Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
23. feb 2010

maji tak to je super no ja by som ti najradsej predsalen dopriala to tehulkovanie 😉
lucka je tazko sa orientovat podla toho co si precitame v casakoch alebo v knihach nakolko ja ked som sa sestricky pytala ci mi robi aj vysetrenia na toxoplazmu tak povedala ze nie ☹ bola som v soku lebo je to ochorenie ktore clovek moze mat a ani o tom nemusi vediet na listeriu som si davala robit vysetrenia na vlasnu ziadost takze vazne zalezi od dokiho a najlepsie budes vediet ked sa spytas sestricky 😉

miskahryzka8
23. feb 2010

ahojte slniecka 😵 , nasa uz pani tea sa neozvala 🙂 ?

luci ja som uz vyriesila zahadu 😀 , na to ult. mam napisane, ze vcera to bol den 9tt+2 a dokina mi povedala, ze som 10+1, takze ja si to uz necham podla prveho dna poslednej mrchy, ale vlastne dnes som teda 9+3 a 10+2, takze nam to presne sedi 😉 , ste od tri dni starsi od nas a trosku vacsi 😉 , jeeeeeeeeeeeeeeeeej aj ja idem do poradne 15.3. 🙂 , ale ja idem este 2.3. na taky speci ult. do gin-five kvoli dawnovmu syndromu sa zistuje a hned s papierikom mam ist k dokine na dalsiu krv, ale nemusim byt na rano na nejake dalsie testy asi este k tomu, ty take nemas? A kde je treti charlieho anjel katka, som ju dlho necitala 😕 .

majuska, este ti moze vybehnut wečko, ked si len 25DC 😉

bris, ty si uz castejsie spominala tu listeriu, zo coho to vlastne je, zo spinavej vody, ty si to tusim spominala v suvislosti s morom...

taaaak som vsetko pofotila, aj brusko, idem dat do albumu 🙂

miskahryzka8
23. feb 2010

inak luci aj takto vychadza divne, lebo podla toho som otehu 21.12. a ovulu som mala oficialne 30.12., tak ja neviem 😕 , ty si mala kolkheo ovulu? Teda od toho 21.12. do dnes je to 9tt+2, ale to by bolo len na 8DC cyklu, ze by som otehu 😕

lucialen
23. feb 2010

Miska, ja som mala ovulu 29.12., takze to presne sedi so sonom. Mne brali krv na toxopl, a tie virusy, to bolo ok, teraz mi brali krv na prve skriningove vysetrenie, co neviem co znamena a na buduce bude merat siju kvoli downovmu syndromu a mam doniest moc. Mne beru krv po ranajkach, nemusim chodit rano. To je inak super, ze si to mozme takto porovnavat 😵

brisilda
23. feb 2010

😀 miska listeria je hadam vsade ja som sa bala lebo sme boli v prvom trimestri pri mori cize piesok a more neni najcistejsie + ich strava 😝 takze istota je istota 😀 mna velmi vystrasili clanky na nete 😖 odvtedy nic negativne necitam a mam pokoj aspon sa nestresujem 🙂

miskahryzka8
23. feb 2010

luci jj 🙂 , tak ja to asi zle ratam, lebo potom to inak sedi, podla seba, ze by som mala ovu na 14DC, tam bol tiez pokles 🙂 , ale vsak priroda je nyvspitatelna, hlavne nech je vsetko oki 😵, luci toho 2.3. budu cez ten ultrazvuk zrejme merat tu siju, tak sa to robi sko som pochopila a mozno ta krv bude ten skrining... a moc mi vysetrovala vcera...

bris, no ja by som chcela ist k moru, tak sa na to pytam 🙂

fotky pridane 🙂

brisilda
23. feb 2010

misi super fotky 😉 inak taku postavicku som kedysi daaaaaavno mala aj ja 😀 ale po porode zacnem na sebe uz vazne makat chodit do fitka m solarka a na aerobik takze tatino bude mat o zabavu postarane 😀

miskahryzka8
23. feb 2010

ee dokelu, zle hovorim ked luci ty 29.12., tka ja o 3 dni neskor, takze som otehu 1.3. a tam my vyskocila brutal hore teplota a potom zase klesla, tak to mohol byt opacny IP, teda IV 😀

bris dakujem 🙂 a ta postavicka zase neni az taka super, len som sa vedela natocit a nastelovat pri foteni 😀 😝, toto boli pre mna casy pred rokom, ked som mala "postavicku" podla mojich predstav 😀 http://sk.fotoalbum.eu/Mysicka/a259693/00000012
http://sk.fotoalbum.eu/Mysicka/a259693/00000037
http://sk.fotoalbum.eu/Mysicka/a259693/00000039
aaaaaaaaaaaaaaaach to boli krasne casy 😀 😀 , no co este budu 😅 , snad 😀

jj tatinovia ked chcu mat sexi maminy, musia sa tiez starat 😀

brisilda
23. feb 2010

misi tak aspon budem mat poporode inspiraciu 😀 ale dopracovat sa k takej postave tazko dostanem ja budem rada ked sa vratim aspon na tych 60 kg co som mala po Samkovi 😀 😀 😀 a potom zacnem menit satnik 😉

sharmana
23. feb 2010

ahojte kočky, ako sa mi máte? dnes ste toho až tak vela nepopísali...
miska, fakt super postava, ale tak stále cvičíš, takže niet sa čo divit... ja budem mat teda čo robit po pôrode, ale presne ako bris píše, aj ja sa chystám riadne cvičit 😉

miskahryzka8
23. feb 2010

bris, tak odporucam zumbu 😀 😀 😀 😀 , urcite sa dostala uz aj k vam a potom spravim zumba viekndovy pobyt pre maminy z konika aj s detickami, tak za 2 roky alebo tak 😀 a budeme sa na nom tesit ake sme pekne stihle 😉 a ty kolko merias?

Dzou a inak ma tak napadlo, prosim ta, co su u vas obchody, kt. sa daju pozriet aj na nete, ze co maju pre deticky 🙂 ? A u vas su lacnejsie aj tie flasky anew a tak, alebo baby teda, taketu kupujete online alebo kde? Lebo v tom mothercare maju, ale tam su drahe 😒 .

brisilda
23. feb 2010

miska v gb je lacne ked su akcie inak su to flase avent 😀 ja kpujem cez net 😉 no tie flase tommeer tipeer su podla mna lepsie a krajsie 😉

majka1981
23. feb 2010

Ahojte babenky, bola som u dok a mam dobru spravu: som tehu 🙂 🙂 🙂 . Bola na ultrazvuku bodka, srdiecko este nie ale to som vedela ze na to je priskoro. Takze som prestastna ze bodka je na tom mieste kde ma byt. Dok povedal, ze niekedy moze jedna strana boliet z toho ze je plne crevo a ma v tom pravdu. Mam prist o jeden tyzden, spravila som si termin na stredu vecer. Zacinam sa z toho tesit
Spytal sa ma ze ci som testovala a ja ze nie, lebo meriam BT. Ukazala som mu graf on donho hladel 😕 😕 , musela som mu to vysvetlit. Potom sa spytal ze ci meriam prvy mesiac BT, ja ze nie ze uz jeden rok. A on ze aha. No bol prekvapeny ze to robim. Podla mojich vypoctov by som mala byt 5+0 alebo 5+1 tt.
Idem si zmenit na koniku ze cakame babo 😉 .

Som tu vlastne len na skok Vam povedat ako som dopadla, lebo ideme s manzelom oslavit nase vyrocie: ideme do talianskej restauracie, sme 11 rokov spolu. Aj on sa potesil, ked som mu povedala ze bodku zu mame. Cakame na srdiecko. Dok povedal ze mozno ho uz budeme vidiet buduci tyzden, moznoze len o dva. Tesim. Tesim.

Lucka – gratulujem ze vsetko je v poriadku. Tesim sa s Tebou. 🙂

Miska – ja som viac krat disciplinovana, lebo viem ze sa to oplati. 😎

Aj Tebe gratulujem, ze vsetko je v poriadku. Ani som nevedela ze toxoplasmu vidiet v krvy ze uz bola prekonana.

Miska a Lucka – Vy teda uz nakupujete? No za tie ceny sa Vam to uz oplati . Ja som zatial pozerala tehu veci v internete. Ale aj tak mam na to este cas. Zatial som si povedala ze tento a buduci tyzden skusim nosit moje oblubene veci, ktore nebudu na + 1/+2 kg.

Majuska – pekne stupas. Dobre ze na tehu nemyslis, ze mas variantu: kupit letenky 🙂 .

Cheer + brisilda + janulka +sharmana – Vy uz balite tasky. O tom sa s Vami velmi nemozem bavit, lebo nemam sajnu co take so sebou beriete (okrem par veciciek pre mimi, nocnu koselu a gatky – su tam aj ine veci?).

Dzou – ahoj, uvidis ze vikend pride velmi rychlo a potom ked kamosky odidu tak budes moct v klude testovat.

Sharmana – ja mam s postielkou takuto skusenost: Moja sestra mala tu cos a da predna strana sklopit. Je to pohodlnejsie sa zohnut k mimy. Ona bola s nou spokojna. Aj ja si urcite taku kupim.

Rhodos – ahoj, my sa este nepozname. Drzim Ti palce aby si mohla malu odprevadit do skoly.

Miska – uvidis, par mesiacov po porode budes mat taku krasnu postavu ako na tej fotke 🙂 .

No dobre tak ja letim, lebo mm caka aby sme mohli vyrazit oslavit vyrocie (+ pozhovarat sa o tehu 🙂 ).
Zelam Vam prekrasny vecer.

brisilda
23. feb 2010

jeeeej majka tak to je super spravicka 😀 srdecne gratulujem 😉 a prajem vsetko naj aby cele tehu bolo krasne ukazkove 🙂 a dnes si to s manzelom poriadne uzite a oslavte ako sa patri 😉

dzou
23. feb 2010

Ahojte zenusky... no teda dnes ste tomu vazne moc nedali...
majka pokles tak skoro este nic neznamena 😉
miska fakt super postava ja som podobne vyzerala teiz cca pred rokom a pol(az na tie prednosti 😀 tie mam mensie aj teraz 😀 ).... a tak teraz chudnem sak viete ale len tak light ale tak snad coskoro otehu a potom tak ako vy sa budem snazit zase vyzerat tak ako predtym.... ak do leta neotehu tak uvidim co bude u dr a podla toho sa zariadim 😉
no nejake obchody hmmm no ako pise bris najlepsie sa nakupuje ked su akcie... inac v matalan je dost lacny na detske oblecko aj bez zliav.... http://www.matalan.co.uk/ napr. toto je pekne a super cena a ani v akcii to nie je 😉 a a tesco ale sak to mate aj vy.... a potom je tu ten mothercare ale tak tam je lepsie nakupovat z akciach ale aj tak si myslim ze je to lacnejsie ako na svk....

xena1
23. feb 2010

majka gratulujem a prajem krasne tehulkovanie....
zdravim ostatne kocky... 🙂

dzou
23. feb 2010

jaj a gratulujem majke... a teraz kukam na ten matalan a su tam fakt super ceny napr, toto za £7 😉 7 bodyniek.... http://www.matalan.co.uk/fcp/product/fashion-to...
ahoj xeni ako nieco nove?

dzou
23. feb 2010

teda v tom prispevku vyssie som nedala link na to co som myslela ze je pekne.... http://www.matalan.co.uk/fcp/product/fashion-to... tak tu je 😀

lucialen
23. feb 2010

Dzou, ja velmi pekne spominam na primark, v irsku pennys, krasne spomienky 😀 Za par supov som sa tak vyblaznila 😀
Majka, gratulujem k potvrdeniu miminka, poriadne si to s mm uzite a oslavte 😵
Xeni ahoj, ako, co nove? Ktory dpo si? 🙂

dzou
23. feb 2010

jaj jasne primark... 😵 tam clovek minie par libier a ide domov s plnymi taskami 😉

lucialen
23. feb 2010

Dzou, tento obchod nepoznam, ale super veci maju, ale do zahranicia asi neposielaju, co? Nie je to tam spomenute 😒

xena1
23. feb 2010

dzou,nemam nic nove,akurat to ze vybavujeme uver a cakame ako to dopadne 🙂 a co ty???
luci som 4DPO,vkladam si utros a tak...uvidiem co to da 😀 a ty ako tehulkujes?

dzou
23. feb 2010

neviem ci posielaju.... 😒 asi nie 😒 este potom mozno bhs ale tak tam ja ako tak nenakupujem lebo maju skor take veci pre starsie rocniky no mozno detske maju lacne idem kuk 😉

dzou
23. feb 2010

tak maju tiez pekne a ceny su take normalne to je tento obchod... www.bhs.co.uk
xeni tak moc drzim palceky 😉

xena1
23. feb 2010

dzou...diky... 🙂 ja tebe tiez... 😉

lucialen
23. feb 2010

Xeni, tehulkujem dobre, dnes som bola prvy krat plna energie odkedy som otehu, umyla som okna, navarila, isla na prechadzku so psom, ale teraz som si uz musela pospat 😀 Zda sa ze aj prsia uz ustupuju a dufam, ze aj unava 😉

dzou
23. feb 2010

no sak by tu mohla byt dalsia vlna tehuliek 😉 ...ze xeni 😉 a ten utrogestan ci co to je naco?

sharmana
23. feb 2010

no tak babule, tieto obchody ja teda vôbec nepoznám, teda tie v uk 🙂
majka. dakujem za tip, no moj mm sa vyjadril, že nechce postielku, ktorej sa dá stahovat jeden bok, lebo sa bojí, že malá potom prelezie, lahne si medzi nás a on ju privalí.. lebo môj mm sa nezobudí len tak lahko a hrozne sa prevaluje..., on by ju fakt aj udusil nechtiac..

xena1
23. feb 2010

dzou,ja uz som bola potencionalna nie raz 😀 ale ty by si mohla nacat vlnu... 😉 utrogestan je na podporu uhniezdenia vytvori optimalne podmienky na sliznici maternice..a potom neskor sluzi na udrzanie tehu...

dzou
23. feb 2010

no ja by som sa nebranila xeni sak vies 😉
no to su obchody len tu ale tak miska chcela nejake vediet 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre