• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
ja si tiez dam mnamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
groka mas pravdu ja som tiez sem tam nakukla aj inde ale ziadna sa nam nevyrovna :grinning:
tea dobre si zacvic ale aby si mala este silu ... :wink:
3. aug 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka :wink: ta ja si tiež dám kukuričku:slight_smile: som si minule kupila aj na kupalisku tam predávali som neodolala vobec :sweat_smile:
3. aug 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby na nete sa dá najst také nezvyčajné mena??? hm? či to len knižky sú také? :wink:
3. aug 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hladas pre baby nieco nezvycajne? jasne ze net je velka inspiracia ale podla mna rovnako tak knizky a filmy
ale som si vsimla ze uz mate vybrane meno Lucy
a tobias pre maleho je tiez krasne :wink:
3. aug 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkatkaa no ja len nezvyčajné mena dávam.. no ja by som rada bola keby dievčatko bolo tak pre dievča vymýšlam xixi :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ty si ako ja ja si v podstate stale pripustam ze ak raz tak urcite dievcatko ale z mojej strany sme uplne babska rodina u manzela je to 3 (chlapci) : 4 (dievcatka) tak som velmi zvedava ako to dopadne co to nakoniec bude az to bude :grinning:
a mas este nejake alternativy okrem lucy?
3. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkatkaa čo ty vieš možno budeš výnimkou u nás tak isto 2 sestry majú po 2 dievčatká a ja mám chlopa takže na to sa nespoliehaj :grinning: ne ešte nemám preto sa pýtam kde by som to našla na nete :angry:
3. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj urcite sa na to nespolieham to bolo len konstatovanie ze ako na tom sme :wink:
zaujimavy napad idem aj ja nieco take mrknut keby nieco najdem dam ti vediet alebo daj vediet ty
a sestry dali dcerkam ake mena?
3. aug 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedna dala tiež nezvyčajne Nicolette a Timea a druhá dala slovenské Simonka a Lucia :wink:
3. aug 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave sa ma manzel pytal ze ci nie je takato podobna stranka aj pre muzov :grinning: :grinning: :grinning: zavidi nam to je jasne :wink:
3. aug 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nase baby su napr. erika romana denisa anita nina jana sona kristina maria
chlapci su nicolas patrik matej roman
3. aug 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidim ze tu uz nikto nie je tak to na dnes zabalim a idem lezat a pozerat tv
prajem dobru noc a krasne snicky a zajtra sa na vas tesim pa pa
3. aug 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, tak tu sa už vyberajú mená :grinning: sa mi to páči :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz veľmi letí Ella, Alex, Max
3. aug 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba sa nejako motivovat :slight_smile:

ja mam v plane martinu a barboru :slight_smile:
3. aug 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa páči Jasmínka a Oliver
3. aug 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkatka tato stranka je aj pre muzov,a urcite je tu nejaka muzska tema :slight_smile:
3. aug 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru noc baby, zase zajtra :slight_smile:
3. aug 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dobré ráno, ako pokračujete v snažilkovaní?

biancarv sa tu neukázala?
4. aug 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi nie ale kuk co som precitala

http://aktualne.centrum.sk/zdravie/ako-byt-zdravy/clanek.phtml?id=1185393
takze treba sexovat kazdy dnik :slight_smile:)))) nasla to jedna kocka
4. aug 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby bianca sa tu neukazwe v mnedelu pisala ze ide na chatu asi do stvrtka ci ako, takze este necakajte spravy od biancy :wink:
tusim sa tu preberaju mena-my uz miu mame -teda brat ma Miu a herecka uz ma 6 rokov a vtedy to este fakt nikto nechyroval o tom mene :wink:
My uz mame rozhodnute: Noel a Zara :slight_smile:
snazilkovali sme aj v nedelu aj vcera a ako pokracujete vy baby? :wink:
4. aug 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka ja nijak pretoze sa so sexu stane povinnost a to ma akosi nelaka :unamused: tak ci tak v sept. ideme na dovolenku takze nerada by som tam kazde rano grcala :frowning2: este asi pockam..........po dovolenke zbehnem k doktorovi som zvedava co mi povie
4. aug 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne bris :wink: my sme si v nedelu zobrali domov od svokry labradora a to je ina antikoncepcia vcera sme ho museli zavret na chodbe lebo inak by sa ani nic nedalo robit :grinning: a dovolenka to je najlepsie pre robenie babetka drzim palce :wink:
4. aug 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja mam antikoncepciu svojho syna :grinning: a na dovolenke neviem neviem ide s nami aj opatrovatelka :wink: az ma maly zabavu ja a manzel sa chceme odreagovat a uzit si dovolenku
4. aug 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chapem :grinning: da sa vymyslat az ked dieta zaspi pokial clovek neodpadava od unavy lebo zvycajne da cez den zabrat hm? :wink:
4. aug 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak je leto slnko zapada dost neskoro cize skor ako o 21:00 ho do postele ani nedostanem a zaspava az okolo 22:00 je to hrozne :frowning2: no esteze mame aj sprchu :grinning:
4. aug 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink: dnes meskam ale tu je burka a taka tma ako o polnoci tak sa mi velice dobre spinkalo
tea som vazne nevedela ze to je stranka aj pre muzov hned to drahemu nahlasim aby vedel :wink:
4. aug 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicimon mam dve kamaratky - setry - a tie sa volaju martina a barbora aka nahoda :slight_smile:
brisild vdaka za super clanok pouzijem to ako dokaz pre manzela ak sa bude vyhovarat ze on i jeho spermie potrebuju oddych :grinning: :sunglasses:
nadenka my zatial poctivo snazilkujeme aj nadalej chceme tak dufam ze sa coskoro nieco podari my este asi do novembra - decembra byvame s nasimi a potom by sme sa uz mali konecne stahovat do svojho tak tiez sme casto nuteni vymyslat rozne akcie a kombinacie ze az :frowning2: :angry:
4. aug 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak dobre ranko baby,
my sa ideme snazit aj dnes,ked tak pozeram snazili sme sa 8.den a nie7.dc predtym, neviem ako som to pocitala, a dnes je teda 10 den :slight_smile:
vramci mojho kratkeho cyklu fajn :grinning:
mozno to bude happy mesiac
4. aug 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ved to to poznam ja sice byvam vo vlastnom ale vdaka melumu to mame podobne ako ty :wink: no nevadi mi to :grinning:
4. aug 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok