Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
30. jan 2010

alebo snazilkuju... 😀 😀 😀 😀

sharmana
30. jan 2010

no taku bielu mikinku a biele bavlnene nohavičky na traky, velmi lacne a vraj skoro nenosene... priznam sa, že som ešte nikdy takto nekupovala, tak dufam, že ak sa dohodneme, že mi to aj dotyčná zašle, ale hádam by si neurobila hanbu tu na MK 🙂
viem že niektore veci naozaj deti na sebe majú 2x, a to sa oplatí, hlavne ked su peknučke.. ja mam zatial všetko nove, ale viem že aj segra takto nakupila zopar veci a vždy som si myslela, že to ma nove...

janulka04
30. jan 2010

tomu ver, sharmi, ja som par kuskov malym sanovala, ze este to asi neoblecu...a potom som im to chcela dat a bolo im to uz male ☹ 😀

sharmana
30. jan 2010

no inak pri tom všetkom, ako by som kupovala stále pre mimi, tak ja nemám ešte ani jednu nočnú košelu 😒 musím si niečo kúpit, ved náhodou by som musela do nemocky, tak som nahraná... lenže najhoršie je, že teraz neviem akú velkost si mám kúpit, asi len XL, lebo s bruchom sa už do Mka nezmestím 😀

janulka04
30. jan 2010

😀 😀 😀 😀 , sharmi, tak ja v pohode nosim S, ale mne sa zda, ze tie nemecke S-ka su nase L-ka 😀
tu ani baby v S velkosti neziju 😀 😀

janulka04
30. jan 2010

mne sa paci ta suprava co ma bris...kosielka a zupan

sharmana
30. jan 2010

no ja som už pozerala nočnu košelu, ale nebola vpredu s kombikami, a vlastne na kojenie byvaju asi aj take špecialne s otvormi na bokoch, ale niekto na to nadaval, teraz už neviem či tu na konovi, alebo niektor z mojho okolia...
ja inak neznašam nočne košele, ja mam potom košelu ráno až na hlave vyhrnutú... bleeeee.... ja som total pyžamovy typ 😀

janulka04
30. jan 2010

ja zase trickovy...ja len tricko a hotovka...a popravde, mne vadi kazdy kus oblecenia naviac pri spani..tak sa tesim na to spanie s podprsenkou potom..bleeeee 😝

brisilda
30. jan 2010

no ja zase len tie satenove ta co mam do nemocnice sa mi nepaci ale co uz ked musim nieco mat? 😝 pre istotu 😀
sharmi neboj sa nakupovat cez net ja si tak teraz objednavam ten monitor dychu nanny 😉 a zhodou okolnosti ta pani ide na dovolenku na oravu cize mi ho prinesie osobne 😀 juuj uz sa tesim 😉

janulka04
30. jan 2010

inac, ...jojooooj..nakupovanie cez net; u mna uz je aj zavislost z toho 😀
ja som pri malych monitor nemala, tak som zvedava, ako budem nad nim maturovat..tu ho dostanem ako darcek po porode...od sponzora...mojej banky...a ja technicky antitalent... 😖
dnes sme s mm skladali inac tu moju komodu po malych...tak najprv nam asi tri suciastky zostali, no nakoniec, sme ju dali dokopy 😀

sharmana
30. jan 2010

bris. no človek nikdy nevie na koho natrafí a hlavne ked sa platí vopred na účet... ale toto je malá suma, tak by ma to až tak neštvalo 🙂

sharmana
30. jan 2010

oki kočky, idem už hajat.. majte sa krásne a bruuuu 😉

janulka04
30. jan 2010

paaaa, sharmi 😉

miskahryzka8
30. jan 2010

Ahojte 🙂 , no dnes ste dost popisali 🙂 , vychadzka na pajstun bola super 🙂

Idem kuk, hlavne co dzou 🙂

dzou 😠

majuska, no som zvedava, ci zajtra zvladnes napisat po tej ociste 😀

bris to som uz aj citala, ze vinko v tehu je ok, ked obcas a s rozumom, luci tusim pisala, ze jej mamine doki radil pohar denne na tlak 😀

maji my sme mali E400 😉

sharmi, tak snad ten klud vydrzi susedom co najdlhsie!!!!

miskahryzka8
30. jan 2010

janulka, no ake pomocnicky ty mas doma 😉 😵

no pomoc, uz nevladzem citat 😅 , papa 🙂

groka
31. jan 2010

Ahojte

bris stalo sa asi o 18:00 a ked som vam pisala tak to omodrievalo cize vecer okolo 21:00 asi
inak v noci ma to nebolelo lebo ruku som mala polozenu na vankusi ale teraz boli zase a hlavne ma trha ked si dam dole ruku a rozmyslala som ze na co pojdem na chirurgiu,ked aj tak na RTG nemozem ist,tak nebudu vediet ci to mam zlomene a ja si nenecham poskodit dieta za jeden prst

sharmana
31. jan 2010

dobré ránkjo, no včera sme tu potiahli 🙂
miska. ja som tiež raz vyliezla na pajstun, je to dobry strmák ten kopec... to si tam fakt liezla a teraz?

groka. tak behni zajtra k obvodnemu lekarovi, nech sa ti na to aspon pozrie 😉

groka
31. jan 2010

sharmana nic mi s tym nespravia bez rtg nevedia co s tym je ci prasknute alebo nie,dovnutra nevidia,daju mi na to nejake masticky a to si mozem aj doma ja dat,ked to je zlomene tak sa mi to zrastie,no na brusku neviem ci su kosticky

miskahryzka8
31. jan 2010

Groka a co sa ti stalo s prstom 😕 ? Inak narazene veci bolia viac ako zlomene....

Sharmi, jj takym vychadzkovym tempom je to pohoda, trosku strmsi sa mi zda len ten posledny usek 😕 😅 , my sme tam boli aj cca dva mesiace dozadu ci kolko, ked este nebol sneh 🙂

fazulka1512
31. jan 2010

dobre ranko, krasne zasnezene, uz dlho tolko snehu nenapadalo ako dnes, mohlo to byt radsej na vianoce
pidavam moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/29c558 😒 , trosku som klesla, ale ked mam bvyt uprimna tak citim ze pride mrcha, lebo priznaky ziadne ☹

groka
31. jan 2010

miska vcera vecer som pisala, zle sa mi pise,tak kukni

miskahryzka8
31. jan 2010

groka, uz som nasla 🙂 , podla mna to mas narazene, keby to bolo zlomene opuhne to velmi a nepohnes prstom, vies nim trosku pohybat? Doki ti zisti aj hmatom, ci ej to ok a daju ti to do dlahy - zafixuju si myslim 😉 , inak viem ze to boli pekenlne, ja so si takto narazila malicek, bolelo ma to 6 tyzdnov....

fatul este to moze vyskocit, nebola si v noci na wecku?

fazulka1512
31. jan 2010

bola okolo 2,ale merala som aj obvykle tj. o 6.30 a aj o 7 a taka ista bola
ja si mylsim ze to uz nevyskoci, neviem preco, tak to citim

lucialen
31. jan 2010

Dobre ranko 🙂
Ale ste tu vcera dost popisali 😉 Mne bolo zle cele poobedie a vecer prisli kamarati. A vcera som vyhrala svoju prvu aukciu 😀

groka
31. jan 2010

miska tvrde mam brusko to je aj modre,hybat mozem tazko ho zohnem ale zohnem,no nie uplne opuch mi potom brani

brisilda
31. jan 2010

groka oni budu vediet aj pohmatom ci to neni zlomene resp. maju nejake finty jedna kocka si v tehu zlomila ruku no ako to riesili neviem ale dali jej ju dokopi horsi bude ked ti scerna necht 😝 ta bolest je hrozna neviem sice ako to vyzera no niekedy to horsie vyzera ako to v skutocnosti je 😉 tak ci tak drzim place ay si k dokimu nemusela
sharmi ma MMB sa nemusis bat ze ti kocky neposlu tovar lebo tam davas aj hodnotenie popripade pises adminovi 😉

lucialen
31. jan 2010

Groka, mozno to mas prasknute, najlepsie bude ked ti urobia rontgyen, aby sa ti to nejako blbo nezrastlo 😒 Ja som mala tiez raz prasknuty prst, len mi to zaviazali, aby som to mala v nejakej polohe
Miska, ty si dobra, ze takto vladzes sa stverat po kopcoch, ja mam dost ist na prechadzku so psom, aj to som cela zadychana 😝

xena1
31. jan 2010

ahojte babule
groka,radsej chod aj ked neviem ci v prvom trimestri ti urobia rtg,nemalo by sa....
luci ako sa mas???byva ti zle??aku aukciu si vyhrala???

miskahryzka8
31. jan 2010

fazul, uvidime zajtra, ved si mala krasnu hadicku 🙂

luci a co si vyhrala 🙂 ? Ja dnes idem domov a vyberiem nejake veci do aukcii a nafotim 🙂

groky, tak myslim, ze to bude len narazene, tak si to natieraj a nejako zafixuj, ale rataj, ze to budes citit dlho 😒

luci, tak asi ja som aj v dobrej kondicke, som zvyknuta, haluz, ze ja sa zadycham po schodoch v dome najviac 😀 😀 , inak ja sa necitim moc tehotne 😕 , podbrusko ma obcas popichava, prsia su citlive a to je vsetko 😕 , juj zajtra idem na tu krv...

lucialen
31. jan 2010

A to sa ani rontgen prstu nemoze? 😕
Ahoj Xeni 🙂 Taky top na statnice som si vybrala, nechce sa mi kupovat nove veci, ked to nevynosim, ale toto je zlate, len neviem, ci este niekedy schudnem do Ska 😀 Zacalo mi byvat zle tento tyzden, nevraciam, ale je mi tazko od zaludku, nic nevladzem robit 😒 Teraz si kolko dpo? 6, ci ako sa to pocita?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre