Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
17. feb 2010
tea333
17. feb 2010

zas nestiham citat, ale vidim ze vela vela riesite vybavicky 😀 😝 😉

idem znova do skoly, le som dosla nieco zobnut a po skole idem ku kamoske a vecer do mesta na moju rozlucku, pride mi par dobrych kamaratov a bratia tak bude isto sranda 🙂
uz sa tesim, konecne normalny podnik a virgin mojitooo 😝 😵 😵 😵

pekny vecer babule 😉

janulka04
17. feb 2010

aj tebe, tei a prijemnu zabavu..
ja som sa napraskala pecenym kuriatkom a zalahla som trosku...ale male ma ani spat nenechali, uz nech je marec, nech su chvilku v skolke 😀

janulka04
17. feb 2010

a mna by inac zaujimalo, ze kde je cheerly s odfotenou Bexou? dnes jej mala prist 😕
cheerlyyyyyy 😲 ... 😀

janulka04
17. feb 2010

a kedze si tu tak fajne kecam sama so sebou...kde je groka? 😕

brisilda
17. feb 2010

janka sorry ja som si potom musela ist zdriemnut nehorazne ma rozbolel chrbat 😠 a potom som sla s mm na nakup no zadychcala som sa horsie ako keby som prekonala" mon everest " 😀

janulka04
17. feb 2010

a co si pokupila? ja som tiez chcela odkvacnut, no male mi nedali spat 😀

brisilda
17. feb 2010

tak moj maly je v tomto velmi ohladuplny po ocinkovi 😀 a kupovala som papanicko spolu s manzelom a nakoniec som skocila do obchodu so spodnym pradlom a kupila som si novu peknu podprsenku 😀

janulka04
17. feb 2010

bris 😀 ...
no malesu dobre, len to, ze uz sa doma nudia...uz nech chodia do skolky aspon 😖

brisilda
17. feb 2010

jani neboj uz coskoro budu 😉 moj tam chodi ale asi od pondelka budu prazdniny neviem 😖 takze mi bude najskor od nudy skakat po hlave 😀

janulka04
17. feb 2010

ozi, bris a ako to ma svybavene na obdobie, ked budes v porodnici a potom ten tyzden dva dom, ked budes po porode? ja uvazujem, ze asi male necham doma... 😒 vtedy...

brisilda
17. feb 2010

janka tak maleho bude vozit do skolky manzel teraz si to nacvicil takze ma v tom uz prax 😀

janulka04
17. feb 2010

jaj, lebo mm robi vselijako...no mozno mu vide dovolenka vtedy, neviem, ale dva tyzdne asi nie...tak sa pytam ako to budu ine maminy riesit... 😉

janulka04
17. feb 2010

ale co som nasla....jeeeee.....ja som sice proti choditkam, ale toto je ake chutne...
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7364925&tab=11

kkatkaa
17. feb 2010

ahojte ja sa len narychlo hlasim

v pondelok som bola u toho dokiho a vsetko super ako viete, no a v utorok rano sa zobudim idem na zachod a na papieri krv!!! baby mna skoro j...o ja som myslela ze zomriem v tej chvili viete ako som sa vystrasila ☹ tak som isla hned rano k dokimu on ze co ste si to na mna vymysleli tak som mu povedala co sa mi stalo tak ma hned pozrel a nastastie bolo vsetko ok, ziadny hematom a srdiecko krasne pumpovalo no ale viete si predstavit aky som mala vcera cely den v prdeli fuj az mam zimomriavky ked si na to spomeniem. dostala som utrogestan, mam to uzivat, a kupila som si aj femibion 800 tak nam drzte palce

ozaj a chcela som sa spytat ci sa moze treska taka ta s majonezou?

co nove inak? mozno skusim precitat

janulka04
17. feb 2010

ju, kati, tak neboj...kedze ta doki pozrel, tak by to malo byt ok....podla mna treska nie, prave kvoli majoneze, surove vajcia...a tak, ak ano, tak az po 12tt 😉

janulka04
17. feb 2010

inac, ja som si ju dala, myslim majonezu, ale na Vianoce a malinko...no proste , bojim sa 😖

sharmana
17. feb 2010

ahojte babulky, ako sa máte?
katka. no chvalabohu, že je všetko v poriadku, normálne som sa zlakla, ked som začala čítať..
jani. bris. no vy to budete mat perné s detičkami, ale zas máte skúsenosti, bohvie ako budem ja chaosiť 😀

kkatkaa
17. feb 2010

no diky janul ale som si ju dala lebo som na nu mala taku chut ze som myslela ze zabijem ked ju nedostanem, ale uz si ju teda nikdy nedam slubujem

tiez dufam ze je a bude vsetko ok

sharmana
17. feb 2010

juj, no ja jedávam dost často parížsky šalát a na vianoce moja svokra robí domácu majonezu práve zo surových vajec 😝 no ale nič sa mi nestalo chvalabohu..

janulka04
17. feb 2010

ahoj, sharmi...
kati 😀 , ked musis, tak musis 😀 😀

kkatkaa
17. feb 2010

no a doki mi vcera povedal 8tt, uz nie 6, tak som kludnejsia, a v pase som si posunula ms aby som bola aspon priblizne v tt a sedelo to aj s TP, ale je to len take provizorium 🙂

sharmana
17. feb 2010

no podla mna teraz cez zimu to ani nie je také nebezpečné jesť majonezu ako cez leto...
ale jasné, lepšie je sa tomu vyhýbať 😉

brisilda
17. feb 2010

katka ja som v prvom trimestri jedla zavinace a to su v podstate surove ryby 😠 nalozene v octovom naleve 😅 podla mna ti treska neuskodi aj ked sa neodporuca no pokial bola v zaruke tak sa nemas coho obavat a tak ako pise sharmi horsie by to bolo v lete lebo nevies ako ju prevazajhu a skladuju kym sa dostane na pult predajne

sharmana
17. feb 2010

presne bris. ved to by sme pomaly už nič nemohli jesť 🙂
inak babule, ja ked stojím pri varení, tak ma začínajú bolieť nohy a mám ich také ťažké... aj vy to máte?

brisilda
17. feb 2010

juuj sharmi s toho si nic nerob lebyze ma pocujes na kolko veci sa ja mm denne stazujem tak asi odpadnes 😀

brisilda
17. feb 2010

inak pokial neopuchaju je to dobre akonahle zacnu opuchat sup k dokimu alebo na pohotovost lebosa moze jednat o vazne ochorenie ktore je v tehotenstve sice normalne ale nebezbecne

brisilda
17. feb 2010

jeeej janka ved ty maz uz take brusko ako aj ja 😉

sharmana
17. feb 2010

no nohy mi nejak neopuchaju zatial... ešte dobre že nie je leto, to by bol asi problém...
no susedia si zas pustili telku na plné pecky, pozerajú bathorycku, normálne som to zistila podla obrazu v telke... ja neviem čo s nimi, lebo do 22:00 hod. ani policajti nič neurobia 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre