• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
Peti, no vy ste dobri :grinning: Ja by som isla do Pariza velmi rada, ale az v maji :slight_smile:
25. jan 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej lucka ja mam stastie na take co prihadzuju a nepustia ma k vyhre :grinning: :grinning: :grinning: ale uz to neni ako volakedy lebo tie aukcie uz predavaju riadne pod cenu :grinning:
25. jan 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bris, ja radsej kupim z bazaru za dohodnutu cenu a je to. Ale toto som nasla v aukcii, dufam, ze tam nebudu take dobracky. A konci az v sobotu, takze este dost casu :angry:
25. jan 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris, na aukciach treba prihadzovat tesne pred skoncenim, inac sa zbytocne dviha cena... :grinning: ale vsak vies... Luci, Maji, my nie sme dobri, my sme najsamlepsi na taketo prusery... navyse u mm to nie je nic vynimocne, v aprili mal prist na SK (to sme sa tri mesiace nevideli) a v den D ide na letisko a zisti, ze nema pas, to bola sila... vtedy som to zobrala veeeelmi zle, ale fakt ak sa moze prihodit nejaka takato udalost, urcite sa mu prihodi, u mna je to uz ovela vynimocnejsie, ale smola je mozno nakazliva... :grinning:
no teraz ho musia aspon zobrat do tej roboty, aby sme si mohli povedat, ze to bola dobra investicia...
25. jan 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petra, no to ak ho nevezmu, to bude sakra smola :angry:
25. jan 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti no ked sa dari tak sa dari :wink: mna by asi porazilo :angry:

baby mozete mi prosim povedat o tych aukciach ako to funguje? som sa pytala ale asi ste si nevsimli? ci sa musis zaregistrovat a vytvorit si ucet aby si mohla prihadzovat? a ked drazite cez e-bay ci to v pohode poslu na slovensko? a ako najcastejsie za tovar platite? diky moc

maji aj ten krcek vyzera velmi dobre :slight_smile:
25. jan 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka tiez si myslim ze by ma asi porazilo, ale to sa stava moja, vidavam to v praci :grinning:
ludia prichadzaju a potom su zdiveny ze letia ale z uplne inneho letiska :grinning: ale stava sa aj triezvym :wink:
25. jan 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, no na minibazare alebo miniaukcie sa zaregistrujes a mozes zacat. Ked si nieco vyberies, oni ti poslu cislo uctu kde mas poslat prachy a ked ich dostanu tak ti poslu tovar. Na ebay sa tiez musis zaregistrovat a este zaregistr aj ucet na paypal, ak ti to nepojde, musis ist do banky a tam si stanovit nejaky limit do akeho budes nakupovat z karty . Ked si vyberies tovar, tak tam mas napisane kolko to bude stat na slovensko, mne sa to zda dost drahe, niektore sa urcite oplatia ale malo ludi posiela mimo uk :wink:
25. jan 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti tak drzim place aby ta praca bodla :wink: uz ked ste kupili az 3 letenky :grinning: co uz ked sa dari tak sa dari :pensive: no nech to aspon stoji zato :wink: o tom prihadzovani viem no ja casto zabudam kedy konci aucia a tak sa mi to nedari vyhrat preto prihodim hned a ak mam stastie tak vyhram len na ucte mam akosi malo penazi s toho nakupovania :grinning:
25. jan 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte krasavice... no ja uz domka... vecer idem cvicit... no este mam cas...
no dakujem za podporu najviac moju naladu asi vystihla luci so smajlikom :angry: ... :grinning: a tea tiez dobre ze debilny test :grinning: no neviem... mrcha nic zatial no stale ma pobolieva a picha to podbrusko tak dufam, ze som ok :unamused:
jeeeeeeej a majuska krasny grafik...moc drzim palceky :wink:
tak inac co este nove?nemam cas vsetko citat :grinning:
25. jan 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji pracujes na letisku? na check-ine?

luci diky moc, si zlata

peti tak ta praca musi vyjst :wink:
25. jan 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dzou, o majuske vies, trochu sme preberali aukcie a bazare, peta s mm zachaosili s letenkami a po 100 rokoch sa tu objavila lenka - tot v skratke

a groka pisala ze zasa spinila tak dufam ze je ok
25. jan 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no tak dufam, ze je ok.... ale majka aj testla ci nie?
a ty ako sa mas?
jaj a zabudla som ze prsia ma taaaaaaaaaaaaaaak bolia ze dakedy by som skoro az plakala z tej bolesti :confounded:
25. jan 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka netestla, chce tusim zajtra

ja sa mam fajn len uz aby bol buduci pondelok a mala som uz dokiho za sebou aj s dobrou spravou :slight_smile:

dzou mna tiez tak hrozne boleli hlavne v tie dni ked mala ms prist a neprisla, teraz ma tiez hrozne bolia ale o trosicku menej ako vtedy
25. jan 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dnes tu tiez skoro nikoho niet aj napriek tomu ze je pondlok, snad pridu baby neskor
25. jan 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic sa nebojkatka ved mas super testy...mrcha nikde ako som pisala tuv UK uz by si bola jasna tehulka :grinning:
25. jan 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka no pracujem na letisku sice uz nie na check ine, ale na boardingu, ale ked som bola to sa stavalo a velmi casto :grinning:
alebo si ludia prisli o mesiac skor :grinning:
ahoj dzou ako sa dnes mas??? tak ako robila si ten 1pound test?? :confused:
25. jan 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie robila som ten zo superdrug takze asi to nebol ''len''debilny test :grinning: ja ako som pisala mne este nepredali test s // :grinning:
25. jan 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou to je dobre znamenie ze po mrche nieje ani muk :wink: a vies ako krcok???
25. jan 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam mrchu dostat az v piatok alebo vo stvrtok... takze je este casu dost a krcok sa mi zda makky ... ale viem ze napr.aj groka mala makky a tehu je.... no ja uz nedufam, je jasne ze mrcha je na ceste...ale u teba to vyzera supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :grinning:
25. jan 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja akurat kukam poslednu cast priatelov...ja maju monika a chendler babetka a ako sa zase da ross dokopu s rachel :dizzy_face: boze vzdy taaaaaaaaaaaak placem ked to vidim :dizzy_face:
25. jan 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou to mas este troska cas, ako aj ja, vsak sme na tom rovnako :wink:
25. jan 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ja som 27dc asi 12-13dpo...takze na teste by uz nieco bolo
25. jan 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tak som dočítala, čo ste popísali...
dzou. ešte máš šancu na testovanie, ak ti má ms prísť až v piatok :wink:
sisi. je mi to lúto, ale tiež prajem vela síl do dalsieho kola :slight_smile:
groka. dávaj si na seba pozor... berieš duphaston?
majuska. teplotka super, drží palce, nech tu máme dalsiu tehulku :dizzy_face: :dizzy_face:
lenka. pamätáme si ta samozrejme a bodaj ti to vyšlo v tom februári :wink:
peti. tak to ste mali pech... ale môj mm bol tiež taký popleta, tiež ked za mnou letel na SK, tak musel prebukovat a prišiel o 200 eur, lebo z Nice je to drahšie ako z Paríža...
25. jan 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ale aj nemusi tak este pockaj
25. jan 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak ja este cakam...lebo v podstate tie dpo si len myslim... tak ako to bolo mesiace pred tym... kedze nemeriam... no ked som merala tak raz som mala 14dc a 3x na 15dc... a tento cyklus som mala aj ovu bolesti okolo tychto dni....takze ratam ze ovu bola cca na 14-15dc... ale nemusela byt....no ja cakam mrsinu... neverim ze sa tam uz nieco ukaze
25. jan 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby chce sa mi spinkat, ale fakt riadne, dala som varit masko to nemozem si ist lahnut :unamused:
dojde mm to si schrupnem na hodku vcera som tiez spinkala 3hodky,
25. jan 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji ty si az moc podozriva... zajtra skus test aky mas doma?
25. jan 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, popozerala som palomu a diega a trosku idem poklikat a popisat
dzou do piatku sa vsetko moze zmenit, neostava nic ine len cakat :wink:
majuska tvoj graf vyzera super, fakt, drzim palce
25. jan 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som si kupila balenie first response, su tam 2, a z minuleho mesiaca mam blueclear
ale neviem ktory vyskusam skor
25. jan 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok