Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
28. jan 2010

bris my sme bitie srdiecka videli uz pred 3mi tyzdnami, ale to bolo take neforemne, len sme videli ze to pulzuje, teraz som videla malinke skutocne srdiecko v hrudnicku, a male uz ma nozicky a rucicky, no uplne som sa zamilovala 😵

miskahryzka8
28. jan 2010

ahojte, nakukam medzi dvoma zumbami 🙂 , inak ma napadlo, aky je rozdiel medzi ultrazvukom a sonom 😕 , mne robila dokina take s tou palickou vo mne dnu 😕

tei jeeej, krasne sa to cita 😵 😵 😵

kkatkaa
28. jan 2010

ahojte babiky

veronika super spravicky 🙂

fazul a majuska zatial velmi dobre, majus ja som mala tiez predmrchovske bolenie brucha 🙂

tea333
28. jan 2010

ultrazvuk je sono, je to identicky pojem, aspon ja to tak vidim 🙂
miska to vnutri ti este chvilu robit budu.. 😉 mne je to neprijemne ked mi to tam pcha 🙄

monikapd1
28. jan 2010

ahojt babule, idem sa vam pochvalit, vcera ma mala tak kopla, ze som normalne, ked som si polozila ruku na brusko ucitila jej rucicku abo nozicku, bol to krasny pocit, ked m tak prvy krat kopla, az slzicka mi vybehla 😵

brisilda
28. jan 2010

tea tak na toto si spominam ja som svoju prvu fotecku vzala aj na dovolenku a kazdy den sa nanu milion krat pozerala 😀 aj teraz casto obzeram foto 4D a premyslam ako asi vyzera teraz 😀

tea333
28. jan 2010

bris uz si mozes zmenit motto na: je cas na braceka 😉

monika to je super!! nech len kopka 😉

nadenkaaa
28. jan 2010

ahojte kocky gratulujem ku krasnym spravam kkatke 😵 a tei k srdiecku 😵 ako sa mi tu mavate? trochu som aktualizovala tabulku 🙂

kkatkaa
28. jan 2010

miska ja som v noci tiez velmi zle spala ☹ ale preto ze ma vsetko bolelo (prsia a zaludok hlavne) a stale som si myslela ze uz uz mi zazvoni budik a ked zazvonil tak som spala ako drevo takze som super vyspata dnes 😒 😠

nadenkaaa
28. jan 2010

miska ultrazvuk a sono je to iste len je to povedane inak a jasne ze lekar robi na zaciatku tehu utz len vnutorny -teda cez vaginu 😉 a dolezite je ze mas dutinku tam kde ma byt teda v maternici uvidis ze nabuduci tyzden uz bude aj omrvinka vidno 😵

janulka04
28. jan 2010

ahojte babulky...
pekny vecer vsetkym 😉

tea333
28. jan 2010

janulka kde si sa flakala?? no napis ako sa mas, ako sa ma male??

lucialen
28. jan 2010

Caute 🙂 Ako ste sem vsetky prisli konecne 🙂
Ja dnes je kazde 2 hodiny, aby mi nebolo zle 😝

tea333
28. jan 2010

jani inak super brusko 😉 v tom tricku vyzera drsne 🙂

lucialen
28. jan 2010

Baby a perinky pre babatka su este in?

janulka04
28. jan 2010

tei... 😀
no, ved aj drsne musi byt, male je drsnak 😀
kope vzdy tak 5 minut vkuse az to je vidno aj cez oblecenie....a jak strasne silno....male ma takto nekopali, mozno mali aj menej miesta 😵
a tiez sa vzdy natlaci vodorovne dolu cez cele podbrusko....az ma cely spodok boli a mozem toho nezbednika steklit, skrabkat...doslova totalna ignoracia.. 😠
a pritom vie byt aj hore, no aj tak je stale natlacene dole....
inac pohodicka...ja uz 7kil hore 😕

tea333
28. jan 2010

luci vela bab som videla pisat ze perinky nevyuzili pre male babo..ja si neviem uplne predstavit perinku pre mini mimi..

kkatkaa
28. jan 2010

tea tiez gratulujem ku krasnym vysledkom 🙂

lucialen
28. jan 2010

Ja len ze uz to teraz tak nevidavam 😒
Janka, 7 kg je akurat, nie vela 😉

tea333
28. jan 2010

janulka tak super, mas akcneho kickboxera 😀 teda boxerku 🙂

lucialen
28. jan 2010

Kati, tie prsia aj mna ubijaju, kym si vecer najdem dobru polohu na spanie tak som uz nervozna

brisilda
28. jan 2010

lucka u mna doma perinku nenajdes 😀 teraz sa kupuju zavinovacky tie klasicke ktore skor sluzia ako podlozka pod babatko ja si mozno jednu kupim v bielej farbe ale zeby som maleho donej balila to isto nie 😀 mozno na noc nakolko novorodenci maju radi ked su stlacene aby sa nebali 😉 no pokial mi maly bude v noci krasne spinkat v spacom vaku tak ziadne balenie nebude

lucialen
28. jan 2010

Mne je zase luto toho babatka zviazaneho ako v kazajke 😅 Ani sa mi to velmi nepaci, skor ta zavinovacka ma zaujala

brisilda
28. jan 2010

katka ja sa v noci prevalujem ako slon 😀 mam s tym teraz problem otacat sa zo strany na stranu 😝 chodim spavat po polnoci rano o 4 som vyspata a ked mi o 6 zazvoni budik tak by som spala 😢 no hroza potom som cely den ako omracena a spavam aj cezden
nadenka ahoj co mas nove?
janka tak bud rada ked kope ten moj sa mi da vyspat asi bude po mamine zaspaty ale ked kope tak uz riadne do rebier 😀

kkatkaa
28. jan 2010

monika super to verim ze to musel byt krasny pocit 🙂

ahoj nadenka dakujem velmi pekne. super ze si po dlhom case prisla pozriet. ako sa mas? co mas nove?

brisilda
28. jan 2010

lucka babatko po narodeni je zvyknute byt stlacene a niektore deti sa v noci boja ked maju vela miesta preto ich po niektore maminky davaju do zavinovacky , perinka je skor pre lepsiu manipulaciu s babatkom no po zdravotnej stranke nema ziaden vplyv na krivu chrbticu

kkatkaa
28. jan 2010

bris, luci ja si tiez za svet neviem najst polohu a ten spanok v poslednej dobe nie je moc kvalitny, a potom cez den ani nehovorim jaka som unavena a cely den nemozna 😒

tea333
28. jan 2010

luci ja si myslim ze pod perinkou je uplne male mimi take nejake pripucene, obmedzene..
inak ja som premyslala nad kupou hniezda, lebo male babo bude v postielke take rozcapene ako zaba..

co myslite? http://drobcekovia.sk/?str=detail&id=1434&sekci...

brisilda
28. jan 2010

tea co si dat 100€ za taku blbost? 😀 😀 😀

dzou
28. jan 2010

ahojte zienky... tak som tak zbezne kukla co nove... teda majuskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa grafik je krasny 😀 dufam ze dobre dopadne
a afazulka tiez 😵 ... ja typujem teraz dalsie 3 tehule na majusky fazulku a xenu 😉 ....
a teda tea super ze bolo srdiecko a uz mas aj tehu knizku?
ja nove v podstate nic.... uz som konecne zase pri zemi 🙂 teplota rano... bola 36.8 takze pad o 0.2C takze uz je to jasne....mrcha je na ceste... no nevadi... sak chudnem 😀 a ja sa inac uz neviem dockat jari.... vsetko zacne rast, slniecko svietit konecne budem moct robit daco v zahrade... viac prechadzok.... super nalada joj ja milujem jar 😵 clovek pride na ine myslienky... viac sa zamestna ako v tej hnusnej zime len trcat doma....tak mozno sa aj zadari 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre