Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
25. jan 2010

Peti, no vy ste dobri 😀 Ja by som isla do Pariza velmi rada, ale az v maji 🙂

brisilda
25. jan 2010

jeeej lucka ja mam stastie na take co prihadzuju a nepustia ma k vyhre 😀 😀 😀 ale uz to neni ako volakedy lebo tie aukcie uz predavaju riadne pod cenu 😀

lucialen
25. jan 2010

Bris, ja radsej kupim z bazaru za dohodnutu cenu a je to. Ale toto som nasla v aukcii, dufam, ze tam nebudu take dobracky. A konci az v sobotu, takze este dost casu 😠

petafr
25. jan 2010

bris, na aukciach treba prihadzovat tesne pred skoncenim, inac sa zbytocne dviha cena... 😀 ale vsak vies... Luci, Maji, my nie sme dobri, my sme najsamlepsi na taketo prusery... navyse u mm to nie je nic vynimocne, v aprili mal prist na SK (to sme sa tri mesiace nevideli) a v den D ide na letisko a zisti, ze nema pas, to bola sila... vtedy som to zobrala veeeelmi zle, ale fakt ak sa moze prihodit nejaka takato udalost, urcite sa mu prihodi, u mna je to uz ovela vynimocnejsie, ale smola je mozno nakazliva... 😀
no teraz ho musia aspon zobrat do tej roboty, aby sme si mohli povedat, ze to bola dobra investicia...

majuska7979
25. jan 2010

petra, no to ak ho nevezmu, to bude sakra smola 😠

kkatkaa
25. jan 2010

peti no ked sa dari tak sa dari 😉 mna by asi porazilo 😠

baby mozete mi prosim povedat o tych aukciach ako to funguje? som sa pytala ale asi ste si nevsimli? ci sa musis zaregistrovat a vytvorit si ucet aby si mohla prihadzovat? a ked drazite cez e-bay ci to v pohode poslu na slovensko? a ako najcastejsie za tovar platite? diky moc

maji aj ten krcek vyzera velmi dobre 🙂

majuska7979
25. jan 2010

katka tiez si myslim ze by ma asi porazilo, ale to sa stava moja, vidavam to v praci 😀
ludia prichadzaju a potom su zdiveny ze letia ale z uplne inneho letiska 😀 ale stava sa aj triezvym 😉

lucialen
25. jan 2010

Kati, no na minibazare alebo miniaukcie sa zaregistrujes a mozes zacat. Ked si nieco vyberies, oni ti poslu cislo uctu kde mas poslat prachy a ked ich dostanu tak ti poslu tovar. Na ebay sa tiez musis zaregistrovat a este zaregistr aj ucet na paypal, ak ti to nepojde, musis ist do banky a tam si stanovit nejaky limit do akeho budes nakupovat z karty . Ked si vyberies tovar, tak tam mas napisane kolko to bude stat na slovensko, mne sa to zda dost drahe, niektore sa urcite oplatia ale malo ludi posiela mimo uk 😉

brisilda
25. jan 2010

peti tak drzim place aby ta praca bodla 😉 uz ked ste kupili az 3 letenky 😀 co uz ked sa dari tak sa dari 😔 no nech to aspon stoji zato 😉 o tom prihadzovani viem no ja casto zabudam kedy konci aucia a tak sa mi to nedari vyhrat preto prihodim hned a ak mam stastie tak vyhram len na ucte mam akosi malo penazi s toho nakupovania 😀

dzou
25. jan 2010

Ahojte krasavice... no ja uz domka... vecer idem cvicit... no este mam cas...
no dakujem za podporu najviac moju naladu asi vystihla luci so smajlikom 😠 ... 😀 a tea tiez dobre ze debilny test 😀 no neviem... mrcha nic zatial no stale ma pobolieva a picha to podbrusko tak dufam, ze som ok 😒
jeeeeeeej a majuska krasny grafik...moc drzim palceky 😉
tak inac co este nove?nemam cas vsetko citat 😀

kkatkaa
25. jan 2010

maji pracujes na letisku? na check-ine?

luci diky moc, si zlata

peti tak ta praca musi vyjst 😉

kkatkaa
25. jan 2010

ahoj dzou, o majuske vies, trochu sme preberali aukcie a bazare, peta s mm zachaosili s letenkami a po 100 rokoch sa tu objavila lenka - tot v skratke

a groka pisala ze zasa spinila tak dufam ze je ok

dzou
25. jan 2010

jaj no tak dufam, ze je ok.... ale majka aj testla ci nie?
a ty ako sa mas?
jaj a zabudla som ze prsia ma taaaaaaaaaaaaaaak bolia ze dakedy by som skoro az plakala z tej bolesti 😖

kkatkaa
25. jan 2010

majka netestla, chce tusim zajtra

ja sa mam fajn len uz aby bol buduci pondelok a mala som uz dokiho za sebou aj s dobrou spravou 🙂

dzou mna tiez tak hrozne boleli hlavne v tie dni ked mala ms prist a neprisla, teraz ma tiez hrozne bolia ale o trosicku menej ako vtedy

kkatkaa
25. jan 2010

inak dnes tu tiez skoro nikoho niet aj napriek tomu ze je pondlok, snad pridu baby neskor

dzou
25. jan 2010

nic sa nebojkatka ved mas super testy...mrcha nikde ako som pisala tuv UK uz by si bola jasna tehulka 😀

majuska7979
25. jan 2010

katka no pracujem na letisku sice uz nie na check ine, ale na boardingu, ale ked som bola to sa stavalo a velmi casto 😀
alebo si ludia prisli o mesiac skor 😀
ahoj dzou ako sa dnes mas??? tak ako robila si ten 1pound test?? 😕

dzou
25. jan 2010

nie robila som ten zo superdrug takze asi to nebol ''len''debilny test 😀 ja ako som pisala mne este nepredali test s // 😀

majuska7979
25. jan 2010

dzou to je dobre znamenie ze po mrche nieje ani muk 😉 a vies ako krcok???

dzou
25. jan 2010

no ja mam mrchu dostat az v piatok alebo vo stvrtok... takze je este casu dost a krcok sa mi zda makky ... ale viem ze napr.aj groka mala makky a tehu je.... no ja uz nedufam, je jasne ze mrcha je na ceste...ale u teba to vyzera supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀

dzou
25. jan 2010

ja akurat kukam poslednu cast priatelov...ja maju monika a chendler babetka a ako sa zase da ross dokopu s rachel 😵 boze vzdy taaaaaaaaaaaak placem ked to vidim 😵

majuska7979
25. jan 2010

dzou to mas este troska cas, ako aj ja, vsak sme na tom rovnako 😉

dzou
25. jan 2010

hej ja som 27dc asi 12-13dpo...takze na teste by uz nieco bolo

sharmana
25. jan 2010

ahojte babulky, tak som dočítala, čo ste popísali...
dzou. ešte máš šancu na testovanie, ak ti má ms prísť až v piatok 😉
sisi. je mi to lúto, ale tiež prajem vela síl do dalsieho kola 🙂
groka. dávaj si na seba pozor... berieš duphaston?
majuska. teplotka super, drží palce, nech tu máme dalsiu tehulku 😵 😵
lenka. pamätáme si ta samozrejme a bodaj ti to vyšlo v tom februári 😉
peti. tak to ste mali pech... ale môj mm bol tiež taký popleta, tiež ked za mnou letel na SK, tak musel prebukovat a prišiel o 200 eur, lebo z Nice je to drahšie ako z Paríža...

kkatkaa
25. jan 2010

dzou ale aj nemusi tak este pockaj

dzou
25. jan 2010

no sak ja este cakam...lebo v podstate tie dpo si len myslim... tak ako to bolo mesiace pred tym... kedze nemeriam... no ked som merala tak raz som mala 14dc a 3x na 15dc... a tento cyklus som mala aj ovu bolesti okolo tychto dni....takze ratam ze ovu bola cca na 14-15dc... ale nemusela byt....no ja cakam mrsinu... neverim ze sa tam uz nieco ukaze

majuska7979
25. jan 2010

baby chce sa mi spinkat, ale fakt riadne, dala som varit masko to nemozem si ist lahnut 😒
dojde mm to si schrupnem na hodku vcera som tiez spinkala 3hodky,

dzou
25. jan 2010

maji ty si az moc podozriva... zajtra skus test aky mas doma?

fazulka1512
25. jan 2010

ahojte, popozerala som palomu a diega a trosku idem poklikat a popisat
dzou do piatku sa vsetko moze zmenit, neostava nic ine len cakat 😉
majuska tvoj graf vyzera super, fakt, drzim palce

majuska7979
25. jan 2010

dnes som si kupila balenie first response, su tam 2, a z minuleho mesiaca mam blueclear
ale neviem ktory vyskusam skor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre