Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
11. feb 2010

chichi..malo to byt P...no co uz, idem aj ja do perin, dobruuu 😵

petafr
11. feb 2010

Jani, diky, vyzera to ako anglicky kluc, no nejaku skrutku to vo mne snad opravi a nabuduce nam to uz vyjde... 😀
dobru vsetkym...

lucialen
12. feb 2010

Dobre ranko 🙂
Sharmi, tak pozadu, vsetko naj naj k narodeninam 😉 Sme skoro podobne, ja mam v pondelok 🙂
Baby, my mame predporodnu pripravu u nas v nemocnici zadarmo, mozes ist, ale nemusi.
Dnes idem pozriet kamosku do nemocnice a jej maleho Jakubka, uz sa tesim 😵 😵

janulka04
12. feb 2010

Petka... 😀 , tak dufam, ze pomoze 😀 😀
lucka, to mas na dnes super plan...babatko obkukat...juuuuuj... 😵
dnes zase mrtvo, co? idem ja nieco zjest a potom na postu a potom budem tu 😉

sisa2
12. feb 2010

ahojte

SHARMI dodatocne vsetko len to naj k narodkam!!! mala si vcera krasny darcek 😵

lucialen
12. feb 2010

Sisa cau 🙂 Ako ta hnusna mrcha?

sisa2
12. feb 2010

ahoj luci, zatial nic 😠

lucialen
12. feb 2010

sakra 😠 uz je to dost dlho 😠

groka
12. feb 2010

Ahojte

sharmana vsetko naj 😉

na skok zatial,necitim sa dobre a musim ist varit...

vysledky u endokrinologa sa zlepsili ale aj tak mi zvysil davku,o 3 mesiace idem na krv ,podla vysledkov sa telefonicky dohodneme ci treba nieco menit a potom az po porodde v oktobri mam prist

ja nespinim baby vobec,ale tvrdne mi brusko,asi tak raz za den,dnes uz rano stvrdlo,ale mala som aj bolesti v krizoch a podbruska,uz sa to ukludnilo

drzte sa,dnes este pridem hadam,mam tu vela zameskaneho

sisa2
12. feb 2010

luci veru je. dnes som uz 60DC ... pockam do pondelka, ak nepride, zavolam lekvosovi, ci mam prist na vyvolavacku. brucho ma boli uz asi tyzden, som myslela, ze uz konecne pride a kasle na mna. stale mam len vytok 😖

lucialen
12. feb 2010

No jasne sisa, radsej zavolaj dokimu, to uz je strasne dlho 2 mesiace 😒
Groka, to ako citis, ze ti tvrdne brucho, to normalne ztvrdne? A co to znamena? 😕 Ja mam brucho stale tvrde 😒

groka
12. feb 2010

luci pocitis taky tlak ako keby sa ti nafukovalo brusko a to ti vlastne tvrdne,citis proste na brusku taky neprijemny tlak a brusko ostatne ako skala a kazde tvrdnutie bruska je kontrakcia

tea333
12. feb 2010

jeee sharmi mala narodky??

VSETKO NAJLEPSIEE!! 🙂

groka
12. feb 2010

ke som chodila na pasy,tak som sa kukala na ten pristroj a vzdy ked mi stvrdlo brusko kopcek jak hovado 😀

brisilda
12. feb 2010

ahojte ja len na skok
sisa 60 dni by bolo uz aj namna privela tiez som zato aby si zavolala dokimu no este dnes 😉
groka ked ti tvrdne brusko neber to na lahku vahu nakolko sa mozes zacat otvarat a to je velmi nebezpecne ja som koli tomu lezala v nemocnici ☹
lucka ked tvrdne brusko je to taky neprijemny tlak v brusku a na pohmat je ako kamen tvrde 😒 dost neprijemne aspon premna 😢 dufam, ze sa to uz nezopakuje ☹

brisilda
12. feb 2010

sharmi vsetko naj naj k narodkam 😉

groka
12. feb 2010

bris zatial je to v norme,prikladam to tomu,ze male je aktivne,cudne,ale ja citim raz za den,dva mrvenie a viem ze to je male,creva su podobne,no nie su to oni

26 alebo 27 mam poradnu,takze dokimu to spokeniem

groka
12. feb 2010

a s malym som mala ja tvrdnutie od 7 mesiaca asi v kuse,ale som sa neotvarala,az zaciatkom 9 som sa otvorila,no tvrdnutie bolo strasne a kontrakcie zaznamenane vzdy boli

a bris ja som v 3 mesiaci ci ako,takze keby mi doki povedla ze sa otvaram a musim byt uz len na posteli ,si to hodim,do slova 😖

vonku zasa snezi,mna uz natiahne z toho,take depky na mna pridu

lucialen
12. feb 2010

Aha, diky za opis, dufam, ze to nebudem mat este dlho. Ja som mala vcera take priserne krce v celom bruchu, neviem z coho, ale tak preslo to 😒

brisilda
12. feb 2010

groka vies ja po svojej osobnej skusenosti uz nic nenechavam na lahku vahu ☹ teraz sa vsetkeho bojim ale zase nestresujem len sa viac kontrolujem 😀 dnes rano som si namerala tlak 110 na 70 alebo 80 ? uz nepamatam 😀 takze som az oci vykulila 😀 dufam, ze sa to takto bude krasne drzat az do porodu 😉

groka
12. feb 2010

bris ja mam tiez 110/70 ,idem aj nizsie,ale vysie nie a to som mala pred malym vzdy 90/60 ked som otehotnela tak cele tehu ideal 120/80 aj po porode az doteraz,teraz to zliezlo trosku,ale aj vraj mangnezium znizuje tlak

brisilda
12. feb 2010

groka tak mne namerali uz aj 155 😒 a hned nasadili liecbu lebo vysoky krvny tlak je v tehotenstve nebezpecny no a nielen v tehotenstve ☹ inak ten vysoky tlak moze mat za nasledok aj to ze mam nadvahu 😢 ok kocky idem si lahnut a znova prelezat cely den 😀 uz ma normalne boli cela kostra 😀

tea333
12. feb 2010

bris nemas nadvahu, neblazni,..
inak to sede tricko co mas v albume sa mi velmi paci 🙂

miskahryzka8
12. feb 2010

ahojte 🙂 , tusim sa to konecne rozbehlo 🙂 , idem precitat, inak ako tea pise o tricku, tak som bris kukla tvoj album a ty tam mas uzasne veci pre mimi uz 😵 , pri vas kocky ani nemusim studovat, co vsetko treba do vybavy pre mimi, len okukam 😎 😀 a vacsinu tych veci kupujete na nete, alebo su v BA nejake dobre obchody, kt. sa oplati kuk 🙂 ? A inak co som bola u kamosky, tak ona ma enjake vecicky, co nebude potrebovat, flasky anew - mala z nich nechcela vraj pit, odsavacku elektricku vraj pouzila len raz..., tak rozmyslam, ze nieco pokupim aj od nej a pomozem jej aj s peniazkami a su to vlastne nove veci 🙂

A inak, ked som zaspavala - nie spala, tak sa mi zrazu v mysli zjavilo meno laura, vobec neviem preco, nerozmyslala som o menach ani necitala, ci nevidela v telke zaidnu lauru, len teda jankina mala je laura 🙂 a proste som ho furt mala v hlave 😕 , myslite, ze male je mala a chce sa voalt laura, aleo co to bola za haluzka 😀 😕 ? Alebo mi sisi 😅 ?

miskahryzka8
12. feb 2010

jeeeejtak dost je popisane 😵
janulka, bris, no ono je super vediet uz nahodit ocka a hladko a obratko ale ten vyssi dolezity level je to dat vsetko dokopy, aby bolo z toho nieco nositelne 😀

no tak mi to nedalo, kukla som tie lietajuce miminka, no vyzera to divoko, ved take male klbiky - to je pre ne obrovska zataz podla mna, ale ten chlapcek sa tvaril spokojne 😕 , no ale moje mimi teda lietat nebude 😀 😀

sharmi malicka ma krasnu tvaricku na tej fotke 😵 a kde vidno, ci je baba 😕 , ja tam napravo dole na tej druhej fotke vidim pipika a vajka 😕 😅 , ci to je ruka alebo tak 😕 ?

tei super, tak mas konecne pokoj, gratulujem 🙂 , mne sa niekedy vracia sen aj dnes som ho mala, ze musim opakovat maturitu, lebo skola nemala akreditaciu alebo nieco a nie je pravoplatna a to uz mam vystudovanu vysku aj titul ale zase musim chodit rok an strednu a sprtat na maturitu 😀 😀 😀 😀 , ale inak ako sen hrozne 😀

miskahryzka8
12. feb 2010

jj aj podla mna je navyske dobre robit hlavne skusky na prvy sup, aby clovek nemal zbitocny stres a nemusel opakovat, mna vyska hrozne bavila , som pocas celeho studia opakovala len dve skusky 🙂 a na statniciach som isla v skupine prva v ten den, co bolo super, lebo uz som vedela, ze som dobre spravila a s tymi prvymi sme sa uz vytesovali na vinku a pivku pri skole, kym ti dalsi mali este stres 😅

a co je to ta vojtovka 😕 , cviky na klby?

ja pozeram este na tu fotku sabinky, kde vidite, ze je baba 😕 , idem si oci vyocit 😀 , tam v strede, to je akoze tvar ritky a nad tym?

luci to uz 😕 , mne brusko rastie asi najmenej, to viac podvozok 😠 , zatial teda hlasim dve kila hore, ale vcera dokina hovorila, ze ked sa pocas tehu cvici, brusko az tak nerastie a aj kamoska mi to hovorila 😕

jeeeeeeeeeeeeeeej jani to lollipop sedatko je naaaaaaaaaaaaaaaadherne 😵 😵 😵 , to je aj take vybrujuce? Ty mas inak tusim podobny vkus ako ja na veci 😉

peti super, ze uz si stastne doma 😵

inak poloviciakova mamina mi dala super typ na gate, ze je sila kamoska na take uchitky a podla toho ako jej raslo brusko, si ich povolaovala, aj sa tesim, ze mi posije kamoska co sije, veci na mieru a ma super zasobu latok, lebo mala latkovy obchod 🙂

janulka, ty naozaj posobis tak jemnucko a optimisticky vzdy 😵 , ale s tym nalozenim na plecia to bude asi pravda 🙂 , resp. aj o schopnosti, ze ked clovek padne dole, ako rychlo sa odrazi....

v ruzinove su nejake kurzy?

jeeej davaju na spektre jedlo na svadbe, mnaaam, musim ist zbodnut trosku cestovinoveho salatu 🙂

miskahryzka8
12. feb 2010

janulka, urcite ti tvoje male aj trosku pomozu 🙂 , ved si par krat uz pisala, ake su sikovne a zlate 😵 😵 , ja bz som chcela medzi detmi tak dva roky rozdiel, ale zase ked je trosku vacsi, moze byt vyhoda, ze to starsie dieta pomaha, hlavne ked je to dievcatko, ci dievcatka 🙂

jeeej sharmi, dodatocne vsetko naj, naj, nja k narodeninkam, vela zdravicka, stasticka a lasky 😵

ahoj siska 😵 a ty vyvolavacku si teda neskusala?

ahoj groka 🙂

siska a skusas tie teple kupele s vinkom 😉?

a inak vcera ako mi dokli robil tie predne zuby, zase mam medzi prednymi taku malu medzierku, som ju po strojceku uz nemala 😠

no som to zariekla, monologujem haugh 😀

petafr
12. feb 2010

ahojte, Siska, tak volaj volaj, ja by som volala uz po 40-tich dnoch, ale viem, ze nemas rada vyvolavacky a chodit za doktormi... ale ked ta boli brucho, tak to snad cez vikend pride, fakt ti to prajem 😉
Miska, to je ta kamoska s tym obchodom na Grosslingovej, ci kde? Raz som tam bola, ale bolo zavrete, som sa tam chcela ist kuknut... a teda, uz ten obchod nema? a ak ma zasobu latok, ja by som sa k nej prisla kuknut, ak ma rozumne ceny, nieco by som si od nej kupila...

Baby, dnes sa mi s vami snivalo, najviac si pamatam Bris aj s krasnym bruskom, tusim tam bola aj Tea a este asi dve babenky, ale neviem si spomenut za toho oneho, kto este a co sme robili... ale Bris si pamatam, krasne brusko mala ( a asi aj mas, nie? 😀 )... tak sa mi to pacilo s vami snivat, ani co by sme sa osobne poznali...
😵

petafr
12. feb 2010

pomoc, Miska si privlastnuje stranku!!! 😀 😀 😀 baby, ja mam dnes sakra dobru naladu, ani neviem preco, lebo fakt ziadny dovod nemam... ale som rada... 😵 😵 😵

sisa2
12. feb 2010

miska skusala som. ale nejako to na mna nezabera 😠 neviem, na co ta mrcha caka, asi sa jej mam teraz prosit, ci co.

peti ahoooj. to je super, ze mas dobru naladu. mohla by si mi kus poslat. ja mam poslednu dobu nejaku depku, mam pocit, ze sa mi nic nedari. ach jaj. do toho problemy s robotou, nakoniec fakt budem este aj ja hladat novy job.
tebe uz dali vediet??? drzim palceky? a co nico? este ho to boli?
mmch som sa rozhodla, ze pojdeme s malym do disneylandu, este sme neboli, tak bude mat zazitok. hehe, len mm sa to moc nepozdava, lebo to je kopec penazi a on chce ist do toho NY ... ty si uz bola v disney?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre