• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
ahoj majka, ako teplota?
u nas sa valentin neoslavuje, ja to nemam rada. teda tento sviatok mi nejako neprirastol k srdcu. a okrem toho mam doma maroda, takze ten asi ani nevedel, ze je valentin :grinning:
ale tvoj mm je super, ze to takto zvladol! :dizzy_face:
15. feb 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teplotka je takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
a no ja som mm nic nedala, lebo mi sme sa tiez o tom rozpravali a proste nepotrebujeme jeden specialny den aby sme si ukazali ze sa lubime, mi si to ukazujeme kazdy den :dizzy_face:
ale fakt ma to prekvapilo :dizzy_face: bola som v soku :sweat_smile: smiala som sa lebo som mu v praci kupila penu na holenie lebo uz zacal pouzivat moju, to sa smial ze to je jeho najkrajsi valentin, :grinning: blazon
no tak to viem o com hovoris, ak je chlap chori to je hrosi nez decko :sweat_smile:
15. feb 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa vies nad cim rozmyslam ze ja nemusim ani teplotky merat, vsimla som si ze pred ovu mam vzdy eggwhite hlien a spotting, takze to je moj ukazovatel tak neviem ci vobec budem merat buduci mesiac :confused:
15. feb 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa a ty ako sa mas??
15. feb 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka - takze uz po ovu? dufam, ze bola uspesna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
chory chlap je fakt hotova pohroma. ten moj nastastie moc chory nebyva, chyti ho to raz za 2-3 roky. ale potom fakt umiera :grinning: a to ma len chripku s teplotou 37,8 :grinning: :grinning: :grinning:
ja stale rovnako, cize nic noveho. mrcha stale nikde :frowning2:
15. feb 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa neviem ci po ovulka, ale ja myslim ze ovulka bud dnes alebo zajtra :confused:
no viem o com hovoris s tym chorym chlapom, proste oni umieraju 37.50 :grinning:
15. feb 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa a ktory dc si dnes?? mrcha stale nikde?? :confused:
15. feb 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes 63 DC :confounded: snad mi daju vyvolavacku a mrcha pride
15. feb 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, krasny valentin, my tiez neoslavujeme... robime si valentina hocikedy cez rok... :slight_smile:
no ved, s chorym chlapom treba mat pevne nervy... aj ked ten moj uz zacina byt vytrenovany a zacina sa spravat rozumnejsie hihihi, ale predtym to byvalo naozaj tazke :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa 63??? a bola si u dr?? nedali ti uz vyvolavacku???
ahoj peti, no treba si ho vycvicit nie :wink: :wink:
15. feb 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial nebola. po kyrete je vraj normalne, ked mrcha pride do 8 tyzdnov. ja som zajtra 9-ty :frowning2: poobede mu budem volat.
15. feb 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa, no dufam ze coskoro to bude ok :confused:
moc moc drzkam palceky
ja idem zachvilku do prace a tak sa mi nechce :cry:
15. feb 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa tak drzim palce lebo ta tvoja mrcha uz rozculuje aj mna :angry: chodi kade tade a tam kde ju clovek caka sa neukaze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak babulky moje poradte mi nieco mam chut na halusky ale bryndzu nemozem a kapusta mi tiez nerobi dobre co mi odporucate??? myslim k tym haluskam :grinning:
15. feb 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji to si mala super valentinku :wink: mna muzicek prekvapil uz v sobotu lebo mi priniesol krasnu kyticku s narcisov :sweat_smile: a stale okolo mna obskakuje ako sa len da :slight_smile: no uvidim co bude zajtra na poradni mozno uz bidem moct aj nieco robit lebo to lezanie ma uz depta :angry: drzte mi place aby bolo vsetko Ok alebo aspon bez zmien
15. feb 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris odporucam tvaroh, su super
15. feb 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky idem citat co nove

bola som dnes u dokiho, mame srdiecko aj som ho videla bije ako zvon, ja sa tak hrozne tesim - som 6tt, o 4 tyzdne idem na prvu poradnu - ale nechapem preco mi to tu vyhodilo ze 9tt, porod okolo 22.9. takze to je dnes moja najvacsia a najradostnejsia novinka
15. feb 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a luci vsetko naj k narodeninam, krasne oslav a prijemne cakanie na najkrajsi darcek v septembri :slight_smile:
15. feb 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka gratulujem, super spravicka...
bris, ja som uz skusala aj so syrokremom a chutili vyborne...
15. feb 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, bris, aj normalne bambino vytlacene alebo aj cottage cheese...ale s bambinom su mnaaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Nam blbne net, tak neviem, ci sa mi podari nieco doslat. Dakujem za gratulacie :slight_smile:
Jani, dobre to vyriesil tvoj mm s tym kocikom :grinning: :grinning: Typicky chlap :grinning:
Kati, tak gratulujem :dizzy_face: Termin ti nedal? Ja som si tu na konovi musela mrchu posunut o 10dni aby mi to sedelo na datum porodu. A si 6+0tt? Sranda, ze mama dvojtyzdnovy rozdiel :confused:
Tei, gratuljem k dobrym vysledkom :slight_smile:
15. feb 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, baby, mm mi na zajtra nalozil ulohu, ze sisky mam spravit...uf, uf...sa pos..., som to v zivote nerobila. tak ak mate nejaky dobry recept, IPnite niektora... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
strasne sa tesim, ako budu lietat do bioabfallu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky baby

luci povedal mi ako si to mam vyratat :angry: (datum poslednej mrchy + 7 dni - 3 mesiace :wink: ) a to mi vychadza na 22.9. ani mi nepovedal v ktorom tt som presne a celkovo sa so mnou moc nebavil len mi blahozelal ku krasnemu zivemu babatku a ja som od samej radosti sa zabudla aj na vselico popytat :unamused: a to ty si v 8tt? to potom fakt nechapem ze je medzi nami 2tt rozdiel ked rozdiel v ms bol tusim 3 dni :fearful: som z toho trosku vedla ale nevadi
15. feb 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka blahozelaaaaaaaaaam :wink: a zaroven sa tesim spolu s tebou :wink:
kocky dik za receptik zajtra nieco vykuzlim dnes bastim plnene gulky :grinning:
lucka vsetko naj naj k narodkam :wink:
jani mna by porazilo kebyze mi toto spravi manzel :grinning: no mne svokra poradila ze ak nieco chcem kupit tak sa nato nemam pytat manzela :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, ja som 8+3, teda v 9tt. Nejako to zvlastne vychadza, ved uz moje ma o tyzden menej a tvoje este o 2 menej ako ja :unamused: Ale hlavne ze je vporiadku. Doki nebol velmi zhovorcivy, hlavne ked je to tvoje prve tehu. Asi si neuvedomil, ze podla jeho vypoctu to trochu nesedi, ale utz je presnejsi. :wink:
15. feb 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky mate sa s tym terminom :grinning: mne doki potvrdil presne tt :wink: ale tak ci tak tyzden hore dole no 3tt uz je akosi vela nie?
15. feb 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte :slight_smile: , ja som bola od rana v meste na zumbe a potom s kamoskou na obediku :dizzy_face: , inak dnes som jednej kocke dellacke, kt. minule nebola na zumbe povedala, ze som tehu a preto jemnejsie zumbujem a ona ze sa je zdalo, ze mam bacukatejsiu tvar, aleze som celkovo nepribrala, tak ze jej to bolo podozrive :sweat_smile: , sa vraj v tehu zadrziava voda na tvari, vy to mate tiez :confused: ?

Juuuj som zvedava ako katka, idem kuk :slight_smile:
15. feb 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... veru sharmi, nech uz je leto, budeme menej lenive :sweat_smile:

janulka, tak jaj mam chut tak striedavo oblacno, ale mam normalne zase ze eroticke sny, to som nemavala :confused:

peti, no dobra zurka nie je zla :grinning: , oziii dnes som bola s tou kamoskou, som jej hovorila a v piatok sa chystame von a ona ma dokonca z tych vsetkych latok vzorkovnik, takze super :slight_smile: , tak ak by ti to v piatok vyhovovalo, mozme sa dohodnut :slight_smile:

sisa, no pekny sprostak, boze niektori ludia vobec nemyslia..., este ze mu dal brasko do nosa xixi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tei super aj s drobcekom aj ako ti pripravy na svadbu idu od ruky :dizzy_face:

sisa jj na zoske, super je to tam :slight_smile: a to je veru davno, co si si dala poriadne do nosa :grinning:, ja dva roky nepijem alkohol a tie opice mi vobec nechybaju :grinning: a mozno je dobre, ze ta rodina stale nelutuje a ti to nepripomina, podla mna by ti to potom islo na nervy...

peti, tak chudak poloviciak s tou chrbticou, snad sa to rychlo zlepsi :dizzy_face:
15. feb 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska super romantika :slight_smile: a vyzera to, ze ovulka bola 15DC :slight_smile:

bris daj si tie halusky so smotanou, mnam :wink:

kati super, gratulujem :dizzy_face: a to je zvlastne, ze si len 6tt :confused:, ked si mala prvy den mrchy 15.12. ak si dobre pamatam :confused:, no priroda je svojska :sweat_smile:

janulka super nova foto :dizzy_face:

kati a aj si ho videla na ultrazvuku ako bublinku alebo tak?
15. feb 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris si mi narobila chute s tymi haluskami, prave som si spravila aj ja, ale s klobaskou namiesto slaniny, mnam... tak som sa napapala...
Miska, urcite, budem rada, to je super, ze ma vzorkovnik... velmi rada sa na to kuknem...
Jani, krasna fotka!
15. feb 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuuuuj pomooooooooooooc aj aj mam straaasnu chut na bryndzove halusky, vy tu o nich a este aj vo vareni ci co to je boli akurat bryndzaky, mnaaaaam :grinning: a preco sa nemoze bryndza pocas tehu :confused:

oki peti, dame si vo stvrtok vediet cez ip, dobre :slight_smile: ?
15. feb 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok