Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
15. feb 2010

ahoj majka, ako teplota?
u nas sa valentin neoslavuje, ja to nemam rada. teda tento sviatok mi nejako neprirastol k srdcu. a okrem toho mam doma maroda, takze ten asi ani nevedel, ze je valentin 😀
ale tvoj mm je super, ze to takto zvladol! 😵

majuska7979
15. feb 2010

teplotka je takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
a no ja som mm nic nedala, lebo mi sme sa tiez o tom rozpravali a proste nepotrebujeme jeden specialny den aby sme si ukazali ze sa lubime, mi si to ukazujeme kazdy den 😵
ale fakt ma to prekvapilo 😵 bola som v soku 😅 smiala som sa lebo som mu v praci kupila penu na holenie lebo uz zacal pouzivat moju, to sa smial ze to je jeho najkrajsi valentin, 😀 blazon
no tak to viem o com hovoris, ak je chlap chori to je hrosi nez decko 😅

majuska7979
15. feb 2010

sisa vies nad cim rozmyslam ze ja nemusim ani teplotky merat, vsimla som si ze pred ovu mam vzdy eggwhite hlien a spotting, takze to je moj ukazovatel tak neviem ci vobec budem merat buduci mesiac 😕

majuska7979
15. feb 2010

sisa a ty ako sa mas??

sisa2
15. feb 2010

majka - takze uz po ovu? dufam, ze bola uspesna 😵 😵 😵
chory chlap je fakt hotova pohroma. ten moj nastastie moc chory nebyva, chyti ho to raz za 2-3 roky. ale potom fakt umiera 😀 a to ma len chripku s teplotou 37,8 😀 😀 😀
ja stale rovnako, cize nic noveho. mrcha stale nikde ☹

majuska7979
15. feb 2010

sisa neviem ci po ovulka, ale ja myslim ze ovulka bud dnes alebo zajtra 😕
no viem o com hovoris s tym chorym chlapom, proste oni umieraju 37.50 😀

majuska7979
15. feb 2010

sisa a ktory dc si dnes?? mrcha stale nikde?? 😕

sisa2
15. feb 2010

dnes 63 DC 😖 snad mi daju vyvolavacku a mrcha pride

petafr
15. feb 2010

maji, krasny valentin, my tiez neoslavujeme... robime si valentina hocikedy cez rok... 🙂
no ved, s chorym chlapom treba mat pevne nervy... aj ked ten moj uz zacina byt vytrenovany a zacina sa spravat rozumnejsie hihihi, ale predtym to byvalo naozaj tazke 😀 😀 😀

majuska7979
15. feb 2010

sisa 63??? a bola si u dr?? nedali ti uz vyvolavacku???
ahoj peti, no treba si ho vycvicit nie 😉 😉

sisa2
15. feb 2010

zatial nebola. po kyrete je vraj normalne, ked mrcha pride do 8 tyzdnov. ja som zajtra 9-ty ☹ poobede mu budem volat.

majuska7979
15. feb 2010

sisa, no dufam ze coskoro to bude ok 😕
moc moc drzkam palceky
ja idem zachvilku do prace a tak sa mi nechce 😢

brisilda
15. feb 2010

sisa tak drzim palce lebo ta tvoja mrcha uz rozculuje aj mna 😠 chodi kade tade a tam kde ju clovek caka sa neukaze 😝 😝
inak babulky moje poradte mi nieco mam chut na halusky ale bryndzu nemozem a kapusta mi tiez nerobi dobre co mi odporucate??? myslim k tym haluskam 😀

brisilda
15. feb 2010

maji to si mala super valentinku 😉 mna muzicek prekvapil uz v sobotu lebo mi priniesol krasnu kyticku s narcisov 😅 a stale okolo mna obskakuje ako sa len da 🙂 no uvidim co bude zajtra na poradni mozno uz bidem moct aj nieco robit lebo to lezanie ma uz depta 😠 drzte mi place aby bolo vsetko Ok alebo aspon bez zmien

fazulka1512
15. feb 2010

bris odporucam tvaroh, su super

kkatkaa
15. feb 2010

ahojte kocky idem citat co nove

bola som dnes u dokiho, mame srdiecko aj som ho videla bije ako zvon, ja sa tak hrozne tesim - som 6tt, o 4 tyzdne idem na prvu poradnu - ale nechapem preco mi to tu vyhodilo ze 9tt, porod okolo 22.9. takze to je dnes moja najvacsia a najradostnejsia novinka

kkatkaa
15. feb 2010

a luci vsetko naj k narodeninam, krasne oslav a prijemne cakanie na najkrajsi darcek v septembri 🙂

petafr
15. feb 2010

katka gratulujem, super spravicka...
bris, ja som uz skusala aj so syrokremom a chutili vyborne...

janulka04
15. feb 2010

hej, bris, aj normalne bambino vytlacene alebo aj cottage cheese...ale s bambinom su mnaaaaaaaaam 😝

lucialen
15. feb 2010

Ahojte 🙂 Nam blbne net, tak neviem, ci sa mi podari nieco doslat. Dakujem za gratulacie 🙂
Jani, dobre to vyriesil tvoj mm s tym kocikom 😀 😀 Typicky chlap 😀
Kati, tak gratulujem 😵 Termin ti nedal? Ja som si tu na konovi musela mrchu posunut o 10dni aby mi to sedelo na datum porodu. A si 6+0tt? Sranda, ze mama dvojtyzdnovy rozdiel 😕
Tei, gratuljem k dobrym vysledkom 🙂

janulka04
15. feb 2010

tak, baby, mm mi na zajtra nalozil ulohu, ze sisky mam spravit...uf, uf...sa pos..., som to v zivote nerobila. tak ak mate nejaky dobry recept, IPnite niektora... 😝 😒
strasne sa tesim, ako budu lietat do bioabfallu... 😝 😝

kkatkaa
15. feb 2010

diky baby

luci povedal mi ako si to mam vyratat 😠 (datum poslednej mrchy + 7 dni - 3 mesiace 😉 ) a to mi vychadza na 22.9. ani mi nepovedal v ktorom tt som presne a celkovo sa so mnou moc nebavil len mi blahozelal ku krasnemu zivemu babatku a ja som od samej radosti sa zabudla aj na vselico popytat 😒 a to ty si v 8tt? to potom fakt nechapem ze je medzi nami 2tt rozdiel ked rozdiel v ms bol tusim 3 dni 😨 som z toho trosku vedla ale nevadi

brisilda
15. feb 2010

katka blahozelaaaaaaaaaam 😉 a zaroven sa tesim spolu s tebou 😉
kocky dik za receptik zajtra nieco vykuzlim dnes bastim plnene gulky 😀
lucka vsetko naj naj k narodkam 😉
jani mna by porazilo kebyze mi toto spravi manzel 😀 no mne svokra poradila ze ak nieco chcem kupit tak sa nato nemam pytat manzela 😀 😀 😀

lucialen
15. feb 2010

Kati, ja som 8+3, teda v 9tt. Nejako to zvlastne vychadza, ved uz moje ma o tyzden menej a tvoje este o 2 menej ako ja 😒 Ale hlavne ze je vporiadku. Doki nebol velmi zhovorcivy, hlavne ked je to tvoje prve tehu. Asi si neuvedomil, ze podla jeho vypoctu to trochu nesedi, ale utz je presnejsi. 😉

brisilda
15. feb 2010

kocky mate sa s tym terminom 😀 mne doki potvrdil presne tt 😉 ale tak ci tak tyzden hore dole no 3tt uz je akosi vela nie?

miskahryzka8
15. feb 2010

ahooojte 🙂 , ja som bola od rana v meste na zumbe a potom s kamoskou na obediku 😵 , inak dnes som jednej kocke dellacke, kt. minule nebola na zumbe povedala, ze som tehu a preto jemnejsie zumbujem a ona ze sa je zdalo, ze mam bacukatejsiu tvar, aleze som celkovo nepribrala, tak ze jej to bolo podozrive 😅 , sa vraj v tehu zadrziava voda na tvari, vy to mate tiez 😕 ?

Juuuj som zvedava ako katka, idem kuk 🙂

miskahryzka8
15. feb 2010

... veru sharmi, nech uz je leto, budeme menej lenive 😅

janulka, tak jaj mam chut tak striedavo oblacno, ale mam normalne zase ze eroticke sny, to som nemavala 😕

peti, no dobra zurka nie je zla 😀 , oziii dnes som bola s tou kamoskou, som jej hovorila a v piatok sa chystame von a ona ma dokonca z tych vsetkych latok vzorkovnik, takze super 🙂 , tak ak by ti to v piatok vyhovovalo, mozme sa dohodnut 🙂

sisa, no pekny sprostak, boze niektori ludia vobec nemyslia..., este ze mu dal brasko do nosa xixi 😝

tei super aj s drobcekom aj ako ti pripravy na svadbu idu od ruky 😵

sisa jj na zoske, super je to tam 🙂 a to je veru davno, co si si dala poriadne do nosa 😀, ja dva roky nepijem alkohol a tie opice mi vobec nechybaju 😀 a mozno je dobre, ze ta rodina stale nelutuje a ti to nepripomina, podla mna by ti to potom islo na nervy...

peti, tak chudak poloviciak s tou chrbticou, snad sa to rychlo zlepsi 😵

miskahryzka8
15. feb 2010

majuska super romantika 🙂 a vyzera to, ze ovulka bola 15DC 🙂

bris daj si tie halusky so smotanou, mnam 😉

kati super, gratulujem 😵 a to je zvlastne, ze si len 6tt 😕, ked si mala prvy den mrchy 15.12. ak si dobre pamatam 😕, no priroda je svojska 😅

janulka super nova foto 😵

kati a aj si ho videla na ultrazvuku ako bublinku alebo tak?

petafr
15. feb 2010

bris si mi narobila chute s tymi haluskami, prave som si spravila aj ja, ale s klobaskou namiesto slaniny, mnam... tak som sa napapala...
Miska, urcite, budem rada, to je super, ze ma vzorkovnik... velmi rada sa na to kuknem...
Jani, krasna fotka!

miskahryzka8
15. feb 2010

juuuuuuuuuuj pomooooooooooooc aj aj mam straaasnu chut na bryndzove halusky, vy tu o nich a este aj vo vareni ci co to je boli akurat bryndzaky, mnaaaaam 😀 a preco sa nemoze bryndza pocas tehu 😕

oki peti, dame si vo stvrtok vediet cez ip, dobre 🙂 ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre