Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
27. jan 2010

hej ja tu mam menej 😅 .. no uz zacinam byt a uz aj pomaly pojdem... no nejak sa mi nechce odtrhnut od konika ked viem ze nikto mi tu do toho nefrfle 😀

brisilda
27. jan 2010

no tak to mas super ten moj si uz zvykol , ze zaspava sam 😀 a objima vankus 😀 😀 😀 dnes som ho pristihla ako v kuchini robil kliky 😀 😀 😀 vraj sa mam nanho kuknut s profilu a hned nato si natrel chlieb s mastou / prasacou 😀 😀 😀 k tomu cibilku salamku len tak to spraskal 😀

brisilda
27. jan 2010

kuchyni 😒 😉

dzou
27. jan 2010

no my ked sme doma tak chodime spolu spat.... myslim v ten isty cas obcas sa stane ze ja idem skor ale to len 10-15min... ked uz nevladzem ani oci mat otvorene....
no dnes je na nocnej... tak budem spat sama ☹ fnuq
no chlapi su niekedy smiesny, ze? 😀

brisilda
27. jan 2010

no veru su ja som nanho hned s usmevom na tvari vyletela ze co to robi 😀 mala si vidiet ako vyskocil zo zeme 😀 😀 😀 sranda 🙂 ale bol zlaty 😉 inak vrta mi teraz v hlave ci nahodou nema daku bokovku uz ked ja s nim nesexujem tak ako by si zelal 😀 😀 😀 ved dotera nikdy necvicil 😠 a zrazu sa na to dal 😉 asi chce mat lepsie figuru ako ja kedze mne uz faldy zmizli

dzou
27. jan 2010

bris ... nic neboj urcite nema.... len sa chce byt super tatino 😀
no nic uz vazne idem kym sa este umyjem a tak.... no tak zajtra vecer dam vediet co nove pa a bru nocku 😉

brisilda
27. jan 2010

dzou drzim palce aby teplota bola krasne hore a na testiku // ale netestuj az ked mrcha bude meskat 🙂 vydrz to prosiiim a uvidis, ze sa zadari 😉

dzou
27. jan 2010

bris 😵 si zlata uz som nad tym rozmyslala ze uz kaslem na testovanie a ked v piatok nepride(co by mala) tak kupim nejaky poriadny test a vyskusam v sobotu 😉

majuska7979
28. jan 2010

dobre ranko babule, vidim ze som tu dnes prva 😉
ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
dzou??? co sa robi?? 😉 teplotka ti stupla, nakoniec si odmerala 😉 skus nemerat, ako vravi brisildaa, vydrz este kym mrcha nebude meskat 😉

tea333
28. jan 2010

dzou nemysli na blbosti 😝

dzou na zajtra drzim palce 🙂

majuska a tebe sa akosi testovat nechce? minuly mesiac o taktomto case uz si mala mrsku 🙂 a teraz ani neklesa..

majuska7979
28. jan 2010

tea robila som testik, 10dp a bol bielutky a mam posledne 2 testy, nechcem ich premhat ak by prisla mrcha to by som mala 2 na buduci mesiac, a moja mrcha je vzdy nepravidelna, takze moze kludne dojst dnes alebo zajtra, merat budem az ked bude fest meskat 😉

tea333
28. jan 2010

majus jasne, tak potom myslim ze ked zajtra ani pozajtra nepride, mozes testovat, to uz by si mala LF 15dni 😀

brisilda
28. jan 2010

majiiiiiiii 😕 😕 😕 ja len ziram na tvoj graf 😀 oci mi idu vypadnut 😉 nechcem nic zakriknut vydrz to este 2 dni a potom budeme mudrejsiii 🙂 ale ta zacinajuca hadica sa mi paci 😀 asi vas tea nakazila to je super 😉

majuska7979
28. jan 2010

tea no potom to uz testnem ak sa budu teplotky pekne drzat, 😉
ale som realistka 😉 a fakt ma nic nevytoci tento mesiac, 😀 ani mrcha, som na nu pripravena 😀 tento mesiac neviem ale beriem vsetko az privelmi na lahku vahu 😀 je mi to jedno 😀

lucialen
28. jan 2010

Dobre rano
Tea, ty co tu este robis? Sup sup k dokine a daj vediet ako sa ma malicke co najskor, nie ako miska 😉
Majus, je to vpohode 🙂

majuska7979
28. jan 2010

brisilda, nechcem sa predcasne tesit lebo mne mrcha chodi 29,30,31 takze moze kludne este spadnut 😉 ale ani to ma nevytoci, som nejaka extra kludna tento mesiac 😀 len dufam ze mas pravdu 😉
prsia ma zacali trosililinku boliet, co je divne lebo ma bolia vzdy aj tyzden pred mrchou a tento mesiac su malinke a nebolia 😠
a tea sup sup do dr, chceme pocut nove spravicky 😉

tea333
28. jan 2010

luci som objednana na 1 hod, takze pojdem skor, lebo som minule od statstia zabudla doplatit tehu priplatok 😅
tak to vybavim na recepcii a este hodim po ceste kamoske nejake vytlacene veci do skoly lebo nema tlaciaren a je zufala 🙂 takze mi staci ist o pol 12 z domu uplne v klude aj s rezervou.. 🙂

a idem este nakazit tymi mojimi hadikmi 🙂

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lucialen
28. jan 2010

Tak nam neostava nic ine len cakat 😀

fazulka1512
28. jan 2010

dobre ranko, moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/29c558 hadica pokracuje
tea aj ja sa tesim na tvoje dobre spravicky od lekara, drzim palce
majus super 🙂

majuska7979
28. jan 2010

tea no dufam ze ma nakazis 😉
pozerala som krcok a uz je vyssie, takze mrcha sa bude rozbiehat coskoro 😠 😎
ale nebojte ja snou zabojujem valentinsky mesiac 😉

majuska7979
28. jan 2010

fazulka, ten tvoj grafik sa mi paci 😉 😵

rhodosbb
28. jan 2010

tea, ty platis u doktora nejaky tehu priplatok? ja som zatial neplatila nic, ale mozno az pri druhej navsteve...

tea333
28. jan 2010

majuska tym krckom sa neriad, pri tehu je telo zmatene na zaciatku, moj krcok bol tvrdy, potom zasa makky hore..

fazulka super super super!!

rhodosbb
28. jan 2010

dnes som si volala pre vysledky z krvi, tak kultivaciu, krvny obraz, vysetrenie na infekcie vsetko mam ok, tak sa vytesujem 😵 a krvnu skupinu mam 0+, to som vedela 🙂

tea333
28. jan 2010

rhodos ja som u sukromnych..normalny je 90 eur na rok, tehu 120 cca, a ja som platila len 50 alebo tak nejak ako student doteraz, len naposledy sa pomylili a vypytali si celu sumu,ale uz som ani nic nehovorila, sak aj tak by som do tych120 doplacala..

majuska7979
28. jan 2010

tea tak dufam ze aj u mna je to tako u tebe a tomu mojmu krcku troska hrabe 😀
rhodosbb, ja mam tiez 0, ale teraz neviem ci plus ci minus 😖

tea333
28. jan 2010

majus vydrz do zajtra a ked nebude klesat pozajtra testuj! tak znie moja rada 🙂
rhodos parada! takze to by mi mali povedat teraz nie, lebo uz pred 3 tyzdnami zo mna vytiahli 10 litrov krvi 😀

rhodosbb
28. jan 2010

maji, lepsie je +, moja mama ma 0 - a bol to v tehu problem...
tea, aj ja som u sukromneho doktora, preboha to su co za palky 😕 to co tam maju zlatu kozu, ci co 😕 a davaju vam tam aj obcerstvenie???

majuska7979
28. jan 2010

ja viem tea, testovat sa ani len nechystam v tychto 2ch dnoch, brusko uz mrchovsky pobolieva takze vsetko je mozne 😉
ale diki za rada a dakujem za vyrusiky 😉
a drzkam palceky u dr 😉

rhodosbb
28. jan 2010

tea, ja som si mala volat pre vysledky po jeden a pol tyzdni, nemala som cakat do dalsieho vysetrenia, ak by boli vysledky zle, aby sme to mohli riesit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre