Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

kkatkaa
29. jan 2010

majus 😒 to nebolo od tvojho manzela vobec ale vobec pekne ☹

luci to ti verim ze si stastna. takze ked si to takto vypocitala moze byt ze ani ja nic neuvidim v pondelok lebo podla ms by som mala byt vtedy 6+3 ale ked to bude 5+3 tak tiez asi nic nebude vidno pochopila som to? to asi tiez nebudem moc natesena ako miska 😒

sharmi diky ved potom dam vediet ako sme dopadli 😉

kkatkaa
29. jan 2010

lucka ta fotecka je super a babusko nadherneeeeeeeeeee

fazul tak drzim palce aby neprisla 😉

lucialen
29. jan 2010

Kati, ja som podla ms mala byt 7+0, ale v skutocnosti som len 6+0, takze tyzden moze kludne lietat 😉

kkatkaa
29. jan 2010

luci no ved uvidim co v pondelok. ja som si to ratala len podla ms ale teds skutocnost moze byt ina ako hovoris tak teraz si ani netrufnem povedat ako na tom som tak uvidim co sa dozviem 😉 ale tak snad aspon nieco uz uvidi 😉

tea333
29. jan 2010

luci jeee aj ja som take mala 6+0 🙂
Male je po tebe pekne 😀 😝 Super foto 😉

majus tvoj manzel je z toho asi smutny, ale to vobec nie je pravda ze nebudete mat deti..nemoze chciet vsetko hned!Priroda nie je nas otrok, a nezabezpeci tehotenstvo ked si mi povieme, ale ked na to budeme pripravene

fazulka tvoj graf kopiruje moj 😉

sisa2
29. jan 2010

luci - super, gratulujem!!!! 😵 juj, velmi sa tesim s tebou. krasna fotka. tak nech sa vam hlavne dari a pekne rastiete 😵

sisa2
29. jan 2010

peti - s robotou mi to je luto. ja si asi tiez budem musiet hladat. sef sice zatial nepovedal nic konkretne, ale vyzera to tak, ze nas chcu nemci zavriet 😒 ach jo, stale si hovorim, ze ako by mi bolo dobre, keby sa niektore veci nestali. nemala by som taketo problemy 😖
nicovi drzim palce a aj tebe, nech sa to nejako poriesi. a mrchu posli mne, ja ju fakt uz uvitam.

sisa2
29. jan 2010

fazulka - pekny grafik 😵 😵 😵

dzou
29. jan 2010

halo halo .... je tu niekto?

tea333
29. jan 2010

dzou je 🙂 ako vyzera tvoja nemrcha?

dzou
29. jan 2010

jaaaaaaaaaaaaj uz nevieeeeeeeeeeeeeeeeeem.... som z toho cela nejaka cudna... dnes som 31dc som cakala ze bud dnes bude mrcha alebo poz test ale ani jedno ani druhe(teda posl. test som robila na 29dc)...
tak cakaaaaaaaaaam a cakaaaaaaaaaaaaaaaam 😅 ale podla teploty sa dockam mrchy 😀

dzou
29. jan 2010

ale tak som si aspon urobila dnes radost a kupila si tento skvely opasok 😀
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem...

tea333
29. jan 2010

dzou nevidim graaaaaf

dzou
29. jan 2010

ja nemeraaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 merala som len posledne 3dni... a to bolo 37.0...36.8...36.7... takze taaaaaaaaaaaaaak... uz len cakam a cakam... uz som si dala aj cerv. vino aby dosla potvora jedna 😠
a ty ako sa mas? nieco nove so svadbou?

tea333
29. jan 2010

dzou nepi cervene!!! cervene vino ti moze vyvolat aj potrat usadzajucej sa fazulky a bude to mrcha, ale taku aku si nechcela..

dzou
29. jan 2010

no ale tam ziadna fazulka nebola... no dala som si len pohar tak uvidim... ale sak teplota je jasna... nic tam nebolo 😖

tea333
29. jan 2010

nechaj to do zajtra rana, uvidis..idem off, dobru noc 🙂

dzou
29. jan 2010

ja viem tak bru nocku 🙂

sisa2
29. jan 2010

dzou - som zvedava, ako to s tebou dopadne
mne ani to cervene vino nepomaha 😖 😠

dzou
29. jan 2010

no sis vies ze by som ti ju rada poslala... no na mna caka uz za rohom 😖
a davas si aj teraz cervene? 😀

sisa2
29. jan 2010

hej,hej, tu popijam. maleho mam u nasich, taaaak mi chyba. ale aspon sa vyspim 😀

dzou
29. jan 2010

ja uz som dopila.... tak si uzivate s mm pekny vecer? 🙂 mm je na nocnej 😖

sisa2
29. jan 2010

ale kde. mm je este v praci, ale hadam kazdu chvilu pride. akurat padne do postele. a u nas ani nic nemoze byt, kym konecne mrcha nedorazi 😠
mm je zasa na nocnej? to ako robi?

dzou
29. jan 2010

jojj sak tak rada by som ti dala tu moju mrchu... keby to slo 😔
hej hej .... robi klasika po tyzdnoch ranka obedka nocna... dnes uz posledna a na bud. tyzden ma obedku takze tu budeeeeeeeeeeeeeem celeeeeeeeeeeeeee poobedieeeeeeeeeeeee 😀
a to co mm robi ze je tak dlho v praci ak mozes napisat?

sisa2
29. jan 2010

ved prave, keby sa to tak dalo vymenit, hned by som ju od vas vsetkych brala 😔
mm mali nejaky meeting, mali tu sefstvo. aspon mam klud, vyberam firemnu lyzovacku, len neviem kam ist. SK som zamietla, stacilo pred vianocami ked sme boli.

dzou
29. jan 2010

a co nebol dobre? .... ja by som chcela ist v lete na tu dovcu len mm furt vymysla ze nie su prachy na to a ja si myslim ze by sme ich nasli keby sme chceli 😒 no este ho musim ukecat....

sisa2
29. jan 2010

ale, boli sme vo 4* hoteli a keby si videla ten "ochotny" personal ... so vsetkym mali problem. sme sa im pomaly doprosovali, aby nam nieco naliali, o 23:00 zatvorili bar, ze oni uz idu spat a podobne pikosky. a okrem toho, ja som bola pred kyretom, takze som si to aj tak neuzila.
kam by si chcela ist v lete? ja som chcela k moru, lenze mm chce ist do toho NY, na obidvoje nam nevyjde, vsak len blbe letenky pre troch stoja min. 1.500e ... no jo, clovek nemoze mat vsetko 😀

dzou
29. jan 2010

no my by sme najradsej do toho tuniska co zme uz raz boli... tiez to bol 4+ star hotel ale zase fakt super.... a chcem si vazne odduchnut tak nechceme vymyslat s miestom ked sa nam tam pacilo aby sme neboli sklamany..a vazne si oddcyhli 😀

sisa2
29. jan 2010

jaj, ved si to uz spominala. tak nech sa ti podari ukecat mm a idete. ved ked teraz obaja robite, tak by snad mohol aj on na to inak pozerat ... a mozno sa akurat tam zadari 😉 velakrat to tak uz babam vyslo, ze ked vypadli na dovolenku, tak domov uz isli traja 🙂
ja som taka nasrana na tu moju mrchu ... vsak takymto tempom budem rada, ked budeme moct zacat snazilkovat na vianoce 😠 ked si teda mame dat 3 mesiace (cykly) pauzu

sisa2
29. jan 2010

blbne mi net,nejako sa tomu nechce. idem do postele, uz ledva vidim. dobru noc.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre