• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
tea tak tomu sa hovori ukazkove, ked to najmenej cakas to dostanes :grinning:
4. feb 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka podla mna mas peknu vahu, vobec sa nestresuj, pribrala si akurat, skor menej ako viac, si kocica, budem rada ked ja budem mat tolko :slight_smile:
aj ked uz ma preslo zrave obdobie..nastastie a chvalabohu :slight_smile:
akurat rozmyslam co si urobim na obed..zeby zas bryndzove haluchy??
4. feb 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tie bryndzove by som si dala
4. feb 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaam, tei...ja by som si dala bryndzu...ale tusim by sa prve tri mesiace nemala, nie? tu ju nemam vobec, takze ja si ich dam az v aprili, ked si pojdem k mojej mamine pre zvysne veci :wink:
4. feb 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji, fazulka, ja som zastancom setrenia si spermii a az 2-3 dni pred ovu ist na to :wink: Mne sa podarilo otehu 2x a vzdy ked sa moj mm vratil z dovolenky, takze 2-3 tyzdne predtym nic nebolo :wink:
Fazulka, je mi luto dedka, drz sa :pensive:
Jani, dobre vysledky, aj sa doki vyjadril ci nenarastol pipik? :slight_smile:
Dnes mi prisiel ten top z mimiaukcii, je ako novy, len dufam, ze ho za mesiac a pol este natiahnem. Nastastie je elasticky aj dost dlhy, ale budem si musiet kupit ten tehu pas, nech mi nahodou nevykukne brucho pred komisiou :grinning:
4. feb 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diik, tei...ale dala som si ciel 14 kil a uz mi zostava len 6kg...co asi prekonam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a po malych som to dlllllllllllho zhadzovala, kojenim to neslo dole, ba naopak...drzalo sa to ako kliest :rolling_eyes:
4. feb 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucia, takze baby hovorite keksik az pred ovulkou :wink: budem sa snazit :grinning:
4. feb 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, luci..nie, nic nebolo vidno :unamused: :pensive:
4. feb 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka to tvoje babatko sa snazi byt zahadne, ale sak ho vymaknete :wink:
luci tak to ste sa otehulili z lasky :wink:
4. feb 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka tak to bude chlapcek :grinning:
4. feb 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuj ja prave varim moj prvy ryzovy nakyp v zivote za vidatnej janulkinej podpory :grinning: , aj pri tom zabudam, ze mi je zle :grinning: , odporucam ako terapiu :grinning:

Ozaj nemate piercing v brusku :confused: , vraj su aj take pre tehulky potom gumene, ked rastie brusko, musim najst taky, aby mi nezarastla dierka :angry:

majus jj 7 cyklus, mm zacal brat E400 a ja calibrum babyplan a tusim som aj prstiky supla :grinning: :grinning:

majus mne tiez vychadzala ovu na 18 den, ale som myslela, ze som mala skor, tak sme sa mojkali na 15DC a sa mi to nezdalo a potom este na 18DC a sa zadarilo :slight_smile:

janul dakujem aj tu, ze mas so mnou trpezlivos s tym nakypom :grinning:

janul, to som si nasla ako jedinu vyhodu zatial mat brusko najvacsie v lete - oblecenie :slight_smile: a este aj ekd kamoska sije, ze mi usije tehu veci, kt. potom zuzi aj na normalne nosenie :slight_smile: , snad bude musiet zuzovat :grinning:
4. feb 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska tak dufam ze ti ten ryzovy nakyp vyjde a pekne sa napapkajte :wink:
takze babule ja myslim ze bude keksik tiez 14.februara, na valetina urcite, a prstiky tiez pojdu, mozno je to neprirodzene ale proste prirode treba obcas pomoct :wink:
4. feb 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak tei sranda, sa hovori, ze ked sa keksikuje pre ovulkou, je vacsia pravdepodobnost na dievcatko, ze dievcatkovsky bojovnickovia dlhsie preziju a zase ze chalanski su rychlejsi a mate aj tak chlapceka :wink:

majuska o uspechu ci neuspech nakypu vas poinformujem :grinning:

a este mi please poradteako vyslahat sneh z bielok bez mixera :confused:
4. feb 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam tusenie ako vyslahat sneh mez mixera, sorky moja ale ja som vo vareni tiez troska trulko :grinning:
4. feb 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, no ak mas obycajnu metlicku, tak sa da bez problemov aj rucne... pripadne si to viem predstavit aj s vidlickou, ale to sa narobis... :grinning: a z kolkych bielkov si ho chces robit?
4. feb 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka, to mi je luto s dedkom... ale ostanu ti snad aspon pekne spomienky... drz sa!
4. feb 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tei a tebe gratulujem ku chlapcekovi, na kolko percent je to iste s tymto testom?
4. feb 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nestava sa vam, ze s mm myslite jeden na druheho presne v ten isty okamih, v tu istu sekundu? Lebo nam sa to stava strasne casto, ze sa nevieme jeden druhemu dovolat, lebo si volame presne v ten isty okamih, bez toho, aby sme sa dohodli...
Vcera tiez, vratila som sa z posedenia s kamosmi o polnoci, a pomyslela som si, ze chces strasne hovorit s mm, ze mu idem volat a ked vezmem mobil do ruky, tak akurat pipa smska, a mm pise, ako velmi mu chybam atd, no proste chapete... uz sa nad tym len pousmievame, stava sa to aj vam?
4. feb 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti z troch :slight_smile: , inak tej ryze som navarila tusim aj na dva nakypy a mam len jednu jensku misu :grinning: , dam na dva krat :grinning: , metlicka je :slight_smile:

peti jj stava sa to aj nam s mm :dizzy_face:
4. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
resp., cast necham len ako mliecnu ryzu, mnam to ej zdrave a dam si na to skoricu a cukor mnaaam mnaaam :slight_smile: a cast nakyp, aspon bude ta ryza zachrana, keby sa nepodaril :grinning: a inak sa dlho vari ta ryza :angry:
4. feb 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som ti odpisala...dufam, ze sa podari...a neprehanaj miska, so ti poslala len recept, vysledok je tvoj :dizzy_face:
tei, majka...veru, skovava sa darebacik maly...a ci to bude chlapec, dievca...mne uz je to nejak uplne jedno, i ked trosku ma to mrzelo, ze zase asi baba...ja odjakziva tuzim po chlapcekovi...ale zase kolke nemozu mat vobec, tak som rada aj trom babam :dizzy_face:
a uz som si aj zvykla ju volat Stellinka a ked ma jeduje tak Drahusa :grinning:
4. feb 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neprehanam, lebo ekby si nespomenula nakyp, tak ho za prve ani nerobim, lebo by ma to nenapadlo a bez receptu a pokinov by mi to zase neslo :grinning: :wink:

jani a kedy mate dalsi ult.?
4. feb 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka chlapcek je isty..je to 99,9999999...

miska do 6.mesiaca mozes mat tento, potom si musis zohnat taku trubicku
4. feb 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka no holt je to tvoj osud s babami, ja by som strasne chcela babu, dufam ze druhe bude baba :slight_smile:
4. feb 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, uz sa to pecie, teda dopeka :slight_smile: a dosla teta a maju este jeden mixer, tak som nemusela rucne slahat, a bol krasny tuhy ten sneh :sunglasses: :grinning: , len riady by sa teraz mohli umyt same, su este zovcera :angry:

tei som sa stratila teraz trosku, aku trubicku :confused: , jaaj piercing, citam spatne :grinning: , vaj je taka gumova, co sa prisposobi :slight_smile: aj t mas piercing :slight_smile: ? Tie gumove su vraj skarede, ale vraj an nete su aj nejake pekne odnoze...
4. feb 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som zaspala na 2 hodiny :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. feb 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A vy uz ste aj navarili :grinning:
Tei, a co chcel mm?
4. feb 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci jemu to bolo uplne jedno :slight_smile:

ja som si znovu robila bryndzove halusky a uz som sa aj prejedla :slight_smile:

miska nemam piercing len sa o tom bavili baby v augustovkach..
4. feb 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, tak mi už teraz frčíme do TO, lebo v sobotu sa mi tam žení brat...takže sa tu zastavím asi až v nedelu...
no neuveríte, ale dnešné 3D dopadlo :grinning: ešte horšie ako minule... malá bola minule aspon na pol tváre vidieť, ale dnes si zmyslela, že si zakryje tvár oboma rúčkami a ešte mala cez tváričku aj nohu :grinning: takže som videla akurát ruky a nohy.. ale nachvílku sa ukázala a otvorila aj ústočká... s dr sme sa dohodli, že to skúsime do tretice, idem tam 11.2., práve na moje narodky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak dúfam že sa mi Sabinka ako narodeninový darček ukáže :wink:
majte sa krásne, padám preč.. papapa
4. feb 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tei, tak si aspon vedela podat info :wink:

no bryndzaky mnam, ale sa bojim, ze by mi boli v tieto dni tazke :confused: , uvidim, co spravi aj ten nakyp, necham si ho radsej az po zumbe :grinning:

sharmi, tak sabinka je pekna potvorka :grinning: , tak si to mozno nechava ako anrodeninovy darcek :slight_smile:
4. feb 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok