• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
ahoj jani a ktorý kočík to teda budeš mať?
1. mar 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten oranzovy :wink: , sharmi...uz kaslem celeho mm, nech si aj meter skace...mne sa paci ten :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. mar 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknučký jani a čo to je za značku?
1. mar 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jane Nurse...sharmi, proste vyrobca ten isty, len lacnejsi typ... :wink:
1. mar 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, to sú dobré kočíky... a je to fakt pekná farebná kombinácia.. a jasné, ty si kúp takú farbu ako sa tebe páči... ved ty bude hlavne kočíkovat a nie tvoj mm :wink:
1. mar 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, tak to ma mrzi :unamused: , tak vela zdaru v dalsom kole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

sharmi, tak na tie sa zatial nejdem intenzivne namotavat, lebo skrachujem :grinning: , ale ich cas pride :grinning: :grinning: , dnes som videla v jednom obchode ako sa ide s autobusovej stanice k tescu tie lienkove yavinovacky a oblecko z tej sady aj slonikove a mysickove a tak, ale moc vysoke ceny a v cherokee v tescu krasne slonikove vecicky aj pre dievcatka aj chlapcekov, uz som mala aj jedno v ruke, ale radsej som ho dala naspat a utekala prec :grinning:
1. mar 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka a kt. to nakoniec vyhral :slight_smile: aha a oranzovy z kt. znacky :confused: , ved si riesila ten zeleny a modry, ci :confused: :grinning: , idem kuk album :slight_smile:
1. mar 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani pekny kociarik, ale uplne sa budem z neho tesit az ked posles foto z vasej obyvacky s nim, ze je uz vas :grinning: :wink: a to tricko stellina je super :dizzy_face: , ty na tej fotke vyzeras ako peknucka cerstva osemnastka :slight_smile: , vobec nie mamina dvoch deti a tehulka :wink:
1. mar 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie zeleny....modry nemali, to bola miska kolekcia iba predavana v Spanielsku a Portugalsku a bude foto, neboj :grinning: , len kocik bude v predsieni, nie v obyvke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ad fotka, to jue este z minuleho roku, z tohto casu :wink: , ver mi, ze uz tak dobre nevyzeram..i ked mi stale tipuju malo :grinning:
1. mar 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ahojte
janka super kociarik a pekna farba som rada ze nakoniec si si vyguglila firmu ktora ti to dovezie a bez problemov ti dsa aj gratis sedacku kolko vlastne budes zanho platit??? som zvedava kolko ta tvoja vytrvalost stala :grinning:
inak aj by som vas precitala no dnes nemam cas lebo od rana mam nizky tlak tazko sa mi obcas dycha :angry: ja uz neviem s coho ci s toho tlaku alebo z bioparoxu co si striekam :confounded: esteze zajtra idem na poradnu tak sa postazujem na vsetko mozne aj nemozne :grinning: dnes som behala po obchodoch a minala mm korunky lebo som zistila ze maly uz nema co na seba myslim nieco schopne :grinning: vsetko flakate derave alebo uz male :grinning: takze mu mamina obnovila satnik :grinning:
hdte v skratke info co je dnes nove :wink:
1. mar 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj a nevime ci som sa uz pochvalila aky velky herpesisko sa mi spravil po tej nadche :stuck_out_tongue_closed_eyes: hroza a to sme mali ist v stredu na fotenie :angry:
1. mar 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris, chuda, dufam, ze ta to cimskor prejde :pensive: ..klop klop, mne tie zimy zmizly :dizzy_face:
a ten kocik aj s dovozom a cely komplet 505€
1. mar 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super cena lebo na nete je najlacnejsi okolo 431 € http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5911340&tab=12 ale ktoho vie ako to je s dorucenim takze podla mna tych 500 e je super cena :grinning:
1. mar 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris, za tych 430€ uz je len ten divny zeleny, neviem preco ma chlapik vsade vycapene, ze ma aj ine farby...a navyse toto mi poslal ako odpoved: :confused:
Dobry den,

Zial na skladoch su uz len DAKARY vo farbe Citrus, ale najvacsim problemom bude asi preprava, lebo kurier vychadza na cca 168EUR a to je velmi vela. Klasickou postou by to mohlo byt lacnejsie, ale aj tak urcite okolo 100EUR.

:grinning: :grinning: :grinning: vtipny ujko...
1. mar 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru tak to teda je vtipalek jeden :grinning: inak co je tu v teme nove? ja idem prave narychlo pozmyvat podlahu lebo nemozem spat :grinning:
1. mar 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz asi zmyvat podlahu nebudem lebo ma rozbolelo nieco na pravej strane :frowning2: idem mrknut radsej nieco v TV :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, no nepredpokladam ze by to bolo o moc horsie teraz ako na tej foto :wink: a beriem aj foto z predsiene :grinning:

bris dryim palce zajtra na poradnu :slight_smile: , skoro som napisala predajnu :confused: :grinning: , ako citam o nakupovani :grinning:

Mz yajtra mame ultrazvukove vysetrenie na dedicne poruchy a mam ist na krv, tak dufam, ze vsetko dobre dopadne :slight_smile: , dobru nocku :slight_smile:
1. mar 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. mar 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no do prcic fazulka!!! :angry:
2. mar 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti ja som to cakala takze v pohode
2. mar 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som s tym uz zmierena ze sa nedari a stale kazdy mesiac to iste dookola, ale co narobim ked mi je tak sudene, nic
asi ten tam hore nechce aby som bola matkou a natahuje ma
2. mar 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka pokles ma mrzi a ten hore caka iba na vhodnu prilezitost lebo na kazdeho raz dojde neboj :wink: velmi drzim palce :slight_smile:
miska hod info ako si dopadla na sone ja super :wink: maly je o tyzden vacsi takze podla sona sme v 32tt :grinning:
2. mar 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris stale clovek tak tajne dufa ze uz sa to mozno podarilo a nic, este 2 dni dorazi mrcha a ideme do dalsieho kola
ked uz teraz v marci neotehotniem co by som rodila v decembri, tak potom uz budem rodit mozno v roku 2011
aj som sa rozhodla ist do skoly, ale chela by som ist studovat zdravotnictvo, najprv na vecerne studium ako sanitar a potom ako zrdravotnicky asistent a potom dalej ked cas a peniazky dovolia
2. mar 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, kocky,
fazulka...to ma mrzi... :frowning2: :pensive: verim, ze nebudes cakat uz dlho...kolky je toto cyklus, moja?
bris, no super, tak maly je medvedko? :dizzy_face:

ja si prave ratam, kolko som minula na male a vysla mi suma 1780€ zaokruhlene, ale aj s kocikom...no i tak sila :confused: :dizzy_face: :grinning:
2. mar 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

fazulka - pokles ma mrzi :frowning2: mne to tiez niekedy pride ako boj s casom, ale co uz narobime. neviem, preco je to tak, ze niekomu sa podari ani nevie ako a druhi sa musia trapit :confounded:
drzim palce so skolou!! ani som nevedela, ze sa to da studovat aj externe.
pls, vy ked ste boli teraz v statoch, to ste boli v NY?

pozeram, ze uz sem chodia takmer len tehulky ... babule, krasne vam tie tyzdne pribudaju.
2. mar 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak dnes sme boli na tom ultrazvuku v GYN-FIVE, musim ale povedat, ze mi to tam bolo dost nesympaticke, teda prostredie nie, to maju pekne..., ale bola som objednana na 11:45, nikjto predo mnou nebol a zavolali ma dnu az o 12:00, hned na recepcii sa inak platilo 10EUR. Doktorka bola taka chladna, sa tvarila, ako by som bola uz 25 krat tehotna a mam vediet co robit. Tak ma zacala vysetrovat zvonku a ze maternica je vzadu, ze nice nevidi, tak ze sa mam vyzliect, ze to spravi vnutornym ultrazvukom, ze nerada tot ak robi ako by som ja za to mohla a ze vysetrenie sa robi az 12-14 tyzden, ze preobjedna ma na neskor, na prvy kuk, ze ho poriadne nevidi, ze ma preobjedna, ale potom do drobceka teda trosku ripla a hned sa otocil ako sa mal, zlaticko, uz teraz pocuva :sweat_smile: , aj si kopkal nozickou a hybal rucickami :dizzy_face: , tak vedela odmerat, co treba, ze vsetko je OK, tak som sa pytala, ci to nevadi teda, ked je to v skorsom tyzdni, ona ze nie a ze ci to bolo na downov syndrom, ona ze ano aj, no ako z chlpatej deky to z nej islo a som poprosila aj o fotku, ona ze hned, ze ale to sa plati, ja ze oki, ze kolko, ze tri eura, ja ze tak v poriadku, tak mame aj fotecku zboku, hned ako pridem do malinova ju dam do albumiku, kope na nej drobcek nozickou a ma taku anspulenu pusinku ako angelina jolie :grinning: a vyzera, ze sa usmieva :sweat_smile: .

Inak je mozne, ze drobcek ma uz 7 cm :confused: , ten jediny udaj tam vidim a sme teda 11tt plu 2 dni a velkostou 10tt plus 6 dni :slight_smile: a ten NT udaj je 0,12 luci, kati vy to mate ako aj ostatne maminky :slight_smile: ?
2. mar 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka, to ma mrzi :frowning2: , babatko si vyberie ten spravny cas neboj, len to cakanie je na nervy, ja viem :unamused:

bris, to som rada, ze aj vy oki a maly rastie ako z vody :wink: :dizzy_face:, ja idem este teraz na krv co nemusim byt nalacno, a dokina je poobede, tak snad to vezme aj poobede, lebo vraj pre tu krv chodia naraz v stredu o 9:00.

fazulka a potom chcete prerusi snazilkovanie :confused:?

janulka, ja si tiez pisem kolko ma vychadzaju veci, ale kvoli tomu kolko som usetrila v tych zlavach :grinning:, inak dnes som videla nazivo taky modry jane kocik a pekny bol :slight_smile:

siska a uz sa teraz mozte snazilkovat, ked bola mrcha :slight_smile:?
2. mar 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska - tak super, ze je vsetko v poriadku. ja som tiez nebola v gyn-five dvakrat spokojna, myslela som, ze to je len moj dojem ... ale tak tusim sa nic nezmenilo :confounded: ale peniaze si vedia vypytat hned :angry:

nam povedali, ze mame pockat 3 mesiace po kyrete .. co je teraz v marci. neviem, ci budeme snazilkovat, alebo co bude. celkovo je momentalne u nas kopec veci uplne inak, ako bolo a som z toho trochu na nervy :unamused:
2. mar 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska prerusit v ziadnom pripade treba bojovat a ten boj uspesne vyhrat
janulka idem do 9 cyklu, niekto uz ma vynosene a niekto este ani zaklad v sebe
a teraz ked vykukuje slniecko a vidim tie mamicky s kociarikmi ako su na prechadzke tak ma ide urvat, tak im zavidim
musim sa vam priznat ze ja som sa prestala stykat s takymi kamoskami co maju babatka lebo to nezvladam dobre ze oni maju a ja nie
sisa my sme boli v chicagu ale chceli by sme ist este aj do new yorku ale to az mozno o 2 roky
2. mar 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby skusala som noveho konika
2. mar 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok