• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
no hej pockaju... len ci my pockame :grinning: ale tak budeme musiet no :grinning:
4. feb 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ked bris sleduje tak ju POZDRAVUJEEEM a nech maly vydrzi v brusku :wink:

bola som na Morganovcov, taka romanticka komedia s hugh grantom a sarah j. parker, sa mi to aj celkom pacilo
4. feb 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac baby tehulky... podla toho cinskeho vam vychadza take pohlavie ako ma babetko?
my sme doteraz pol roka mali dievcatko a teraz konecne chlapceka :grinning: keby to vyslo by som cikla od smiechu...
4. feb 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tei, dobry herci, tak mohlo byt fajn
xeni...chudatko...tak teda tocaky? snad cimskr prejdu :wink: :unamused:
4. feb 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, mne podla vsetkych tabuliek, podla salute, podla jednej vestice a podla mm, ktory cita z ruky vychadzal chlapec :grinning: :grinning: :grinning: ...vychadzal...
i ked istota bude az po porode :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulka tak ten tvoj svokor je pekny odbornik..pes nepatri von ale k svojej svorke- k ludom.. pes na dvore vo vybehu alebo na retazi cely den je nestastny a frustrovany, pretoze potrebuje byt so svojim majitelom!!
a to plati pre velkeho alebo maleho..ja uznavam psika v byte, alebo v dome, pretoze moze byt s rodinkou-samozrejme podla plemena treba prisposbovat pobyt vonku a aktivity, ale inak v byte moze byt kludne aj obrovsky akcny pes, ak sa s nim chodi na 3 hodiny von..
a ak ma pes byt vonku tak u mna len plemeno ktore si to vyslovene ziada, to zn. bernardin, leonberger, newfoundlandan, aziat..a samozrejme s tym ze sa mu vonku venuju a beru ho na prechadzky mimo dvora. inak pes zblbne..

nasi susediA cez ulicu si kupili rhodezskeho ridgebacka, psa ktory vyslovene neznesie chlad, je z afriky, nema podsau srsti a je mu zima asi ako nam.miluje teplucko a zima mu sposobuje kratky a smutny zivot, a zlyhanie napr. obliciek..okrem toho ten pes vyzaduje kopu pohybu mimo domu a aktivity..a oni ho maju velku cast dna na retazi pri bude vonku!!!!ja ich za toto tak nenavidim, ten psik vyje o zivot cele dni ked nie su doma..
4. feb 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky.....na testik je este skooooooooooro..... :slight_smile:
jani,dnes som videla dvojickovsky kocik,skoro som odpadla ake to je siroke.... :slight_smile:
dzou neboj pockate,ja za to stojim :grinning:
4. feb 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano take tocaky ako ked mas nizky tlak... :slight_smile:
4. feb 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni, uz vyhliadas dvojickovsky :grinning: , ale su aj take za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ale nehnevaj sa na mna uz tolko :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: ja si nemozem pomoct, tak to so mnou este chvilu vydrz ako so snz a ja si potom dam s obrovskou radostou novy status :wink:
4. feb 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tei, ja ho neriesim, ja som robila v chovatelskych a znamu mam chovatelku civav...on je samozvany odbornik, lebo cvici policajnych psov
4. feb 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati a kedy to ides pre potvrdenie srdiecka?
4. feb 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni nizky tlak som mala aj ja, ale to som este netusila ze som tehu az ked som si to tak spatne premietala :wink:
4. feb 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea prene mam takyisty nazor na psa vonku ako ty... pes ma byt so svojou svorkou-cize s panickom a spol. lebo oni nas povazuju za svoju svorku :wink:
xeni sak vydrziiiiiiiiim no co uz mam s tebou robit :grinning:
kati ja viem :dizzy_face: ... aj s tebou vydrzim ale tak by si si ho uz mala zmenit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja uz by som daaaaaaaaaaaaaaaaaaaavno mala tt pri mene :sweat_smile: ale sak kazda sme ina :wink: kedy ides zase k dr?
4. feb 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni ten tlak nieco znamena... aj miska to mala :dizzy_face:
4. feb 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani-skor som bola v soku,to bola pani s dvojkami v obchode... :slight_smile: tie za sebou eeeee :slight_smile:
kati,moze to byt aj s utrosu u mna ale aj nemusi :slight_smile:
dzou,ty vies ze ja testovacka nie som...a mozno testnem v pondelok vecer alebo az v utorok rano....ale ak by som mala nejake speci priznaky mozno aj skor...ale len mozno...nechcem vas balamutit lebo sa poznam aka som z testov mimo... :slight_smile:
4. feb 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem xeni ze nie si moc na testy... :wink: tak ale aj tak moc moc drzim palceky :dizzy_face:
4. feb 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni, ja som mala tiez ten vedla seba...vsetci mi vraveli, ako sa male budu bit a co ja viem, ale vobec...iba, az ked Laure vyrastli kucierky na hlave, tak Linda jej ich stale vysklbavala s tykym radostnym vyskotom...chudatkovi mojmu :dizzy_face: , ale aj to ju po case prestalo bavit
a ja som si na tem moj tank.kocik tak zvykla, ze ked som isla niekde iba s jednou v pozicanom, zdal sa mi malinky :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj dzou,donutim sa dufam do toho utorka... :slight_smile: mam doma tri testy-som dostala ale ich poctivo obchadzam :slight_smile:
4. feb 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to dufam ze sa do utorka prinutis :grinning:
4. feb 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem do hajan, baby...v poslednom case som o desiatej K.O :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak sa tu majte a dobru noc :dizzy_face:
4. feb 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,ja som videla jeden pekny na nete trojkolku a tym vlastne posobil uzsie...ja som chuda a krpata tak by som vyzerala hrozne...brrrrrr...
inak dzou aby som dokoncila svoje nepriznaky,grga sa mi asi zo vsetkeho... :slight_smile:
4. feb 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa janka :slight_smile: a bru nocku
4. feb 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaj xeni tak zaujimaveeeeeeee to je s tebou :dizzy_face:
inac uz sa mi nesce pisat do ip len ze som kukala na jedny vitmaniny co som bral mm a tam bol tiez ten l-carnitin ale len 50mg .. a je to to iste ako co reklamuju na spalenie tukov... tak ked mu kupim tak asi aj ja to budem brat :grinning: neuskodi nie?
4. feb 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja som dnes moje baby uplne znicila s cielom - bud to vypotim, alebo sa dorazim uz :grinning: , ale asi skor to druhe :unamused: , tak sa budem cez vikend liecit....

idem citat :slight_smile:
4. feb 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miska... no a ako dlho chces este zumbovat? musi to byt teraz pre teba velmi narocne a cim dalej tym viac bude nie?
4. feb 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ziadne chudnutie,tehu budes... :slight_smile:
miska avoj... :slight_smile:
4. feb 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sak to mozem brat... ci? moze to nejako uskodit?
4. feb 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemoze ale ty sa teraz sustred na ine... :slight_smile:
4. feb 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveze sa musim sustredit na ine ako na otehu lebo mi z toho asi sibne :sweat_smile: :grinning:
4. feb 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok