Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
4. aug 2009

no my si ho obcas berieme domov lebo ja som nanho uplne namotana a on na mna 😉 😀 takze to bol moj napad ale on da dost zabrat loptos jeden 😀 a mame ho doma lebo svvokra teraz v dome maluje tak sme si ho zobrali a my ho casto berieme len tak na vylety chodime na strecno a tak do okolia ziliny a je sranda ist s nim v aute,
mam auto s otvaracou strechou a on ma vzdy hlavu vonku a vyzera ako papez v papamobile 😀 😀

fazulka1512
4. aug 2009

ahojte babulky
ale ste tu riadne rozbehnute, ..... mne je jedno o com sa tu pise,ked je to rozumne a ma to aj hlavu aj patu tak to beriem
a stale sme si pisali ze nieje dobre ak sa na nase snazilkovanie stale mysli,lebo sa nezadari, tak preto niekey piseme o hocicom aby aspon na trosku vypla mysel
stretavame sa tu preto aby sme si navzajom pomahali a podporovali a nielen v snazeni a tehulkovani ale aj v inych veciach
kto chce nech sa nezapaja kto chce napise, a ked ma niekto blbe pripomienky nech si ich radsej necha pre seba a neripe do nas
mozno aj niekto zavidi ze si tak dobre rozumieme 😉

nadenkaaa
4. aug 2009

ja som tiez takto znamych stretla v Barcelone na La Ramble 😉 takze ja takymto nahodam kludne verim 🙂

nadenkaaa
4. aug 2009

ahoj fazulka si sa tu neukazala nejake tie dni hm? 😉 ako sa ti dari?

fomarik
4. aug 2009

Tea... prikláňam sa k tvojmu príspevku. Máš vo všetkom úúúplnú pravdu.
ja som obmedzila Koníka, pretože všetko sa to len točí o tom, ako sa sledujeme, potom sa porovnávam, sledujem.. je to niečo nenormálne. Mne už začínalo šibať. Tiež som toho názoru, že sa možme baviť aj o niečom inom, ako o tom, ako sme nenašli // 😔 . Ved sa máme povzbudzovať a pomôcť si navzájom upriamiť myseľ aj na niečo iné, ako napr... Upiekla som dnes roládu, konečne nie je tak teplo, milujem broskyne, ako sa dá najjednoduchšie vyžehliť košeľa pre manžela.... o hocičom.

nadenkaaa
4. aug 2009

ahoj fomarik 😉 ja som dnes rano tiez upiekla tak na rychlo aspon babovku 😉 a inac tu uz n ie je teplo bola tu riadna burka a schladilo sa
ako sa mavas fomarik?

fomarik
4. aug 2009

A teraz k téme.... // nikde.... berieme clostilbegyt, cca o 15 dní ideme na sono sledovať vajká 😠 😠 😠 .

Sú tu nejaké nové tehulky?

Dnes mala ísť Bianca k lekárovi, ..... 😕 😕 ...ak sa nemýlim... 😕

fazulka1512
4. aug 2009

ja tu chodim trosku menej, lebo mam doma velmi dobru kamosku, ona chodi raz za rok domou tak sa jej snazim venovat na 100 percent, ona ma rocneho drobca takze mam o zabavu postarane
ale citam vsetko, ako sa ktorej ako dari
v sobotu cakam mrchu, a potom uvidime ako to rozbehneme zo snazenim
mm nechce aby som ho nutila chce aby to bolo spontanne, a vravel mi aby som to nechala na nom, ale ze sa bude viac snazit ako to bolo tento mesiac

fazulka1512
4. aug 2009

fomarik ahoj
ja idem hladat nejaky recept na zapekane cestoviny aby som zajtra navarila na obed

fomarik
4. aug 2009

Nadenkaa... dakujem za opýtanie. Beriem všetko s nadhľadom, v pohode. Len teraz akosi začalo manžela žrať to, že sa nám nedarí otehulkovať. my to máme tak na striedačku 😉 . raz mám depku, raz on. Uvidíme, čo nám prinesie dalšia liečba 😉 .
nadenkaaa moja a ty čo máš nové? Možeš napísať aj to, čo máš staré

nadenkaaa
4. aug 2009

bianca isla na chatu asi do stvrtka takze spravy az potom 😉 fomarik no aspon uz mate nejaky plan ohladom otehotnenia.ako dopadol manzelovi spermio? 😔

nadenkaaa
4. aug 2009

fomarik ja nemam nic noveho ohladom // snazilkujeme a uvidim co bude ci mrcha pride cakam ju az okolo 17.8 takze to je este daleko minuly mesiac som to uplne zrala a strasne som sa sledovala teraz sa uz neslôedujem nechavam to tak snazim sa zamestnat inymi vecami a nie neustalym sledovanim 😎

monikapd1
4. aug 2009

awojte baby 🙂 noo sthli ste dost toho popisat, skoro hodinu som vas len citala 🙂 noo andzi mala asi zly den ako som tak pozrala 😅
noo bianca nam a vediet asi az vo stvrtok, ale nes mala ist k lekarovi aj cheerlady, dufam, ze to dobre dopadlo a je tehu, uz na mojej svadbe sme o mimcach pisali 🙂

nadenkaaa
4. aug 2009

ahoj monika no dufajme ze budu len dobre spravy aj od cheerlady aj od biancy 😉

tea333
4. aug 2009

fomarik to som rada ze si sa ukazala 🙂
ja som na biancu velmi zvedava..

nadenka ja by som mala dostat asi 19, aj ked cyklus nesledujem ci mam pravidelny, tak budeme cakat naraz 🙂

tea333
4. aug 2009

cheer je jasna, predbehla nas ale tak ale dobehneme moni 😉

nadenkaaa
4. aug 2009

no tak to budeme cakat fakt spolu lebo ani ja neviem presne kedy pride pretoze mi to minuly mesiac velmi zblblo ved vieme to moje cakanie 😉

tea333
4. aug 2009

ja tiez vobec neviem 😠
ale tak keby to bolo naaahodou dlhsie nez 28 tak testnem, lebo viem ze moje cykly su kratsie

brisilda
4. aug 2009

tea ja budem v spanielsku od 19.9.2009 az do 3.10.2009 😀 takze nahoda je svina a vraj tam bude pripojenie na net tak som zvedava 😉
Fomarik mas pravdu ja som konika taktiez chcela obmedzit no nakokiec som neodolala clovek nesmie vesat hlavu zakazdym ked sa mu nieco nepodari su veci ktore proste neovlvnime aj ked ma to trapi ale co uz 😒 Inak som rada, ze sa tu nepise uz o priznakoch clovek na to aspon nemysli 😀 😀 😀

tea333
4. aug 2009

fomarik asi manzel potrebuje vydychnut a mysliet na ine veci.. 😒

tea333
4. aug 2009

tak ja 21 rano odchadzam, a 19 budem v seville a potom cadize, a potom sa len vratim do malagy na odlet, spim na letisku v holiday inn 🙂 takze sa skor neuvidime,ale aj tak nahoda 😀

bris aj ja som uvazovala o redukcii, ale rozhodla som sa odklanat od temy, ze sa snad nieko chyti 😀

fazulka1512
4. aug 2009

brisilda spanielsko je moj sen potichucky ti zavidim
ja od biancy ockakavam ze to co si mysli tak potvrdi, lebo ja uz zijem s ty ze ona je tehu
citali ste noviny aj zlatica puskarova je tehotna

tea333
4. aug 2009

fazulka urcite sa do spanielska dostanes, maju prazdne hotely a kriza na nich neuveritelne dopada, maju najvyssiu nezamestnanost od 1997 roku, doteraz boli bastou turizmu, ale budu musiet zlacniet..a potom tam budeme chodit jak na domasu (a tu ty musis poznat doverne)
inak ako na domasi?

nadenkaaa
4. aug 2009

babulky idem s nasim labradorim babetkom na prechadzku 😉 ak bude priestor este sa tu vecer zastavim 😉

brisilda
4. aug 2009

tea tak ak nahodou budeme vtedy na nete tak ta pozven nakavu 😉

fazulka1512
4. aug 2009

domasa preplnena, aspon v nedelu bola, ludi bolo hlava na hlave

tea333
4. aug 2009

nadenka uzi si prechadzku vonku je super vzduch po dazdi

bris to je zlate, aj ked radsej na dzusik 😉

fazulka tak to je wow pre mna, ja som pocula ze tam biznis upada..my sme kedysi chodili kazdy rok na kelnu a na eve sme boli stale, jeden taky znamy tam mal tu krcmu co bola na parkovisku

malalady
4. aug 2009

Ahojte tak už to mám potvrdené aj sonom som na začiatku tehu🙂 ešte tam videl len bodečku, ale 10teho idem znova 😀 už bude poriadne vidiet 😀 😀 😀 😀

tea333
4. aug 2009

jeeee malalady aka mila sprava na dnes 😀
tak oficialne gratulujem!!

malalady
4. aug 2009

tea333 dakujem no ale sestrička u gan. bola drzá, že načo to chcem tak skoro vediet, že to na sone ešte nebude vidno a tak šomrala normálne mi to pripadalo ako keby si srandu so mna robila... 😠 😠 😠 😠 som myslela, že jej tam jednu facnem 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre