Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
24. feb 2010

bris, mno, mm tam jazdieva na sluzobky, ale nakolko on vie z kolektivu najlepsie taliansky, tak ho teraz poseilaju stale do Talianska...a tam tiez nemaju tieto farby...
uz som mu aj vravela, ze nech sa uci po spanielsky, aby ho stihol doviezt...a inac, su tam drahsie ako v Anglicku napriklad a pritom spanielska vyroba...chapes, to
bris, neni zac 😀

groka
24. feb 2010

ahojte

majuska7979
24. feb 2010

babulky akurat som kukala vase bruska,
brisilda uz mas pekne galantne 😉 babule ste krasnucke tehulky a este krajsie bruska 😵 len tak dalej 😵

groka
24. feb 2010

precitala som posledne dve strany,ale ja som tu nebola tolko,ze nemam sancu precitat
tehulky hadam ste vsetky v poriadku
snazilky dufam,ze sa rysuju//

ja som bola dnes v poradni,nekrvacam,nespinim,babatko je aktivne,kyvalo mi rucickou,druhu malo pod hlavickou,je zrejme,ze mu je velmi dobre u mna 😉
pytala som sa na vysledky kontrolne y tych protilatok...tak je tam zaznamenane nieco,ale velmi malo a babatko nebude poskodene...potom som sa pyala ,ci tolke sonovanie nemoze ublizti mu,vraj dnes je niecim dokazane ze sonovanie nie...reci...zena sa moze sonovat kolko len chce...maju skusenosti
som na rozikovom,na PN,takze mam vychazdky akurat hodiny denne

mam doma maleho,takze nevolnosti az tak nepocitujem,ale len do obeda,dnes ale mi je od rana zle 😝,zasa citim vsade cigarety,ja som uz z toho na nervy,fuj 😝

no a sme prestahovani v obyvacke na cely den,roztiahnuty gauc a pozerame pod paplonom tv,hrame sa...

no a co sa tyka nemocnice... 😝vcera som si bola vziat prepustaciu spravu,dokor ma totizto nevzsetroval od spodu pri prijme,ale ked som odchadzala a v sprave som mala napisane ze pri prijme...na rukavici hnedy spotting,posva otvorena na prsty...normalne si napisali nieco aby boli kryti 😠
co sa tyka liekov,tak jeden lekar povie ze duphaston nemam brat,druhy povie,ze ano,treti povie ze nie,lebo uz som 14tt,hlavne ze duphaston sa ma brat do 20tt pri hroziacom potrate 🙄
ja pojdem do nemocnice len uz rodit,to je horzne...

no a co je nove tu?nejaka dobra dusa na mierny rozpis?

tea gratulujem k svadbe,nech ste spolu stastni

lucialen
24. feb 2010

Bris, ja som si kupila do nosa euphorbium compositum, to su homeopatika, ale mne nezabrali, som si mohla vystriekat aj pol flasticky a nic, ale ten sterimar s morskou solou mi pomohol, ten je lepsi 😉
Maji, ja som zacala mat priznaky od 8dpo, ale nie v podobe jedla 😒 Ale tusim miska mala divne chutky hned od zaciatku 😀

majuska7979
24. feb 2010

tea tiez gratulujem k svadbicke, hlavne aby ste boli stastny a mali krasnu rodinku 😉 ktora sa uz pomaly zvacsuje 😵
lucia, neviem ci to niesu nahodou mrcha priznaky, lebo uz som si dala kavu s keksikom, cize uz aj sladke 😅 no uvidime za par dni 😅 inak uz tiez ti galantne rastie brusko 😀

lucialen
24. feb 2010

Maji, ze galantne 😀 😀 No, tak galantne, ze uz nosim tehu nohavice 😀

majuska7979
24. feb 2010

😀 😉

brisilda
24. feb 2010

groka uzivaj si odpocinok pokila mozes ja som bola na poradni a ked som zreferovala mm ze je vsetko Ok uz okolo mna tak neobskakuje 😀 ale nemozem povedat zeby mi nepomahal 😉 ale vysavaca sa uz nedotkne tak to musim ja sama 😝 no upratujem pomalicky takze sa to da 😉 inak dnes je velmi pekny dnik uzasny mamm cely den otvorene oknbo a stale neni vyvetrane 😀 juuj kiez by uz bola jar 🙂
lucka ja na noc tie morske vody mam aj sterimar aj quix no akosi to nezabera jedna dierka je upchata 😝 a tym padom musim dychat ustami ble a ja to neviem nesom naucena ☹

kkatkaa
24. feb 2010

ahojte babulky

ja sa ospravedlnujem ze som vas zanedbavala, ale este asi aj miestami budem, lebo sa teraz stahujeme a kedy mame chvilku tak pendlujeme medzi bytom u nasich a novym bytom

a byvam taka unavenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ze nevladzem ani dychat, chodim spavat o 9 niekedy aj skor co ja som chodila az po polnoci, baby ja som z toho normalne nestastna az mam strach ci je to normalne. to dokedy esteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

a keby ste boli take mile a napisali co je nove, lebo absolutne nie som v obraze a je nemozne aby som to docitala, ale idem kuk aspon dnesok

akurat som si tusim precitala ze miska s luckou maju dobre krasne vysledky a fotecky od dokiho tak srdecne gratulujem a tesim sa s nimi

dzou
24. feb 2010

Ahojte....
miska este k tomu vcerajsku.... sprskat... znamena osprchovat sa 😀 na druhom s ma byt mekcen... neviem na co ty hned myslis 😀
tea gratulujem k svadbicke 😉 a psika je mi moc luto 😔
groka tak vela oddychuj ale je super ze je vsetko ok 😉
katka ty sa nic neboj ... stale sa bojis ze nieco nie je normalne 😀 sak unava je jednym z najcastejsich priznakov tehu v tyzdnoch ako si teraz ty 😉
ja nic nove.... akurat som tiez nejaka unavena 😒

sharmana
24. feb 2010

ahojte, ja tiež gratulujem tea k svadbe 😉
ako sa máte dnes? ja som mala stretko s kamoškami, trošku sme pokecali, takže celkom fajn, a teraz zapekám kuracie prsia, aby sme mali na zajtra obedík 🙂

brisilda
24. feb 2010

katka ahooooj inak nemusis sa bat ze si stale unavena ja som zo zaciatku cele dni a noci prespala 😀 tehotenske problemi estelen pridu 😉 napriklad stazene dychanie opuchajuce nohy, palenie zahy a kadejake bolesti ochorenia a mykozi to vsetko vas v tehotenstve moze stretnut a je toho ovela viec nakolko tehotna zena ma oslabenu imunitu ☹ mna teraz chytila nadcha aj to len preto ze ma nakazil moj syn 😠 😀 😀 😀 a vitaminy som vysadila takze teraz sa znova dopujem um. vitaminkami ☹
sharmi ja som urobila palacinky maly ich miluje a naobed mal iba hraskovu polievku tak som chcela mat istotu ze ma plny zaludok a potom ze preco tolko priberam 😀

sharmana
24. feb 2010

no bris mna dnes začalo pobolievat hrdlo, respektíve urobil sa mi jeden aft, takže musím zase šalviovat 😒
ale tak od novembra som sa držala a toto mávam vždy v tých prechodoch zo zimy na jar a z leta na jeseň..

brisilda
24. feb 2010

sharmi mna tak bolelo hrdlo jednu noc a vtedy som si povedala ze je lepsie mat asi nadchu no a co cert nechcel hrdlo povolilo a prisla vcera vecer nadcha 😀 ako keby ma bol sam cert vyslisal 😀 😀 😀 no dnes sa pomodlim aby aj nadcha ustupila 😉 tak ci tak ja sa modlim casto 😉

sharmana
24. feb 2010

bris. ja sa tiež modlim často 🙂 no dúfam že to hrdlo ma prejde čo najskôr, nech nemusím zostať doma na pnke čo by som nerada...

brisilda
24. feb 2010

sharmi daj si septisan ja s nim mam dobre skusenosti 😉

brisilda
24. feb 2010

inak ja sa strasne hanbim no nechodim do kostola ☹ ale obcas by som aj rada sla 😉 mna stale zaujali kazne pana farara 🙂

brisilda
24. feb 2010

jaj malo byt ze nechodim do kostola takze hanba mi zato !!!

sharmana
24. feb 2010

jasné bris, pochopila som...
no ja tiež nechodievam, lebo zatial ma ani jeden kostol nezaujal tak, že by som tam chcela chodiť.. a ani kázne... bohužial 😒 aj ked rada by som.. a teraz sa ešte aj bojím medzi tolkých ludí, lebo sa vyhýbam chorobám... naposledy som bola na omšu, ked zomrela babka, v kostole sa nekúrilo, kosa jak hovado a to teraz fakt nepotrebujem, som tam riadne vymrzla..

majka1981
24. feb 2010

Ahojte dievcence. Ja som dnes bola v bylinkovom obchode, na SK myslim take daco nemaju. Je to taky obchod, kde predavaju caj, je tam odborna poradna asi na taku uroven ako lekaren . Povedali mi, ze nesmiem teraz prhlavu , brezu, skoricu a este daco ine co neviem prelozit do slovenciny. Zevraj tieto veci vyvolavaju krvacanie a babo by sa mohlo odplavit 😕 . Tak dobre ze som teraz dlhsi cas nepila prhlavovy caj. On je dobry v tehotenstve, ale len neskor.

Ahoj dzou, pekne vecicky si nam ukazala 🙂 . Cenove su tiez super, skoda ze nechodim do uk.

Miska ako dlho teda chces zumbovat? Do juna zu hadam nie? Ved to na tych fotkach nevyzera na to ze by si mohla v siestom/siedmom mesiaci zumbovat? Aj ked len 60 %. Ja som dnes bola tiez na gymnastike a skoky som vynechavala, teda viac menej som ich robila tak na 50 %. Vies daco o brusnych cvikoch, ci sa mozu robit alebo nie?

Bris- ja som o tom presvedcena, ze hladkanie brucha nemoze zaskodit. Ja si myslim ze opacne – komunikujes s mimi a urcite to nezaskodi!
Aj ja som vetrala (teda uz v nedelu) a privolavala som jar. uz klope na dvere, pocujete ju?

Majus, bolest v brusku moze byt dobry znak 😉 . Hlavne 10 DPO!! Ja som na 10 DPO mala trosku krvy v nohavickach . Drzim palceky!
Tea – gratulujem k svadbe, a este mi je aj luto ze Vam zomrel clen rodiny.

Ahoj groka – tak super, ze babo je v poriadku. Je to trosku sokujuce ako sa vyjadruju dok. Jeden povie to a druhy to.

miskahryzka8
24. feb 2010

ahojte 🙂 , tak aj nechapem ako este valdzem dnes, sme vstavali o tej sietej, potom som zumbovala, bola u kamosky a boli sme kocikovat este aj dalsou kamoskou a potom este v auparku s dalsou kamoskou, pokecat a pobehat obchody a som bola uplne death, teraz som sa trosku prebrala 🙂, ale pojdem skor spat 🙂

janulka,jj ten ruzovy pre chalpceka by bol priekak 😀 , no pozeram, ze to je super cena, co som rychlo pozrela tak su okolo 80Eur aj ked v inej farbe... Ale dnes som bola u kamosky a ona ma take super lehatko, ale neviem si ani za nic spomenut na nazov, nenapada vas taky dvojslovny - obchod maju v avione, no a aj hra a zvieratka tam behaju, skusim ho potom najst na googli, oni ho kupili za 90Eue a bude ho chciet predat, tak mozno kupim to od nej za lacnejsie 🙂

majuska, kolko dnove mavas cykly? Keby terazzacala hadica, tak by to bolo fajn 🙂

tei velmi sa tesim, ze svadba sa podarila 😵 a je mi luto, ze vam akurat zomrel psik ☹ , kolko mal rokov?

bris jj rano som sa hrala na komentatorku tu na koniku a na facebooku 😀 😀 , juuuuj vypadnute zuby nie je dobre v sne 😕 , ale potesim ta, mne sa viac krat s tymto snivalo a nastastie,klop,klop,klop sa nic nestalo 😉

majuska, aj ja som mala chut na kysle ryby, ale na tie jojo cukriky 😀 😀 😀, zavinace teda ee 😕, dokelu, aj teraz by som si dala ☹

sharmana
24. feb 2010

babule tu pozerám že lucka už 10tt, groka 15tt.... supiš... ale to ide...
a ozaj luci, bruško ti rastie pekne, mi to normálne pripomína mna... čo by si vlastne chcela, chlapčeka či dievčatko, alebo úplne ti je to jedno?

sharmana
24. feb 2010

janka. veru všetky tri máme mená pre mimi začínajúce na "S", keby si nenapísala, ani by som si to neuvedomila 😀

miskahryzka8
24. feb 2010

ahoj groka 🙂 , tak to su super spravy 😵 a to v akej nemocnici si bola 😕 ?

luci ja som len tie cukriky mala, inak nic speci 😀

ahoj kati, uz som an teba myslela, ze ako sa mas 🙂 , tu unavu pocitujem aj ja...

dzou ahaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀, lebo ked si precitas sprskat bez mäkcena, tak to znie rozhodne inak ako sprškat 😀 😀 😀 😀 😀

majka, jj su aj na sk take obchody s cajikmi 🙂 , na miletcike v pasazi je jeden taky supis 🙂, so zumbou uvidim, dufam, ze co najdlhsie, a praveze cviky na brusko sa v tehu vyslovene zajazane!!!!!

jj s tym "S" 😵

miskahryzka8
24. feb 2010

ozaj kocky, kedy ste prvy krat pocitili pohyby drobceka 🙂 ?

dzou
24. feb 2010

tak som tu mala kamosku tak som vas trochu zanedbala 😅
ja sa cestne priznam ze do kostola nechodim vobec a vobec ma to nemrzi kedze som neveriaca 😀 ale prve sv prijimanie mam 😀 😀 😀 😀 ale myslim ze viera ako taka je dost tazka tema a kazdy ma na to rozny nazor 😉
boze zase ma boli hlava uz 3 den... uz neviem z coho ci z pocasia alebo co ale mna teda hlava nezvikne bolievat 😕 a nechcem brat ziadnu tabletku sak by som bola furt zdrogovana 😅

sharmana
24. feb 2010

miska. mne sa marilo, že už v 16tt, ale v 18tt som si už bola istá, že cítim šteklenie od malej 🙂 v 20tt už kopkalo...
dzou. a na čo si si robila prijímanie, ak si neveriaca? 🙂 to si si roila automaticky ako malá na základke?

dzou
24. feb 2010

nie este vtedy som verila a robila som to z vlastnej vole... teda ani rodicia ani nik ma netlacil do toho.... ale teraz mam na vieru uplne iny nazor a pohlad 😉

brisilda
24. feb 2010

miska ja som citila pohyby v 15 az 16 tt 😉 ale poniektore kocky necitia ani v 20tt 😒 takze to mas jedno 😎 zaklad aby bolo vsetko OK 😉
dzou no mam tusaka preco ta bli hlava ale zatial som ticho 😉 kiez by to bola pravda 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre