• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
juuuj aj ja som kaput, dobru noc vsetkym :slight_smile:
3. feb 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru bru... mne uz tiez zachvilu pride mm :wink:
3. feb 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Este spite? :confused: Ja som hore uz od 7mej a ucim sa :unamused:
Kati, neboj, pokial nemas horucky je to ok :wink:
Xeni, tak to vyzera dobre :wink: skoda ze budes testovat az v pondelok :unamused:
4. feb 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dokelu, by som tu bola dnes prva, ale som sa zakecala s mm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

juuj ja som mala zlu noc, vzivote ma tak hrdlo nebolelo :frowning2: a aj kaslem, taky suchy kasel :angry: a v noci som si dala tu tabletku na cumlanie a rano som si aj grcla a ma seklo v krku :confused: ako ej ohryzok. Ale uz som zjedla ten kukuricny kruzok a pijem salviovy cajik a dala so si ten cibulak, ten ja lubim, ale nemozem ho vypit naraz, lebo je tazky :grinning:

Tak dnes este odzumbujem a cez vikend sa budem kurirovat :unamused: ,juj ja to neznasam, poloviciak ide na skialp a ja som chcela ist na babsku jazdu :angry:

A dalsia "trauma" rano, ze 68 kil, pomoooc to eom este nikdy nemala :(((((( a nechapem, z coho priberam, keds om grckala :confused: :angry:

Luci, nech sa ti vedeomosti rychlo naleju do hlavicky :slight_smile:
4. feb 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtte, posielam graf, teplota namerana o 5.00, o hodinu a pol skor http://www.fertilityfriend.com/home/29c558
takze cakam kym dorazi mrcha a ide sa do dalsieho kola, no co uz nic, skoda
4. feb 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aspon viem ako fungujem, aj ked si myslim ze uz pojdem do 8 cyklu a to je dost, mam obavy ci sa to vobec podari :frowning2:
4. feb 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj dievcata moje, ked sa nedari tak sa nedari, zomrel mi dedukso, smutok mam na dusi aj srdiecku :cry:
4. feb 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazul ja som si odsledovala myslim len jeden graf, a druhy uz bol tehu,,..je super to vediet, vobec nemusis byt smutna, teraz vies kedy sa snazit!! to pekne zvysuje tvoje sance :wink:

miska priberas z tehu..ja mam tiez 68, len som nizsia :grinning: ja som priberala od asi 5tt ,neviem kolko si pribrala, ale trochu je normalne, lebo aj pri normalnom jedeni si teho snazi na bokoch a bruchu vytvorit tukove zasoby, aby drobec nehladoval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miskahryzk este nieco...v tehotenstve nie je vhodne pit salviovy caj..plati to vlastne o viacerych bylinkach, tak som presedlala na ovocne caje, s nimi nemozem nic pokazit.pripadne caj pre tehotne..
myslim ze salvia sa pouziva ked chces prestat dojcit dokonca
4. feb 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim ze xena mala pocity na mrchu, ale nejako skoro..to so mala aj ja :wink:
4. feb 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka uprimnu sustrast :cry:
4. feb 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka uprimnu sustrast,
babule tak ja uz mam po mrche :wink: ale kedy bude keksikovanie to netusim :unamused: zacinam 3popoludnovky a pridem domov pred polnocou takze najblizsie 3dni, ziadny keksik nebude :angry:
4. feb 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 babule moja mrcha bola dost slaba tento mesiac, :angry: mozno preto ze som pila, ale :angry: vacsinou ak pijem to krvacam este viac :angry: nie ze by som nebola rada, ale mesiac co mesiac je slabsia
4. feb 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky...
fazulka...uprimnu sustrast.... :pensive:
miska....na 68kilach som zacinala v septembri :grinning: ...a to som este v maji mala 62kg :angry: ...no a teraz mam 76kg...
cerstva sprava z poradne...brali mi krv, aj mi robili ten glukozovy test..co som ani netusila, ze mi budu robit...ale vysledky krv, moc, vyter aj cukor vraj na jednotku
:dizzy_face:
tak sa vytesujem....aj babatko je v poriadku, ze vraj je to priam ukazkove miminko a ja maminka...tak neviem, lebo mne sa nejako nezda...ale proste sama chvala..a dalsiu poradnu mam o mesiac a to ma caka posledny UZV
:dizzy_face:
4. feb 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska o chvilu mas po mrche a hor sa!! :wink:
4. feb 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea po mrche uz je ale neni moznost stretnust sa s mm :angry: iba v noci :unamused: a to neni ono, takze najblizsie 3 dni nebude ziadne snazilkovanie
a co som to precitala, xena drzkam moc moc palceky :dizzy_face:
4. feb 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najblizsie 3 dni ani nemusis :wink:
4. feb 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka tak pekne rastiete :dizzy_face: hlavne ze je vsetko v poriadku :dizzy_face: :dizzy_face: aj ja by som chcela tak krasne pribrat, :wink: urcite by mm bol troska stastnejsi :wink:
4. feb 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus podla mna je to pre teba aktualne od 12 dna sa zacat snazit :wink:
4. feb 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea no mas asi aj pravdu, :grinning: na nieco to bude asi dobre :wink:
4. feb 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, ja teda moc stastna niesom..kebyze startujem z tej povodnej 62kg...
...takto uz funim ako lokomotiva a akakolvek mensia namaha a som zadychana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jedine stastie, ze nebudem takto siroka v lete,ako s malymi..to boli zabijaky vtedy...najvacsie horko sveta a ja v 7.mesiaci..mi bolo na skapanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea takze myslis ze 12 bude idealne zacat, no neviem ci mm tolko vydrzi :grinning: ale ak uz vydrzal tyzden a pol to vydrzi dalsi :wink: baby tento mesiac idem vyskusat prstikovu metodu :grinning:
janulka, musis byt happy, babatko sa vyvyja tak ako treba,co viac si mozes priat a ako hovoris, leto ta ominie :wink: kedy mas datum porodu ???
4. feb 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som si dala slofika este, ale presiel ma parny valec podla neho a este som mala aj traumaticky sen, pisali sme pisomku z matiky :confused: :grinning:

jeej janulka, na teba myslim :sweat_smile: , ipnes mi prosim ta recept na ten ryzovy nakyp :slight_smile: , ale prosim ta ako debilatku, ze aj ako sa robi ten biely sneh - z bielok a tak a ja to budem robit v jenskej mise, takze kolko toho a tak, musim nieco vymysliet, aby som nemyslela na to ako mi je na hov... a vecer este prezijem zumbu :slight_smile:
4. feb 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazul, tak sa tento mesiac viac posnazilkujete okolo 18DC, nam sa podarilo v siedmom cykle :wink: , dedka mi je luto :frowning2:

tei dve kila som pribrala zatial, aj ked moja startovacia vaha pred letom ako som este fajcila bola 59 kil
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

tei fiiha, no to viem, aj ja len ovocne, teekane pre tehulky a probios bez kofeinu, ale vraj salvia je na zapaly, tak som myslela, ze ju mozem aj zvnutra, teda nou liecit krk :sweat_smile:

majuska, tvoja mrcha sa postupne pripravuje na odchod na 9 mesiacov, preto slabne :wink:

jej super janul, ste nasa ukazkova dvojica :dizzy_face: :dizzy_face:

majuska bojovnickovia mmhe aspon nazbieraju silu zatial :wink:

janulka s tym letom si ma potesila :angry: :sweat_smile:
4. feb 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, takze u vas sa podarilo v 7cykle, :wink: u mna je toto uz 8cyklus :confounded: dufam ze tie vitaminky pre mm E400 zaberu, a ja beriem iba acid folic a vitamin E250, tak uvidime dufam ze to pomoze :frowning2: a tento mesiac vyskusam tu prstikovu metodu :grinning:
miska bodaj by si to ta mrcha uz rozmyslela a vobec nechodila i ked musim uznat ze sa mi to viac paci, predtym to som krvacala heavy, a teraz to neviem co to heavy znamena :grinning: clovek sa citi hned lepsie ked vie ze nic nepretecie :grinning:
4. feb 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska ja by som to nenahanala kazdy den, staci uplne kazdy druhy :slight_smile: a skoncit 1-2 dni po ovulke :wink:
4. feb 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea takze takto sa vam to podarilo :wink:
4. feb 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, poslane...ak by si nieco chcela este specifikovat, ozvi sa :wink:
no, ja sa sama divim, ze ukazkova, ved som ako slonica a male ma jeduje....strasne ma kope o vajecniku :rolling_eyes: nonstop :stuck_out_tongue_closed_eyes:
miska, ono ani teraz mat brucho nieje vyhra..ja nezapnem ani jednu bundu zimnu, iba jednu, co som mala pred 3 rokmi a to som vazila 90 kil...bleeeee
4. feb 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska podarilo sa to tak, ze to bol uplne prvy mesiac kedy som vedela, kedy zhruba cakat ovulu..a skusali sme, a to sme ani nevedeli ze sa mi ovula posunie..a posunula, takze sme naposledy skusali asi 6.12 a ovula bola 8.12, to keksik nebol, ani po tom..takze som ten mesiac vzdala..cakala som mrchu, mala som prvu skusku..
4. feb 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka, to brusko je vacsie lebo uz mas deticky, a dvojcatka, takze sa necuduj ze ti teraz tak pekne rastie,
hlavne je ze je zdravucke a ty to hned pojdes do svojej vahy po porode :wink:
4. feb 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok