne sa viac pacia tie hnede :wink:

ahoj bris a tebe co pribudlo do vybavicky? alebo nejake nove oblecko pre teba?
24. jan 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shami uz som kukla ja som si album mrkla asi ked si vkladala fotky :grinning: preto tam bola iba jedna :grinning: :grinning: :grinning:
inak su pekne :wink: no ja nesom na saty ja kupujem iba tricka a rifle :grinning: lebo mam tlste hohy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dzou inak to pichanie som mala aj ja aj som si myslela ze je to slepak tak som sa na jednej stranke docitala ze ked podskocis a zaboli je to slepak no mna pri skoku nic nebolelo :grinning: a nakoniec som bola tehu cize katka ani ty sa naznepokojuj to obcasne pichnutie je OK horsie by to bolo kebyze vas to drzi dlho :unamused:vtedy sup k dokimu
24. jan 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ja mam nove cumliky avent a chranice bradaviek avent a musim povedat ze su uzasne :grinning: z makkeho silikonu :wink: pre istotu som si ich kupila vraj su dobre na bolave a popraskane bradavky v case dojcenia :wink: no a uz aj vlozky som si kupila :slight_smile: kedze 7 mesiac klope na dvere
24. jan 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris. mne sa páčiš v tej blúzke alebo tunike šedej či aká je to farba, super :dizzy_face: a bruško máš pekné :dizzy_face:
no ja vôbec nenosievam šaty, ked tak suknu a triško cez leto, alebo športové trištvrtové nohavice a rifle... ale idem na tú svadbu, tak som niečo musela vymyslieť :slight_smile:

kati. hlavne musíš byť v pohodke, kludná a všetko bude ok... ja vás babule chápem, to čakanie na všetky tie vyšetrenia, odbery krvi... ja som si tým prešla a tie stresy, ked ma plašil môj dr že ešte nevidí mimi... no hlavne sa nenechajte znervoznit a odmietajte akékolvek pesimistické vízie :wink:
24. jan 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzoooooou pocuj ked zajtra bude na testiku // dialnica tak to bude tym padom :grinning: u mna to bolo kolotovanim sa :grinning: cize obcas treba zamiesat vnutro aby sa spermijky dostali tam kam maju :grinning: drzim ti palce :wink: tfuj tfuj tfuj
24. jan 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky idem spinkat, tak dobrúú nocku vám prajem :slight_smile:
24. jan 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scharmi, tak urcite vela robi aj fotka :slight_smile: a hlavne ty sa musis v nich citit dobre :wink:

bris, no veru v tom by som mrzla :angry: aj ja sprchujem seba sa teplou :sweat_smile:, tak si kupel ked uz tak az po prvom trimestry a potom v lete, ekd bude teplo, nebude vadit studensia voda :slight_smile:

bris, co ej to kolotovanie :confused: , pozeram foto, krasne brusko :dizzy_face: a aj tie rifle su super, to su tehu :confused:
24. jan 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby za drzkanie palcekov... my sme sa akurat kupali a teda v dost teplej vode :confounded: .. no a zase ked som vychadzala z vane ma pichlo trochu :unamused: uz som z toho chora... no uvidime takto casto ma nepichalo urcite nikdy tak som zvedava ci si to pripisem ako dalsi PMS alebo nie...
24. jan 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska bris chcela napisat kolotocovanie :grinning:
24. jan 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska to kolotocovanie znamena ze som v lete bola s malym na kolotococh :grinning: a vystriedali sme vsetke ktore boli vhodne pre 6 rocne dieta :grinning: takze to s nami poriadne ponahadzovalo :wink:
dzou ano vidim ze citas zaciatocne a koncove pismenka :grinning: :grinning: :grinning: takze sorry za preklep obcas sa mi to stane :frowning2:
inak ked si mala teraz teply kupel a do zajtra nedostanes mrchu tak testuj lebo pokial viem tak horuca voda urychluje aj menstruaciu myslim tym ze pride skor ako za normalnych okolnosti :wink: kamosky sa tak kupali ked chceli aby mali mrchu o par dni posunutu dopredu :grinning:
24. jan 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mne uz riadne natahuje brucho :frowning2: to budu strie ako vysite :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: len dufam ze kym pojdeme na fotenie ze ich este nebude velmi na fotkach vidno
24. jan 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok