• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
Sharmi, preco si nedavas aj hlavu na tie fotky? Teda to je otazka pre vsetky bruska :grinning:
25. jan 2010 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci. ved aj bris mala najskôr na sone dievčatko a nakoniec aký pipik sa ukázal na 3D :grinning:
25. jan 2010 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mna mama vcera presviedcala, ake krasne je to ked nevies pohlavie vopred, ale az po porode :confused: No nehrozi :grinning: Tieto sona su super vec, aj ked niekedy prekvapia :grinning:
25. jan 2010 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci. hlavu radšej nieeee :slight_smile:
25. jan 2010 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci. moja mama je zas zvedavšia čo to čakám pomaly než ja, a to ja som riadne zvedavá... no ja by som prekvapko nevydržala...
25. jan 2010 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ako hovoris sharmana aby bolo zdrave to je najhlavnejsie
25. jan 2010 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sharmi :grinning: Moja mama teraz trpi, lebo som jej zakazala povedat, ze som tehu, az ked pojdek k dokimu. To je pre nu utrpenie :grinning:
25. jan 2010 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som to mamine tajila, až kým som neuvidela mimi so srdiečkom, ved si možno pamätáš, čo strachu som si zbytočne prežila :slight_smile: ale so segrou som volala hneď a tá čakala, čo a ako sa vyvinie... aspoň s niekym som to mohla preberať.. mamu som nechcela stresovať..
ozaj, tvoja mamina bude prvýkrát babkou luci?
25. jan 2010 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby no mam este 10min.... no vidite a my chceme prekvapko :grinning: nahodou podla mna to musi byt super nevediet co to bude.... a vsetci budu typovat... a hadata sa co to bude ... este aj ja s mm :grinning: joj uz sa tesim... no vyzera to tak ze tak skoro sa hadat o tom nebudeme
25. jan 2010 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dzou. no len aby.... radšej never že si tehu a o to milšie bude prekvapko... aj ked ja ti velmi prajem, nech ti to už vyjde... veeelmi... aj ostatným kočkám...
25. jan 2010 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no sak praveze sharmi ze ja neverim.... ved pisem ze tak skoro sa o tom vadit nebudeme :wink:
25. jan 2010 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dzou, ani ja som neverila :wink:
Sharmi, moja mama bude prvy krat babkou, asi preto ju to vsetko tak stresuje aj otca. Ved ked som im povedala ze som tehu, tak par dni predtym som volala s mamou a pytala sa, ci som dostala, ja ze jasne, ako vzdy :slight_smile: A oni mi potom vraveli, aky boli sklamany, ze musia cakat dalsi mesiac, ze hadam tie tabletky zaberu a takto doma kazdy mesiac stresovali :grinning: To asi viac ako my s mm :grinning:
25. jan 2010 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dzou. never, never, ako som ja neverila a vložky kupovala :grinning:

luci. ved som si aj myslela, ono to je pre teba úžasný pocit, že budeš mamou... ale vieš ako to prežívajú naše mamy? ešte omnoho viac, lebo sa boja hneď o dve detičky, o to svoje dieťa a dieťa svojho dieťaťa :grinning:
25. jan 2010 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No uz mi volala, ci som ok :grinning: To hej Sharmi :wink:
25. jan 2010 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som sp5t... podavam hlasenie ze dnes sa mi nic nestalo :grinning:
ale zase neviem ci som si nejak nenatiahla sval na lytku lebo ma boli :confounded: boze uz som jak stara babka :grinning:
sharmi ja neverim teraz tehu urcite nie som sak na 12dpo len / :unamused: snad nabuduce uz 9.kolo :unamused:
25. jan 2010 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dzou echcem davat nadeje ale mne ukazalo // az na 14 DPO a slabucke tieniky :grinning:
25. jan 2010 o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak kuk moj album 29 DC a ciarka ako tienik :grinning: ovu som mala na 14 DC :wink:
25. jan 2010 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaj to je otazka , ze preco fotime iba bruska a nie aj tvar no mila Lucka to aby si sa nezlakla :grinning: :grinning: :grinning: teda aspon co sa tyka mna :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bri no udivviiiiiiiiiiiiime :wink:
25. jan 2010 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak drzim place :wink: tfuj tfuj tu mas tie moje virusiky :grinning:
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
25. jan 2010 o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
diki bris idem off paaaaaaaa
25. jan 2010 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, tak dnes na poslednej zumbe v atp, tiez romantika a super atmoska a ujo zumbak, co tam chodi od zaciatku mi doniesol na rozlucku ruzicku, ake mile :dizzy_face: , aj tam mi to bude chybat :slight_smile: , dnes som isla tak na 60% som dost citila brusko no a oju mi robil aj horoskop minuly rok - sa tym zaobera roky a v nom bolo, ze otehu v roku 2010, no a sa ma aj pytal, ze kedy sa to narodi :sweat_smile: , ja som to nikomu nehovorila :confused: , tak ujo si dal dve a dve dokopy :grinning:
25. jan 2010 o 23:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juj nevladzem citat :angry: , mam dost, idem spat po sprche, som mylsle, ze ma preberie a nic :angry: , tak dzou drzim pakce na testik, ked zajtra testnes a majuska tiez :slight_smile:
25. jan 2010 o 23:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prajem dobre rano
nemozem spat, od vcera vecera ma pobolieva podrusko, take mam tlaky, asi od duphastonu,uz som postavila na polievku
26. jan 2010 o 07:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: 7tt :dizzy_face:
26. jan 2010 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko babule ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 :angry:
a testik som robila a je krasne bielucky :unamused: ale neva aj tak som to cakala takze niesom aspon sklamana :wink:
lucia ty uz mas 7tt :dizzy_face:
26. jan 2010 o 09:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Maji, no ale dnes by si uz mala klesat a ty si krasne hore :wink:
26. jan 2010 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majuska ten ten :angry: , ale este nic nieje stratene :wink:
26. jan 2010 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucia, vies mozno padnem riadne na ritku zajtra :wink: a trosku som klesla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2010 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moj graf, som zvedava kedy zacne stupat teplota http://www.fertilityfriend.com/home/29c558
26. jan 2010 o 10:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok