Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

xena1
23. feb 2010

ja viem dzou,ja viem...a kolky DC si???

dzou
23. feb 2010

25dc 😉 dpo neviem....nemam tucha kedy ovu bola 😅

brisilda
23. feb 2010

ahojte kocky myslite ze je pravda ze ked si casto hladkate brusko moze to vyvolat kontrakcie??? lebo ja odkedy som sa vratila z nemocnice nic ine nerobim iba hladkam brusko 😉 no o tych kontrakciach som si to citala az teraz na MK

sharmana
23. feb 2010

babulky, teším sa s vami že vám tehu pokračuje v poriadku.. gratulujem k fotečkám...
a určite príde aj dalsia vlna tehuliek dzou, ved už vás vela snažiliek nezostalo 😉

dzou
23. feb 2010

no sak uz nas vela neostalo... ale tak neviem ci sme to ... teda ja 😅 % co ma len smolu alebo som v tych % ze je zdrav.problem... no zistime o par mesiacov.... 😉

brisilda
23. feb 2010

dzou primark a matalan som v Gb navstevovala hadam najcastejsie 😀 v nexe sa dobre nakupuje vo vypredaji a potom je tam aj sportovy obchod neviem ako sa vola tam som nakupovala znackove veci za smiesne ceny 😀 ale samozrejme vsetko to bolo v akciach 😀

dzou
23. feb 2010

hej viem ktory sportovy myslis vola sa sportworld.. teda aspon myslim ze myslis ten 😀
a inac to s tym bruskom ti neporadim... ale pocujem to prvy krat 😕

brisilda
23. feb 2010

no ved aj ja som to tu citala po prvy krat 😀 a ano myslim ten obchod 😉 inak je pravda ze veci v Gb su ovela lacnejsie ako na slovensku nakolko libra uz nema hodnotu cez 50 sk ako kedysi ale sla rapidne dole co je nas ktory nepracuju v Gb velka vyhoda 😀

xena1
23. feb 2010

dzou tak sa blizis k cielu 🙂 jak sa citis??pomaha ti nemeranie???

dzou
23. feb 2010

hej hej nemeranie my pomaha dost po tej psychickej stranke i ked predtym som si myslela ze to nema az taky dopad ale maaaaaa predtym som v kuse cumela na graf a teraz niekedy rozmyslam ze ktory dc vlastne som 😀
a citim sa normalne ,dokonca ziadne priznaky tento mesiac 😀 😀 😀 😀 asi to bude tym ze ani neviem kedy ovu bola lebo som vtedy bola akurat chora a nejak som ju necitila asi kvoli tomu.... jedine co mi je ze uz druhy den po prichode z roboty ma boli hlava co mna nezvykne ale tak to urcite nebude ziadny priznak akurat priznak toho ze mame vela roboty 😒 este ze mam dovcu na bud. tyzden co pridu tie kamosky 😉

dzou
23. feb 2010

a tebe kedy teraz vychadza ne/mrcha?

sharmana
23. feb 2010

dzou. veru to meranie bt trosku ovplyvnuje človeka, ja som si tiež pripadala ako dement, ked som každý den ráno na budík hladala teplomer, potom som čumela do toho grafu jak maniak.. a to som ho robila len jeden mesiac, ale aj tak... ale celkovo, ked sa niekto rozhodne pre mimi a chce plodit podla plodných dní atd. tak sa vlemi kontroluje a niekedy aj obmedzuje... nuž, ale túžba po dietatku je silnejšia 🙂

sharmana
23. feb 2010

bris. ty mi môžeš poradit, čo by som mala kúpit, ako mám na mysli mastičky a kozmetiku, taký základný balíček pre mimi? nejaké maste na bruško, kvapky a pod... 🙂

dzou
23. feb 2010

hej je to tazke ale tak co uz 😉 presne ako pises tuzba po dietatku je velmi silna

sharmana
23. feb 2010

dzou. mne sa dnes snívalo, že som mala malú na svete, mm mi ju priniesol do postele, akože som bola v nemocnici a sa mi snívalo, že som mala strašne vela mlieka, tak som malú nakojila a ešte si pamätám, že som jej chytila plienku a mala ju mokrú, tak som rozmýšlala, či ju najskôr mám prebaliť, alebo kojiť 😀 už tuším začínam mat stresy, či sa budem vedieť dobre postarat o bábo 😀

dzou
23. feb 2010

sharmi 😀 no zaujimave sny... ja neviem ci si citala aku nocnu moru mal mm 😀 ze sme malu 4-cata 😀 😀 😀 😀 😀 sa nevedel z toho spametat 😀

dzou
23. feb 2010

a inac nic neboj urcite budes super mamina 😉 ved my zeny to mame v sebe starocia zakorenene 😉

sharmana
23. feb 2010

dzou. tak 4čata, to je sila, to by som asi skolabovala 😀
no budem sa samozrejme snažit, byt super mamina, len nech je všetko v poriadku a nech je bábo zdravučké..

dzou
23. feb 2010

no sak on tiez skoro skolaboval v tom sne 😀 a ze som ich porodila za 20min 😀 😀 😀 😀

sharmana
23. feb 2010

tak ten rýchli pôrod si prajem aj ja... keby to tak bolo aj s bolestami aj so všetkým za 20 minút 😀
no nič, idem sa natiahnut na postel, bolia ma kríže a to brucho mám pocit, že rastie každým dnom viac a viac... 😀

dzou
23. feb 2010

ok tak asi tu ostanem sama 😒 ale tak jasne oddychni si 😉 ,me za hod a pol pride mm tak som este tu ale pojdem sa sprskat asi za chvilu....ale ak tu niekto bude som tuuuu 😀

sharmana
23. feb 2010

tak dobrú nocku dzou, ja som fakt hotová.. papa 😉

brisilda
23. feb 2010

kocky mate divne sny ale stale lepsie ako tie moje nocne mory 😀 sharmi tazko poradit aku kozmetiku ja teraz uprednostnim niveu no pri Samkovi som pouzivala Johnsons 😉 a zda sa mi ze ju pouzivaju aj v porodniciach 😉 na ritku sudokrem a na pupok ti poradia v porodnici ako ho mas osetrovat 😉 moj Samko mal pupcek odpadnuty kym sme isli domov cize ja som mu velku pozornost vtedy nevenovala 😀
dzou ja som tu beham kade tade po nete 😀

miskahryzka8
23. feb 2010

ahojteeeeeeeeeeeee jouu jouuu dnes bola supis pupis zumba hodiny, dosla aj zumba instruktorka zo senca pektka, tak aj ona dala chorosku, aj spolu sme dali a na zaver aj "bitka" bola, battlovacka 😀 , az na to, ze jej ej to daleko dochadzat, takze hodiny za mna nepreberie 😒 , ale tak ja zvaladam uplne v pohode a od juna sa aj tak nebude dat zumbovat, lebo bude hic, tak ja neviem, mne stasle robi zumba dobre, a som peti hovorila, ze idem na 60 percent teraz uz len, a ona, ze ma pomalsie hodiny ako ja, ze si nevie predstavit, ked idem an sto percent 😅 , tak len proste uberiem nejake percenta a bude 😀 , idem citat 🙂

brisilda
23. feb 2010

misi nemate aj nejake video s tej zumbovacky?

miskahryzka8
23. feb 2010

jeee bris, uz minule som sa pomylila, viem ze avent a tiez som dala do googlu anew 😀 , zase chyba hambiaci sa smailo 😝 a tommeer tipeer maju kde 🙂 ?

majka gratulujem 😵 , tak vam sa to vlastne podarilo na prvy pokus, ze 😵 ? Ja som si povedala, ze ked budu dobre spravy, tak nieco kupim, vo velkom este nie 🙂 a aj ked budem vediet pohlavie, tak sa zameriam uy na konkretne farby a tak 🙂 A ak si jasnovidka s tou postavou, to beriem 😀 😉 . Zelam super oslavu vyrocia a mimi 🙂

dzou dakujem 🙂 , no teraz sa tesim z prednosti. lebo narastli 😀 a podporene pushupkou su dva krat vacsie 😀 😉 a ako som uz pisala, aj som sa natacala v spravnom uhle 😅 Dakujem za link, pozriem 🙂, no mothercare je bez zliav velmi drahy...., som zvedava, ci dnes sharmi bola kuki 🙂

xeni ahoj 🙂, teraz to uz urcite vide 😵 😵 😵

brisilda
23. feb 2010

miska ja som si tomerky kupovala na mimibazare od jednej kocky ktora je priamo 😉 s PB

miskahryzka8
23. feb 2010

prave som sama sebe ipla linky od dzou 😀 , aby sa mi nestratili 😀 😀

bris, no dokelu nemam z tej dnesnej, aj som po hodine na to myslela, ze skoooda, ze sme nefotili aspon 😠 , ale na youtube je vela zumba videi, skus dat zumba!!!!, tam tancuej taka sikulka kocena 🙂

brisilda
23. feb 2010

no tak skusim aby som potom po porode zumbovala doma 🙂))

brisilda
23. feb 2010

juuj moja vy tam riadne s tymi bruskami natrasate 😕 to tvoje mimi musi byt riadne vyzumbovane 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre