Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
12. feb 2010

no joooo som pisala na predch. strane taky dlhsi prispevok...
a co ty? tiez 14dc ze? a merias ako grafik?

majuska7979
12. feb 2010

uuuu, no tak pekne si popismenkovala pekne dlhe 😀
ako hovoris aj ja som 14dc, ovulku cakam mozno zajtra pozajtra popozajtra, ale vsak aj to je jedno 😉 meriam ale iba do ovulky lebo mi je aj tak jedno ci mrcha dojde alebo nie 😉 nedojde bude dobre dojde bude este lepsie, kupim konecne letenky na august a pojde sa na svadbu 😵
a ty kde mas grafik?? http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4

dzou
12. feb 2010

ja uz nemeriam 😉
jaj vy idete na tu svadbu... joj aj ja by som uz sla uz by sa konecne mohla nejaka moja kamoska vydavat 😀

majuska7979
12. feb 2010

no vsak dzou neviem co mam robit letenky su uz pekne drahe 😖
ale musim vydrzat tento mesiac a mozno aj buduci ze ci sa nieco nahodou podari, 😕

majuska7979
12. feb 2010

dzou to akoze vobec uz nemerias?? 😕
ja chcem meriat do ovulky, aby som mala predstavu aku mam dlhu lf?? lebo to doteraz neviem 😀 stale je inaksie dlha 😅 a ak sa nebude dalej darit to sa zajde do dr a budem mat dokaz ze grafiky mam pekne 😀

dzou
12. feb 2010

ako myslis letenky na leto?

majuska7979
12. feb 2010

no na koniec jula, mozno zaciatok augusta na taky mesiac,

dzou
12. feb 2010

jaaaj lebo aj my chceme ost v lete este neviem kedy.... a akou spol, lietate?

dzou
12. feb 2010

jooj mna asi slahne z tej choroby teraz som zase kychala asi 20x za sebou 😠 😠 😠 😠 😠 vrrrrr ja uz mam pocit ze uz ani zdrava nebudem ☹

majuska7979
12. feb 2010

no my to vzdy letime do warshavi takze bud LOT alebo BA, co teraz uz je pekne mastne, 😠

majuska7979
12. feb 2010

dzou rychlo teply cajik a pod perinku

dzou
12. feb 2010

no sak uz cajik vypity ak lemsip vypity som pod deckou na gauci s notasom na rukach a nepohnem sa asi odtialto az do pondelka 😀 😀 😀 😀
ale nie... zajtra musim lebo ideme mo Manchasteru sme si kupili akvarko cez eaby 😉 taketo
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem...
tak ideme pon uz sa moc tesim na rybicky 😵

majuska7979
12. feb 2010

no fajne, takze idete mat rybicky, 😉 takze manzelove ti nestacia 😉

dzou
12. feb 2010

nie nestacia 😀 😀
my keby sme mohli tak si asi doma zoo spravime 😅 😀

lucialen
12. feb 2010

Caute 🙂 Kde ste zmizli?
Tak dnes som bola v tej nemocnici, malicky je krasny, malilinky, uz sa tesim na moje 😵 😵 😵 Kamoska mala ukazkovy porod, od 23h do 2h mala kontrakcie kazde 3-4min, lenze ju skoro vobec neboleli, o 2h jej dali epiduralku, potom uz necitila vobec nic a o 4.22h sa maly narodil, museli ho ale vyberat nejakymi pristrojmi, lebo bol velky. Dnes, 2 dni po porode uz sedela v tureckom sede a nic ju neboli, no proste takto si to aj ja predstavujem 😀
Babulky, stava sa vam niekedy, ze ked kychate, fukate si nos alebo sa zasmejete, tak vas picha v podbrusku? Lebo ja neviem, ci nemam nieco zle poprepajane, dnes som sa trochu zasmiala a taka bolest v podbrusku aj vajecnikoch, ze som myslela, ze ma vystrie. Ale len na niekolko sekund taka prudka bolest a potom to preslo. Neviem ci je to nejakym tlakom ci co 😒
A dnes som si objednala jedne tehu rifle a jedne cierne tehu nohavice na statnice 🙂 Som zvedava 🙂

dzou
12. feb 2010

ahoj luci ja to mam teraz ked stale smrkam a to ani tehulka nie som 😀

lucialen
12. feb 2010

Hej Dzou? No mne sa to niekedy stavalo aj predtym, ale teraz je to castejsie 😒 Som len bola zvedava, ci nie som ina, ale asi nie 😀
Dzou tak ani nerobis? Ja sa teraz len vsetkym vyhybam, aby som sa nenakazila. A kasli na znamenie, ja som chcela tiez maleho vodnara ako som ja, rybu som nechcela lebo to je bracho a s nim je to hroza, takeho pomaleho cloveka len tak casto nestretnes, ale vlastne nemam zle skusenosti ani s inymi znameniami, skor je to o vychove a hviezdy to trochu ovplyvnia

dzou
12. feb 2010

praveze som robila 😒 no a tiez sa mi to stava ked kycham ... tiez som sa bala ci to nieco nie je ale tak asi nie 😀

brisilda
12. feb 2010

fiha kocky groka asi nakoniec volala na pohotovost ked tu neni vsak? ☹ inak podla mna neni normalne ze brusko tvrdne mali by ju vysetrit lebo ako som uz pisala mne nic nebolo a kuk kolko diagnoz som si priniesla 😢 a to som tam sla iba s tym, ze mi tvrdne brusko a mala som pocit ako keby chcelo prasknut taky hnusny tlak 😝 doktorka mi rovno do telefonu povedala ze sa jedna o predcasny porod ☹ no kontrakcie nastastie neboli zaznamenane na CTG 😉 Inak lekari aj sestricky mi same povedali, ze je lepsie pribehnut s kazdou blbostou ako neprist a potom lutovat ☹ Ja odteraz budem na pohotovost asi casto 😀 teraz sa bojim utorkovej poradne u mojho dokiho 😔 podla mna aj tlak mi stupne na 160 od strachu ☹
ahooooj dzou 😉 dlho si tu nebola 😉 takze som rada ze si sem kukla 😉
ospravdlenujem sa no nestiham vas citat nakolko sa mi po leziacky hlupo cita a pise tak musim sediet ☹ a to by som nemala 😖

brisilda
12. feb 2010

juuj dzou prajme skore uzdravenie ako vidim na kazdeho sa cosi lepi ☹ je to hrozne 😖 takze prajme kezdemu skore uzdravenie a vela vitamonkov 😀 a dobrej naladicky 😉 😀

dzou
12. feb 2010

dakujem bris 😉
super ze si uz domka .... tak len vela oddychuj 😉 a preco sa bojis teraz ist k dokymu?

brisilda
12. feb 2010

dziu v nemocnici mi zistili ze som otvcorena na 1 prst ☹ teraz sa utesujem ze ma vysetrovala mlada stihla doktorka a ma tenucke prsteky mozno podla dokiho to bude ok 😀 ale strach mam ze mi povie, ze sa vazne otvaram a ze sa to zhorsilo ☹ ja sama to nemam ako zistit a ani to zistovat nechcem aby som si nezaniesla nejaku infekciu 😒 mala som zapal moc. mechura brala som intibiotika chytila som dalsi zapal takze uzivam teraz aj masticku a dotoho mi zistili streptokoka 😝 no vali sa to namna ako lava 😠 a k tomu moj vysoky tlak ☹ no hroza 😀

dzou
12. feb 2010

joj hej daco som citala tak snad bude vsetko ok moc drzim palceky 😉
no ja idem oddychovat tak zatial pa pa 🙂

groka
12. feb 2010

som doma bris,lezim a stonem od nevolnosti,uz som si aj poplakala

janulka04
12. feb 2010

groka, ty sa nechas takto trapit? Kelu....aj s tebou 😠

janulka04
12. feb 2010

groka a co ti je presne? Nebola by lepsia ta pohotovost? 😕

cheerlady
12. feb 2010

ahojte babule,ako sa mame? 🙂
jani inak vcera som si objednala tu nasu bexu 😀

janulka04
12. feb 2010

no, cheerly, povedz to je aka nahoda..ja o tebe akurat debatim s mm, ze si ju mala ist kuknut a on, ze asi si este stale tam a obdivujes ju 😀 😀 😝
tak ake mas dojmy? A cez Marka..ci? 😕

miskahryzka8
12. feb 2010

ahojte 🙂 , tak som bola v auparku a nedostala som, co som chcela na valentina 😠 , tak objednam cez net a bude neskor... Ale som tam aspon tretla juriho zumbaka a dve spoluziacky z gympla, co som nevidela sto rokov aj sme pokecali dost 🙂 a vbehla som tam aj do detskeho obchodu, tam maju dost draho, ale mali aj super zlavy sadu 6 bodiciek krasnych zlacnenych zo 17 Eur na 4 a podobne..., ale sa bojim kupovat 😒 . Ale ked uz budem vediet s genetonu pohlavie, to uz budem po 12 tyzdni, tak oblecko uz mozem kupovat 😕 , aspon trosku 😅 ?

Idem citat 🙂

janulka04
12. feb 2010

ahoj, miska....podla mna po 12tt kludne mozes, postupne... 😉

cheerly, kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? Cakam na infosky... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre