Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
19. feb 2010

jeeejda... teda dufam, ze je aj s babom ok.... a ze vsetko dobre bude tak ako ma byt
a ty jedy ides zase do tej poradne?

janulka04
19. feb 2010

ja myslim, ze ano.....urcite budu ok..lebo podla UZV bolo babo v poriadku 😵

dzou
19. feb 2010

no tak potom by malo byt 😉 inac strasne to je clovek sa snazi otehotniet a potom ked sa to konecne podari tak dalsie stresy ci bude vsetko ok po porode zase atd atd.... no ale sak my zienky to zvladneme 😉 ved priroda nas na to pripravila 😉

janulka04
19. feb 2010

dzou, od otehotnenia, uz len same stresy...
mne mm dnes inac zahlasil, ze po okoli chodi pedofil, aj mi ho ukazal...ze na tohto pozor, ze otravuje male deti.. 😕 ☹ tak este ze mam skolku za domom a nedopustim, aby chodili same, to pojdem pekne pre ne....

janulka04
19. feb 2010

no idem uz aj ja het....dobrou dzou a ja dakujem.... 😉

dzou
19. feb 2010

bru bru 😉
a inac... to ako vedel ze kto je ten pedofil? inac hrozne 😖

janulka04
19. feb 2010

este som bola vytiahnut masko na zajtra...
vedel, lebo bol za to zatvoreny, ze btazoval deti..a je na tabletkach, vedia to tu vsetci, to je male mesto... 😉
tak dobru 😉

dzou
19. feb 2010

jaaaaaaaaaj tak dobru 😉

brisilda
20. feb 2010

ahojte babule 🙂 inak co sa tyka umyvaciek tak nejaka dobra dusa by mohla este vymysliet aby sa aj umyte riady same poodkladali 😀 lebo to je moja mora ☹ neznasam ked sa mam prehrabovat pomedzi pribor a triedit ho 😀
dzou groka ma vraj nejaky hematom ci co? ale babatko je v poriadku je na injekciach a infuzkach 😖 Ja neviem co sa deje lebo vela tehuliek ma v poslednom case problemi a navstivuju nemocnicu 😠

janulka04
20. feb 2010

ahojte kocky, dobre ranko...
no, bris, ja neviem, co sa robi, mna dost desi, ze je vela predcasnych porodov, nezda sa ti? 😕

no a ja idem varit a vam vsetkym krasny vikend prajem 😉

lucialen
20. feb 2010

Caute, co ste tu nocovali? 🙂

cheerlady
20. feb 2010

ahojte babule,tak uz som sa vcera neozvala-musela som mm zase volat,nech sa laskavo uraci dojst domov,ze nam ma dojst navsteva a my nic doma a sama nebudem z obchodu vlacit 2l flase kofoly a pod.,tak slavnostne dosiel,isli sme do obchodu a potom dosiel ten kamarat s frajerkou a doniesli hru activity-neviem,ci to poznate,sme to hrali prvy krat ale strasna sranda,sme sa narehotali jak hovado,aj pohar sme rozbili 😀 😀 😀 a isla som spat o druhej,takze skladanie kocika nas caka az dnes 😖 ale uz sa neviem dockat,ked bude komplet 😀 no a nasi este nevedia,ze nam vcera prisiel kocik,tak uz pocujem maminu jak bedaka,ze to nosi smolu 😔
a neohovarajte ma,aj ja sem obcas nakuknem! 😠 😀

majka1981
20. feb 2010

dobre ranko baby!
pridam hadam tento vikend daku fotku, ak najdem, bude to lahsie nas rozoznat (majka 1 majka 2 majka 3), no nie? Ked som sa prihlasovala na konika tak som si neuvedomila ze "majka1981" nie je jednoznacne... pohladam daku fotecku.

miska teba som sa chcela uz davno spytat (citam vas uz par mesiacov - ale volako mi to nieje jasne) ze co je to ta zumbovacka? je to gymnastika (aka?) je to tanec (aky?) Ja tiez dost vela sportujem: v pondelok mam pilates, v stredu chodim na gymnastiku a cez vikend 1-2 krat jogging (v lete bicyklovanie, v zime lyze). Na pilates som prihlasena na cely semester - konci koncom maja, budem chodit pokial mi brusko nezavadzia (lebo tam robime aj cviky kde lezime na bruchu) a pokial sa dobre citim. Na gymnastike som bola aj tento tyzden (to som uz bola presvedcena ze som tehu 😀 ), v knizkach je popisane ze sa moze gymnastika pokial je vsetko okay, pokial sa velmi vysoko/prudko neskace 🙂 . Tak na tej mojej gymnastike robievame skoky asi 5 minut a potom zase ine, tak vtedy som tie skoky nerobila tak poctivo a neskakala som ako inokedy.

Ake mate Vy skusenosti zo sportom? Ja totiz nechcem uplne prestat sportovat. Chcem - samozrejme pokial sa citim dobre a vsetko je okay - lahko sportovat dalej. No viem, ze o par mesiacov to uz nebude mozne ale pre mna se sport velmi vela. Mam totiz sediacu pracu v kancelarii a tak sa tesim na sport, ked raz nemozem tak ani neobsedim a musim sa ist prejst.

janulka04
20. feb 2010

ahoj, lucka...hej, dala som si pohar koly, male naspeedovane...ani spat sa mu nechcelo 😀
ahoj, cheerly....neboj, drzim palce pri skladani kocika a nech sluzi co najdlhsie a najlepsie 😉

janulka04
20. feb 2010

ahoj majka, na fotecku sa tesim...fakt to bude prehladnejsie...
a co sa sportovania tyka, ja som lemra, ja ti neporadim, ja aj ked som chudla, cvicit vydrzim len dva dni a dovi dopo 😀

lucialen
20. feb 2010

Majka, ja som uz tolko krat chcela zacat cvicit 😀 Ale kedysi som chodila do posilky, sem tam na aerobic, ale ked som robila vonku som zlenivela, teda raz som sa rozhodla ist behat okolo jazera a dosr..la som si clenok a potom som tak musela robit v restike, hrozna sranda. Jedine moje cvicenie je zahrada, tam som sa minuly rok dost vypotila 🙂

xena1
20. feb 2010

bre ranko tehulky a snazilky... 🙂

majka1981
20. feb 2010

janulka - nevadi ze nesportujes, pokial sa dobre citis. ja sportuje, lebo bez sportu nemozem 😎

lucka - jeej ty si zahradnicka? aj ja som. uz sa velmi tesim na jar, ked konecne budem zahradkovat.

sharmana
20. feb 2010

Ahojte dievčence, ako sa mi máte?
Dnes je také ufúkané počasie, ale je to asi predzvesť jari na SK... Čo mi po tej dlhej zime pripadá ako science fiction 😀

xena1
20. feb 2010

kocky aj ja sa uz tesim na jar,dnes je sice pod mrakom ale predvcerom ked vykuklo slniecko az som ozila... 🙂

lucialen
20. feb 2010

Maji, neviem, ci zahradnicka 😀 Ale pred 1,5 rokom sme sa pristahovali do takeho starsieho domu, tak minuly rok som sa konecne pustila do zahradky, teda to sa ani zahradou nedalo nazvat, sama burina, kopce po zemiakoch, chliev, kadibudka, typicka dedinska zahradka 😀 Ale uz to zacina vyzerat, tento rok to chcem dokoncit, aj ked s takym bruchom neviem, aby buduci rok uz mohlo malinke behat po zahradke 😵

lucialen
20. feb 2010

Ahoj Xeni 🙂

majka1981
20. feb 2010

Lucka, takze si sa narobila? Aka je velka zahradka? Nasa (nie moja, lebo je u mojich rodicov) ma 1300 m² a ja som tam sefka 😀 Mame tam pre deti aj hojdacku, pieskovisko (to je teraz sice zlozene, lebo moja neter sa tam uz nehra a zatial druha sestra este len caka dvojicky a ja deti nemam). Ja som vyrastla v zahrada, takze mam velky sklon k prirode. Praca v zahrade s bruskom bude sranda. Hadam mi niekto pomoze (mm nie, ten sa do takej prace nema ☹ )

xena1
20. feb 2010

luci a rozmyslala si uz nad menami pre babo???
majus,s bruskom potom opatrne v zahradke... 🙂

majka1981
20. feb 2010

xena - ano, s bruskom budem davat pozor (nic tazke nedvihat, nerylovat atd).

brisilda
20. feb 2010

juuuj kocky ja mam problem si obut topanky a vy tu chcete zahradkarcit 😀 😀 😀

xena1
20. feb 2010

majka zahradku ti uprimne zavidim,aj aj som mala domcek,pila kavu na muriku a vyhlad na hory...a teraz trcim v byte 🙂

lucialen
20. feb 2010

Maji, ani neviem, ale velka, moj pes labrador, sa tam normalne vybeha, viem, ze na sirku je 15m a na dlzku dost 😒 Mamina mi pomoze, ja som vyrastala v byte a u starkej ma zahrada nebavila, ale ked je moja, tak ma to bavi, lebo si to mozem zariadit ako chcem 🙂 My by sme tiez chceli pieskovisko a take veci pre deti a nejaky mensi bazen 🙂 Moj mm mi ryloval, robil kaskady a aj ine veci, ale ja si sadim, kosim a vymyslam 🙂
Jaj veru baby, jar uz citim vo vzduchu, vcera bolo teplejsie, tak som sa isla prejst so psom, ale som sa osr.la, lebo sa vsetko topi z kopcov, takze som prisla po kolena mokra a o psovi ani nepisem. Nabuduce idem v gumakoch 😀

brisilda
20. feb 2010

inak co sa tyka cvicenia tak ja som chcela cvicit lebo mam kazetu pre tehulky a tam su super cvicenia no moje nevolnosti mi to nedovolili prespala som 16 hodin denne aby som ako tak zahnala bolest zaludka 😠 a teraz ked sa citim uz ako tak dobre a nevolnosti su skoro zazehnane som sa dostala do nemocnice z hroziacim predcasnym porodom 😢 takze znova cvicenie ide bokom 😝 inak som ako nasa janulka 😎

majka1981
20. feb 2010

Maji mas dobreho mm ked Ti pomaha. Moj je do toho lenos. Ale moj ocko tiez poryluje, ja kopkam a sadim a presadzam a planujem.
jaj aj ja uz chcem aby jar prisla. nemozem sa jej docka 😠

brisilda - toho sa trosku bojim, ze budem unavena na sport. ale urcite prestanem tak rozmyslat, ked si pomyslim ze je to lepsie pre babo. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre