Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
1. feb 2010

Jani, tak to si mala stastie, ved co by si uz robila v 6.,7. mesiaci 😒

janulka04
1. feb 2010

hej, luci...on mi to aj tak vredy povedal, ze: Ked to bude pozitivne, ze co s tym tehotenstvom...fakt som sa velmi bala...
a ty ako tehulujes? 😉

lucialen
1. feb 2010

Jani, dobre, cele poobedie mi nie je zle, ani nie som az taka unavena 🙂 Ale doobeda mi byva blbo 😝

janulka04
1. feb 2010

juuuj...chuuuda....a ked sa najes...nieje to lepsie? ☹

janulka04
1. feb 2010

ja si spominam na moje zaciatky.... 😀 ja nad misou...potom cele doobedie v posteli...a male mi len ovocie podavali do postele...mm varil.... 😀 😀

lucialen
1. feb 2010

Ved aj ja si pamatam tie vase obdobia ty a bris ste si to riadne uzili. 😀
Ja nevraciam, len ma boli zaludok, je mi tazko, ale jedlo pomaha 🙂 Ja si teraz nemozem dovolit vylihovat, musim sa zacat ucit na statnice, povodne som chcela zacat dnes, ale dala som si este prestavku 😀

janulka04
1. feb 2010

ahaaa....a kedy to mas? 😕
inac, babulko je krasne... 😉 😵

lucialen
1. feb 2010

Diky 😵 Aj tvoje 😵 Az 23.3., ale chcem byt pripravena aby som si potom mohla uzivat babo 😵

janulka04
1. feb 2010

dakujem....mm povedal, ze ma skaredy profil, ze bude po nom 😀
a tak to teda chapem..lepsie nez na poslednu chvilu...

lucialen
1. feb 2010

😀 😀 A ked sa narodi bude hovorit, ze je krasne po nom 😀

janulka04
1. feb 2010

inac..to je tak vzdy...ale mm aj teraz vravi, ked ma male hneva, ze je to cista zloba po nom 😀

dzou
1. feb 2010

Ahojte zienky..... vcera som tu ani nebola.... dnes som len tak preletela ako sa mate....
kati tak super ze potvrdil tehu...
tea tak super ze si spravila skusku 😉
ja som nejaka unavena 😒 neviem ci daco na mna nelezie... kolegyna dnes cely den smrkala ... nejaka je nachladnuta tak dufam, ze sa od nej nenachytam niecoho...
dnes som si kupila ten femibion ale k-carnitin pre mm som nenasla a v lekarni dokonca taka mlada baba co tam robila kukala jak puk ze co to chcem 😖

dzou
1. feb 2010

jaj a inac co sme boli v sobotu na tej party...to sme boli u jednych znamych dlhsie sme sa nevidali ale teraz zase nejak zaciname..... no a som sa dozvedela ze ta baba(inac ma 39r) bola uz 2x na IVF... ma dvoch synov z predch. manzelstva... vtedy ju ani nenapadlo ze este bude chciet mat deti...tak si dala podviazat vajecniky 😒 no potom sa rozisla s mm... a teraz zije uz 4 r s tym kamosom(on je slovak , ona angl.)a ze by chceli jedno spolocne babo no kedze je podviazana inak ako IVF sa neda... no zatial sa nepodarilo...v marci ide zase... asi uz posledny krat tak jej moc drzim palce... no bolo to zvlastne prvykrat od kedy snazime som sa ''nazivo'' stretla s niekym ako ja 😉 tak sme kecali trochu o babetkovani 😵 a inac jasne ze teraz lutuje ze sa dala podviazat... no aj sama povedala ze clovek nikdy nevie ze co sa stane v buducnosti 😒 tak mi jej bolo aj luto trochu ☹

brisilda
1. feb 2010

dzou tak k s nou sa porovnavat nemozes lebo ty nemas podviazane vajecniky ale aspon mate o com kecat 😀 a vzajomne sa podporovat obom vam drzim place 😉 a pochval sa ako bolo na party 😀 anglicania stale cosi vymyslaju a oslavuju 😉 a to sa mi paci taktiez je velka vyhoda ze si robia piknik u nas na Slovensku to neni mozne lebo ked si sadnes do trávi riskujes ze natrafis na psie kakanicko 😀 😀 😀

dzou
1. feb 2010

no sak bris ja sa neporovnavan ako tak ... len sme kecali a dufam ze jej to vyjde v tom marci a ze ja tiez budem coskoro tehula a budeme splu kocikovat 😀

janulka04
1. feb 2010

bris, pekna nova foto....maly sa tvari ako velky ochranca 😵

brisilda
1. feb 2010

😀 no tak to by bolo super 🙂 aspon budes mat o zabavu postarane a moze ti aj poradit ak by bol nejaky problem z babtkom nakolko ona uz je skusena mamina 😉

kkatkaa
1. feb 2010

siska diky moc. dufam ze sa o 2 tyzdne budeme radovat zo srdiecka

miska to nevadi - hovor si tak ze budes mat z nas najcerstvejsie novinky 😉
mna na ekg neposlal, so mnou v podstate neriesil vobec nic, len ze o 2 tyzdne kontrola srdiecka to je vsetko 😒

baby na co ste sa este pytali dokiho ked ste boli na zaciatku tehu? poradte mi aby som vedela na co sa mam spytat az bude zasa taky nekominikativny ako dnes

janulka este spustis v nemecku boom so ziadostami o prispevky 🙂

dzou
1. feb 2010

hej sak to ze aspon dakoho tu budem mat ...teda namiesto mojej mamky aby mi poradil 😉

janulka04
1. feb 2010

ahoj, kati..tak ja zase neziadam o vsetko, ale oblecenie pre tehulku sa mi zide, tak preco nie? 😉

brisilda
1. feb 2010

katka ja som sa nic nepytala lebo to co chcem vediet mi povedia kocky s MK 😀 a maju na to vlastnu skusenost co uz len doki moze vediet o nasich problemov ktore nezazil 😉 ale pokial ta nieco napadne pytaj sa 😉 ja mam skusenosti ze kolko lekarov toko nazorov 😉
janka to on sa len tak tvaril ako ochranca v skutocnosti jej kradol cumliky a ked spinkala tak ju budil 😀 proste az si zvyka na teror od malicka a ver ze jej to pomohlo lebo teraz je ako 100 certov 😀 a hlavene ked je so samkom 😀

kkatkaa
1. feb 2010

ahoj dzou no ved som si aj hovorila ze party asi bola riadna divocina 😉

kkatkaa
1. feb 2010

jasne janulka a dobre robis ja ti to schvalujem. som len narazala na toho pana ze aby vedel poradit aj ostatnym aby to zacali vyuzivat 🙂

aha ja som hlavne chcela vediet ze co by som mala vediet uz od zaciatku a co by som si s dokim mala ujasnit aby som neurobila nejaku chybu

dzou
1. feb 2010

no kati bola 😅 isli sme odtial o pol stvrtej 😅 sme vcera len oddychovali....kurnik uz tu kycham smrkam ja tu moju kolegynu asi zabijem 😠

miskahryzka8
1. feb 2010

ahojte, uz som hore s dvoma grckaniami 😠 , drobcovi sa tusim nepaci, ked sa prepchavam 😕 😅

janulka tak to mas super s korunkami 🙂, budete radit nemcom 😀

no znama mala cez tehu toxoplazmozu a mala ma kvoli tomu problem s ocami, sa nevie ci neostane slepa a prvu maju s dawnovym sindromom 😕

inak mne teraz byva zle skor poobede az vecer 😕

luci statnice su uz v marci 😕 🙂? My sme mali v maji ak si dobre pamatam 😕

dzou no aked je podviazana, to sa neda odviazat 😕 😅?

dzou
1. feb 2010

no miska... ze dalo by sa keby jej to robili nejak inak...asi len laparoskopicky lenze ju otvorili a nejak sa to uz proste neda 😒 a takisto ako som pisala ze tu v UK je IUI a IVF zadarmo ak je problem s otehu no ona si to musi platit sama kedze sa predtym sama rozhodla ze deti mat nechce.....

brisilda
1. feb 2010

miska aka srandistka ze odviazat 😀 ved to neni spagatikom previazane 😀 😀 😀
na grcky si zvykaj 😉 neboj da sa to prezit 😉
janka ja by som vyuzila vsetko co sa da aj ten nabytok 😀 nas Stat neda nic 😠 esteze aspon ten prispevok nam schvalili na ktorom sa vytesuju znova iba romska populacia ved co je to cca 800 € pre zacinajucu mladu rodinku? ked len kocit stoji cez 500 €

janulka04
1. feb 2010

juuuj, miska...ako vravim, len nech su deti zdrave...prisaham, by mi bolo fuk, kebyze cakam teraz patorcata a vsetko su baby...len nech su v poriadku 😔
kati, asi uz so susedkou nebudem debatovat...ved kazdykrat co idem na Urad, tak len formular na nejaky prispevok tam nesiem...uz mi zakazu tam aj chodit 😀 ...i ked doteraz to bolo take bezne...socialka, na deti, na najom a tak 😉 😀
bris...ja som zvedava, co tie moje male..ako budu reagovat, etraz sa tesia, ale bojim sa ziarlivosti.... 😒 akoze, dovod im davat nebudem...ale asi by ma to mrzelo, ja som taka citlivka a taketo problemy v rodine tazko nesiem...takze, len nech sa lubia vsetky tri, ako doteraz moje dve a moje krstnatko...ony tri sa lubia ako sestry trojicky a pritom mala nikoho neznesie, iba moje bambule 😀

brisilda
1. feb 2010

katka neboj ja som bola tehu knihu som mala prestudovanu iba jednu vtedy ziaden net nebol a vidis to maly je uz velky zvladla som to zbytocne sa netreba stresovat cim menej vieme tym je lepsie 😀 proste davaj na seba iba pozor a inak zi ako doteraz 😉 cize aj robit mozes vsetko co doteraz iba pohyb musis obmadzit trosku a vela oddychovat

janulka04
1. feb 2010

jasne, bris..ale zase mne by ten nabytok k nicomu nebol, i ked mm uz aktivne vytlacil aj ten formular.. 😀
a kde je Veronika a Nadenka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre