Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
4. feb 2010

oni nejdu k nam teda jeho fotrik.... ono je to take komplikovanejsie..... on tu robi na farme ale vzdy tak od februara do novembra.... teraz zase zacina... a nema kto pre nho prist joj taka som nasr...a akoze nie aby sa spytal bossa ci pre nho nepride nieeeeeeee my sa musime trepat na Luton co je od nas vyse 2 hod cesty aby sme ho z letiska odviezli na tu farmu co je odtial 40 min 🙄a potom 2 hod odtial domov... no proste chore to je ale sak neva sak my sme milionari a benzin mame asi zadarmo 😠

janulka04
4. feb 2010

ahaaaa, uz chapem, ja som mala taku exsvokru, ta stale len: tam som, dovez ma...a vobec ju netankovalo, ci nemam nejaky iny plan, raz som chcela ist s kamaratkou von, no ona dosla pre mna do prace aze tam a tam ma odvezies 😝 ...ale to uz je minulost..terajsiu svokru mam daleko predaleko a velmi sa lubime, ale vazne je super 😉

janulka04
4. feb 2010

inac zajtra idem varit taketo...este som neskusala, no vyzera to dobre
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=48811

kkatkaa
4. feb 2010

bris chuda zlaticko som taka rada ze si sa ozvala a drzim najsilnejsie palce aby sa vam nic zle nestalo. ale vy ste bojovnici velki tak sa drzte a urcite zvitazite 🙂

myslime tu vsetky na teba

dzou
4. feb 2010

jani no to oni nie vzdy tak vymyslaju... len dakedy ale najviac ma vie nasrat (lebo na leto sme chodi aj mamina jeho) ked ich volame na navsevu a oni ze neeeeeeee ze to je daleko... pre nich ale hned sa spyta a nepridete vy? sak to hned ste tu 😠 vrrr ma vzdy ide roztrelit... my ked mame cestovat to je ok ale ked oni tak to neeeeeee
ta babovka vyzera zaujimavo... skoda ze nemam formu na babovku 😒

janulka04
4. feb 2010

dzou 😀 , ved ake logicke to je, nie? 😀 😀 😀 😀

dzou
4. feb 2010

no sak to je uplne logicke 😀 ale zase radsej tam ideme my dakedy lebo sa vzdy na daco vyhovorime aby sme tam nemuseli spat.... ale ked pridu oni tak tu spia lebo predsa no nenechame ich soferovat tu cestu 2x za den... a nam sa vzdy ulavi ked odtial vypadneme .... taky kamen nam spadne zo srdca a psovi tiez lebo mm foter si mysli ze ho zle vychovavame a stale na nho krici za kazdu hovadinu este pomaly aj ked sa vysr..t ide 😠

janulka04
4. feb 2010

juuuj, dzou, mm tato je kynolog, cvicitel psov a mysli si, ze civava sa da porovnavat s nejakym nemeckym ovciakom a to tiez pocuvam stale, ze ako je chudak frustrovany, ze zije v byte, ze pes patri von, ze to nieje pes pre deti, ze preco nie nieco vacsie... 🙄 🙄 a bla bla bla...

janulka04
4. feb 2010

a ja mam pocit, ze odkedy som sa vydala, neviem byt ani u iekoho ako navsteva, ani u mojej mamy, ja tam vydrzim tak maximalne ť dni a potom sa hrabem domov 😀

dzou
4. feb 2010

kati ale ty ma uz vazne hnevas s tym tvojim statusom.... mrchu nemas... test tak pozitivny ze by ti aj oci vybil... dr tehu potvrdil... a ty sa stale tvaris ako snz ..... ja viem ze cakas na srdiecko ale ved to je proste jasneeeeeeeeeee...
co by som ja za to dala si dat k menu tt 😉

dzou
4. feb 2010

hej no my tam preto nechceme spat lebo mm mama potom vzdy kupi vino,pivo... tlaci to do nas a ked odchadzame tak z nas spravia alkoholikov 🙄 ale to ze jeho segra pije kazdy den nejaky ten poharik vinka tak to je ok ..... no proste sa nevyjadrujem uz 😠

janulka04
4. feb 2010

a nadenka, kam sa stratila...? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😲

dzou
4. feb 2010

nadenka asi pracuje.... 😉 jaj a groka je kde? tu som tu tusim ani vcera nevidela... ci bola tu?

janulka04
4. feb 2010

tak moja svokra je v pohode, ona stale nieco kupuje a serviruje vari, ale ja mam potom taky pocit, ze to treba vratit...tak preto trpim na takych navstevach 😒

janulka04
4. feb 2010

hej, aj ja som uz pozerala, ze aj groka to flaka...tak dufam, ze je ok 😒

dzou
4. feb 2010

no sak aj ona vyvara a pecie a neviem co... ale aj to ak si spominasze som pisala ze ked pridu k nam tak ona navari a donesie a to co navarim ja ani nejedia 😠 no co uz ..... sa uz tesim na leto ale teraz v zime som aspon mala klud od nich kedze boli na svk a teraz zase budu len furt otravovat aby sme prisli 😖 neviem naco ked nas nemaju radi asi aby mali koho ohovarat 😖

xena1
4. feb 2010

avojte....

janulka04
4. feb 2010

ahoj xeni..co tak zahadne? 😕

dzou
4. feb 2010

janka sak xena vzdy tak zahadne pride 😀
ahoj xeni ako sa mas?

janulka04
4. feb 2010

ved to...
a ja nechty obkusane 😀

janulka04
4. feb 2010

inac, moja ticha domacnost sa vratila z prechadzky... 😝

tea333
4. feb 2010

xeni prestan byt zahadna a pis!!

ja som prave dosla z kina, namiesto ucenia no faaajn 🙂

janulka04
4. feb 2010

tei, ahoj..a na com peknom si bola?

dzou
4. feb 2010

ahoj teus...

janulka04
4. feb 2010

xeniiiiii...... 😕

xena1
4. feb 2010

baby ja som vzdy taka ista...chcem va svzdy pozdravit a nie zhurta na vas sniecim....aj tak nemam s cim...zatial..okrem tociek hlavy je vsetko ok...len ma mrzi ze tu nemozem s vami travit viac casu,bo chodievam z prace vecer... 🙂 ale myslim na vas...FUUUURT

dzou
4. feb 2010

xena ma problemi so mnou som jej nieco pisala do ip ohladom toho femibionu 😅 tak pockajte musela mi odpisat 😀

janulka04
4. feb 2010

dzou, neskoro..moje nechtyyyyy 😝 😀 😀
ok, xeni...ty teda vies napinat 😕 😵

dzou
4. feb 2010

no xeni a tie tocky to take akoze jak nizky tlak? ak hej tak to je dobreeee a nechces test robit skor? kvoli nam pjosim pjosim... my sme viac nedockave asi ako ty 😀

janulka04
4. feb 2010

a ja si myslim, ze tie ciarky tam pockaju..i ked ja to vidim dobre.... 😉
uz nech je pondelok 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre