Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

majuska7979
14. feb 2010

sharmana, no ovulka bude asi az zajtra alebo pozajtra aspon myslim 😅 vzdy mavam tak 17,18,19dc, tak sa nechame prekvapit mozno to bude valentiske prekvapenie 😀

sharmana
14. feb 2010

majuska, ale snažit sa môžete už dnes 🙂 aj zajtra aj pozajtra 😀 istota je gulomet 😉

lucialen
14. feb 2010

Ahojte 🙂 Zacala som upratovat a hned ma zacalo pichat v bruchu, tie nase male asi nebudu mat radi upratovanie 😀
Kati, objednala som z mimibazaru tie tehu veci 😉 Neboj, zajtra bude vsetko dobre 🙂
Musim ist pokracovat 😝

fazulka1512
14. feb 2010

ahojte, prajem vam krasneho valentina 😉
moj bude nic moc, mm odisiel na obed na zapas pride vecer a vcera ma tak fajne nasral, ze ticha domacnost na otuzenie vztahu, a bude aspon dobre udobrovanie 😉
ked som citala dnes noviny tak vraj zlatica puskarova porodila dnes syna, pekny valentinsky darcek, super
som prechladnuta, teplota stupla, to asi z toho, ovu cakam presne o tyzden
lucialen ty mas dnes narodeniny, prajem ti vsetko najlepsie, myslim ze darcek mas v brusku, hlavne vela zdravia a stastia 🙂
ja som prechladnuta a teplota mi automaticky vystupila, takte graf bude zaujimavy

fazulka1512
14. feb 2010

ahojte, prajem vam krasneho valentina 😉
moj bude nic moc, mm odisiel na obed na zapas pride vecer a vcera ma tak fajne nasral, ze ticha domacnost na otuzenie vztahu, a bude aspon dobre udobrovanie 😉
ked som citala dnes noviny tak vraj zlatica puskarova porodila dnes syna, pekny valentinsky darcek, super
som prechladnuta, teplota stupla, to asi z toho, ovu cakam presne o tyzden
lucialen ty mas dnes narodeniny, prajem ti vsetko najlepsie, myslim ze darcek mas v brusku, hlavne vela zdravia a stastia 🙂
ja som prechladnuta a teplota mi automaticky vystupila, takze graf bude zaujimavy

brisilda
14. feb 2010

kocky ahojte prosim vas o radu chcem si zafarbit vlasy lebo uz sediviem a lezia mi to na nervy 😠 samozrejme mam v plane si kupit nejaku kvalitnu farbu na prirodnej baze co mi odporucate?

sharmana
14. feb 2010

luci. tak sa musíš šetriť, ja tiež niekedy musím prestat upratovat, ked mi začne tahat brucho.. vždy to vtedy ukončím a idem si lahnút...
fazulka. nič si z toho nerob, ja valentína ani neoslavujem, mojho mm by ani nenapadlo doniest mi niečo ako ruža... nie že by nechcel, ale valentína nejako ignoruje 🙂
bris. no v tomto ti neporadím... možno skús len šampon, ak sa bojíš farieb..

janulka04
14. feb 2010

bris a farby bez amoniaku? dobra je Loreal casting creme gloss, alebo sa porad priamo v drogerii....ci zbehni ku kadernicke.
ja pouzivam tie loreal-ky 😉

cheerlady
14. feb 2010

ahojte babule,neviem,ci to uz viete,tak pisem spravu od minky21:

sms od minky:
"Nechcelo sa mi cakat do aprila tak som sa rozhodla prist na svet uz dnes!Volam sa Vaneska,vazim 1800 gramov meriam 41 cm a som mamickine slniecko!Som sice mensia, ale ja to rychlo dobehnem!" 😵 😵 😵

groka
14. feb 2010

no tak to velmi gratulujeme a prajeme vela stasticka a hlavne zdravicka,mamicke vela mliecka 🙂

janulka04
14. feb 2010

jee, gratulujem, hlavne, nech mala rastie a obe aby boli v poriadku a cim skor spolu doma 😉

brisilda
14. feb 2010

kocky to co sa deje v dnesnej dobe??? to moje sidlo sas tiez pytalo na svet skor ved to neni normalne 😠 aby sa deti rodili predcasne .inak minke blahozelam a tesim sa spolu s nou hlavne aby boli obe zdravucke a uzivali si to ako najlepsie vedia 😉
janka nakonic mi manzel kupit tu farbu co reklamovali v TV Schwarzkop essential color je bez amoniaku 😉 a pri farbeni vobec nesmrdi skor pekne vonia 😉

cheerlady
14. feb 2010

mozno pride aj sem vam to napisat,lebo ma so sebou notebook,ale tak mne to nedalo 😀 rano pisala,ze ma od vecera bolesti,ze uz sa to asi blizi.tak mala sa narodila v 31tt,co je super,lebo minka je v nemocke od 26tt,lebo sa otvorila a aj plodova voda jej vo vacsom mnozstve odtiekla asi pred 2tt.

janulka04
14. feb 2010

hej, bris, tusim to je nejaka novinka...inac ani ta loreal nesmrdi a je k nej super balzam a dost dlho vydrzi, ale fakt dost dobry balzam, ja ju pouzivam uz cez dva roky..vlastne ako sa zacala predavat... 😉
neviem, co sa deje...bojim bojim.. 😕

brisilda
14. feb 2010

cherlady nestras ma tu ☹ ja som tiez sla do nemocnice v 26tt 😖 ale mna pustili domov normalne mam teraz vacsi strach z utorkovej poradne

cheerlady
14. feb 2010

bris ale ona bola uplne otvorena a to asi nie je tvoj pripad,to by si sa tam urcite nechali!

brisilda
14. feb 2010

cher a preco ju nazsili? ja som otvorena vraj na 1 prst aj to natesno aspon tak som to vycitala

cheerlady
14. feb 2010

bris no jej postupne odtekala plodovka,najprv po troche,potom jej tusim tak naraz odtieklo viac a neviem,ci sa zasiva,ked je uplne otvorena.. a ty mas CS kolko,ked si otvorena na 1prst? 😕

brisilda
14. feb 2010

cher a s cim tam ona vlastne isla do nemocnice ? myslim ked bola v 26tt ? neviem co je CS 😀 inak krcok mam dlhy 3 cm a zasivanie mi nastastie nespominali ale bojim saa

cheerlady
14. feb 2010

bris CS by si mala mat zapisane v tehu knizke - je to cervikalne skore a je to tusim od 0 do 10. a to znaci aj o tom,ci si otvorena a aky je krcok a tak. no kvoli tomu isla,ze sa otvarala,tak sa snazili ju udrzat co najdlhsie,co sa im v podstate podarilo-5tt.

brisilda
14. feb 2010

no ja to zatial nemam v tehu knizke zapisane a papier z nemocnice som uz odovzdala

kkatkaa
14. feb 2010

minke moc gratulujem a nech vaneska rychlo rastie 🙂 diky cheer to je super sprava 🙂

lucialen
14. feb 2010

Minka, aj ja gratulujem k princezne Vaneske, nech je silna a zdrava 😵
Fazulka, dakujem, az zajtra mam, ale dnes sme oslavovali 🙂

janulka04
14. feb 2010

baby..ja toho mojho chlapa zabijeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!
tak ja som naskladala obrazky kocikov a sedaciek, ktore mi dal za ulohu vybrat a on mi na to teraz kukol a ze: Fuj, fuj, fuj...ze kaslime, na to, kupime Bexu, ked sa pokazi, tak kupime novy...povedzte..je to normaaaaaaaaaaal? 😕 😠 Cely den skoro zabity na pc a on mi vecer trepne toto... 🙄
takze, ja uz som definitivne rozhodnuta, ze cokolvek odteraz kupujem...jedine bez neho... 😀

sharmana
14. feb 2010

jeej, tak sa pridávam a gratulujem minke, nech sú obe zdravučké 🙂

dzou
14. feb 2010

ahojte zienky.... no ja som bola zaneprazdnena cely vikend kupili sme si to akvarko tak sme to davali dokopy...
este stale soplem a kaslem.... chut a cuch stale nic 😠
minke a vaneske moooooc gratulujem a prajem vela zdravicka 😉

dzou
14. feb 2010

jaj no a som 16dc sexik bol vcera aj dnes 2x 😅 .... no nejak nemam ovu bolesti tak neviem ze ci ovu vobec je ....moze sa nejak posunut kvoli chorobe?

sharmana
14. feb 2010

ahoj dzou, takže si ešte chorá? no rýchlo sa lieč... možno máš ovu, len to nejak necítiš...ale kvôli chorobe sa to možno aj posunulo..
a čo porábaš ked si chorá? vylihuješ v posteli?

dzou
14. feb 2010

no lezkala som ale zajtra uz zase do prace 😒

janulka04
14. feb 2010

ahoj, dzou..chudatko....
a to akvarko zavidim, ja mam tiez, kompletik, len bez rybiek, kedze obyvacku este nemame....tak to akvarko pride az do hotovej obyvacky...je to parada relax, lepsie nez telka...
a inac, som robila cokoladovu roladu, ale mam take nervy, lebo mm kupil vcera puding, ktory sa vmiesava do predvareneho mlieka, takze mi to nezhustlo, bohvie, co to je zac...a dorabala som to vselijak, tak ma taku divnu chut... 😝 😠 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre