Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
29. jan 2010

pockaj maji a ty uz aj mas mrchu?

majuska7979
29. jan 2010

dzou u mna takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
ale mrcha sa este nerozprudila ale myslim ze dnes vecera alebo zajtra rano uz bude 😠
ale nic idesa do valentinskeho kola 😉

dzou
29. jan 2010

hej grafik som videla len som nepochopila ze ci uz mas mrchu lebo tak si katke odpisala ako keby uz bola 😉

majuska7979
29. jan 2010

nie este nieje ale bude coskoro citim ju uz za zakrutou 😀

sisa2
29. jan 2010

jaj baby, to je tak nespravodlive. co by som ja dala za to, keby uz konecne dorazila. a stale sa niekde flaka 😠 dnes som uz 46DC.
maji, dzou ... nemozete ju poslat mne? 😕

majuska7979
29. jan 2010

a este ma mm vytocil ale tak riadne, velmi smutno mi bolo, rano som odmerala a vravim mu do ucha ze mi teplota spadla, to on na to ze vsak mi aj tak deti nikdy mat nebudeme , tak ma to vytocilo, dobre ze som bola unavena a vcera som prisla o 11vecer domov, tak som nemala silu hned rano rrobit rozruch, ale dnes bude doma ticha domacnost, .... 😠 ani ma ta mrcha nestve, ako to co povedal, proste to zabolelo 😠

majuska7979
29. jan 2010

sisa chytaj posielam ti ju az s valentinskou 😉

dzou
29. jan 2010

no vidis ja sa na n nu necitim ale aj tak viem ze pride 😀 ale mne je to uz tiez jedno.... najprv som romyslala ze budem tento mesiac zase merat kedze mm aj robi na zmeny tak by na to az tak neprisiel 😅 ale nieee ovela rychlejsie my zbehol tento cyklus ... som furt necumela na ff ze ako to so mnou je a pomaly ocami posuvala ten graf hore ... takto som dakedy normalne musela pocitat ze ktory to dc vlastne som 😀
a inac ak pride mrcha zajtra tak podla mojej ff mohla byt ovu az na 16dc( co mohla byt lebo den pred som mala dost velke ovu bolesti)... tak sa ani necudujem ze nic z toho lebo sexik nebol ziadny na 15-16dc 😉

dzou
29. jan 2010

teda maji to by nasr...lo aj mna... ale sak moj ma tiez niekedy take blbe reci, ze ano 😖
siska ja ti kludne tiez mozem poslat moju 😀 aj tuto ... sak este nedosla 😀

majuska7979
29. jan 2010

dzou no to pojdeme obe do valentinskeho kola 😉
je to divne dzou, ale ja som to tiez vzala dost sportovo, tiez mi je to uplne jedno, ale teraz to si musim s mm nieco vybavit 😠 za 2hodky 😠

dzou
29. jan 2010

to malo byt podla mojej lf nie ff 😅

majuska7979
29. jan 2010

no dzou to ma teda nasralo, takze dnes bude mat tichu domacnost, kym sa pekne neospravedlni, telefon mu nedviham, ja mu dam mi robit take moresy, odnaucim ho 😠

majuska7979
29. jan 2010

dzou tak u mna to potom vypada ze mavam lf 15 vsak 😉

dzou
29. jan 2010

no aj ja 😀 15-16dnovu...sak hovorim ze to ten angl. vzduch 😀 ...no a ako pisem ak bola ovu na 16dc tak je to jasne ze preco nic.lked sexik nebol 2dni vtedy...

majuska7979
29. jan 2010

no vidis dzou, tak sme na tom rovnako, ten anglicky vzduch nam neprospieva 😀

majuska7979
29. jan 2010

dzou ten mm teraz preziva asi svoje kramove obdobie 😀 tak to vypada lebo vcera mal tiez nejaku divnu naladu 😀 a ja mu ju nevypelsim dnes nech vie co prezivam kazdy mesiac 😠 😉

majuska7979
29. jan 2010

a rozhodla som sa uz nic nerobit aby som otehotnela, ak sa mm rozhodol ze mi deti nikdy nebudeme mat, to prosim, ja sa starat specialne nebudem, takze merat babule asi uz nebudem 😉 nechce deti to ich mat nebude

dzou
29. jan 2010

maji 😀 😀
no mne sa uz mm zobudil tak sa idem trochu venovat ... ale este priiiiiiiiiiiidem 😉

majuska7979
29. jan 2010

ok to sa mu chod venovat, ja si idem lahnut lebo som unavena jak pes, 😉

lucialen
29. jan 2010

Baby, tak ja cele poobedie cakam, kym toho kona opravia, ze sa mi neda prispievat a teraz som si vsimla, ze som odhlasena 😀 Blba 😀
Inak dakujem velmi pekne, som stastna 😵
Rhodos, ja som sa pytala dokiho ci ma moze dat na pn a on ze jasne ked chcem 😉 Ale potom hovoril, ze lepsie je ostat doma, nech nechodim na miesta kde je vela ludi a mozem sa nakazit chripkou, 😒
Miska, podla mojich vypoctvom je mimi este o 3dni mladsie, ked som pocitala od ovulky, nie ms, tak som dnes 6+3 ale v skutocnosti som 6+0. Takze od ms je to tyzden rozdiel, ktory mozes mat kludne aj ty. Takze ak si si myslela v stredu ze si 6+4, tak kludne mozes byt len 5+4 a vtedy este vacsinou nie je vidno mimi. 😉 Myslim ze v pondelok uz bude tvoje ako moje dnes 😉
Maji, to je mi luto, ale vidno, ze sa uz tesis na valentina. 🙂
Dzou ok, take pady sa nepocitaju 🙂

sharmana
29. jan 2010

ahojte babulky, dnes mám nejaký akčný den, v práci bolo roboty za cleý týžden a aj doma hned ako som prišla, tak som sa dala do upratovania, konečne som zložila vianočný stromček 😀 a zrazu máme v obývačke tolko miesta, že len čumíme 🙂
idem prečítat čo máte nové...

brisilda
29. jan 2010

kocky cawte 😀 lucka inak aj mna teraz po novom zakazdym s tade odhlasuje do riti s nimi a na MMA sa mi odhlasit neda a ni dobrovolne 😀 😀 😀 tam som nonstop prihlasena 😉
katka to s tymi prsiami je normalne v tehotenstve je vsetko normalne zvykaj si 😀
majiii juuuj manzela si mala kopnut do riti 😠 lebo take slova vazne vedie riadne ublizit 😔 mozno ze je uz tiez s toho neuspechu sklamany len to nedava najavo
sharmi pocuj tak pridi aj kumne uprata ja uz upratujem 7 mesiaciov a stale nic 😖 az sa hanbim 😀 ale som strasne leniva a ako vravim tvrdne mi brucho cize sa nejako do upratovania nehrniem no to neznamena ze mam doma bordel to nie na pohlad mam stale krasne cistucko 😀 to len ja viem co vsetko je neupratane

brisilda
29. jan 2010

inak mame cislo stranky 1111 ake krasne ciselko vsak? 😀

lucialen
29. jan 2010

Baby, uz som dala fotky, kuknite ake je to moje mimi zlate 😀

petafr
29. jan 2010

ahojte kocky, tak dzou ty stale nic? Ja som nakoniec dostala hnusnu mrchu, ale je taka divna, ani nie este krv a to uz som treti den, ale stale ako vtedy v decembri, take tmavohnede kusy sliznice, no fuj, tak neviem, este sa mi to asi precistuje, alebo co... no skoda, ktovie, ci sa toto kolo vobec budeme moct snazit, neviem, kedy sa mm vrati z FR... ja som momentalne v Parizi, v robote som hovorila so sefstvom, riadnu zmluvu mi nedaju, ale vraj mi daju nejaku variabilnu cast, ak splnim predaj... tak neviem, velmi sa z toho netesim, vyzera to dost komplikovane... radsej by som mala riadnu zmluvu... ani z toho pohovoru sa mi zatial neozvali, ako som dopadla... zato Nico mal pohovor vraj fajn, tak by som uz aj bola rada, keby ho vzali a nemusela by som uz spekulovat co a ako... aj ked sa mi dvakrat do FR vracat nechce zatial, ale ved uvidime...
Sisa, tak ta mrcha ta natahuje, vidis, a mne chodi, hnusoba jedna...
baby ako vam tie cisla neuveritelne rychlo rastu, ja sa nestacim cudovat... 😵 😵 😵

petafr
29. jan 2010

Lucka, jeeeej, krasna fazulka!!! gratulujem!

lucialen
29. jan 2010

Diky Peti 🙂 Aj ja som mavala taku mrchu, ze dva dni len take tmave hnede a az potom 2 dni konecne krv 😒 Juj, ja by som tak rada isla do pariza 😎 Ale vo fr sa ti pacilo, ked ste tam zili, nie?

sharmana
29. jan 2010

no tak luci gratulujem k srdiečku, fotečku som videla 😉
majuska. držím palce do dalšieho kola a tvojho mm to asi velmi trápi, ked ti toto povedal, on ta vlastne ako keby obvinil z nezdaru, ale myslím že to tak ani nemyslel, to bola len jeho zlosť a zároven bezmocnost, lebo vie, že aj v nom môže byť chyba a asi s tým má problém... treba sa o tom asi porozprávať otvorene 😉
miska. neboj, o týžden tam máš miminko aj so srdiečkom 😉
peti. ahoj, tak ten tvoj šéf ti nechce dat normálnu zmluvu? to je svinstvo, niektorí francúzi sú fakt hajzli, aj môj mm mal blbého šéfa, totálneho primitíva...
dzou. nemám slov, už som sa tešila, že si tehu 😠 ale drž sa, nevzdávaj to 😉
katka. držím palce, aby ti vyšetrenie dopadlo na jednotku 🙂
no bris, nie že by sa mi nejako chcelo upratovať, ale pustila som sa do toho z príchodu, aby som už cez víkend len navarila a niečo poprala a budem oddychovať 😎

dzou
29. jan 2010

ahojte zienky... jej lucka kraaaasna fotecka tak sa tesim aj za teba 🙂
petka tak drzim palceky mm tvojmu a nech sa vam konecne vyjasni situacia 😉
sharmi aj my sme dnes mali roboty vyse hlavy... hold posledny den v mesiaci 😉

fazulka1512
29. jan 2010

ahojte teraz som dosla domov, bola som sa trosku odreagovat
a bola som na poste vybrat femi kvapky, no som zvedava a obsahuju 24 percent alkoholu
dzou ja by som mrchu mala dostat 30, tak to bolo doteraz takze necham sa prekvapit
lucialen super fotky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre