• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
sharmi, my si asi s mm zajtra spravime damsku jazdu a pansku jazdu a stretneme sa u nas doma u mojej maminy na prespatie :grinning:

dzou mna prvy krat neboleli psia pred mrchou, ked som otehu :confused: az dost dni potom zacali...Poriadne si uzite babinec :slight_smile:

majka, uzivaj si drobne "radosti" ranneho tehu :wink:

jaj mne to uz nemyslim, dopozeram taratogu a idem na chvilu spat aby som na 3:30 zasadla k hokeju, snad sa zobudim ak ano mate tu ranny coment, uz som dohodnuta s kamoskou na facebook :DDD
26. feb 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuj ten film trva uz 4 hodiny co mam rozpozerane :confused: , tak googlim :grinning: a dnes som som opat trosku nakupila v motherecare super kusovky v akcii a aha co som nasla http://www.mothercare.com/Unisex-Whites-piece-Bib-Set/dp/B002GOZICI/sr=1-166/qid=1267228481/ref=sr_1_166/275-7621528-6721443?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42843041&mcb=core, presne toto maaam a stalo to v zlave 5,50 Eur :dizzy_face: , ale povodne 15,40, kolko je teraz vlastne libra :confused: , no ale aj na SK sa da kupit lacno, normalne ma to potesilo :grinning: , ze super akcia :slight_smile: , som zvedava ako vstanem k hokeju :confused: , len musim vediet, kto vsetko prezil :sweat_smile:
27. feb 2010 o 01:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dokelu to sa mi uz tusim neoplati ist spat :confused: , skusim vydrzat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2010 o 01:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu soooooooooooooom :grinning: :grinning: :grinning: , ale 0:3 :unamused: v 3 tretine, no vydrzala som byt hore do druhej potom uz ee, tak som dala budik na piatu :slight_smile:
27. feb 2010 o 05:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi a mm spi :grinning: , len ja som ten psravny fanusik, tak si zasluzim aby som videla gol nech nasi daju sup,sup :grinning: a potom uz len 3 stacia a kanada nic :D
27. feb 2010 o 05:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj nehraju zle chlapci, ale chyba nam trosku toho hokejoveho stasticka :angry: a nieco je s gaborikom, ale on prisiel uz na OH s 21 stehmi na kolene vraj, povedal teraz komentator, tak som mudra :D

Aj kamoska, co mala spolufandit na facebooku spi, ts, ts, ts :grinning:
27. feb 2010 o 05:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mame necelych 10 minut do konca :confused: , slovenskoooooooooooooo, slovenskoooooooooooo, heeeja, heeeja, heeeja slovenskoooooooooooooooooo :grinning:
27. feb 2010 o 05:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool a ideme hrat presilovkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :slight_smile:)))))))
27. feb 2010 o 05:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no esteze povzbudzujem ja, ked vsetci spia :grinning:
27. feb 2010 o 05:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaa nehrame, gol ju rusi, ale este mame 7 minut :slight_smile:
27. feb 2010 o 05:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kanadania sa nasr, teraz utocia ako trudi :angry: , ale halak skvelo chyta, klop,klop,klop :slight_smile: aaaaaaa sme pred kanadskou brankou a branka padaaaaaaaaa a brankar je v pod brankou :grinning:
27. feb 2010 o 05:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
27. feb 2010 o 05:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyyyyyyyyyyyyy 4 minuty mamse, fandite aspon vo sne :grinning:
27. feb 2010 o 05:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuuuuuj nasi strielaju, zednik na zemi, dvaja kanadania ho zhodili, hajzlici :angry: , uuuuuuuuuuuutociiiiiiiiiime ale :slight_smile:
27. feb 2010 o 05:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slovenskooooooooooooooooooooooooooooo, slovenskooooooooooooooooooooooo heeeeeeeeeeeja, heeeeeeeeeeeja, heeeeeeeeeja slovenskooooooooooooooooooooooo :grinning:
27. feb 2010 o 05:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak 2:3, ale kraaasne sme hrali :slight_smile: , nevadiiiiiiiiiiiiiiii, tak ideme zajtra pre bronz :slight_smile:
27. feb 2010 o 05:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte zatial, idem dospat :grinning: :grinning:
27. feb 2010 o 05:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasny zapas, len skoda, ze sme prehrali :angry: :grinning:
27. feb 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno, ja som si tiež dala budík, ale ešte som si pospala a začal asom pozerat od 2. tretiny... no naši hrali pekne len v poslednej tretine si dovolím povedať, ale nemáme sa za čo hambiť, držala som velmi palce... :slight_smile:
27. feb 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vikend babule...
no u nas zase depka, mm vstal rano hore ritou, esteze je v praci, ale uz mam teraz depku, ze co bude, az dojde... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :D, juuj ako malicko napisane :confused: :grinning: , no sharmi ja som videla len tretiu a ta sa mi zdala super :grinning: , tak snad sa zadari bronz :dizzy_face: , idem do emsta za akmskou kocikovat a poto ideme este vecer do mesta, som pisala a inakhavinko je uz v psom nebicku, sa mu nepolepsilo :pensive: , ale tam mu je lepsie...
pekny vikendik :slight_smile:
27. feb 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky, tak ja som mala vcera palacinkovu party a sponcilo sa to ozran party :sweat_smile: :sweat_smile: merat to som nemerala, lebo sme sedeli a pili do 3rana :sweat_smile: ja samozrejme tiez, tak dnes mam troska poopicne stavy :sweat_smile:
27. feb 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky miska dik za info o zapase :grinning: tvoj muzice musi mat s teba radost :grinning: inak vazne si tu supravicku kupila za smiesnu cenu :wink: si sikulka :grinning:
majka no tak ty si to u vcera potom riadne dala kedze ste sa poozierali :grinning:
27. feb 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska. aký havinko, tvoj? to mi je lúto :frowning2:
no my sme sa napapali, chcela som ísť na prechádzku, ale môj mm tu zaspal pri telke... a dnes mi lezú susedia mimoriadne na nervy, zo všetkých strán len buchot skrinami, topánkami, dvermi...bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. feb 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka. tento graf vyzerá naozaj velmi dobre... :wink:
27. feb 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som domka z nakupov
no brisilda, troska sme to roztocili, rano som sa zobudila s takou bolestou hlavy, mm robil drinky, vodka plus spirte, bleee, a on to riedil asi pol na pol :grinning:
fazulka len tak dalej pekne sa drzkaj hore
27. feb 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: jaji ved uz ked sa pije tak nech poriadne nie? pol na pol je dobre :grinning:
27. feb 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat varim segedinsky gulasik, kamoska mi doviezla zo slovenska knedlu, to si to idem vychutnat mnammmmmm :dizzy_face: :dizzy_face:
27. feb 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam maji nerob nam chute :grinning: ja som sa ho konecne v tehotenstve naucila varit :grinning: lebo v prvom trimestri som mala neodolatelnu chut na jedivo s kys. kapusty :grinning:
27. feb 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok