Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
2. feb 2010

peti, ja som si nakreslila ocnou linkou na foliu obrysy a pricapla na brucho a potom som to make-upom dofarbila 😀
a ano, misk, so zrkadlom tiez...inac by to neslo 😀

brisilda
2. feb 2010

peti poziadaj o dokladovanie spotreby energie pisomne on ti ich bude musiet poslat .Nam to tak stale posielali a nakoneic aj ked sme mavali preplatky nam najomne zvysili hajzli jedny ! tak sme si kupili vlastny byt 😀 a mam epokoj.podla mna pokial nemas novu zmluvu o predlzeni tak mu pisomne oznam kedy odchadzate a basta ! no inak musis to poslat ku koncu mesiaca a pokial je to idiot tak bude trvat na tom aby ste este 3 mesiace platili najom 😝 tak ako to bolo v nasom pripade takze skor sme ani kluce od bytu neodovzdali

brisilda
2. feb 2010

ale u nas bola zmluva predlzena co v tvojom pripade neni takze si prestuduj ako mate napisanu zmluvu a podla toho sa zariad

sisa2
2. feb 2010

peti - ja som v "sirsom" centre, som na grosslingovej. ale v podstate nemam problem vybehnut do mesta. tak ta rada uvidim, ked budes niekedy stihat. ja som tu vacsinou kazdy den.

groka
2. feb 2010

babule nerobievate niekto babovku so slahackouvou smotanou?ak ano,prosim vas ako mam robit ten zaver?vsetko to potom miesate elektrickiym alebo uz len vareskou?

kuknite sem http://www.dobre-recepty.sk/detail/8417-babovka/ tu je ze slahacom a potom ked tam dam slahacku tak cesto vymiesam ale co je to pojdem vymiesam?cim?nechcem to pokazit,no slahackovu smotanu ked miesam el.slahacom tak hustne tak neviem

janulka04
2. feb 2010

groka, ja ti neporadim, ja taketo babovky a kolace robime vsetky bez receptu... 😒

miskahryzka8
2. feb 2010

jaj, mi pretravila ta kava 😅 , inak nemam vyslovene zapchu, ako sa pise, ale niektore tie hovienka vytlacit su teraz ako porod 😀 , predpriprava 😅

peti skusim aj ten cesnak, ale az vecer 😀 , uz zalievam salviu 🙂

fuf janulka, no to znie uz ako vyssi kucharsky level 😅

janulka04
2. feb 2010

neni to tazke....miska, vazne....vsetko zamiesas a das zapiect 😀

miskahryzka8
2. feb 2010

peti, no ja som mala stastie na ferovych a sme sa dohodli aj vypovedna do mesiaca, no ale uz som pocula vselico, tak drzim palce 🙂

janulik, no ty si aka sikulka 🙂

pani, baby vy ste ake kucharky 😕 , esteze mam tu svokru 😀 a mm hovorim, ze to preto nevarim vela a dobre sa nepodari vzdy 😅 , lebo by to bral ako samozrejmost a teraz ked navarim a sa mi to este aj podari, tak sa z toho tesi a vychvali ma 😀 😀 😀 😀

fazulka1512
2. feb 2010

groka babovka mnam, nejedla som ju 100 rokov, najblizsie ju urobim, ja mam rada cokoladu tak tam polamem malicke kusky cokolady aj ked je tam kakao, ta tvoja moze byt super 😝

fazulka1512
2. feb 2010

miska ja som tiez nevedela varit,ale ked mama bola v amerike na 6 tyzdnov a moj muz je papkac, tak bieda pritisla a ucila som sa 😉

brisilda
2. feb 2010

ahojte kocky volala som prave na gynekologiu lebo mi tvrdne brucho a mam krce a vraj mam okamzite prist 😖 normalne sa bojim lebo ma vystrasili ze sa moze jednat o predcasny porod ☹ ☹ ☹ vraj nevadi ze nekrvacam a nemam ine bolsti ☹ takze drzte place aby to bol iby zly poplach

sisa2
2. feb 2010

bris - drzim palce!!! moc moc moc! verim tomu, ze to je plany poplach, daju ti magne a pustia ta domov. nerobila si doma nieco? drz sa a daj potom hned vediet.

petafr
2. feb 2010

bris, budeme na teba mysliet, urcite nam daj potom vediet, verim, ze je vsetko v poriadku a nebudes sa moct viac strachovat... drz sa moja!!!

groka
2. feb 2010

bris 😕 moje nervy,to co je des za zly den?ja si pamatam ze si pred par dnami uz pisala ze pocitujes tvrdnutie,no ja som mala s malym tiez tvrdnutie a pravidelne ale neporodila som neboj

petafr
2. feb 2010

tak baby dufam, ze mi nebudu robit problemy, ak si nebudu chciet prist byt prevziat, kluce im poslem doporucene a hotovo... ono to bolo tak odflaknute v byte, ze nemam ani podpisany preberaci protokol, takze keby som chcela, mozem si odtial odniest vsetok nabytok 😀
ved uvidime...
Siska, urcite mozeme ist spolu obedovat, ak chces tak vo stvrtok, ja sa mozem prisposobit, prestavku si robim kedy chcem...

janulka04
2. feb 2010

bris, neboj, podla mna tiez len plany poplach...asi si sa natahovala....a baby v majovkach tiez beru magnezium, tak verim, ze prinajhorsom ti daju nieco take a nariadia kludovy rezim...drzkaj sa a daj hned vediet 😉

janulka04
2. feb 2010

asi si to len prehnala s tym upratovanim....bris...setri sa, niesme sice chore, sme len tehotne, ale treba oddychovat...a inac, ja uz som tyzden dlazky neumyla, ja ich robim rucne...takze je len pozametane...nejdem sa pretrhnut... 😝

lucialen
2. feb 2010

Caute, vy ste dnes ine spisovatelky 😀 Dnes mi je celkom dobre, len doobeda trochu tazko, ale v pohode. A tu skusku som urobila na C, skoro som odpadla 😀 Ja som dnes varila tekvicovy privarok, mnam 🙂
Bris, drz sa, urcite to bude ok, maly len nema rad upratovanie 😉
Groka, to bude ok 😉
Fazulka, graf je ok, urcite by si nemala ist k dokine, ze mas nizke teploty. Buduci cyklus mozes mat vyssie teploty, to sa meni 😉

groka
2. feb 2010

tak robim baby tu babovku a zacala som tak ze zltky som zacala slahat s cukrom lenze cukru je tam toho moc,takze sa to spojilo a boli hrudky takze som tam naliala hned smotanu kratko mixovala a v pohode,potom som tam dala tu hladku muku a to ti ostalo jak kysnute cesto nevladala som to miesat vareskou,potom som do toho dala sneh a to zjemnilo,uz sa pecie,len pozeram ze nejako extra sa nenafukla,kazali lyzicku kypriaceho prasku,no mohla som dat viac,neni ani do tristvrte formy zatial napucana 😖

groka
2. feb 2010

inak cakam na spravy od bris

miskahryzka8
2. feb 2010

juuj kava zabrala na chvilku, uz je v zachode, jedla som aj tu brokolicovu zmes, mnaaaam sa mi podarila 😵 , ale tiez je v zachode 😝 , dnes mi je ble, dala som si kofolu, lebo nemam tlak a ryzove kruzky 😅, fuj dnes mam nejaky krizovy den ☹ , som zvedava ako budem vecer zumbovat 😠

fazul, nie ze uplne neviem varit, napr. spagety viem uplne mnam 😀 😀

juuuuj bris 😕 , tak velmi drzim palce, nech si co najskor doma, ze je vsetko OK!!!!!

luci gratulujem ku skuske, ze ju mas za sebou 🙂

groka zelam babovke naaafuk 😉 🙂

groka
2. feb 2010

baby babovka je fantasticka odporucam,vobec to neni take mnam ako klasicke babovky,toto je take jemnucke

miskahryzka8
2. feb 2010

groak sikulka 🙂

lucialen
2. feb 2010

Miska, tak u teba to zacina len teraz ☹ Ale aspon nevracias ako ine a stale vladzes zumbovat 😉
Dnes som sa naucila prvu statnicovu otazku 😵
Groka, dala by som si 🙂
Ja si idem urobit banany v cokolade, aby mimi malo vitaminy 😀

janulka04
2. feb 2010

cauko...bris sa nezjavila....
dufam, ze je ok.... 😒

tea333
2. feb 2010

Ahoj baby, bola som v genetone a VYSLEDOK BUDE DNES,PRINAJHORSOM ZAJTRA!!!!

lucialen
2. feb 2010

Tea, super, daj vediet 😵
My sme fotili brucho, idem to hodit do albumu 😝

kkatkaa
2. feb 2010

ahojky co nove?

idem kuk co ste este vcera popisali a co nove dnes

dzou mam stale este snz lebo pockam este tie 2 tyzdne na srdiecko a aky termin mi da doki a aky tyzden mi povie lebo ja sa v tom uz nevyznam. mala som mrchu 2-3 dni po miske a luci a oni su uz pomaly 7 a 8 tyzden a ja 4? ja som z toho blba

dufam ze ked si ja budem chciet kupit ten zlty tehu kalendar tak ho nedostanem ako ked som pred svadbou zhanala taku knihu svadba planujeme pripravujeme a ani som ju nezohnala 😒

majuska7979
2. feb 2010

ahojte babule,
lucialen, no brusko sa uz gulkavie 😉 krasa 😵
kkatka ty si tehulka 😀 mala si mrchu a si tehula 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre