Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
25. feb 2010

Ozaj tehulky, mam otazku 😉 Navsteva zubara v tehu je povinna vsak? Sa mi zda ze 2x treba ist, ale nie som si ista 😒

dzou
25. feb 2010

tak to hej ked budes mat sedacku ved to je jedno kde sedi 😉

brisilda
25. feb 2010

miska bioparox sa v tehotenstve moze na odporucanie lekara aj kocky na MK to spominali ze to uzivali pocas nadchy tebe ho mozno nedali lebo si v 1 trimestri 😒 ale na pribalovej informacii sa pise ze sa pouzivat moze po suhlase lekara inak nasivin olynth a take tie kvapky sa nesmu lebo sa vstrebavaju a mozu poskodit plod 😖 inak ja nemam na vyber ☹ clovek ked je na tom zle tak uziva co mu daju

dzou
25. feb 2010

luci a co drazis?

lucialen
25. feb 2010

Bris, ja myslim, ze vo vyssom stadiu tehu to uz nie je nebezpecne, babatko uz ma vsetko co ma mat, ked tak v 1. trimestri, ked sa tvoria zaklady organov babatka. Inak fakt je, ked ti je zle, uzivas co mozes 😉

lucialen
25. feb 2010

Uz som vydrazila satocky ci tuniku, take strihane pod prsiami, to mi celkom sedi a je to aj pre tehulky aj netehulky 😉 Teraz este taku karovanu kosielku a tricko a este predlzenu kosielku. 😀 Uz ma to slnko nastartovalo 😀

dzou
25. feb 2010

podla mna sa viac trapi babetko ked sa zena stesuje a trapi kvoli chorobe 😉

brisilda
25. feb 2010

kocky moj syn to mal jeden det potom to preskocilo namna a na manzela ☹ takze aj ja aj manzel mame o radost postarane chuda maly teraz ani nevarime cize zjedol vcerajsiu polievku a chlebik ja som total znicena a aj manzel oci nam slzia kychame a soplime 😝 mne to skor pripomina alergiu ako nadchu 😝 no takze som sa postazovala a mozem ist do postele 😀 😀 😀
lucka ano mala by si vo vlasnom zaujme navstivit zubara lebo problemi zo zubami mozu tiez sposobit predcasny porod a poskodenie plodu aspon to som sa docitala no je na kazdej tehulke ci vobec k zubarovi pojde ja osobne mam iba peciatky no zubar moje zuby nevidel 😒
inak luci ja mam doma lehatko ktore vibruje hombika a hraje melodie podla mna je to lepsie ako klasika autosedacka nakolko dieta potrebuje aby to s nim aj natriasalo 😀
inak prajem prijemne drazenie 😉 a sorry ze vas necitam no vazne mam slzy v ociach a pisem teraz len na slepo

dzou
25. feb 2010

bris tak ti prajem aby si sa cim skor vyliecila.... joj chudatko ja uz to mam konecne za sebou

majka1981
25. feb 2010

Ahojte baby.
pozerala som tie sedacky, no krasnucke su ale ta cena ☹ . Ak take daco kupim tak hadam tiez opotrebovane. Alebo ak segra kupi, tak si to poziciam (moja sestra caka dvojicky a je priblizne v 19tt). Ale 80 EUR je sila!

Majus - saty si si pekne vybrala 🙂 . Kde sa budete brat? V UK alebo SK? Grafik je pekny, pokracuj tak dalej.

Ja som tiez neveriaca, niesom krstena, nemali sme sobas v kostole a vobec nic nelutujem. Je mi dobre ako mi je. Na daku vyssiu moc neverim, ja si myslim ze kazdy je pan svojho stastia. MM je katolik, ale nechodi do kostola.

majka1981
25. feb 2010

Bris - Ty sa vyliec. Navar daku dobru polievocku, najlepsie kuraciu, ta Ti da silu.

dzou
25. feb 2010

majka to si zle pochopila.... majuska ide na svadbu v lete 😉 ona je uz vydata 😉
a inac ako sa mas? a mas super ze aj segra je tehulka nebude vely rozdiel medzi babetkami budete mat veselo a budu sa mat s kym hrat 😉

lucialen
25. feb 2010

Bris diky, ja pojdem buduci tyzden k zubarovi, tak som nevedela, ci si to uz potvrdim, ci nie 😒 Tak to uz je nejake upgradnute lehatko 😀 Ale mne sa to zda zbytocne na tych par mesiacov 😒 Skor by som nechcela naucit male na natriasanie, aby mi spalo v kociku aj v postielke bez nadtriasania 😉 Inak ty kde na tie informacie co poskodzuje dieta a vyvolava potrat chodis? 😀 Kazdy den prinesies nejaku info, co som nikdy nepocula 😀 Ja keby toto vsetko porozpravam mojmu dokimu, co sa tu vsetko docitam, tak by asi mal zachvat smiechu 😀
Vydrazila som aj koselu a radsej to uz necham, lebo mm porazi 😀
Maji a sestra caka jednovajecne ci dvojvajecne

majka1981
25. feb 2010

Jaaaj, tak majus ide na svadbu. Tak to som naozaj zle pochopila. Som hlupa.
Mam sa dobre, vcera mi v zaludku nebolo najlepsie, uz rano som nemohla vela ranajkovat, ale som sa donutila a zobrala do roboty, tam som to o desiatej dopapala. Negrckala som. Dnes mi bolo fajn, bez problemov. 🙂

Lucka sestra caka jednovajene 🙂 🙂 🙂 . Nemame to v rodine, ani u svagra v rodine niesu dvojicky. Dok len povedal "zvlastne" ze nemate v rodine a cakate dvojicky.

dzou
25. feb 2010

luci sak ukaz obrazky co si si kupila 😉
no sak aj ja furt kukam ze bris kazdy den pride s niecim novym co nie je dobre v tehu alebo poskodzuje babo 😀 ako jasne ze treba si davat pozor ale podla mna niektore veci su uz prehnane 😉

majka1981
25. feb 2010

Bris si hadam robi velmi vela starosti.

sharmana
25. feb 2010

ahojte, ako sa máte?
no dnes som sa prešla pešo z práce, že trošku pohybu, ale to som netušila, že potom budem ešte dalšie tri hodiny na nohách, boli sme totiž vrátit nejaké veci do hornachu a baumaxu a potom velký nápuk v bille... hrúza, som hotová 😀 😝
idem čítat čo nové..

dzou
25. feb 2010

ale maji vobec nie si hlupa 😉 len si to proste nepochopila 😉
a inac preco zvlastne? ja furt neviem ktore su dedicne ci jedno alebo dvojvajecne..... ale tusim ze jedno su dedicne.... ci?

lucialen
25. feb 2010

Sranda Majka, ze sa postastilo 😵 Ja som vzdy po takych rovnakych tuzila 😵

majka1981
25. feb 2010

dzou, mas pravdu nase deti sa budu spolu hrat. Mam este aj druhu sestru, ta uz ma 6 rocnu dcerku, vola sa Anna Maria. Ta bude na ne davat pozor 😉

majka1981
25. feb 2010

NO bola do velka sranda, ked sa dozvedela. Ja som vedela, ze uz bola tehu, ona ma volala na mobil ale ja som nemohla zdvihnut, tak mi napisala ze na ultrazvuku su dva embryo. A ze jej dok najprv povedal ze tam su dva srdiecka, potom jej zmeral tlak, sprdol ju ze ma 160 tlak a ona mu vynadala, ze co sa cuduje, ze najprv jej povie ze caka dvojicky a potom jej tlak mera 😀 😀 😀 .

lucialen
25. feb 2010

Maji 😀 😀

majka1981
25. feb 2010

Neviem ako to je, ci aj dvojvajecne su dedicne ci nie. Ale ked v rodine su dvojicky, tak vtedy je väcsia pravdepodobnost. Volade som pocula, ze to aj zavisi od HAK,ze vtedy je väcsia pravdepodobnost. Segra prestala HAK brat 2 roky do zadu, ale brala ich 15 rokov vlastne len s kratkymi prestavkami. Mozno to s tym suvisi.

dzou
25. feb 2010

jej luci pekne si pokupila 😉 tie ruzove sa mi pacia najviac 😵
no tak to by som asi aj ja mala taky tlak kebyze mi povie doki ze cakam dvojicky a mm by mu tam asi rovno skolaboval 😀
mi mame v rodine ale dvojvajecne.... bratranec a sesterka su dvojicky ale tak zevraj tie nie su dedicne...skoda 😀

majka1981
25. feb 2010

Luci 😀 😀

lucialen
25. feb 2010

Jednovajecne su dedicne, dvojvajecne su vacsinou po vysadeni antikoncepcie, ked je telo trochu zblbnute a produkuje viac vajicok, alebo teda neprodukuje ziadne, dvojvajecne sa mozu postastit hocikomu 😉

dzou
25. feb 2010

moze to suviest s HAK ale podla mna nie ked ich prestala brat pre 2 rokmi 😉

majka1981
25. feb 2010

No najprv to bol pre vsetkych sok (aj pre mna, ja som v tu noc o vsetkom moznom rozmyslala!!!). Sestra sa s tym velmi rychlo zmiernila, nasla dve pozitivne stranky:
1) Nemusia menit byt (oni maju len 1 detsku izbu) lebo dvojicky vzdy chcu byt spolu
2) dvojicky su velmi stastny ludia, lebo nikdy nie su sami.

lucialen
25. feb 2010

Dzou, dik 😉 oplatilo sa 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre